Реклама / Ads
0| 5135 |27.03.2016 НОВИНИ

Борисов: Новия антитерористичен закон наистина закъснява

.
Премиерът Бойко Борисов коментира, че споделя мнението на главния прокурор Сотир Цацаров, че приемането на новия антитерористичен закон закъснява. Според него е загубено много време в безсмислени обсъждания.
 

Борисов заяви: „Затова се надявам в рамките на една-две седмици депутати да внесат бързо този закон, защото има нещо написано по въпроса и ние година и половина си говорехме само как трябва да променим Конституцията и какво щяло да стане, докато трябваше да пишеме тези закони, които ежедневно трябват на хората.“

В Закона за борба с тероризма ще се регламентират различните нива на заплаха. Очаква се в него да е описано при какви случаи държавата затваря станциите на метрото и летищата, кога и как се вземат решения за отмяна на учебни занятия, както и при какви ситуации може да се прекъснат мобилните комуникации.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 4697 |13.05.2016 Б. Борисов: Отпада мониторингът върху съдебната ни система следващото лято . 7| 5182 |30.09.2015 Борисов иска още крути мерки срещу джигитите на пътя . 0| 5420 |02.07.2015 Цацаров скастри Борисов за подслушването на адвокати . 26| 4801 |13.03.2015 НС бърза със Закона за банковата несъстоятелност

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads