Реклама / Ads
0| 4469 |04.07.2016 НОВИНИ

Автобус с деца катастрофира на път за морето

.
Автобус, превозващ деца за летен лагер на морето, катастрофира в близост до Търговище, съобщи Дарик радио. Инцидентът е станал на главния път София - Варна, в близост до село Алваново.
 

Малко след 12 часа товарен автомобил, пътуващ в посока столицата, предприел рисковано изпреварване. Пътуващият в обратната посока друг камион спрял внезапно, за да избегне челен удар и в него се блъснал движещият се отзад автобус, съобщиха от Областната дирекция на МВР.Три от децата в рейса са били транспортирани до болницата в Търговище и след преглед са били освободени. Други пострадали няма.Движението по главния път не е спряно, но се регулира от служители на Пътна полиция.Децата, пътуващи в автобуса, са от Перник, а крайната им дестинация е Варна. След катастрофата им е бил изпратен друг автобус, с който да стигнат до морето. Прегледаните в болницата в Търговище деца също са върнати в групата и продължават пътуването.Предстои да бъде извършен оглед на местопроизшествието.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 204 |15.12.2025 Ход срещу имотната криза: ЕК започва битка за достъпни жилища в блока . 0| 437 |15.12.2025 Искът на Руската централна банка към „Юроклиър“ е за 230 млрд. долара . 1| 498 |15.12.2025 „Президент или конкурент?“: Атанасов пита Радев дали влиза в изборите . 1| 494 |15.12.2025 Обратно на САЩ: Брюксел готви нови санкции срещу Беларус

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads