4| 5233 |13.06.2014 НОВИНИ

В битката на титаните: Холандия размаза световния шампион- 5:1

.
Холандия стигна до пълен обрат - 5:1 - срещу Испания, след като световните шампиони поведоха още в 26-ата минута след попадение от дузпа на Чаби Алонсо. Точен за Холандия първо бе Робин ван Перси в края на първото полувреме, а след почивката Ариен Робен донесе пълния обрат. В 65-ата минута Стефан де Врай покачи на 3:1, а Ван Перси направи 4:1 в 73-ата минута. Петият гол бе дело на Ариен Робен.

Шок! Светът видя Испания на колене. И найдобрите губят. Ван Гал надигра тактически Дел Боске. Но не изключвайте от играта иберийците...