Реклама / Ads
32| 7533 |23.10.2020 НОВИНИ

Доц. Мангъров: Както нямаше първа вълна, така няма да има и втора вълна

.
Атанас Мангъров
”Много се учудвам от начина, по който се представя информацията, защото там е разковничето. Казва се, че има втора вълна. Втора вълна казват, че има, същите хора, които казваха, че има и първа вълна. Както нямаше първа вълна, така няма да има и втора вълна”. Това каза доц. Атанас Мангъров пред Евроком.
 

"Обстановката е такава, каквато се получава при една нова въздушно-капкова инфекция, която следва естествения си ход на разпространение и развитие. Броят на хората, които са истински болни, които са в интензивните сектори, е около стотина", каза още доцентът.

 

По думите му нарастващият брой на заразени не не трябва да паникьосва и тревожи хората.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 10| 5327 |13.05.2021 Доц. Мангъров: Новият здравен министър да спре безумните мерки . 18| 8519 |12.07.2020 Д-р Мангъров: Имаме втори пик на всяване на паника . 190| 11027 |22.06.2020 Доц. Мангъров за затягането на мерките: Това могат – това правят, лъжат се . 4| 17097 |08.03.2020 Д-р Атанас Мангъров: Коронавирусът е у нас от повече от 2 дни

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads