Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
5| 8921 | БИЗНЕС & ТУРИЗЪМ

Доц. Красен Станчев: След изборите ще трябва да се актуализира бюджета

Доц Красен Станчев
Доц Красен Станчев
Ще се окаже, че относително скоро след изборите следващата година, ще трябва да се актуализира бюджета и да се режат разходи”. Това коментира икономистът доц. Красен Станчев.
 

"Ако бях министър на финансите щях да махна ненужните разходи от държавния бюджет, сред които и разходите за военната техника и финансиранията за АЕЦ "Белене" и получавам около 3-3,5 милиарда лева, които ще могат да бъдат разпределени за други разходи", каза още Станчев пред ТV+ и TV1.



f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Красен Станчев: Може да се напише минимална пенсия 1000 лв., но после ще се хванат за главите 26| 21134 | Красен Станчев: Може да се напише минимална пенсия 1000 лв., но после ще се хванат за главите По следите на фурмите: Властта мълчи за дарението от ОАЕ, въпреки шумната реклама 19| 14517 | По следите на фурмите: Властта мълчи за дарението от ОАЕ, въпреки шумната реклама Последно се подават документи за отсрочване на кредит 1| 6443 | Последно се подават документи за отсрочване на кредит Бизнесмен: Бизнесите очакват мярката 60/40 да продължи и след кризата 2| 7466 | Бизнесмен: Бизнесите очакват мярката 60/40 да продължи и след кризата

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads