0|
				 7229
				|24.07.2014
				
								ЛАЙФ СТАЙЛ
				
				Български DJ от Копенхаген представи новото си парче.
 
									
				Dj Stani е артистичния псевдоним на Станислав Вълев. Живее  в Копенхаген от август 2010, има  собствено студио от Ноември 2010. Завършва училище за звуков инженер и продуцент в Дания. Кандидат за музикалната консерватория на Копенхаген, специалност звукорежисура. Композирал е музика за реклами и трейлъри за филми.  Предимно композира Електронна денс музика (eng. EDM). 			
			Вокал Ирена Валентинова, псевдоним Irene Tera. Работи като професионална певица от 1997 в България, Норвегия и скандинавските страни. През 2002 печели „Хит минус 1”. В момента живее и работи в Дания в областта на музиката като участва в звукозаписни проекти с различни композитори и жанрове музика.
Продуцент Станислав Вълев. Текст Диляна Алексиева Кънчева и Станислав Вълев. Композитор -Станислав Вълев.
Клипът е заснет за един ден в столичен нощен клуб. В него участват целият балет нова, както и ТВ водещата Константина Живова. На красавиците „партнират” 120 бели плъха, 30 змии и 20 гигантски тарантули. Режисьор е Мартин Макариев ( Вила Роза, Под Прикритие, Дървото на живота), операто Иван Вацов.
Моля, подкрепете ни.
 
						 
						 
						 
						 
						 
					
				
			
			
				
				Реклама / Ads
			
			
							КОМЕНТАРИ 
				
				Реклама / Ads
			
		 
			 
					 
                                    
			.jpg) 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			