Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
32| 6949 | НОВИНИ

„Десните“: Моделът ТОЙ се целуна с модела КОЙ

„Десните“: Моделът ТОЙ се целуна с модела КОЙ
Коалиция „Десните“ е впечатлена от промяната в разбиранията на министър-председателя във връзка с фалита на КТБ и модела на управление на държавата, който за краткост бе определян като моделът „КОЙ“.
 
След признанието за това кой е организатор на протестите и публичната защита на депутата Делян Пеевски, от страна на Бойко Борисов („Виновен е този, който упражнява властта. Пеевски виновен ли е? Не виждам неговата вина.“ – пред ТВ+), възниква основателният въпрос дали днешната власт наистина е отрицанието, промяната и реформата на този модел? Тази целувка несравнимо надминава по своя обществен цинизъм прословутата целувка на Орлов мост.

Важно е заради информираността на обществото да се чуят позициите на Президента на Републиката, Реформаторския блок, Патриотичния фронт, партия АБВ, Протестна мрежа и всички, които под една или друга форма са приели да участват или да съдействат на днешното управление.

Важно е и мнението на тези, които не участват, но наивно смятат че промяната е настъпила. Мълчанието по този случай, който публично обедини модела „КОЙ“ ведно с модела „ТОЙ“ ще смятаме за признак на съгласие и подкрепа и за двата субекта.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Стоилов: Моделът на управление е един, персоните се сменят 5| 5465 | Стоилов: Моделът на управление е един, персоните се сменят Коалиция „Десните“: Борисов пак смени позицията си за „Южен поток” 21| 5076 | Коалиция „Десните“: Борисов пак смени позицията си за „Южен поток” Т. Дончев: Моделът "кой" не се бори със заклинания, а действия 1| 4847 | Т. Дончев: Моделът "кой" не се бори със заклинания, а действия Инджев: БСП може да целунат ръката на дон Борисов 128| 12548 | Инджев: БСП може да целунат ръката на дон Борисов

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads