Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 9620 | ЛАЙФ СТАЙЛ

"Къртицата" уволни Бареков

"Къртицата" уволни Бареков
Николай Бареков се оказа "уволнен" от "Къртицата" - предаването, което предстои да стартира по ТВ7. За майтапа на екип от неговата телевизия, си призна самият Бареков.
 

"Днес бях уволнен от един сайт, който си позволи да подведе широката аудитория. Искам да кажа, че не им се сърдя, защото вината за моето "уволнение" е на "Къртицата", която идва. Знаете, че "Къртицата" прави страхотни номера и мен не ме подмина. И аз станах част от лошите й шеги", заяви Бареков.

Изпълнителният директор на трите телевизии обяви, че предаването ще стартира на 26 март по TV7.

Номер на "Къртицата" беше и "демонтирането" на паметника “1300 години България” от хеликоптер, който привлече вниманието на всички медии в началото на февруари.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Пускат слух за оставка на Бареков 6| 9982 | Пускат слух за оставка на Бареков Бареков в тандем със CNN за News7 16| 9254 | Бареков в тандем със CNN за News7 Бареков грабна Златен скункс, отдавна го желаел 13| 7953 | Бареков грабна Златен скункс, отдавна го желаел БТВ на консилиум срещу Бареков 49| 13095 | БТВ на консилиум срещу Бареков

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads