Реклама / Ads
9| 4850 |27.11.2015 НОВИНИ

ДСБ искат обща позиция от РБ за скандала в правосъдието

.
Радан Кънев
Днес се проведе заседание на Националното ръководство на ДСБ с участието на депутати от парламентарната група на РБ и представители на други партии от блока, съобщи пресцентърът на партията.
 

На заседанието е присъствал и министърът на правосъдието Христо Иванов. Било обсъдено развитието на скандала, свързан с публичните изявления и атаки на съдия Ченалова и публикуваните в медиите записи.

 

Представителите на ДСБ ще препоръчат на Председателския съвет на РБ блокът да заеме обща позиция.

 

Председателят на ДСБ Радан Кънев и министърът на правосъдието Христо Иванов ще дадат пресконференция в понеделник, за която ще бъдете допълнително уведомени.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 2449 |09.12.2025 Ликвидация на международните легиони в Украйна . 3| 3216 |09.12.2025 Мицкоски: В Северна Македония няма да бъдат строени центрове за мигранти . 4| 2432 |09.12.2025 Еднa гoдинa вeчe Pycия нe плaщa пeнcии нa гpaждaнитe cи y нac . 7| 2182 |09.12.2025 Зеленски е готов за избори в Украйна, отговори на Тръмп след среща с Мелони

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads