Реклама / Ads
0| 4559 |24.11.2020 НОВИНИ

Есента няма да се даде на зимата, ще бъде слънчево

.
Есента и днес няма да отстъпи на зимата. Ще бъде слънчево, а температурите ще се повишат до 12°. Ще се появи слаб, в източната половина на страната умерен вятър от север-североизток, по - ветровито ще е по морския бряг.
 

И в планините облаците ще намаляват и слънцето по-често ще се показва, вятърът ще е умерен и ще се ориентира от изток-североизток. Максимална температура на височина 1200 метра - около 6°, на 2000 метра - около 0°.

 

През повечето дни до края на седмицата в планинските райони ще бъде слънчево и ще се затопля, докато в равнинната част от страната сутрин на много места ще е мъгливо, а видимостта ще се подобрява в часовете около и след обяд.

 

По-трайни ще бъдат мъглите към петък и събота по поречието на Дунав и в западната и централната част на Дунавската равнина. Дневните температури там ще остават по-ниски, от 3° до 6°, в останалата част от страната ще достигат 10°-14°.

 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 4157 |15.10.2023 Слънчева есенна неделя, до 30 градуса . 0| 3183 |08.03.2023 Слънчево и още по-топло време днес . 0| 3338 |21.10.2022 И днес ни очаква слънце . 0| 3413 |19.10.2022 И днес ще се радваме на ”циганско лято”

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads