Реклама / Ads
93| 18442 |03.05.2015 НОВИНИ

К. Чакъров: Управляват ни подлеци и проститутки

.
Костадин Чакъров
Управляват ни подлеци и проститутки С ентусиазъм на проститутка лягаме в леглото на силния. За да се оправим трябва да прогоним елита, който създадохме 90-те години. Зависим е корпоративно, банково, със смутена сексуалност е. Това заяви по Нова телевизия Костадин Чакъров, съветник на Тодор Живков от онова време.
 
Знаеше се, че Живков ще си подаде оставката и преди пленума. Не бе дрогиран, а преуморен, свидетелства Чакъров за времето на преврата от 10 ноември.

Живков е виждал Сталин жив. Преминал е през всички генерални секретари. Горбачов пред него се чувстваше като келеме. Той бе един позьор, който погреба СССР, каза още той.

Нямам информация за гей връзка между Маркс и Енгелс. За мен това са велики теоретици, създатели на световна философия. Също не знам дали Ленин е бил сифилистик. Това заяви още Костадин Чакъров.Той коментира, че отношението към СССР и Русия сега се променя според политическата конюнктура. „Комунизмът или социализмът не са изпомпани. Нас ни предадоха. Един фразьор-авантюрист, абсолютен дърдорко, от колхозно равнище – Горбачов, той ни предаде. Това е един безкрайно примитивен човек. Той обаче имаше една природна култура да усеща нещата, дори напред да ги усеща. Той съзнаваше колко може и колко не може”, заяви Чакъров.

Той сподели и една мисъл, казана му от Тодор Живков: „Народ се управлява с мезе”. „За да има месо на масата, трябва да има крава,. За да има крава, трябва да има фураж. Т.е. произвеждаш - продаваш - печелиш”, коментира бившият съветник на Тато.

Запитан дали Живков е казал: „С какви лайна се напълни партията”, Чакъров отговори утвърдително: „Да, чувал съм го това с ушите си. Защото партията наистина се напълни не с комунисти, а с партийци. Той не можеше да повярва, че такива хора членуват в партията”.

Ако генерираме енергия, а не омраза и смърт - в болницата, на пътя, от инвалидност / от 10 ноември са се самоубили 24  000 души/.  Трябва да намерим път към автентичните национални сили а не партиите - ченгеджийници, които работят на принципа да вземем от всички да дадем на нашите. Тази омраза спечели и се легитимираха тези, които ограбиха България. Плашат ни с евроатлантическите ценности. Но преди тях има християнски ценности, посочи пътища за излизането ни от ада Чакъров
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 20| 19846 |20.09.2016 Чакъров: Дама, на която й липсва вагинално проникване, каза, че съветското робство било по-страшно от турското . 98| 7620 |31.05.2016 Чакъров: Демокрацията е уруспия, Живков е от 3-те имена на България . 47| 8543 |08.06.2014 Чакъров: БСП отгледаха чудовище, сега не могат да го спрат . 9| 7330 |27.03.2014 Отскубали очи-диаманти на паун от подаръци на Тато

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads