Четвъртък, 21 Юни 2018, 21:04
Frognews
0| 3453 |08.06.2018

Ето къде ЧЕЗ ще спира тока

.
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 11 юни – 15 юни 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община Банкя  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Клисура, Общ. Столична: махала  Витковица, махала  Радово, махала  Щетница

На 11.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Св.Св.Кирил и Методий

На 11.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Иваняне:   Богданов Дол, Дунав, Люти Брод, Орлово Гнездо, Осогово, Пирин, Родопчанка, Св.Св.Кирил и Методий/Л.Але, Тимок, Търново, Хемус, Щастие

На 12.06.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Бряст, Варна, Методи Иванов, Окол, Перуника/Х Конгрес на Бкп/, Петър Никифоров, Плиска/Перуника/, Ручей, УПИ-XII-52

На 13.06.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Вежен, Роза

На 13.06.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   В.З. Градоман, Градоман, Нарцис, Струма, Цар Симеон

На 14.06.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Варна, махала  Клисурска

На 14.06.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Клисура, Общ. Столична:   2-ра, 4-та, 5-та, VI-264,Кв.27, Балканска, махала  Радово, махала  Щетница, Старо Село

На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Бели Брег, Боримечката, Димитровград, Елин Пелин, Кипарис/Димитровград/, Летоструй/Антон Иванов/, Сердика, Слънчев Бряг, София, Янтра/Язовирка/

На 15.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Иваняне:   Богданов Дол, Вардар, Еделвайс, Какач, Осогово, Св.Св.Кирил и Методий/Л.Але, Черни Връх

На 15.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София

На 16.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   XI-236 Кв.1356, Априлци, Балчик, Варна, Вердикалска Река, Вършец, Кв.Св.Стефан, Лом, Москва, Несебър, Пейо Яворов, Поморие, Синеморец, Созопол, Стефан Стамболов/Будишин/, Тутракан, Хисаря

На 16.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   1-ва

Община Витоша  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Боженци/Никола Паликарски/, Доброволец, Поточе, Росянка/710-та/, Сърнела/Паскал Иванов/

На 11.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Александър Пушкин, Братя Бъкстон, Велики Прелом, Воденичница /Ал.Пушкин/, Камчатка, Симеон Радев/Кирил Янев/

На 11.06.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:   319-та, 321/Драгалевци/, Агличе, Акад.Сандерс, Ангел Букурещлиев, Боровинка, В.З. Симеоново - Драгалевци, Вз Драгалевци-Лифта Под Плажа, Ген. Ковачев, Ген. Ковачев/Драгалевци/, Др-Ци Под Лифта 8134.1982.101, Драгалевци, Елена Снежина, Камен Дял, Крайречна, Крайречна /Драгалевци/, Мавровец, Маестро Георги Атанасов, Перла, Пи 68134.1982.1014, Светулка, УПИ II-1259.1330.109,Кв.8

На 11.06.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   Дамяница, Средорек

На 12.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София:   Димитър Яблански, Ради Радев

На 12.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   230-та, Капина, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Панайот Пипков, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 12.06.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София:   Акад.Стоян Аргиров/502/, Ул.502 - Драгалевци

На 12.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   635-та/Витоша/, Братя Бъкстон, Ген. Суворов, Никола Петков, Преки път

На 12.06.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 13.06.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Княжево:   Ал.Стамболийски

На 13.06.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:   Витоша, Д-Р Д.Съселов, Цар Борис III/Девети Септ.

На 13.06.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:   Бял Нарцис/Нарцис/, Доброволец

На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   635-та/Витоша/, Боянски Възход, Братя Бъкстон, Ген. Суворов, Преки път/Димитър Монов/, Проф.Иван Дуйчев/Знаменосец

На 13.06.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  София: местност  Киноцентъра

На 13.06.2018 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  София:   Драгалевско Шосе, Драгалевци, Драгалевци Разширение-Север Іі Част, Черни Връх

На 13.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Александър Пушкин, Будилник, Гина Кунева /Павлово/, Купените, Никола Петков/П.Напетов/, Преки път

На 13.06.2018 г. /10:15 - 16:15 ч./ -  София:   Еровете, Камен Дял, Преки път/Димитър Монов/, Райска Градина/Аврора/

На 13.06.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София:   Бяла Мура, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Проф.Стойко Стойков

На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   В.З. Симеоново - Драгалевци, За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Захари Зограф, Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Пирински Еделвайс/Драгалевци/, Симеоново-Д-Ци XXXXII-1053,Кв.60, Симеоновска, УПИ ХХХХІІ-1053 Кв.60, Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Шарколия/413/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 14.06.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  София:   507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 54-та /Кв.Симеоново/, Акад.Стоян Аргиров/502/, Босилек /Кв.Симеоново/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Захари Зограф, Монах Спиридон/501/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Пирински Еделвайс/Драгалевци/, Света Магдалина, Симеоново, УПИ XVI-483,Кв.19

На 14.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Александър Пушкин, Ветрушка, Вихрен , Знаме на Мира, Купените , Плевен

На 14.06.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:   Бистрица

На 14.06.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 14.06.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:   69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 74-та, 76-та, 78-ма /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, 85-та /В.З. Симеоново Север/, 86-та /Кв.Симеоново/, 88-ма /Кв.Симеоново/, В.З. Симеоново-Север, В.З.Симеоново-Север, Света Магдалина, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново

На 14.06.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   76-та, 77-ма /Кв.Симеоново/, 78-ма /Кв.Симеоново/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Шумако / Симеоново, Ягода

На 14.06.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:   Бъкстон

На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Брусенска, Ген. Кутузов, Еровете, Копрен, Мадара, Морени/Червена Искра/, Никола Петков/П.Напетов/, Петко Войвода, Преки път/Димитър Монов/, Райска Градина/Аврора/, Студен Кладенец, Цар Борис III/Девети Септ.

На 15.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   България, Българска Легия, Василашко Езеро, Пирин, Ралевица, Тодор Каблешков

На 15.06.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:   Витоша, Парк Витоша, Симеоново

На 15.06.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Пп Витоша

На 15.06.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София:   Боянски Водопад, Кумата, Лескова Гора/Витоша/, УПИ ХVІІІ-208,Кв.3а

На 16.06.2018 г. /08:00 - 14:00 ч./ -  София:   Любляна/Й.Вишевградски/, Огнеборец

Община Връбница  

На 11.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:   Адам Мицкевич/Раб.Класа/, Суходол

На 12.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София:   Бул.Сливница

Община Възраждане  

На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Георг Вашингтон

Община Илинден  

На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Качаник, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 16.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Кукуш/Кирил Пчелински/

Община Искър  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба

На 13.06.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Ул.5004

Община Красно Село  

На 11.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 13.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.

На 12.06.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София:   Акад.Иван Евстратиев Гешов, Мокренски Проход, Смолянска

На 12.06.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:   Гоце Делчев

На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Богдановец, Виктор Григорович, Ген. Тотлебен, Константин Иречек

На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Люлин Планина/Ник.Кофарджи, Македония/Димитър Благоев/, Прага, Тодор Бурмов, Феликс Каниц, Цар Борис III/Девети Септ., Яков Крайков/Макаренко/

Община Кремиковци  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:   Ул.Кремиковско Шосе

На 14.06.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:   Брюксел

Община Лозенец  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Горски пътник

На 13.06.2018 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  София:   410-та, ІІІ-335,1275,Кв.142, Гоце Делчев/Емил Марков/, Пи 681 Кад.Лист.642, Черни Връх

На 14.06.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София:   Арсеналски/Владо Георгиев/, Вежен, Връх Вола, Димитър Хаджикоцев, Мала Планина

На 15.06.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  София:   Черни Връх

Община Люлин  

На 11.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:   Люлин

На 12.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:   Люлин 1

На 12.06.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 14.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  София:   Република

На 13.06.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  София:   Люлин 7

На 13.06.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  София:   Люлин 3

Община Младост  

На 11.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 2

Община Надежда  

На 11.06.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:   Петър Панайотов/281-ва/

Община Нови Искър  

На 11.06.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Нови Искър:   Кременица/Работническа/, Юрий Гагарин

На 11.06.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  София:   Майор Юрий Гагарин

На 12.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Нови Искър:   127-ма, Вировете, Две Могили, Зимница, Искърско Дефиле, Китка, Коце Петров Бургов/Антон Ив, Кумарица, Кътински път, Невен, Отдих, Плиска, Светлина, Шопска

На 13.06.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Мировяне:   Васил Левски /Асен Белев/

На 13.06.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Нови Искър:   Еделвайс, Иван Вазов/Радка Танева/, Искърско Дефиле, Ком, Летец, Старата Върба, Хаджи Димитър/Бузлуджа/

На 13.06.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  София:   Хаджи Димитър

На 14.06.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Нови Искър:   Балкан, Беласица, Бреза, Горско Пиле, Д-Р Петър Берон, Дъб, Жеравна, Иглика, Козница, Копривщица, Момина Сълза, Преслав, Родопи/Велинград/, Рубин, Светъл път, УПИ XI -246  Кв.70, Чавдар Войвода/Чавдарци/

На 14.06.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Локорско:   Благой Гердин, Братя Лимброви, Димитър Тошков, Дончо Костов, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Манов, Костадин Трайков, Петър Белев, Поручик Бож.Божилов, Чавдарци

На 15.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Нови Искър:   Искърско Дефиле, Кумарица, Летец

Община Оборище  

На 11.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 12.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 15.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Алеко Константинов

На 11.06.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:   Кракра

На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Сердика

На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Врабча/Янко Забунов/

На 13.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Богдан

На 14.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Черковна/Паун Грозданов/

Община Овча Купел  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   736-та/Овча Купел/, VII - 939, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Извор, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Нестинарка, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Опълченец/Кв.Горна Баня, Острушка, Пладнище/Рилски Партизани/, Планиница, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Чардаклия

На 11.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:   Белите Борове, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/

На 12.06.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:   Бързарица

На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Иван Хаджийски, Монтевидео/Пионерски път/, Обиколна, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2, Овча Купел 2, Президент Линкълн, Феникс

На 15.06.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  София:   Буря

На 15.06.2018 г. /10:15 - 16:15 ч./ -  София:   Никола Петков/П.Напетов/

Община Панчарево  

На 11.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Алеко/15-та/, Бановец/45-та/, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Върла Поляна/111-та/, Калугерица/П. Ценков/, Катунище/Григор Гергов/, Перуника/14-та/, Резньовете/16-та/, Синчец/11-та/, Стара Река/20-та/, Ул.Манастирска №7  УПИ XII-3817, Хайдушки Чукар/18-та/, Хризантема, Шопско Хоро/46-та/, Ябълкова Градина, Янчовска Река

На 11.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   Бистрица, Синчец, Ул. Манастирска Ктп

На 13.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Герман:   14831.6507.2468, 425, В.З. Терасите, Герман, М. Смреката, Месност Терасите, местност  Зимника, местност  Смреката, Упи14831л6506л429, Хан Аспарух/29-та/, Явор/9-та/

На 13.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Герман:   039021, 14831.6507.2468, 14831.6526.22, 425, Богатир/В.З.Врана-Герман/, Божур/Ален Мак/, В.З. Терасите, Вилна Зона Враня, Вилна Зона Кариерата, Вилна Зона Лозето, Вилна Зона Шамако, Воденицата/В.З.Врана-Герман, Герман, Градина/21-ва/, Грамадето/В.З.Врана-Герман/, Дзуката, Дзуката Барата, Дружба/23-та/, Искър/32-ра/, Ливадето/В.З.Враня-Герман/, Липа/10-та/, М. Край Село, М. Смреката, М.Грамадето Пи 013035, М.Терасите Пи 545, М.Шамако, Месност Терасите, местност  Зимника, местност  Кръста, местност  Маринова Къща, местност  Смреката, Незабравка/22-ра/, Околовръстен път, Патриарх Герман/9 Септември, Стария Град, Терасите, УПИ V-29, Кв.54а, УПИ Х-241 Кв.5, Упи14831л6506л429, Хан Аспарух/29-та/, Христо Ботев, Шамако Пи 14831.6505.147, Явор/9-та/

На 13.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Стара Планина/В.З.Врана-Лоз

На 13.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Панчарево:   Шамако

На 13.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  София:   1-ва, Враня, Горубляне, Гродно, Дружба 2, Индустриална, Инж.Георги Белов, Искърско Шосе, Нпз Изток УПИ Хіі-4290, Обреща, Околовръстен път, Павел Красов / Горубляне, Пловдивско Шосе, Поручик Мороз, Преслав / Горубляне, Пролет / Горубляне, Ремсиста, Роса /Горубляне, Самоковско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, УПИ І-3003, 3295, Кв.98 М.Горубляне, Цариградско Шосе/Тракия/

На 13.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Герман:   Богатир/В.З.Врана-Герман/, Градина/21-ва/, Дружба/23-та/, Искър/32-ра/, М. Край Село, Незабравка/22-ра/, Патриарх Герман/9 Септември

На 14.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Панчарево:   Самоковско Шосе

На 14.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   8-ми Март, XxIV-1656 Кв.92, Алеко/15-та/, Бистришко Бранище, Букет, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Манастира, Върла Поляна/111-та/, Дъбова Гора, Калина/44-та/, Капина, Космонавт, Малина, Момин Проход, Росица, Синигер, УПИ Ix-3634,3635, Кв.97, Черни Връх, Чучулига, Ябълкова Градина, Янчовска Река

На 14.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   Ябълкова Градина

На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   101-ва, 3-ти Март, Беликата, Борова Гора, Бучаро/Методи Гергов/, Васил Левски/69-та/, Калугерица/П. Ценков/, Младен Ангелов/39-та/, Никола Крушкин/2-ра/, Преспа/49-та/, Просвета/Комсомолска/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Тинтява/36-та/, Шоплук/Шопска Комуна/, Шопско Хоро/46-та/

На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Бистрица

Община Подуяне  

На 13.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Княгиня Тамара 40

Община Сердика  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София:   Братя Миладинови, Козлодуй

Община Слатина  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 35

На 12.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Велчо Атанасов 12, Попова Шапка 26 Вх.А

На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Акад.Людмил Стоянов, Цариградско Шосе/Тракия/, Цариградско Шосе/Тракия/, Яворов/Ленин/, Яворов/Ленин/

На 13.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Боян Магесник 26

На 14.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Атанас Узунов 25 Вх.Г, Георги Минчев/Дечо Стефанов/ 18-20

На 15.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Иларион Драгостинов 42

Община Средец  

На 11.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Граф Игнатиев

На 12.06.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:   Бивш Стадион Юнак, Драган Цанков, Евлгеоргиев - Др.Цанков, Евлоги и Христо Георгиеви

На 12.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Хан Аспарух

На 14.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   6-ти Септември

Община Триадица  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Витоша, Витоша, Димитър Манов, Доспат, Емилиян Станев/490/, Забърде/Петко Карамешев/

На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Княз Борис I, Краище/Тодор Атанасов/ , Майор Първан Тошев, Порто Лагос, Свиленица, Траянова Врата

На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Стрелбище

На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Цар Асен, Ярослав Вешин

 

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Антон  

На 14.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Антон:   България, Вежен, Граничар, Дружба, Зорница, извън регулация, Изгрев, Панайот Волов, Средна Гора, Стара Планина, Шипка

Община Божурище  

На 11.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Хераково:   V-130086, М.Савина Водиеница 75, УПИ ХV-545, Кв.70, М.Кантон

Община Ботевград  

На 11.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица: махала  Барбушовци, махала  Върха, махала  Ганинци, махала  Павловци, махала  Пейчовци, махала  Пелиница, махала  Томовци

На 11.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Боговина, Брезовица, Георги Бенковски (Г.Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Кап.Тодор Тодоров, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Шести Септември (9-ти Iх)

На 11.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: махала  Големо Усое, махала  Горановци, махала  Мановци

На 11.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:   Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 11.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 14.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:   Пи №027070

На 11.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Александър Стамболийски, Божко Божилов, Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Курорт Зелин, местност  Пръдлювец, Опълченска

На 11.06.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Пик

На 11.06.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М.Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 11.06.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти септември), Шипка, Юри Гагарин

На 11.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ботевград:   Пик

На 11.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Врачеш:   Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 12.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Александър Стамболийски, Божко Божилов, Опълченска

На 12.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 14.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, махала  Зимнишки Дол

На 12.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 14.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Краево: махала  Маринков Рът, махала  Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 12.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 14.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 12.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 14.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Радотина: местност  Дръстила, Пи №055008

На 12.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 14.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Скравена:   Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 12.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  С.Осенов Лак

На 13.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   003036, 05815.13.34, АМ Хемус Кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, местност  Пръдлювец, местност  Чеканица, местност  Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 13.06.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Курорт Зелин, Стубеля

Община Горна Малина  

На 12.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  Вакарел

На 12.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Околовръстен път

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Лесново:   129048, IV-19, XI-276,Кв.61, XVII-148, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Десета, Осма, П-Л №Хіі-87, Кв.9, Пета, Петнадесета, Пи 129012, Седма, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, УПИ VIII-60, Кв.10, УПИ XIII-62, УПИ ІІІ-219, Кв.33, УПИ ХVIII-230, УПИ ХVІІ-236, Кв.34, Упи-518 Кв1а, Хх-424  Кв 55, Четвърта, Четринадесета, Шеста

Община Драгоман  

На 11.06.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Калотина

Община Елин Пелин  

На 11.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ботевград:   Витиня

На 11.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Малина

На 11.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Камарци:  УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв.7

На 11.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Камарци:   VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, Тп Център, Трета, ХІІІ-108 Кв.14, Четвърта

На 11.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Негушево: УПИ 9 - 020019

На 11.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Осоица:   10, 33-та, III-271 Кв.37, XI-400 Вилна Зона, XXV-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л VI-137, Кв.1, Парцел VIII от Кв.53 В.З. Осоица, Парцел VІ-54, Кв.28, УПИ IV-249, Кв.22, УПИ XI-317, Кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373,Кв.34

На 11.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Саранци:   000020 По Квс

На 11.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Столник

На 11.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Стъргел:   Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, Упи, УПИ I-390, Кв.47, УПИ V-467, Кв.30, УПИ VII-309, Кв.52, УПИ Vі-275, Кв.39

На 14.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Григорево:   017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ  ІV-102 Кв.11, УПИ VІІІ-25, Кв. 3, УПИ XI-319, Кв.32, УПИ XV-128, Кв.15, УПИ ХI-264 Кв. 18, УПИ Хіх-262, Кв.18, Черковна

На 14.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Липа

На 14.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   08832, Баба Тонка Обретенова, Витоша, Върбето, Елин Пелин, Захари Стоянов, Лесновска, М.Шеовица Пи -031155, Новоселци, Пирин, Росица, София, Тодор Каблешков, Уо Кв.Върбето, Шиовица

На 14.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Столник:   XIII-178, Кв.24, Мтп Складова База, П-Л І-38, Кв.9, УПИ -272

На 14.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Детелина, Лесновска, Липа, Топола

На 14.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   042015-Стпд По Квс, 068076, II-941 Кв 88, Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Васил Левски, Верила, Витоша, Вихрен, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С.Раковски, Детелина, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Кочо Честименски, Лев Толстой, Лесновска, Липа, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Сан Стефано, Славянска, Средец, Средна Гора, Стоян Михайловски, Страцин, Трети Март, УПИ 1-За Ожс, Кв.71, УПИ I, Кв. 108, УПИ ХV -182 Кв. 65, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Черноризец Храбър, Шейново, Янтра

На 17.06.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Равно Поле

Община Златица  

На 12.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Златица:   Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Гълъбец, Детелина, Дядо Пенчо, Златишко Поле, извън регулация, Кашана, Лулчо Гарчов, Момина Скала, Нено Гугов, П.Р.Славейков, Сава Чукалов, Свещи Плаз, Софийско Шосе, Тодор Пеев, Филип Тотю

На 12.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Пирдоп:   Хан Аспарух

Община Ихтиман  

На 11.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селянин:   П-Л ІІ, Кв.11, УПИ VІІІ-255, Кв.27, УПИ ХІІІ-116, Кв.31

Община Костинброд  

На 11.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   1-737,Кв.33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци

На 13.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Голяновци:   401001, XVI-131, Георги С. Раковски, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, местност Ул.Централна, Пи 403046,М.Червилак, Ул Лилия УПИ 322 Кв.22, Ул Нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ ІІІ-298, Кв.4, УПИ ХVІ-219, Кв.13, Централна Лъката

На 13.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Костинброд:   050260, XxxVI-1362 Кв 180, І-4397 Кв.259 М. Под Селото, Александър Стамболийски, Балван, Бригандия, Вихрен, Здравец, Кирил и Методий, Крайбрежна, Лилия, Ломско Шосе, Люлин, Люляк, Малка Падина, местност Малка Падина, местност  Балван Градина, местност  Шкендерица, Младост, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Поморие, Преспа, Първи Май, Руен, Светлина, Синчец, Славянска, Стара Планина, Стефан Костадинов, Теменуга, Топола, УПИ 1-4082, УПИ XXII-1362, Кв.180180, УПИ Іі-891, 892, Кв. 204, Филип Тотю, Хан Кубрат, Царевец, Червиляка

На 13.06.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Костинброд:   XXXVI-1362 Кв 180, Александър Стамболийски, Бригандия, Вихрен, Здравец, Кирил и Методий, Лилия, Ломско Шосе, Люлин, Люляк, Младост, Оборище, Отец Паисий, Първи Май, Светлина, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Топола, УПИ XxII-1362, Кв.180180, Хан Кубрат, Царевец

На 13.06.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд:   020400, 101, 160140, 433,92, 507.88, 556, IV -185 Кв.33, XIX-163,Кв.24, І  Кв.33, Батковци, Белидие Хан, Бригандия, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, Кв. Батковци, М.Брегандия Имот Пл.№42, М.Бригандия, М.Бригандия Им.Пл.№116, М.Бригандия Им.Пл.№75, М.Бяла Земя, М.Лъка Изомат Пи 140180, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест.Бригандия, местност Бригандия, местност  Бригадия, Осемнадесета, Осма, Парцел 601 До Кв2, Пета, Пи 541 До Кв.22, Пи 543 До Кв. 22, Първа, Седемнадесета, Стожера, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, УПИ 508113,М.Стожера, Упи-16,Кв.502в.З.Брегандия, Четвърта

На 14.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Безден:   .Упи ІV-126, Кв.2 В.З. Бистрица, Ix-60, Кв.12, В.З.  Бистрица УПИ ХVі-164, М. Могилата УПИ77,24, Пи №243,Кв.25, С.Безден Общ.Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77.9, УПИ ХІІ-47, Кв.10 В.З.Бистрица

На 14.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Богьовци:   Имот 5340057, Общ.Костинброд, УПИ II -29, Кв.9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХІІ-127 Кв.25

На 14.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд:   155,6, Белидие Хан

На 14.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд:   Белидие Хан

На 14.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Костинброд:   4498, М. Кока Кола , XV-3434 Кв.76в, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г.М.Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, Жп Мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел ХІІ, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, махала  Беледие Хан, махала  Лешков Връх, местност  Ленкови Кошари, местност  Миткова Воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ ХІ-3106,Кв.235, УПИ ХІІ-3254 Кв 116, Черно Море, Шияковци

На 14.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Опицвет:   10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, УПИ XIV-169 Кв.32

На 14.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Петърч:   Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап.Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска Комуна

На 14.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  София:   Райска Градина/Аврора/

На 14.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Хераково:   Пи 145016

Община Пирдоп  

На 11.06.2018 г. /10:45 - 16:15 ч./ -  Душинци

На 11.06.2018 г. /11:00 - 11:45 ч./ -  Буново, Общ. Мирково:   VIII-445, П-Л XII-376, Кв.43, П-Л XII-392, Кв.30, УПИ Ix-411, Кв.33, УПИ V-568, Кв.56

На 11.06.2018 г. /11:00 - 11:45 ч./ -  Златица:   Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация, Стара Планина, Цар Калоян

На 11.06.2018 г. /11:00 - 11:45 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 11.06.2018 г. /11:00 - 11:45 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково: махала  Брестака, махала  Илинден, махала  Преспа, махала  Хвърчил, махала  Черковище, УПИ ХVІІІ-117, Кв.6

На 11.06.2018 г. /11:00 - 11:45 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Златица: махала  Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

На 11.06.2018 г. /11:00 - 11:45 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Смолско:   Кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв.21

На 11.06.2018 г. /11:00 - 11:45 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Карлиево

На 11.06.2018 г. /11:00 - 11:45 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Мирково:   000592 местност  Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност  Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 11.06.2018 г. /11:00 - 11:45 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Църквище:   V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 11.06.2018 г. /11:00 - 11:45 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ Ххііі-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност  Бостанлъка, местност  Кьойдере, местност  Чамдере, местност  Шумето, местност  Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 11.06.2018 г. /11:00 - 11:45 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Челопеч:   Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 13.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Пирдоп:   Илчо Димов, Княз Александър Батенберг, Никола Пушкаров, Паскал, Пека и Карло Чоконяни, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Тодор Влайков, Чавдар Войвода

На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Златица:   Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация

На 14.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Мирково:   Александър Стамболийски, Бреза, Георги Раковски, извън регулация, Крайречна, Мест. Гюла, Опълченска, Хан Аспарух, Христо Нончев

Община Правец  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковица: махала  Габрика, махала  Гетовци, махала  Цековци

На 11.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Правец: махала Симидарска

На 12.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Манаселска Река: махала  Липа, махала  Чульовци

Община Самоков  

На 11.06.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Самоков:   65231.907.178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231.916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, местност  Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Рупите, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231.906.319, УПИ 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка;

На 11.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бели Искър;

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино:   П-Л ІІ, Пл.№160, Кв.48;  Горни Окол:   М. Щъркелово Гнездо;  Рельово: УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5;  Самоков:   Булаир, Грънчар, Иван Вазов, Искър, Македония, Никола Драмалиев, Оборище, Пашеница, Петър Попангелов, Сини Вир, Ул. Здравец, Ул. Здравец, Ул. Здравец, Цар Борис III;  Самоков:   Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, местност  Дългата Поляна, местност  Мало Равнище, местност  Татарски Брод, местност  Червената Земя, местност  Щъркелово Гнездо, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев;

Община Своге  

На 12.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 13.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Губислав;

На 12.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 13.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бов, Общ. Своге:   Луково;  Дружево;  Лакатник, Общ. Своге:   Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж Тп Равна Нива, махала  Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина;  Левище;  Миланово, Общ. Своге:   Васил Левски, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, Упи-XV-46;  Оплетня:   Парцел V-94, Кв.3;  София:   Костенски Водопад/Васил Дим;

На 12.06.2018 г. /10:00 - 15:45 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге:   Пробойница;

Община Сливница  

На 12.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Алдомировци:   27 Ма, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Люляк (Ст.Лазов)

На 12.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Костинброд

На 12.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   VII-180, Кв. 140, Безименна, Бъдеще, Войнишка махала , Кореняк, Лозан Арсов, Победа, Работник

На 12.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Храбърско: махала  Черен Пешо

На 14.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Опицвет:   Под Костело Землище С.Опицвет

На 14.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп.Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кв.107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Долна Митрополия  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Комарево, Общ. Долна Митрополия:   В Априлов, Гранит, Кирил и Методий, Л Каравелов, Полтава, Родопи, Сливница, Хан Аспарух, Цанко Церковски

На 11.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Славовица, Общ. Долна Митрополия:   Васил Левски, Ген Скобелев, Георги Раковски, Иван Вазов, Искър, местност  Бобов Брест, Св.Св.Кирил и Методий, Стефаан Караджа, Цветан Спасов

На 12.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:   Александър Стамболийски, Вежен, Вихрен, Владимир Заимов, Ганецки, Георги Кочев, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Места, Одрин, Сергей Румянцев, Средец, Стара Планина

На 12.06.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ореховица:   Васил Левски

На 13.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Славовица, Общ. Долна Митрополия:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген Скобелев, Георги Раковски, Панайот Волов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефаан Караджа, УПИ VII Кв  33, Христо Ботев, Цветан Спасов

На 15.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Славовица, Общ. Долна Митрополия:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Иван Вазов, П.К.Яворов, Райко Даскалов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефаан Караджа, Ю.А.Гагарин

Община Долни Дъбник  

На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бъркач

На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Градина, Общ. Долни Дъбник:   V-297, Кв. 68/Стопански Двор/, Васил Априлов, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Първи Май, Симеон Василев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Шипка

На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Дисевица:   Волинска, Г.С.Раковски, Г.Томов, Девети Септември, Изгрев, Московска, С.Алексиев

На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Къртожабене:   000340 , М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, М-Ст Булин Дол, местност  Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка

На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Къшин

На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петърница

На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Плевен: местност Табакова Чешма, местност Табакова Чешма IV, местност  Табакова Чешма, Текийски Орман

На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Търнене:   10-ти Конгрес, 11-ти Конгрес, Ал.Стамболийски, В.Левски, Васил Априлов, Вит, Върбишка, Г.Бенковски, Г.Кирков, Ген.Скобелев, Ив.Митов, Ивайло, Кюнка, Л.Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, Освобождение, П.Р.Славейков, Филип Тотю, Хаджи Димитрър, Хаджи Димитър, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чернялка, Ю.А.Гагарин

На 13.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Садовец:   634, Вит, Върба, Дунав, Захари Стоянов, Иван Асен II, Княз Борис I, Осъм, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

На 13.06.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Садовец:   Ал.Батенберг, Беласица, Врабче, Гъмза, Захари Стоянов, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Светулка, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Странджа, Съединение, Христо Ботев

Община Искър  

На 11.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Брегаре:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Искър, Кирил и Методий, Коста Златарев, Любен Каравелов, Несебър, Отец Паисий, П.Волов, Петър Берон, Пирин, Пролетарска, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Староселци

На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Вилхелм Пик, Гурко, Даме Груев, Димитър Благоев, извън регулация, Кирил и Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Н Й Вапцаров, Огоста, Отец Паисий, Поп Андрей, Райна Княгиня, Скобелев, Фердо, Христо Манчев, Цветан Спасов, Яне Сандански

Община Кнежа  

На 11.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Александър Стамболийски, Д-Р Петър Берон, Марин Боев, Опълченска, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Презвитер Кузма, Стоян Михайловски, Хаджи Димитър, Цанко Церковски

На 11.06.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./   На 14.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Георги Бенковски, Иван Бонов, Пейо Яворов, Преслав, Райко Даскалов, Янко Сакъзов

На 12.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Александър Стамболийски, Д-Р Петър Берон, Йоан Екзарх, Огнян Михайлов, Петко Напетов, Презвитер Кузма, Хаджи Димитър, Цанко Церковски

Община Левски  

На 11.06.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 13.06.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 14.06.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 15.06.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Градище, Общ. Левски:   Ален Мак, Априлско Въстание, Генчо Хинчев, Локомотив, Околовръстна, Панагюрище, Пеню Колев, Пионерски път, Трети Март, Чавдарци

На 11.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Червена:   Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 12.06.2018 г. /09:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Левски, Общ. Левски: местност  Бозалъка, местност  Козар Беленско Шосе

На 12.06.2018 г. /09:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Червена

Община Никопол  

На 13.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Драгаш Войвода:   В Левски, Витоша, Драгаш Войвода, Евлоги Ангелов, Изгрев, Любен Дочев, Месност Язгьол, Петър Велчев, Роден Кът, Спас Митев, Стопански Двор, Страхил Войвода, Ю.А.Гагарин

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър

На 13.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Никопол:   Акация, Амбарица, Беласица, Борова Гора, В.Левски, Вардар, Вежен, Веслец, Витоша, Вишнева, Ген Криденер, Дойран, Европа, Елия, Искър, Крепостна, Любен Дочев, Малка Чарталия, Мелник, местност  Висока Зона, местност  Мерджанлъка, местност  Руски Паметник, местност  Харманлъка, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одеса, Осъм, Петър Велчев, Победа, Родопа, Руен, Смолянови, Странджа, Струма, Текето, Тракия, Хижа 4-ти Километър Черквица, Черни Връх, Шипка, Янко Сакъзов, Янтра

Община Плевен  

На 11.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат:   Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 11.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:   071020- местност  Сушица, VI-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност  Дългата пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 11.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./   На 15.06.2018 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Плевен: местност Кайлъка, Парк Кайлъка

На 11.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.06.2018 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Бохот

На 11.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:   Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, местност Табакова Чешма 1, местност Табакова Чешма IV, Цигански Лозя

На 11.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:   Васил Ганчев, Захари Стоянов, Лозенка, Орлица, Петър Берон, Ст.Стамболов/Черв.Звез/, Стефан Стамболов, Стоян Михайловски

На 11.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дисевица:   10 Конгрес, Волинска, Г.С.Раковски, Г.Томов, Георги Петров, Девети Септември, Девети Септември, Иван Вазов, Изгрев, К.Златарев, Московска, П.Волов, С.Алексиев

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Търнене:   Найден Рачев, Опълченска, П.Р.Славейков, Филип Тотю, Хр Смирненски, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 11.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Васил Априлов, Даскал Димо, П.Р.Славейков, Хаджи Ангел

На 11.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:   56722.701.3200, Детелини, Месност Стражата, местност Стража I, местност  Стража, местност  Стража 701, Стража I

На 11.06.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Кайлъка, Кайлъшка, Парк Кайлъка, Сан Стефано

На 12.06.2018 г. /08:00 - 08:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:   212143, 272090, 377034

На 12.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен

На 12.06.2018 г. /08:15 - 08:45 ч./ -  Плевен:   Вит, Втора Задгарова, Георги Кочев, Източна Индустриална Зона, Индустриална Зона, Осъм  /Бала Баир/

На 12.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:   Дружба, местност Чаира, Чаталджа/Н.Доровски/

На 12.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Илинден ,Майор Горталов

На 12.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Васил Априлов, Македония, Миладинови Братя, Парашкев Цветков, Пирин

На 12.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Плевен:   Вит, Втора Задгарова, Георги Кочев, Индустриална Зона, Осъм  /Бала Баир/

На 13.06.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Плевен:   Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/

На 13.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:   Бреза, Бряст, Кайлъка, местност Кайлъка, местност Стража I, местност Чаира, местност  Стража 701, Райски Кът, Стража, Явор

На 13.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Плевен:   Ведрина, Генерал Столетов, Индже Войвода/Хр.Кърпа/, Мара Денчева, Христо Ботев

На 13.06.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Георги Кочев, Здравец

На 13.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Иван Нанов, Кирил и Методий, Петър Габровски, Трети Март, Христо Ботев, Христо Сръбски

На 13.06.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Дружба, Кирил и Методий, Трети Март

На 14.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Плевен:   Втора Задгарова, Георги Кочев, Източна Индустриална Зона, Индустриална Зона

На 14.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен: местност Стража I

На 14.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Битоля/А.Дервишев/, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пирин, Тодор Каблешков, Цоню Матев

На 14.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Браила, К.Охридски/Карл Маркс/, Москва, Републиканска, Русе/Д-Р Бешев/, Сергей Румянцев, Спартак, Христо Ясенов

На 14.06.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Плевен:   Данаил Попов /В.Ленин/, Даскал Димо, Св.Параскева/Ц.Станчев/, Софроний Врачански, Хаджи Ангел

На 15.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Д.Константинов/Ц.Спасо/, Иван Вазов, Цар Борис III

На 15.06.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Плевен:   Бачо Киро, Васил Априлов, Гоце Делчев, Дрин, Македония, Морава, Парашкев Цветков, Серес

Община Пордим  

На 11.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 15.06.2018 г. /13:30 - 13:45 ч./ -  Бресте:   Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген.Вл.Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н.Й.Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 11.06.2018 г. /13:00 - 14:15 ч./ -  Червен Бряг:   23 Септември, Вихрен, Дойран, Дядо Вълко, Иван Вазов, Търговска, Цар Калоян

На 13.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 15.06.2018 г. /13:15 - 14:30 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг:   140005, 141001, Ал Стамболийски, Баковска, Бошняшка, Бренишка, Васил Левски, Витановска, Вълевска, Г Бенковски, Г Димитров, Грозьовска, Дойновска, Дядо Цолак, Илия Илиев, Комитска, Ланджийска, Мариновска, Матинска, Мирчовска, Ненковска, Опълченска, Осем Опълченци, Палашовска, Пановска, Поповска, Радой Данчев, Радьовска, Рашитарска, Сираковска, Съпкарска, Топалска, Фильовска, Христо Ботев, Цаковска, Цано Недялков, Шипка, Щръковска, Янчовска

На 15.06.2018 г. /12:30 - 12:45 ч./ -  Бресте

На 15.06.2018 г. /12:30 - 12:45 ч./ -  Горник:   Бузлуджа, В Левски, В Пеева, Делницата, Искър, Йордан Даскалов, Ком, Марица, П К Яворов, Пенков Остров, Петко Хр Петков, Първа, Райко Даскалов, Тринадесета, Христо Цветков, Четиринадесета, Шестнадесета

На 15.06.2018 г. /12:30 - 12:45 ч./ -  Реселец:   375030, Акация, Б Клен, Баба Тонка, Балканска, Безименна, Белилото, Бор, Босилек, Воденицата, Г Поляна, Голеж, Горска, Гробарска, Д Дачев, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Здравец, Иван Христов, Искър, Каймаков, Капна, Латинка, Люляк, Милиндол, Младост, Могилата, Опанец, П Димитров, Победа, Поройна, Пробуда, Пропашище, Ръчене, Свобода, Славянска, Стефан Бацов, Теменуга, Тодор Попов, Училищна, Церовица, Челник, Явор

На 15.06.2018 г. /12:30 - 12:45 ч./ -  Червен Бряг:   248005 М Водол, Маркова Могила, местност  Биволски Камък

На 15.06.2018 г. /13:30 - 13:45 ч./ -  Горник:   Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра

На 15.06.2018 г. /13:30 - 13:45 ч./ -  Сухаче:   Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:15 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брезнишки Извор

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник:   Андрей Михайлов, Георги Ив Бунджулов

На 12.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 15.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Селищен Дол

На 12.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 15.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 12.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 15.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:   083011, местност  Страище, махала Пали Лула, С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40

На 12.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 15.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Ноевци

На 12.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 15.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Слаковци

На 12.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 15.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Сопица

На 12.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 15.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 15.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: махала Пали Лула

На 13.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Кошарево

На 13.06.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:   С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40

На 14.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Беренде, Общ. Земен

На 14.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Банище; Бегуновци; Брезник: МТП; Ръждавец;  Велиново; Горна Секирна: местност Валога; Долна Секирна:   МТП Д.СЕКИРНА;   Душинци; Ерул; Милкьовци;  Непразненци; Режанци; Садовик;  Станьовци

На 14.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Габровдол

На 14.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Гигинци: УПИ ХІV-219, Кв.22

Община Перник  

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Диканя:   X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, махала  Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, ПИ203, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гълъбник:   Кв.25 УПИ XІІІ-353, УПИ VІІ-112,Кв.16, УПИ ХV-45, Кв.6

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Диканя:   884 Кв.67а и 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова махала , Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838,Кв.62, УПИ IX=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв.65, УПИ XI-261, Кв.40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дрен:   V-420 Кв.4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова махала , махала  Мали Дрен, махала  Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Старо Село, Общ. Радомир:   VII-157 Кв.17, XXVІІ-XXVІІІ Кв.12, махала Дукова

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Студена, Общ. Перник:   Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация С.Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, махала Рулева, местност Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Чуковец, Общ. Радомир

На 11.06.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Батановци:   Бистрица, Владимир Заимов, Желю Демиревски, Коста Тричков, махала Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил и Методий, Старо Село, Стране, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 11.06.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч./ -  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Стража

На 11.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мещица:   Васил Коларов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Георги Димитров, Даме Груев, Леонид Брежнев, Маршал Жуков, Октомврийска Революция, път №63, Сергей Румянцев, ХVIII Кв.55а, Юрий Гагарин

На 12.06.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Перник:   Венец, Еделвайс, Протожерица, Славей, Стара Планина, Столетов

На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Вергил Ваклинов, Витоша, Граово, Княз Борис I, Република, Средорек

На 12.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Бели Брег, Мърквичка, Св.Св.Кирил и Методий, Твърди Ливади

На 13.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Батановци:   Бела Вода, Бл ДЦЗ Васил Коларов, махала Трънска и Кащерова, Св.Св.Кирил и Методий

На 13.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Перник:   Юрий Гагарин

На 13.06.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./   На 14.06.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Бачо Киро, Капитан Петко Войвода, Кольо Фичето, Лилия, махала Бугьовец, махала Опашиница, Незабравка, Първи Май, Христо Ботев, Шийница

На 13.06.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник

На 13.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Батановци:   Борова, Голо Бърдо, Железничарска, Стара Планина

На 13.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Железничарска

На 13.06.2018 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Перник:   Балева махала /Даскалово/, махала Захаринова, махала Чешкарова, Църква

На 14.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Богданов Дол:   Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Извор, Китка, Княз Борис I, Любен Каравелов, Отец Паисий, Петър Берон, Стара Планина, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон

На 14.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дивотино:   Двадесетипета, Люлин, Първа, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тринадесета, УПИ VIII - 296 Kb.21, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетипета, Четирдесетитрета

На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Витоша, Люлин, Малашевска, Оборище, Протожерица, Рила, Родопи, Стара Планина, Странджа, Шибой, Шипка

На 14.06.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Перник:   Палма, Света Петка

На 14.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Горно Могиличе, Могиличе

На 15.06.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Дивотино:   Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Кв29 УпиV   -642, Миньор, Осма, Пета, Седма, Струма, Тридесетивтора, Тридесетипърва, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 15.06.2018 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:40 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Боснек:   070008, 3-ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В.Левски, Витоша, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, махала  Влахова, махала  Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина Сълза, Н.Й.Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С.Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв.43, Х.Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен

На 15.06.2018 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:40 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Студена, Общ. Перник:   Еверест, Илинден, Ком, Магистрала, махала Язовира, Младост, Мусала, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни Връх

Община Радомир  

На 12.06.2018 г. /09:15 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 15.06.2018 г. /09:15 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Батановци:   3ти март, 6ти септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, махала Кабранови, махала Яшарска, махала  Андрейна, махала  Андронова, махала  Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна;

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Владимир:   Пи 149 Кв,14;

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Долна Диканя;

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Долни Раковец:   Кв.22, УПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, Кв.27, УПИ 1-167  Кв.11, УПИ ІІ-26, УПИ ХІ-34, Кв.1;

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Друган:   Vі-485,Кв. 45, Чачулова махала ;

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Кондофрей:   Общ.Радомир;

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Радомир:   Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг;

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ ІX-1083,1084;

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Червена Могила;

На 11.06.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Радомир:   Генерал Кантарджиев, Оборище, Пирин, Подпор. Константин Цанков, Полк. Митрев, Райко Даскалов;

На 12.06.2018 г. /09:15 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 15.06.2018 г. /09:15 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Борнарево:   Упии I-066007 Кв.66; Копаница; Перник:   Железничарска; Радомир: махала Арбанас; Черна Гора, Общ. Перник:   Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански път, Китка, Лесковски път, Магюшница, махала Ваклинови, махала Димеви, махала Кюрчийски, махала Сугареви, махала Толева, Нова махала , Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин; Ярджиловци:   Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража;

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 14.06.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Берковица:   Александровска, Изгрев

На 14.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Берковица:   Александровска, Иван Вазов, Йордан Радичков, Ком, Николаевска, Площад Славейков, Поручик Загорски

На 15.06.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Котеновци:   Втора, Пета, Пи 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 15.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Черешовица:   Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, местност  Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 17.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Балювица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 17.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Берковица

На 17.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бокиловци:   000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв.15, Четвърта, Шеста

На 17.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Боровци:   1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Р.Даскалов и Д. Благоев

На 17.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бързия

На 17.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Замфирово:   000436, 1-ви Май, 5-ти Декември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб.  и Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на Ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 17.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Комарево, Общ. Берковица:   Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 17.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мездрея:   Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 17.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Песочница:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв.33, Четвърта, Шеста

На 17.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Рашовица:   Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

Община Бойчиновци  

На 11.06.2018 г. /08:20 - 08:40 ч.; 08:20 - 18:00 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч./ -  Мърчево:   Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност  Извора, местност  Лъката, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Три, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 11.06.2018 г. /08:20 - 08:40 ч.; 08:20 - 18:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 18:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:15 ч./   На 17.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Вирове:   647011, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Габровска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Иглика, Китката, Крушака, Ломска, Марица, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Пеньо Пенев, път № 81 При Разклона на С.Габровница, Ручей, Септемврийци, Украйна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка

На 11.06.2018 г. /08:20 - 08:40 ч.; 08:20 - 18:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 18:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:15 ч./   На 17.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Габровница, Общ. Монтана:   231001, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Анастас Цанков, Асен Беломелски, Борис Киров, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гарата, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Цаков, Гробарска, Д-Р Петър Берон, Двадесет и Трети Септемвр, Димитър Янкин, Захари Тошев, Ивайло, Иван Асен, Иван Беломелски, Иван Вазов, Иван Калиманишки, Иван Михайлов, извън регулация, Илия Стоянов, Индустриална, Йордан Йовков, Йордан Къшльов, Качо Първанов, Кирил Целков, Китката, местност  Стублата, Мильо Мильов, Никола Гмурски, Панталей Григоров, Петко Славейков, Петър Лазаров, Пею Яворов, Сава Стоянов, Стефан Караджа, Стоян Ненков, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цеко Видлишки

На 11.06.2018 г. /08:20 - 08:40 ч.; 08:20 - 18:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:15 ч./   На 17.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Безденица:   Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет и Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Костадинов, Иван Михайлов, извън регулацията, Йосин Връх, Кирил и Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Пенков Вир, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев, Цибрица

На 11.06.2018 г. /08:20 - 08:40 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:15 ч./   На 17.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:   921164, извън регулацията

На 11.06.2018 г. /08:20 - 08:40 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:15 ч./   На 17.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Мадан, Общ. Бойчиновци:   000521, 000636, 927026, Александър Стамболийски, Балкан, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Владимир Илич Ленин, Владимир Минчев, Волга, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоцо Николов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методи, Ленинградска, Люлин, местност  Микови Падини, Млада Гвардия, Московска, Олег Кошевой, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Райко Даскалов, Родина, Ропотамо, Севастопол, Сергей Киров, Славянска, Странджа, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 11.06.2018 г. /08:20 - 18:00 ч.; 08:20 - 08:40 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 18:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:15 ч./   На 17.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Долно Церовене: извън регулацията

На 11.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:15 ч./   На 17.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Бойчиновци:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковска, Ботуня, Валентина Терешкова, Васил Друмев, Васил Коларов, Вела Пеева, Витоша, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Милев, Георги Трайков, Димитър Благоев, Дунав, Железничарска, Замфир Попов, Здравец, Зора, Иван Андреев, Иван Вазов, извън регулацията, Квартал Огоста, Кирил и Методи, Комсомолска, Малчика, местност  Стадиона, местност  Харитов Чифлик, Митко Палаузов, Никола Й. Вапцаров, Пилицтница, Пионерска, Поличката, Поп Андрей, Райко Даскалов, Рила, Спас Илиев, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов

На 11.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 09:15 ч./   На 17.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Мърчево:   Втора, Втора, Двадесет, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Дванадесет, Девета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност  Извора, местност  Лъката, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Първа, Седемнадесет, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Две, Четиридесет и Три, Четиринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шеста, Шестнадесет

На 12.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Мърчево:   Втора, Двадесет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, местност  Извора, Осма, Първа, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет и Две, Четиринадесет, Шеста

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:   1 Кв.56, 125280, 922041, 952006, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Иванов Йосифов, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, извън регулацията, Камен Тошев, Лютенска Дружина, Мест. Край Село, местност  Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Никола Й. Вапцаров, Нов път, Огоста, Панталей Димитров, Парка на Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ VI, Кв.6, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Громшин:   13, Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вели Манчов, Генерал Колев, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Драва, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Бърдарски, Кирил и Методи, Коста Велков, Кубадин, Лало Божинов, М-Р Борис Костадинов, Маданска, Маршал Толбухин, местност  Край Огоста, Никит Иванов, Одрин, Панайот Волов, Петър Берон, Райко Даскалов, Сан Стефано, Сливница, Ставри Георгиев, Ставри Крумов, Стефан Караджа, Страцин, Тито, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Янка Кирилова

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Кобиляк:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Кирил и Методи, местност  Езерото, Никола Й.Вапцаров, Опълченска, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Лехчево:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Антон Иванов, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Веселец, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Добруджа, Елин Пелин, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, извън регулацията, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент Охридски, Колхозна, Крайселска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Дринов, местност  Маданска Бара, Надежда, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петър Берон, Пи 000105, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Крум, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Портитовци:   XVII, Кв.1, Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шестнадесет

На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:   1 Кв.56, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Васил Иванов Йосифов, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Камен Тошев, Лютенска Дружина, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Парка на Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, УПИ VI, Кв.6, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов

На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кобиляк:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Кирил и Методи, Никола Й.Вапцаров, Опълченска, Пирин, Рила, Родопи, Христо Ботев

На 13.06.2018 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  Бойчиновци:   Георги Димитров, извън регулацията, Квартал Огоста, местност  Стадиона

На 13.06.2018 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  Ерден:   438019, 438021

На 13.06.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 08:15 - 18:00 ч./   На 17.06.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Бойчиновци:   216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, извън регулацията, Кирил и Методи, Комсомолска, Лале, Марица, Пионерска, Поличката, Симеон Влахов, Спартак, Стадион, Стефан Влахов, Тодор Дечев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Юри Гагарин

На 13.06.2018 г. /08:15 - 18:00 ч.; 08:15 - 09:15 ч./   На 17.06.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Ерден:   000010, 080068, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Вълчедръм  

За периода 13-14.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Септемврийци, Общ. Вълчедръм:   22 Септември(8-ми Септемв, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Волга, Възрожденска(В.Коларов), Марица, Пловдив, Райко Даскалов, Синчец(Т.Павлов), Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Бакалов

Община Лом  

За периода 11-15.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом:   Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

На 11.06.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Лом:   Веслец(Братя Ибренови), Генерал Владимир Заимов, Димитър Ангелов, Драгоман(Н.Вапцаров), Ком, Марин Дринов, Митко Палаузов, Пирот, Полковник Илиев, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр.Зу-Ски), Хаджи Димитър, Цар Петър(М.Стефанов)

На 11.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Борил(Аспарух Яков), Георги Манавски(Н.Чуков), Дунавска(Д Благоев), Петър Берковски, Славянска(Г.Димитров), Хан Крум, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

На 11.06.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./   На 15.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Бозвели, Васил Априлов, Пирот, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Търлис(Русин Костов), Цветко Павлов(Ал.Караст)

На 12.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Веслец(Братя Ибренови), Драгоман(Н.Вапцаров), Кнес Иван Кулин, Ком, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр.Зу-Ски), Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г.Карастоянова), Шипка

На 13.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Аспарухов Хълм, Бабуна(Н.Караджата), Беласица, Добруджа, Дядо Цеко Войвода, Незабравка(Иван Тодорин), Призрен(Неофит Ломски), Сели-Олу, Шейново, Шести Септември

На 13.06.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Васил Левски, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър

На 14.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Арда, Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Дедеагач(Ставри Генов), Димитър Гинин, Каблешков, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Момчил, Никола Първанов, Скопие, Стефан Хаджийски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман

На 14.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Бенковски, Дунавска(Д Благоев), Кнес Иван Кулин, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев

На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Лом:   Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Медковец  

На 12.06.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Медковец:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Антим Първи, Антон Димитров, Бузлуджа, Георги Димитров, Кирил и Методи, Неофит Рилски, Оборище, Поп Андрей, Райко Даскалов, Рангел Симеонов, Септември, Стамболийски, Христо Ботев, Чомаков, Ъгъла С Ул. Бузлуджа и А. Димитров, Янтра

На 12.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Медковец:   Александър Батемберг, Дано Опинчев, Ивайло, Иван Кулин, Иван Шишман, Кирил Рацов, Миленчо Ванов, Огоста, Панайот Волов, Патриарх Евтими, Самуил, Христо Ботев, Цар Симеон

Община Монтана  

За периода 11-13.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   22-ри Септември, Ангел Кънчев, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Арнолди, Гоце Делчев(Лика Рачин), Граф Игнатиев(В.Коларов), Жеравица, Комплекс Базара, Младост, Младост, Никола Сапунджиев(П.Сред), Плиска, Свети Патриарх Евтимий(П., Трети Март(Г.Димитров)

За периода 11-15.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   22-ри Септември, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Гаврил Душков(И.Иванов), Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Георги Данчов(Д.Данов), Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Граф Игнатиев(В.Коларов), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Еделвайс М Кутловица, Екзарх Йосиф, Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Иван Аврамов, Иван Аврамов, Иван Вазов, Иван Вазов, Извора(Б.Бистрица), Иларион Драгостинов(В.М.), Клокотница(Г.Михайлов), Княз Александър Батенберг, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел, Панайот Хитов, Парта, Парта, Пейо Яворов(Г.Дамянов), Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Поп Харитон(Д.Вълков), Райна Княгиня, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Семчин Дол, Сливница, Стефан Савов(М.Пенов), Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Филип Тотьо, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Самуил(Комсомолска), Черковна(Иван Бобанов), Шести Септември, Юрий Венелин, Юрий Венелин

На 13.06.2018 г. /08:40 - 09:20 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Монтана:   1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 местност  Гламата, 48489.4.502, Захари Зограф, извън регулацията, Пи 48489.2.537

На 13.06.2018 г. /08:40 - 09:20 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 17.06.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Долно Белотинци:   460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 13.06.2018 г. /08:40 - 09:20 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 17.06.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Ерден: извън регулацията

На 13.06.2018 г. /08:40 - 09:20 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 17.06.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Лом:   Филип Тотю

На 13.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:   Александър Стамболийски, Антим, Жеравица, Извора(Б.Бистрица), Камен Цанов, Славянска, Трети Март(Г.Димитров), Цар Борис III-ти(З.Попов)

На 13.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Димитър Ерийски(Ст.Алов), Добри Войников, Захари Янчев, Ивайло, извън регулацията, Константин Фотинов, Кошарhик, Нов Живот, Одрин(Миладин Кунчев), П.А.Славков(Г.Николов), Петър Богдан, Петър Делян, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър

На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Арх.Младен Кръстев(Н.Ил.), Велико Търново(Ил.Царев), Георги Бенковски, Д-Р Стамен Илиев, Д-Р Стамен Илиев, Жеравица, Марица, Мария Димова(Б.Стоилов), Морава, Пейо Яворов(Г.Дамянов), Свети Климент Охридски(Г., Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Тунджа, Христо Ботев, Цар Иван Шишман(Цар Шишма, Цар Калоян, Янтра

На 17.06.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Монтана:   1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 местност  Гламата, 48489.4.502, Жеравица, Захари Зограф, извън регулацията, Пи 48489.2.537

На 17.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Благово, Общ. Монтана:   Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 17.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Боровци:   1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски

На 17.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Монтана:   48489.26.821, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, извън регулацията, Индже Войвода(Л.Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност  Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Пи 48489.26.671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М.Кутловица)

На 17.06.2018 г. /09:15 - 12:45 ч./ -  Монтана:   48489.32.384, 48489.4.341, Гоцо Митов, Диана, Диана, Диана, Иван Давидков, Иван Давидков, Иван Димитров, Извора(Б.Бистрица), извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, Индустриална, Индустриална, Искър, Йордан Радичков, Кошарhик, Мала Кутловица, Младост, Морава, Сирма Войвода(С.Димитров), Тп Подова Керамика , Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Христо Ботев, Христо Смирненски, ХхI Век, ХхI Век

На 17.06.2018 г. /09:15 - 12:45 ч./ -  Сапарева Баня:   Скобелев

Община Чипровци  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Белимел:   000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Митровци:   Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Горна Ковачица:   Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, Пи 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Горна Лука:   Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, местност  Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Железна:   413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност  Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Превала:   Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, местност  Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Челюстница:   Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Чипровци: извън регулацията

 

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Велчо Ночев, местност Йорговци, местност Мачковци, Христо Ботев

На 11.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Скандалото: местност  Чернево

На 12.06.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Драшкова Поляна:   Драшковска, Липовска, местност Липова Могила, местност Цветански, Христо Ботев

На 13.06.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Маринска/Видима/

На 13.06.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, местност Бранево, местност Йорговци, местност Коевци, местност Мачковци, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев

На 13.06.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: махала Коевски Ливадки

На 13.06.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Скандалото:   Априлци, Главна, Еделвайс, За Моста, махала  Врабците, махала  Лъката, местност  Кованджиите, местност  Левището, местност  Чернево, Павловото, Старото Скандало

На 13.06.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

На 13.06.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   52218.172.54, Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Барахарска/Зла Река/, Безименна/Острец/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Бъзов Дял/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Велчевска/Зла Река/, Велчо Ночев/Зла Река/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Воденичарска/Зла Река/, Възрожденска/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Габровница/Видима/, Георги Бенковски/Зла Река/, Градина/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Дуневска/Видима/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново Село/, Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Иглика/Зла Река/, Изгрев/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв Зла Река местност  Стоилите, Кв.Видима, Кв.Зла Река, Кв.Ново Село, Кв.Острец, Ковашка/Острец/, Кокиче/Видима/, Колю Ковача/Ново Село/, Креманлива/Зла Река/, Курорт/Видима/, Лале/Ново Село/, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, М. Пандуци Кв. Видима, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, Марагидик/Острец/, Марин Сяров/Зла Река/, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, махала  Гроба, махала  Маришница, махала  Паздери, махала  Пипери, махала  Свинова Поляна, местност Видима, местност Зла Река, местност Черни Връх, Минзухар/Видима/, Мичо Митков/Видима/, Младост/Видима/, Мтп Мядна, Мядна/Острец/, Нанко Пачника/Зла Река/, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново Село/, Пастуханска/Зла Река/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Преселци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Радинска/Видима/, Роза/Зла Река/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Салапийска/Зла Река/, Св.Св.Кирил и Методий/Зла Река/, Сенковчица/Острец/, Синчец/Видима/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново Село/, Теменуга/Зла Река/, Тепавичарска/Зла Река/, Топола/Острец/, Туристическа/Видима/, Търговска/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Христо Ботев/Зла Река/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

Община Ловеч  

За периода 11-15.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:   Осъмска, Търговска

На 12.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   България, Търговска

На 12.06.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Георги Тинков, Илко Ст.Ганков, Кулата, Марин Пенков, Никола Комитата, Пенко Грозев, Пенко Христов, Селище, Стоян Луканов, Христо Ботев, Цвятко Пеев

Община Луковит  

На 11.06.2018 г. /08:30 - 12:15 ч./ -  Угърчин

На 12.06.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Луковит:   Байрон, Иван Вазов, Княз Борис 1, местност  Бяло Поле, Неофит Рилски, Пенчо Славейков, Страцин, Цар Калоян

Община Тетевен  

На 11.06.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./   На 14.06.2018 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тетевен:   Вършец

На 11.06.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Галата:   Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Еделвайс, Иван Туйков, Никола Парапунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Тетевен:   Люляк, местност  Пладнището, Пладнището

На 12.06.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Горното Село, Дълга Ливада, Кривина, Марин Попдимитров, махала  Жидевица, махала  Кривина, махала  Старо Село, махала  Тулешевец, местност  Тулюшовец, Ореша

На 12.06.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Оселна, Общ. Етрополе

На 13.06.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 15.06.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Глогово:   Елов Дол, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, местност Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 15.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   0503083, махала  Зоренишки Дол, махала  Топилище

На 15.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:   Димитър П.Ковач, Емил Марков, Иван Вазов, Иван Фурнаджиев, Полк.Орлов, Сава Младенов, Симеон Куманов, Станьо Врабевски, Стефан Павлов, Христо Ботев

Община Троян  

На 11.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко: местност Далешка, местност Златешка, местност Минева Къща, местност Предела, местност Спасовска

На 11.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 12.06.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 13.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 14.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 15.06.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: местност  Беклемето

На 12.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Калейца:   Васил Ватев, местност  Калейшко Ханче

На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 12.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 13.06.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Белиш:   Стара Планина

На 14.06.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Лакарево, махала Лакарево, махала Селце, Чакърска

На 15.06.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Вежен, Кв.Балкан

На 15.06.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско:   Зона Вилите, махала Магунска, махала Факирска, Район Центъра

Община Ябланица  

На 14.06.2018 г. /10:30 - 10:40 ч.; 10:30 - 15:30 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Градежница:   Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин

На 14.06.2018 г. /10:30 - 15:30 ч.; 10:30 - 10:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Глогово:   020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, местност Три Могили, местност Широки Трап, местност  Мастяк, местност  Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Български Извор:   112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност  Белилото, местност  Боаза, местност  Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Галата:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   101001

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност  Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, местност  Берча, местност  Гаджов Дол, местност  Енча, местност  Камъка Правец, местност  Коника, местност  Ябълчака, местност  Язовир Сопот

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала  Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност  Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка

На 15.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген.Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв.54 Пл.Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

На 15.06.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Байкал, Възраждане, Ген.Гурко, Доктор Иван Божинов, Хан Аспарух

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 11.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   009065, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Люляк, местност  Илчови Егреци, Стубело, Цар Симеон

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча:   44

На 12.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Васил Коларов, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Никола Й. Вапцаров, Осми Март, Свилен Русев, Стефан Стамболов

На 12.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Рила, Самуил, Свети Спас

На 13.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Чучуков, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Имот №390, Кв.75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв.39, ПИ 019035, М.Цаган, Райко Даскалов, Рила, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор

На 14.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Горна Козница:   П-Л ХІV-234, Кв.23

На 14.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Имот №390, Кв.75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кокиче, Негулица, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв.39, Пи 019035, М.Цаган, Райко Даскалов, Рила, Рила, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор, Явор

На 15.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Александър Костадинов, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Левски, Вела Пеева, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Двадесет и Седми Октомври, Дъбрава, Здравец, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Негулица, Рила, Рила, Хаджи Димитър, Явор

Община Бобошево  

На 12.06.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Божур, Бор, Бузлуджа, Вихрен, Детелина, Дупница, Иван Вазов, Изгрев, Кокиче, Лоза, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Пирин, Рила, Роза, Руен, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

Община Дупница  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.20.626, Кв.248, 68789.20.626, Кв.248, Академик Петър Динеков, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Атанас Величков, Бачо Киро, Бачо Киро, Бистрица, Бистрица, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бричи Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Велико Търново, Велико Търново, Владимир Димитров Майстора, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Двадесет и Втори Март, Дупница, Дупница, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Искър, Искър, Калина, Калина, Калоян, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Люляк, Максим Горки, Максим Горки, махала  Гиздова, махала  Гиздова, Никола Чомаков, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Ропотамо, Росица, Росица, Средец, Средец, Фенерка, Фенерка, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Самораново:   Георги Димитров, Георги Димитров

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Бистрица, Бистрица

На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Втори Януари, Отец Паисий, Свети Иван Рилски

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.55.1, 68789.609.601, 68789.609.601, Ана Малашевска, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Аракчийски Мост, Васил Левски, Васил Левски, Венелин, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Иглика, Иглика, Индустриална, Индустриална, Климент Охридски, Климент Охридски, Крайречна, Крайречна, Лилия, Лилия, Малина, Малина, местност  Караболюка, местност  Караболюка, Миньор, Миньор, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Отец Паисий, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пейо К. Яворов, Пирин, Пирин, Прогона, Прогона, Разметаница, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Тишина, Тишина, Тп Помпена Станция на Тец Б.Дол, Тп Помпена Станция на Тец Б.Дол, Труд, Труд, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Чаталджа, Чаталджа, Яворов, Яворов

На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Стефан Караджа, Яворов

На 12.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дупница:   Велико Търново, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, местност  Курт Дере, Патриарх Евтимий, УПИ II - 449, Кв.1911, Чавдар Войвода

На 12.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Академик Петър Динеков, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Ропотамо, Средец, Чавдар Войвода

На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.21.19, Бричи Бор, Вардар, Гоце Делчев, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Криволак, Кулата, Лакатица, М. Динката, местност  Дренски Рид, Момина Сълза, Невена Коканова, Николаевска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Саморанска, Стръмна, Тодор Самодумов, Христо Ботев, Цар Самуил

На 13.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Дупница:   Бистрица

На 13.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Страхил Войвода

На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   I, Кв. 79, I,Кв.79, Вардар, Горица, Гоце Делчев, Драгой Болярин, Захари Стоянов, Изгрев, Княз Борис I, Кулата, Лоза, Николаевска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Пазарна, Паничище, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Развесена Върба, Рила, Свети Иван Рилски, Свобода, УПИ I,Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I,Кв.79, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Черковна

На 14.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Батак, Бистрица, Велчова Завера, Иван Вазов, Македония, Преслав, Свети Иван Рилски, Страхил Войвода

На 15.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дупница:   Горица, Драгой Болярин, Мадара, Марков Камък, местност  Подридна, Отовица, Победа, Саморанска, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ XI-3482,Кв. 264

На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Вардар, Горица, Горица, Гоце Делчев, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Захари Стоянов, Изгрев, Изгрев, Каваклия, Кулата, местност  Барактарица, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Отовица, Охрид, Паничище, Паничище, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Развесена Върба, Развесена Върба, Рила, Самоковско Шосе, Свобода, Свобода, Свобода, УПИ Vііі,Кв. 8, Пи 68789.602.65, Христо Ботев, Цар Самуил, Яхинско Шосе

На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Яхиново:   87727.20.25, местност  Полето, Яхинско Шосе

На 15.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Бистрица, местност  Савако

На 15.06.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност  Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция на Тец Б.Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов

На 15.06.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Васил Левски, Климент Охридски, Крайречна, местност  Караболюка, Пейо К. Яворов, Пирин, Чаталджа

На 15.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дяково

Община Кюстендил  

На 12.06.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Полска Скакавица

На 13.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 11:00 - 13:30 ч./ -  Вратца: махала  Вучкова, махала  Гаджалска, махала  Илчова, махала  Ливадска, махала  Мазнево, махала  Мацаранска, махала  Рекалска, махала  Стоилкова, махала  Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 13.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 11:00 - 13:30 ч./ -  Горна Брестница:   Влахов Дол, местност  Влахов Дол

На 13.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 11:00 - 13:30 ч./ -  Грамаждано:   II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, местност  Гола Велика, местност  Гола Велика, местност  Динката, местност  Исманица, местност  Стрелбище Пи003007, Осогово, Пи 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 13.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 11:00 - 13:30 ч./ -  Гърляно:   Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала  Балиндол, махала  Баовец, махала  Биковска, махала  Джопарска, махала  Долна, махала  Леските, махала  Реката, махала  Ресенска, махала  Ярешка, местност  Смоквата, местност  Средно Поле, Руен

На 13.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 11:00 - 13:30 ч./ -  Жиленци:   Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Везенска махала , С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Глоковска, Гюешевско Шосе, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Курбанци, Кьошко, махала  Босачка, махала  Везенска, махала  Везенска, махала  Грънчарска, махала  Долна, махала  Долна, махала  Мазнево, махала  Сиракова, махала  Сиракова, махала  Сърбинска, махала  Черковна, махала  Чифлика, махала  Чифлика, махала  Юручка, местност  Баладърица, местност  Грамаге, местност  При Къщи, местност  Разкръсие, местност  Сбирище, местност  Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Радослав Нотев, Райна Княгина, Рекалска, Стопански Двор, Теменужка, УПИ ХVIII -187 Кв.228, Христо Ботев, Христо Ботев

На 13.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 11:00 - 13:30 ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Бреза, Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, махала  Корубанска, местност  Влахов Дол, местност  Влахов Дол, местност  Гнила, местност  Гола Велика, местност  Гола Велика, местност  Гърлянски Черешарник, местност  Динката, местност  Динката, местност  Жабокрътски Рид, местност  Лозенски Механи, местност  Полски Имоти, местност  Ръжеве, местност  Хисарлъка, Митко Палаузов, Могилата, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Раденко Видински, Румена Войвода, Светамински Бор, Сердика, Соволска, Спартак, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов

На 13.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 11:00 - 13:30 ч./ -  Лозно:   Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, махала  Кепазка, местност  Азна, местност  Кочине, местност  Лозище, местност  Орачето, местност  Пладнище, местност  Стари Лозя, местност  Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 13.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 11:00 - 13:30 ч./ -  Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала  Лесичка

На 13.06.2018 г. /08:45 - 13:30 ч./ -  Грамаждано:   II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, местност  Гола Велика, местност  Исманица, Осогово, Пи 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 13.06.2018 г. /08:45 - 13:30 ч./ -  Жиленци:   Глоковска, Гюешевско Шосе, Кьошко, махала  Везенска, махала  Долна, Милан Керенски, Осогово, Петър Ризов, Теменужка, Христо Ботев

На 13.06.2018 г. /08:45 - 13:30 ч./ -  Кюстендил:   Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Игнат Барбар, Йоаким Осоговски, местност  Гола Велика, Николай Рукавишников

Община Рила  

На 11.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пастра:   55539.100.132, местност  Туфано, Пастра, Пи №55539.100.207, Стопански Двор

На 11.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рила: местност  Горхим, местност  Елешница

На 11.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир:   028005, местност  Бачкова Чешма, местност  Биволарника, местност  Владичина Поляна, местност  Горско Стопанство, местност  Горхим, местност  Елешница, местност  Илийна Река, местност  Кирилова Поляна, местност  Пчелина, местност  Турското Парче

На 11.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Рила: местност  Елешница

На 11.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир:   028005, местност  Бачкова Чешма, местност  Биволарника, местност  Владичина Поляна, местност  Горско Стопанство, местност  Елешница, местност  Илийна Река, местност  Кирилова Поляна, местност  Пчелина, местност  Турското Парче

На 11.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Перник:   Кристал Блокове

На 11.06.2018 г. /11:30 - 15:00 ч./   На 12.06.2018 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Мламолово

На 11.06.2018 г. /11:30 - 15:00 ч./   На 12.06.2018 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Падала:   55083.91.18

На 11.06.2018 г. /11:30 - 15:00 ч./   На 12.06.2018 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Пастра

На 11.06.2018 г. /11:30 - 15:00 ч./   На 12.06.2018 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Рила:   Аверки Попстоянов, местност  Жабокрек, Подгорица

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 14.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Банско: местност  Малка Ливада, местност  Рупчовец, местност  Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 14.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Гостун

На 14.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Добринище:   9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Борис Парапунов, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, М. Тепченик, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 14.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Места:   І-92  Кв.6

На 14.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Обидим:   000024 ЕККТЕ 53059, местност  Долене

На 14.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Филипово, Общ. Банско:   VІІІ-138, Кв.13, VІІІ-34 Кв.13

На 14.06.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Банско: местност  Рупчовец

На 14.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Добринище:   Адам Трънка, Иван Козарев, местност  Гоце Делчев, местност  Лаговете, Неуточнен Адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

Община Белица  

На 14.06.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Петнадесета, Седемнадесета, Тринадесета, Четирнадесета, Шестнадесета

Община Благоевград  

На 11.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, местност  Бодрост, местност  Добро Поле, местност  Картала, местност  Конярнико, местност  Септемврийче, местност  Тепавиците, местност  Широканска, ПИ №001451

На 11.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Гемеджиите, Георги Попов, Искър, Люляк, местност  Под Черквата, местност  Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Струмско Център, Яне Сандански

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Падеш:   Будишка

На 11.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   319001, 410002, Брезово, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала  Брезово, махала  Брезовска, махала  Милово Тп Милово, махала  Петковци, Месност Демирево, местност  Горно Демирево, местност  Ковачница, Осойната

На 11.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Славово

На 11.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Горно Хърсово:   Горни Валог, махала  Буровци, махала  Горни Двояци, махала  Долни Двояци, махала  Михтарци, махала  Мъртвако, махала  Новоселци, махала  Панчовци, махала  Пържово, махала  Стойковци, махала  Тачовци, махала  Шоповци, местност  Валого, местност  Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 11.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, махала Ваканинци, махала Щърбевци, махала  Веляци, извън регулация, местност  Атанасова Падина, местност  Бобови Ниви, местност  Градището, местност  Клено, местност  Мучова Чука, местност  Ръженици, местност  Ръжениците, местност  Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 11.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Рилци: местност  Арсовото, местност  Цонева Межда, Телкиево Дере

На 11.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   Тевнико

На 11.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Благоевград:   Алея на Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Мелник, местност  Баларбаши, местност  Бачиново, местност  Медунски Андък, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Струмско Център, Христо Силянов, Христо Чернопеев, Цар Борис I

На 11.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: извън регулация, До С.Дъбрава

На 11.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:   006009, 006010, 035028, Въчевица, Изгрев, Имот 27231.501.203, местност  Буковец, местност  Валтата, местност  Гошевица, местност  Ушите, местност  Чуката, Пи-125 Кв.12, С. Еленово, М. Еминова Нива,, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-III-214,212,301

На 11.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   005014, 005018, Васил Левски, местност  Кури Дере, Ул. Предел, УПИ VI-405, Кв.26, УПИ XV-391,Кв.6, Упи-І-394,Кв.13, Упи-Х-159,Кв.4

На 11.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност  Бодрост, местност  Добро Поле, местност  Здравец, местност  Карталско Дере, местност  Мингингова Поляна, местност  Септемврийче, Р-Н Рибарника

На 12.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: УПИ VІ-297, Кв.10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, УПИ VIII-198, местност  Гребовски Рид, местност  Гуйначки Андък, местност  Гьочковски Андък, Оралище

На 14.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, 04279.629.76, VII - 5799, Кв. 11, Андрей Ляпчев, Баба Тонка, Битоля, Броди, Броди, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.26, УПИ ІІ-9114,Упи Ііі-9115,9116, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност  Армутлука, местност  Опитно Поле, местност  Пенков Чифлик, местност  Песока-Оранжерии, местност  Песоко, местност  Под Черквата, местност  Шейница, Огражден, Освобождение, Освобождение, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Сергей Румянцев, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струга, Струга, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Трудолюбие, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, УПИ-XIV и УПИ-XXI Идентификатор №04279 629 129 Кв по плана на, УПИ-XIV и УПИ-XXI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Христо Ботев, Цар Самуил, Чавдар, Шейница-Ш.24, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански

Община Гоце Делчев  

На 12.06.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Брезница:   Антон Иванов, Балийца, Барата, Бело Море, Васил Левски, Гео Милев, Георги С.Раковски, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Спас Белухов-Пането, Стопански Двор, Татарка, Туфча, Ушите, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 11.06.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Драма

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, местност  Мочура

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Копривлен:   024015, 585 Кв.3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Хаджидимово:   VIII, І-319, Кв.81, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност  Савака, местност  Свети Димитър, местност  Тумбата, Младост, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св.Димитър, Свети Георги, Свети Димитър, Спартак, Средни Ливади, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Трети

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Корница:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - Упи-V, Кв.30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Ал.Стамболийски, Арда, Марица, Пирин, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Полковник Борис Дрангов, Преспа, Прилеп, Тунджа, Тунджа, Христо Силянов, Цариброд

На 11.06.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Корница:   Анещи Узунов, Георги Бенковски, Драгоман, Иван Вазов, Иван Козарев, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, местност  Кръста, Неуточнен Адрес, Пирин, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   II-16, местност  Мочура, Кирил и Методий, местност  Мочура Землище Гоце, местност  Сушица, Стара Планина

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Гърмен

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   Горно Грамаде, Двадесет и Първа, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Единадесета, Иван Вазов, Кьосе Баир, местност  Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Седма, Ст 26 Кл Б Тп Огняново 4, Ст 46 Кл Б Тп Огняново 2, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тринадесета, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста

На 12.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   Клиентите Захранени от ТП Почивен Дом/Петелов/

На 12.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Драма, Искър, Славянска, Солун, Средна Гора, Тодор Александров, Юг

На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Арда, Арда, Беласица, Енос, Завоя на Черна, Лозенград, Марица, Марица, Марица, Марица 5а, Мидия, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Полковник Борис Дрангов, Полковник Борис Дрангов, Стойо Льондев, Струга, Тунджа, Шар Планина

На 12.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Копривлен:   Неуточнен Адрес

На 12.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Ново Лески

На 12.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово:   Мержането

На 12.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Дунав

На 12.06.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: местност  Мочура, Пенчо Славейков

На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Ал.Стамболийски, Беласица, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Сливница, Стара Планина, Шар Планина

На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Арда, Марица, Марица 5а, Полковник Борис Дрангов

Община Гърмен  

На 12.06.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Долно Дряново

Община Петрич  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново:   Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма

На 11.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Даме Груев, Ел-Тепе, Изток, Кочо Мавродиев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ ХІІІ-3694, Кв.312, УПИ ХХ Кв.314, ХІІІ, Христо Чернопеев

На 11.06.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   България, Зиче, местност  Бухото, местност  Зиче, местност  Неволница, местност  Неволница Лозята, местност  Неволница-Лозята, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Полковник Дрангов

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Брегалница, Гарата, Даме Груев, Ел-Тепе, Здравец, Иван Апостолов, Калина, Кестен, Кочо Мавродиев, местност  Под Гарата, Пирин, Полковник Дрангов, Свобода, Явор

На 12.06.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   България, Връх Бузлуджа, Калабак, Капитан Джингаров, Никола Вапцаров, Река Осъм, Стадионска, Цар Симеон

На 12.06.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: местност  Чалията

На 13.06.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Братя Миладинови, България, Вардар, Възраждане, Гео Милев, Гоце Делчев, Кукуш, Лазар Маджаров, Македония, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Пере Тошев, Полковник Дрангов, Пощенска, Славянска, Тома Митов, Цар Борис III

Община Разлог  

На 11.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Банско:   Цар Симеон

На 11.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: местност  Кривосер

На 11.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност  Семково, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 11.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Разлог:   Баба Магдалена, Христо Ботев

На 11.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 13.06.2018 г. /08:00 - 08:15 ч.; 12:30 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица: местност  Семково

На 13.06.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Градево: местност  Бяла Поляна, Требища

На 13.06.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Разлог: местност  Логовете, местност  Предел, Предел

На 13.06.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Разлог: местност  Пети Километър, местност  Предел

На 13.06.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Разлог:   Александър Стамболийски, Гарата, Илинден, местност  Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Подполковник Спиридонов, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Шаркьой

На 14.06.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: местност  Баба Цвета, местност  Кошольовото, местност  Мразеница, местност  Предел, Предел

Община Сандански  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Игралище:   Околовръстен Полигон

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Мелник:   Мелник

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Никудин

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Вълково:   Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Кръстилци

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Палат

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Сандански:   65334,104,23, местност  Речичка Река, местност  Соколовец, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин

На 11.06.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Велющец

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Плоски:   Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Дружба, Иван Козарев, Кокиче, Методи Христов, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 12.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Сандански:   Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, местност  Паркова Зона

На 12.06.2018 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Левуново:   Гоце Делчев, местност  Стопански Двор, Яне Сандански

На 12.06.2018 г. /12:30 - 15:15 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански:   Бели Брег, местност  Падарката

На 13.06.2018 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Поленица:   Бански път

На 13.06.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Сандански: Васил Кънчев, Иван Рилски, Никола Вапцаров, Св.Св. Кирил и Методи, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен

На 13.06.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Банска

Община Симитли  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Трайков, Даме Груев, Димитър Благоев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кресненско Въстание, Крупник, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 11.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Полена:   Вела Пеева, Георги Димитров, Зеленка, махала  Ширината, местност  Долна Сушица, местност  Епрец, местност  Училището, Потока, Руен, Упи-Хі-58 Кв.11, Христо Ботев, Ширините

На 11.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 13.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Симитли

На 12.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Ракитна:   004077, 010040, махала  Лулейска

На 12.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Полето:   Галабарци

На 12.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли:   Калайджийска, Чакърска

На 12.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Черниче:   М.Сухата Река

Община Хаджидимово  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Васил Левски, Вела Пеева, Драма, Елин Пелин, Илезица, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Места, Неврокоп, Октомври, Орфей, П.Р.Славейков, Пи -778, Родопа, Свилен Русев, Селище, Славянка, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Христо Ботев, Чавдар Войвода

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен:   Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

Община Якоруда  

На 12.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Якоруда:   7-ми Октомври, Алпийска, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Джебре/Иван Ботушанов/, Екзарх Йосиф, Кирил и Методи, Кожух, Места/П.Джеджеров/, местност  Трещеник, Миланица/Осма/, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Петко Р.Славейков, Рила, Седма, Софроний, Средна Гора, Стефан Караджа/Никола Карад, Стокевица, Трещеник, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Якорущица

На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Якоруда:   Алпийска, местност  Трещеник, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бел Камен

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Баница

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Конарско; Рохлева; Смолево:   038217;Черна Места; Юруково: местност  Каменако

Якоруда:   Васил Левски, Витоша, местност  Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитров, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Бунцево

На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Якоруда:   Витоша, местност  Трещеник, Ореховица, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/

На 15.06.2018 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Якоруда:   Алпийска, Белмекен, Бърдо, Васил Левски, Градище/Трета/, Изгрев, Никифор Филипов, Пета/Поп Филип Стоянов/, Пирин, Солун/Мустафа Кьоров/, Стара Планина, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Якорудски Бор

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Борован  

На 11.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Малорад:   Божур, Бреза, Васил Воденичарски, Георги Бързаков, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кестен, Липа, Никола Парапунов, Нино Гешовски, Петко Р. Славейков, Петър Гевезийски, Петър Джигански, Стефан Караджа, Странджа

Община Враца  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Три Кладенци: 9-ти май, 9-ти септември, Братя Миладинови, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Момина Сълза, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Речка, Роза, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 12.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Враца:   Априлско Въстание, Гео Милев, Георги Апостолов, Спортна, Ясен

На 16.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Враца:   Никола Войводов, Христо Смирненски, Шипка

На 16.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Враца:   Баба Илийца, Никола Вапцаров, Шипка

Община Криводол  

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:15 ч./   На 15.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Баурене:   1-ви май, 9-ти септември, Ален Мак, Байкал, Божур, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Дъб, Здравец, Ивайло, Искър, Кокиче, Люлин, местност  Лозята, Мир, Мусала, Пирин, Рила, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев, Явор

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:15 ч./   На 15.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Градешница:   Арда, Безименна, Васил Коларов, Вели Манчов, Веслец, Вит, Витиня, Витоша, Вихрен, Вратица, Въча, Гаврил Генов, Георги Сълков, Драва, Дъб, Здравец, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Люляците, Манастирска, местност  Манастира, Милин Камък, Мир, Мургаш, Мусала, Огоста, Околчица, Панорама, Петър Илиев, Септемврийци, Спортна, Томин Мост, Тунджа, Червена Армия

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:15 ч./   На 15.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Добруша:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Ален Мак, Ботуня, Бузлуджа, Булаир, Веслец, Гаврил Генов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Здравец, Извор, Кокиче, Мак, местност  Езерото, Мир, Оборище, Октомври, Плиска, Подбалканска, Преслав, Стара Планина, Страцин, Томин Мост, УПИ 4 - 43

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:15 ч./   На 15.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Криводол:   Александър Стамболийски, Ген. Глухов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, местност  Мерата, Освобождение, Тепето, Юрий Гагарин

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:15 ч./   На 15.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Ракево:   23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Баба Тонка, Батак, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Ветрен, Вилхем Пик, Витиня, Волга, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Еделвайс, Иглика, Клокотница, Козница, Кокиче, Ком, Косматица, Кракра, Лена, Ленин, Люляците, Манастирска, Маршал Толбухин, Мургаш, Опълченска, Орешака, Роза, Ропотамо, Росица, Русалка, Спортна, Средна Гора, Струма, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Фортуна, Хан Аспарух, Цар Симеон I-ви, Чаталджа, Юрий Гагарин, Ясен

На 11.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./   На 15.06.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Криводол:   23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Борова Гора, Ботуня, Васил Априлов, Васил Левски, Вела Пеева, Венера, Витоша, Върбанчовец, Гаврил Генов, Ген. Глухов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Ивайло, Иван Рилски, Индже Войвода, Искър, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Комсомолска, Крайна, Куманица, Ленин, Малчика, Маршал Суворов, Маршал Толбухин, Мир, Мусала, Никола Вапцаров, Олег Кошевой, Опълченска, Освобождение, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Плиска, Поп Андрей, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Река Марица, Рила, Сан Стефано, Септемврийска Слава, Сергей Румянцев, Синчец, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Тавтиомозис, Тепето, Томин Мост, Филип Тотю, Фридрих Енгелс, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Янко Забунов, Янтра

На 13.06.2018 г. /08:30 - 09:15 ч./ -  Ботуня:   9-ти Септември, Арда, Божур, Бузлуджа, Витоша, Волга, Георги Димитров, Драва, Дружба, Кокиче, Крайбрежна, Мургаш, Опълченска, Плиска, Спортна, Хан Аспарух, Шипка, Янтра

На 13.06.2018 г. /08:30 - 09:15 ч./ -  Главаци:   23-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Волга, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Ленин, Люлин, Малчика, Марица, Мирон Георгиев, Мургаш, Роза, Сердика, Славчо Конов, Стопански Двор, Стоян Якимов, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 13.06.2018 г. /08:30 - 09:15 ч./ -  Големо Бабино:   Александър Стамболийски, Борис Станчев, Ботуня, Волга, Георги Димитров, Д-Р Антон К.Тодоров, Здравец, Плиска, Поп Петър Тунчов, Речка, Рила, Роза, Руен, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Чапаев, Шипка

На 13.06.2018 г. /08:30 - 09:15 ч./ -  Краводер:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Байкал, Безименна, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Волга, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Замфир Попов, Здравец, Ивайло, Иглика, Кирил и Методий, Кокиче, Комсомолска, Малчика, Мир, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов, Октомври, път Е 79, Роза, Росица, Русалка, Тинтява, Цар Калоян, Шипка

На 13.06.2018 г. /08:30 - 09:15 ч./ -  Криводол: местност  Мътница, Христо Смирненски

На 13.06.2018 г. /08:30 - 09:15 ч./ -  Пудрия:   23-ти Септември, Ален Мак, Арда, Байкал, Батак, Бистрица, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Здравец, Калиакра, Кокиче, Ком, Куманица, Лале, Леденика, Люляците, Марица, Мир, Митко Палаузов, Пирин, Радецки, Родопи, Роза, Росица, Сердика, Спортна, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Цар Калоян, Шипка

Община Мездра  

На 13.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Кремена:   1-ви май, 9-ти септември, Васил Левски, Възрожденска, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Иван Вълчев, Кирил и Методий, Ленин, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Околовръстна, Пейо Яворов, Петко Маринов, Роза, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цеко Тодоров, Шипка, Яташка

На 13.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездра:   жп район, Марин Дринов, Роза, Св.Св. Кирил и Методий

На 13.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Елисейна:   Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов

На 13.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мездра:   Георги Кирков

На 14.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездра:   Секаста

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Белоградчик:   Алеко Константинов

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Белоградчик:   Втора, Георги С.Раковски, Здравец, Карловица, Княз Борис I, Съединение, Трета, Трети Март, Цоло Тодоров

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Граничак:   Девета, Десета, махала  Ангини, махала  Джокини, махала  Жикини, махала  Николини, махала  Първуловци, махала  Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбравка:   Двадесет и Пета, Двадесет и Четвърта, Девета, Деветнадесета, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Крачимир:   41 , Кв.14, Втора, Немия, Пета, Първа, Седма

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Праужда:   Втора, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Пролазница:   Втора, махала  Среден Рът, махала  Чуката, Осма, Пета, Първа, Седма

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Салаш:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, махала  Куцаровци, махала  Пешини, махала  Стране, Осма, Парцел №1, Пета, Петнадесета, Пи 000343, Пи №037091, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Стакевци:   000502, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Чифлик, Общ. Белоградчик:   XII-130, Кв.3, Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извос, М-Ст Извос  УПИ VІ-76 Кв.17, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, УПИ VIII-88 Кв.10, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета

На 13.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:   Васил Савчев, Вълчо Бочев, Георги С.Раковски, Кале, Княз Борис I, Лило Панов, Миджур, Недялко Първанов, Никола Й.Вапцаров, Освобождение, Стара Планина, Трети Март, Хайдут Велко, Христо Смирненски

На 15.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Белоградчик:   Алеко Константинов, Втора, Георги С.Раковски, Здравец, Карловица, Княз Борис I, Съединение, Трета, Трети Март, Цоло Тодоров

Община Бойница  

На 14.06.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Бойница:   Асен Балкански, Боян Българанов, Боян Чонос, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Ген.Скобелев, Ген.Столетов, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методи, Коста Йорданов, Лайка, Марица, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Огоста, Опълченска, Палма, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Петко Р. Славейков, Поляна, Пуйо Войвода, Разлог, Рила, Стара Планина, Тополовец, Трапезица, Хаджи Димитър, Хайдук Чешма, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Самуил, Черни Връх, Юрий Гагарин

На 11.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бойница:   Боян Чонос, Връшка Чука, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунавска, Еделвайс, Йонка Маркова, Ком, Мико Нинов, Мусала, Несебър, Пирин, Поповчец, Преспа, Христо Ботев, Цоко Кюртов, Шипка

Община Видин  

На 12.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:   96007

На 11.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Видин:   Зад Вида Стил

На 12.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Видин:   Имот №000827, Панония, Цар Симеон Велики

На 12.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Капитановци:   Първа

На 12.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Кутово:   Осемдесет и Втора, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесета, Петдесет и Девета, Петдесет и Пета, Пи 098055, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Шеста, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта

На 12.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Сланотрън

На 12.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 15.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Видин

На 13.06.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 14.06.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Видин:   Първа

На 13.06.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 14.06.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Синаговци:   Втора, Първа, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта

На 14.06.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:   Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Ул.Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 14.06.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Кошава:   2 - 000030, 249, 592, Кв. 65, Ix .Кв.60, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Квартал 33, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма-А, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.06.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Кутово:   Двадесет и Девета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Четвърта, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета

На 14.06.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Покрайна:   224, 290, 3 531 Кв 23, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Стълб 14 от Тп4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.06.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Сланотрън:   I -000098, М. Излаз, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Пета, Първа, С.Сланотрън, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.06.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин:   Баба Вида, Беляев, Васил Левски, Виктор Юго, Витоша, Генерал Гурко, Добри Чинтулов, Драва, Искър, Коста Йорданов, Огоста, Средец, Страцин, Струма

На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гомотарци:   168 Квартал VII, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, Кв.29, Пета, Петнадесета, Пи 000153, Пи 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, УПИ 99 Кв.3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Четиринадесета, Шеста

На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Капитановци:   019071, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 15.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Капитановци:   Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Пи 857 Кв.50, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Община Ново село  

На 14.06.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село:   VI-62,Кв.75, Архитект Илия Попов, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Полянов, Иван Рилски, Отец Паисий, Рибарска, Страцин

Община Ружинци  

На 14.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дреновец:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Димчо Дебелянов, Добруджа, Железничар, Зоя Космодамянская, Лотос, Магура, Милин Камък, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Осъм, Палма, Спортист, Стара Планина, Христо Смирненски, Чавдар, Чепино, Янтра, Ясен

На 11.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Тополовец, Общ. Ружинци:   Антон Иванов, Батак, Ведерник, Волгоград, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец

Община Чупрене  

На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:   Васил Левски

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боровица, Общ. Белоградчик:   Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, УПИ 17 Кв 47, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене:   129005, Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 12.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Яньовец: махала  Фалковец

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                     CEZ GROUP
 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Ген.Румен Миланов: МВР не си върши работата, логично е престъпниците да са там, където имат познати 5| 3767 |07.06.2018 . АПИ предупреждава за спирания на движението по АМ ”Люлин” 0| 3246 |06.06.2018 . Правата за пребиваване на еднополовите съпрузи важат навсякъде в ЕС 3| 3029 |05.06.2018 . Спират днес и утре движението на леки автомобили по магистрала ”Люлин” 2| 3163 |05.06.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах

Вашите лични данни / GDPR

Скъпи потребители,

От 25 май 2018 г. - влиза в сила новото европейско законодателство за защита на личните данни, известно още и като GDPR. Във връзка с това "Фрог Нюз" EООД приема нова "Политика за поверителност" (тук), съобразена с GDPR. Целта на новите правила е да дадат на вас повече права за контрол над собствените ви данни и по-добра защита на неприкосновеността ви.

РАЗБРАХ