Реклама / Ads
0| 4518 |01.10.2015 НОВИНИ

128 хил. лв. вложи ЧЕЗ в подобрения на мрежата в Ихтиман

.
Компанията подмени 27 стълба 1640 метра проводници. ЧЕЗ Разпределение България изгради нов трафопост и извърши реконструкция на мрежа ниско напрежение в гр. Ихтиман. Инвестицията е на стойност 128 хил. лв.
 
Чрез предприетите действия ще бъде подобрено качеството на доставяната услуга за клиентите на компанията в м. Кръста в града, на улиците „Хан Кубрат“, „Кръста“, „Западна“, „Тервел“, „Пейо Яворов“ и „Иван Шишман“. Към новия трафопост ще бъдат присъединени и 20 нови клиенти, подали заявления за присъединяване.

 

„Правим всичко възможно, в рамките на одобрения ни ресурс, за повишаване на сигурността на електроснабдяването и подновяване на мрежата. Компанията доставя най-добрата услуга на клиентите си съобразно възможностите, с които разполага в настоящата регулаторна среда“, каза Димо Петров, директор „Реализация на инвестициите“ в ЧЕЗ Разпределение България.

 

В хода на реконструкцията в гр. Ихтиман ЧЕЗ подмени 27 стълба и 1640 метра проводници, което ще предостави и възможност да бъдат присъединени всички клиенти от м. Кръста, които подадат заявления и сключат Договори за присъединяване.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 4728 |18.08.2016 ЧЕЗ стартира профилактика на 800 трафопоста в района на София . 0| 4848 |10.01.2016 ЧЕЗ ще инвестира 405 хил. лв. в присъединяване на нови клиенти през януари . 0| 4862 |02.07.2015 ЧЕЗ реновира 24 електропровода в района на столицата до края на годината . 2| 4405 |11.01.2015 В София стартират проекти на ЧЕЗ за 137 хил. лв

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads