Сряда, 19 Септември 2018, 07:09
Frognews
0| 2682 |06.07.2018

Ето къде ЧЕЗ ще спира тока

.
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 09 - 13 юли 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

София град  

Община Банкя  

На 11.07.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Бели Брег, Боримечката, Варна, Вердикалска Река, Георги Бенковски, Димитровград, Елин Пелин, Кв. Вердикал, Кипарис/Димитровград/, Летоструй/Антон Иванов/, Липа, Методи Иванов, Райко Даскалов, Родолюбие, Родолюбие/27-ма/, Свилен Миланов, Сердика, Слънчев Бряг, София, Стръмна, УПИ I-3008 М. Бели Брег, Янтра/Язовирка/

На 11.07.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  София:  София

Община Витоша  

На 09.07.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  31-ва, Соколна

На 09.07.2018 г. /08:45 - 14:15 ч./ -  София:  72-ра /Кв. Симеоново/, 75-та, Божур, В. З. Симеоново - Драгалевци, Витошко Лале /Симеоново/, Извор, Каменица, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Шумако / Симеоново, Ягода

На 09.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:  Божур, Каменица, Малина / Симеоново, Росен, Самоковско Шосе, Симеоновска, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Ягода

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  230-та, VI-1055, Кв. 108, Ул. Наум, В. З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, Драгалевци, Упи IX-1316, Кв. 105, Калето, Капина, Маестро Георги Атанасов, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Отец Генадий, Панайот Пипков, Панайот Пипков, Св. Наум /Драгалевци, УПИ І-294 , Кв. 107, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 09.07.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Бела Дона, Ваклинец, Глухарче, Деян Горинов, Драгалевци, Карнобатски Проход, Маестро Георги Атанасов, Папрат

На 09.07.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  София:  16-та /В. З. Малинова Долина/, 22-ра /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/, 25-та /Ж. К. Бункера/, 29-та, 32-ра /Ж. К. Бункера/, 38-ма /Ж. К. Бункера/, 4-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 5-та /Ж. К. Бункера/, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 6-та /Ж. К. Бункера/, 6-та Кв. Мал. Долина/Студентс, Башлийски Езера, В. З Малинова Долина II-ра Б Ул. Полски Бряст УПИ XVII -190, В. З. Бункера, Вз Малинова Долина-Герена, Малинова Долина, УПИ VI-1764, Кв. 14

На 09.07.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София:  13-та /Ж. К. Бункера/, 16-та /В. З. Малинова Долина/, 17-та /Ж. К. Бункера/, 18-та /Ж. К. Бункера/, 19-та/275/, 22-ра /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/, 25-та /Ж. К. Бункера/, 26-та /Ж. К. Бункера/, 27-ма /Ж. К. Бункера/, 28-ма /Ж. К. Бункера/, 29-та, 30-та, 31-ва /Ж. К. Бункера/, 32-ра /Ж. К. Бункера/, 33-та /Ж. К. Бункера/, 34-та /Ж. К. Бункера/, 38-ма /Ж. К. Бункера/, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс, VIII-581, Кв. 10 Малинова Долина, В. З. Бункера, Вз. Малинова Долина-Герена, УПИ II-562, Кв. 11, Зелени Връх, Малинова Долина, Мургана, Папур, Пейова Бука, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Соколна, Ул. Трилистник, УПИ І-Снс Кв. 12/Ул. Луда Река 12

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  В. З. Симеоново - Драгалевци, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/, Захари Зограф, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/, Пирински Еделвайс/Драгалевци/, Симеоново-Д-Ци XXXXII-1053, Кв. 60, Симеоновска, УПИ ХХХХІІ-1053 Кв. 60, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/, Шарколия/413/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/

На 11.07.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  София:  Кавак/Цвета Юрукова/, Лъвчето, Медвен/Маргарита Георгиева/, Преслав, Цар Борис III/Девети Септ.

На 11.07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:  Белите Брези, Бояна, Боянско Езеро, Василашко Езеро, Воденичница /Ал. Пушкин/, Ела/Стоян Стойков/, Елите, Живата Вода, Каменно Здание, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Сборище

На 12.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Казбек, Кота 1050, Слънце, Слънце /Драгалевци/

На 13.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:  69-та/В. З. Симеоново Север-витоша/, 74-та, 76-та, 78-ма /Кв. Симеоново/, 83-та /Кв. Симеоново/, 84-та /В. З. Симеоново Север/, 85-та /В. З. Симеоново Север/, 86-та /Кв. Симеоново/, 88-ма /Кв. Симеоново/, В. З. Симеоново-Север, В. З. Симеоново-Север, Света Магдалина, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново

На 13.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Българска Легия, Василашко Езеро, Вихрен , Иван Сусанин, Кедьр, Пирин

На 13.07.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София:  45-та /Кв. Симеоново/, 47-ма /Кв. Симеоново/, 48-ма /Кв. Симеоново/, 49-та /Кв. Симеоново/, 50-та /Кв. Симеоново/, 51-ва /Кв. Симеоново/, 52-ра /Кв. Симеоново/, 53-та /Кв. Симеоново/, 82-ра /Кв. Симеоново/, 83-та /Кв. Симеоново/, 84-та /В. З. Симеоново Север/, Босилек /Кв. Симеоново/, В. З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Иван Владислав, Околовръстен Път, Света Магдалина, Симеоново, Симеоново, Шумако / Симеоново

Община Възраждане  

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  Александър Стамболийски, Зона Б-18, Зона Б-19, Зона Б-5, Сердика

На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  Възраждане, Георг Вашингтон, Лавеле, Пиротска/Трети Април/, Христо Ботев

На 11.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:  Българска Морава/Жеко Димит

На 11.07.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  София:  Княгиня Мария Луиза/Г. Дим. , Цар Симеон

На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  Сливница, Средна Гора, Стефан Стамболов, Цар Самуил

На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  Кузман Шапкарев, Софроний Врачански, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Симеон

На 13.07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:  Сливница

Община Илинден  

На 09.07.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  София:  Пловдив, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 10.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:  Света Троица/Вълчо Иванов/, Цар Симеон

На 12.07.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София:  Западен Парк/Христо Михайло

Община Искър  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба, Тирана

Община Красна Поляна  

На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  Константин Величков, Надежда, Одрин, Позитано, Райна Княгиня, Св. Св. Кирил и Методий

Община Красно Село  

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Завалска Китка, Карпати, Царево Село, Царица Елеонора/Коста Пе

На 11.07.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  София:  Хиподрума, Цар Борис III/Девети Септ.

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Константин Иречек, Македония/Димитър Благоев/

Община Кремиковци  

На 11.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горни Богров:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботунски Път, Васил Левски, Здравец, Кирил и Методий, Кладенците, Люлин/Лиляна Димитрова/, М. Шабаница, М. Шабаница, Пи 16448. 7721. 566, Местн. Б. Убрещ, Местн. Воденицата, Местн. Долна Махала, Местн. Кръста, Морава/Георги Димитров/, Мургаш, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Никола Вапцаров, Обреща, Поп Груйо, Рендова/Толбухин/, Рибарица, Стара Планина/Ганчо Шопа/, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети Март/9 Септември/, Ул. В. Левски/Ал. Стамболийски, УПИ III-Кв. 29 М. Горни Богров, Хан Богров, Хемус, Христо Ботев, Чавдар, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница, Шипка

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Б. Викторов /Ботунец 1/, Ботунец 1, Ботунец 1, Ботунец 2, Българка /Ботунец 1/, В. Николов /Ботунец 1/, Васил Левски /Ботунец 1/, Витиня, Витиня /Ботунец 1/, Зорница /Ботунец 1/, Извор /Ботунец 1/, Искър /Ботунец 1/, Мусала /Ботунец 1/, Надежда /Ботунец 1/, Отец Паисий /Ботунец 1/, Свобода /Ботунец 1/, Ст. Костов /Ботунец 1/, Тракийска Могила /Ботунец 1/, Тракийска Могила /Ботунец 1/, УПИ I-145а, Кв. 18, Шопска /Ботунец 1/

На 11.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров:  1, 1-ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 4, 5, 7, 8, 9, Іх-356 Кв. 18, УПИ IV-376 Кв. 28, УПИ ІХ, Кв. 24

На 11.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Казичене:  Вп 52150, Изгрев, Индустриална, Общ. Млада Гвардия, Околовръстен Път, Прогрес, Цар Борис III/Дим. Благоев/

На 11.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кривина, Общ. Столична:  XVIII-98, Балабана/Серафим Стойков/, Божур/Атанас Варадинов/, Витоша/Трайко Тасев/, Градина/3-та/, Демокрация/П. Йосифов/, Дъга/Мило Говедарски/, Зад Село/24-та/, Искър/Кр. Раковски/, Йосиф Обербауер, Лазар Пешев/11/, Латинка/Никола Митев/, Люляк/Янко Кръстев/, Местн. Лъката, Минзухар/Филип Тасев/, Околовръстен Път, Просвета/Христо Мачков/, Равнополски Път/Симеон Нико, Рибарника/Симеон Малинов/, Рила/Станой Тодоров/, Римска Ракла/Ремсова Среща/, Розова Градина/Георги Димит, Ружа/7-ма/, Свети Спас/26-та/, Станцията, Стара Планина/Никола Тасев/, Старата Река/Методи Филипов, Стопански Двор, Странджа/Спас Орехарски/, Тихата/4-та/, Ул. Демокрация Пи 475 Кв. 48

На 11.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва, 12-та/Враждебна/, Долна Махала, Долни Богров, Кремиковци, Латинка, Минзухар, Надежда, Незабравка, Чавдар

На 11.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Яна:  Безименна

На 11.07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Долни Богров:  2, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, Стопански Двор Чочая

На 11.07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:  Долни Богров, Кремиковци

На 12.07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Долни Богров:  1

На 12.07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  София:  Ботевградско Шосе/Мизия/, Долни Богров, Чепинско Шосе

Община Лозенец  

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Крум Попов

На 11.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София:  Бунтовник, Ул. Н. Лилиев

На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Арсеналски/Владо Георгиев/, Асен Разцветников/431-ва/, Бунтовник, Вежен, Галичица

Община Люлин  

На 09.07.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София:  Годеч , Майски Ден

На 10.07.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София:  Годеч/Гургулят/

На 10.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:  Орион

На 12.07.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София:  Люлин 10

Община Младост  

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 1

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Борис Рангелов, Витоша / Горубляне, Горубляне, Детелина / Горубляне, Люляк / Горубляне/, Младен Карадашев, Самоковско Шосе, Ул. 42-ра/Кв. Горубляне

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Враня, Пловдивско Шосе, Цариградско Шосе/Тракия/

На 10.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  Младост 1, Ул. Роса

На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 2

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Александър Малинов, Бизнес Парк София

На 11.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  Александър Малинов

На 12.07.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Виднище / Горубляне, Висока Ела, Георги Зоев, Горубляне, Искър / Горубляне, Манол Велев, Освобождение / Горубляне, Павел Красов / Горубляне, Петър Дипларов, Самоковско Шосе, Цветна Градина /Горубляне

Община Надежда  

За периода 09-13.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Ул. Петър Панайотов 10а

На 09.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Добри Чинтулов/Р. Диен/, Екзарх Стефан/Георги Костов, Йордан Хаджиконстантинов, Йордан Хаджиконстантинов-Джинот, Кубадин, Ломско Шосе, Митрополит Авксентий Велешк, Надежда 2, Проф. Петър Ников/Ген. Хр. Ник, Свети Климент, Свети Климент/Ямб. Стачка/, Търновска Конституция

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  До Бл. 272, Екзарх Стефан/Георги Костов, Ломско Шосе, Надежда, Надежда 2, Старозагорско Въстание

Община Нови Искър  

На 09.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Мировяне:  Алеко Константинов/Васил На, Блато, Васил Левски /Асен Белев/, Вишновска, Еделвайс/Стефан Черкезов/, Иван Вазов/Восток/, Иглика, Каптажа, Леярна, М. Долно Ливаге Пи 48393. 5009. 11, Малуша, Месембрия, Минзухар, Мировско Шосе, Момина Сълза/Партизан/, Парашутист, Петко Каравелов/Пионер/, Планинец, Първенец, Спортист, УПИ ІV-807, 808, Хвойна, Чавдар Войвода/Чавдар/, Ястреб

На 09.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Околвръстен Път До С. Мировяне, Околовръстен Път / Требич

На 10.07.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Мировяне:  Ален Мак, Леденика, Мировско Шосе, Планинец, Радецки, Топола

На 10.07.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Чепинци, Общ. Столична:  32-ра, Голяма Могила

На 12.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Мировяне:  Алеко Константинов/Васил На, Еделвайс/Стефан Черкезов/, Месност Долно Ливаге

На 12.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Нови Искър:  Додо Наков/Георги Токев/, Искърско Дефиле, Липите, Победа, Породин/Червена Река/, Св. Св. Кирил и Методий, Славовци, Сълзица, Тинтява, Черковна/Медарска/

На 12.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  1-ва, Победа, Стопански Двор

На 12.07.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Подгумер:  Дом За Възрастни С Уи

Община Оборище  

На 09.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Ул. Русалка

На 09.07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:  11-ти Август, Московска

На 10.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Русалка

На 11.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Васил Друмев

Община Овча Купел  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  1-ва, 637-ма/Овча Купел/, 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Горна Баня/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, 649-та/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-та/, Дъбето, Инж. Борислав Огойски/Кр. Вас, Никола Петков/П. Напетов/, Овча Купел, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Урал, Харманлийско Въстание

На 09.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бързарица, Драгоман, Лечебен Извор

На 10.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  672 - Ра, Маестро Кънев/В. Марков/, Момина Баня , Момкова Баня

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  1-ва, 637-ма/Овча Купел/, 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Горна Баня/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, 649-та/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-та/, Дъбето, Инж. Борислав Огойски/Кр. Вас, Монтевидео/Пионерски Път/, Никола Петков/П. Напетов/, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел 1, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Урал, Харманлийско Въстание

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  764-та/Красна Поляна Овча К, 767-ма/Овча Купел/, Монтевидео/Пионерски Път/, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2, Промишлена

На 11.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Земеделска/Яташка/, Роден Кът

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  1-ва, 637-ма/Овча Купел/, 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Горна Баня/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, 649-та/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Vіі-1134, 1135 Кв. 104б, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-та/, Дъбето, Инж. Борислав Огойски/Кр. Вас, Никола Петков/П. Напетов/, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел УПИ VIII-1134, 1135, Кв. 104б, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Суходолска, Урал, Харманлийско Въстание

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Монтевидео/Пионерски Път/, Овча Купел, Овча Купел 1

Община Панчарево  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:  Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:  В. З. Ярема Поз Имот 4

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:  Махала Велчева

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:  В. З. Ярема, Ярема

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва, 2-ра/278/

На 11.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:  Висо/В. З. Врана-Лозен/, М. Мала Круша, Местн. Крушите, Местност Висо, Стопански Двор Горни Лозен, Съединение/Георги Димитров/

На 11.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  Околовръстен Път, Христофор Колумб

На 13.07.2018 г. /11:00 - 12:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  04234. 6979. 364, 101-ва, 114, 3-ти Март, 8-ми Март, XXIV-1656 Кв. 92, XXVII-18 Кв. 15, ІV-516013, ІІІ-234, Алеко/15-та/, Бановец/45-та/, Беликата, Бистрица-Център, Кв. 40, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Бранище, Бистришко Шосе Пи 04234. 6941. 43, Богдана, Божур, Борова Гора, Бреза, Букет, Бучаро/Методи Гергов/, В. З Калугерово Ливаде, В. З. Бистрица - Разширение, В. З. Калугерово Ливаде Пи 3202, В. З. Шумако УПИ ХVііі-2976, Кв. 2, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Венец/Тане Джуков/, Вечерница/62-ра/, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Вилна Зона Шумако, Витоша, Витошко Лале, Втори Юни/124-та/, Върла Поляна/111-та/, Гората, Горски Път, Гъбешница/52-ра/, Детелина/8-ма/, Дъбова Гора, Еделвайс, Загрене/Крум Карчин/, Здравец, Зорница/63-та/, Ивайло/42-ра/, Иглика, Калина/44-та/, Калугерица/П. Ценков/, Каменоделска/7-ма/, Капина, Катунище/Григор Гергов/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Кооперативен Труд, Космонавт, Криволак/Ален Мак/, Латинка/64-та/, Липа, М. Хумата, М. Бялата Кал В. З Бункера, М. В. З. Бистрица Вила Бреза, М. В. З. Бистрица Вила Морена, М. Калугерица, М. Калугерица УПИ 2433;Пи 04234. 6938. 2433. , М. Петрефетин УПИ I-842 Кв. 45, М. Хумата Пи 04234. 6980. 317, Мали Дол/Йордан Терзийски/, Малина, Марина Поляна/9-та/, Махала Богдана Пи 321, Местн. Стоилова Ливада, Минзухар, Младен Ангелов/39-та/, Младост/37-ма/, Момин Проход, Морените, Никола Крушкин/2-ра/, Перуника/14-та/, Пи 04234. 6970. 3488, Пи XIx-2436, Кв. 13а, Пи, Кв. 04234, Планински Гледки, Правец, Преспа/49-та/, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Проф. Трайко Запрянов, Пчеларска/61-ва/, Разширението, Резньовете/16-та/, Роза, Росица, Св. Св. Кирил и Методий/Пионе, Синигер, Синчец/11-та/, Сп. Цонкина Махала, Спортист/3-та/, Стара Река/20-та/, Стефан Стамболов/Ник. Попов/, Стопански Двор, Сълзица/4-та/, Тинтява/36-та/, Тополите/53-та/, Трепетлика/51-ва/, Ул. Манастирска №7 УПИ XII-3817, УПИ 11-141, 142 Кв. 40, УПИ IX-3634, 3635, Кв. 97, УПИ V-2546, Кв. 91а, УПИ XVII-1942, Kв. 5б, УПИ І-254, Кв. 42а, УПИ ІІ-3002 Кв. 90б, УПИ ХХV-2223, УПИ ХХІІ-1942 Кв. 5б, Хайдушки Чукар/18-та/, Хризантема, Хумата, 513040, Цветна Градина//59-та/, Чемшир, Черни Връх, Чипровица/60-та/, Чучулига, Шараново Бърдо/5-та/, Шипка, Шоплук/Шопска Комуна/, Шопско Хоро/46-та/, Щастливеца, Ябълкова Градина, Янчовска Река

На 13.07.2018 г. /11:00 - 12:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Столична:  139020, 29150. 7102. 993, V-931, Кв. 59, №29150. 7107. 1632, Белишако, Брезовица, Ваклинови Кошари, Вилна Зона Брезовица, Витоша/21ва/, Долна Планина, Крушкини Кошари, Мангови Кошари, Махала Ленище, Местн. Елата, Местн. Ковачки Кошари, Местн. Мангови Кошари, Местн. Пържови Кошари, Местн. Умни Дол, Местн. Цареви Кошари, Местн. Чемерник, Пи 29150. 7102. 995, Пи 979 К. Л Г-19-2г, Плана Планина/4та/, Самоковско Шосе/1ва/, Тупанкови Кошари, Черни Връх

На 13.07.2018 г. /11:00 - 12:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Панчарево:  Беликата, Детски Град, Лъката

На 13.07.2018 г. /11:00 - 12:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  София:  1-ва, 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 45-та /Кв. Симеоново/, 47-ма /Кв. Симеоново/, 48-ма /Кв. Симеоново/, 49-та /Кв. Симеоново/, 50-та /Кв. Симеоново/, 51-ва /Кв. Симеоново/, 52-ра /Кв. Симеоново/, 53-та /Кв. Симеоново/, 61-ва /Кв. Симеоново/, 69-та/В. З. Симеоново Север-витоша/, 71-ва /Кв. Симеоново/, 74-та, 82-ра /Кв. Симеоново/, 83-та /Кв. Симеоново/, 84-та /В. З. Симеоново Север/, 88-ма /Кв. Симеоново/, Бистрица, Бистришко Шосе, Босилек /Кв. Симеоново/, Букет, В. З. Калфин Дол Ул. Полежан, В. З. Калфин Дол, Ул. Правец, В. З. Симеоново - Драгалевци, В. З. Калфин Дол Пи 11985, Горски Пътник, Дианабад, Драгалевци, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Иван Владислав, Калугерица, Манастирски Ливади, Незабравка/В. З. Бистрица/, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Околовръстен Път, Роза, Света Магдалина, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Синчец, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Ул. Манастирска Ктп, Ул. Незабравка, УПИ ІІ-2405, Кв. 20а М. Бистрица, УПИ Х-2181 Кв. 5, Шумако / Симеоново, Ябълкова Градина

Община Сердика  

На 10.07.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София:  Надежда, Скопие, Шумнатица

Община Слатина  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Коста Лулчев/Асен Велчев/ 10 , 10б

На 10.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Акад. Никола Обрешков/Ф. Козо 1 Вх. Б

На 12.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Братован 8, Детелин Войвода 10

На 13.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Атанас Узунов 25 Вх. В, Братя Пешеви 1

Община Студентски Град  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  131-ва Изгрев, 8-ми Декември   , Джон Ленън , Жеко Войвода, Илия Димушев  , Йордан Йосифов   , Климент Охридски, Мусагениоца, Равногор , Стоян Киркович

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  131ва - Изгрев , 8-ми Декември   , Джон Ленън , Жеко Войвода, Илия Димушев  , Йордан Йосифов, Климент Охридски, Мусагеница, Ровногор , Стоян Киркович

Община Триадица  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Алабин, Бистрица, Ген. Скобелев, Княз Борис I

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Витоша

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Кърниградска/Гочо Гопин/, Христо Ботев, Цар Асен

 

 

София-област  

Община Божурище  

На 12.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Хераково:  XIII-43 Кв. 9, Царица Йоанна

Община Ботевград  

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш:  Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Оборище, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Преслав, Синчец, Софрони Врачански, Страншки Рът, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Освободител( 17 Ятаци)

На 09.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:  Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 09.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:  Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 09.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Александър Стамболийски, Божко Божилов, Опълченска

На 09.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:  Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Гурко, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Иглика, Люляк, Малчика, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Розова Долина, Славейков (Васил Коларов), Стара Планина, Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 09.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  До Сграда Ткзс

На 09.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:  Пи №027070

На 09.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Краево:  Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 09.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Литаково:  3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 09.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:  Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 09.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Осеновлаг:  Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 09.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Радотина:  Местност Дръстила, Пи №055008

На 09.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Скравена:  Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 11.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Литаково:  Архангела (Петко Буковански, Бачо Киро, Боговина, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Мургаш, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Павел Бързашки, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Светлина, Станковска Курия, Столетов, Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 11.07.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград:  16-ти Ловчански Полк, 1866 Година, Бензиностанция, Божко Божилов, Васил Левски, Зад Зрч, Илия Стоянов, Индустриална, Оборище, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

На 12.07.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Врачеш:  Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов)

На 12.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Ам Хемус

На 12.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе:  Георги Антонов

На 12.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Правец:  Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ ІІ Кв. 117, Извън Регулация, До Гр. Правец, Кв. Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов

На 12.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Разлив:  13022 Махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 12.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:  563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Попиванов, Зелин, Марица, Местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В. Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра

На 12.07.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Правец:  Бор, Извън Регулация, До Гр. Правец

На 12.07.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Разлив:  13022 Махала Щапалска, Махала Багелейска, Махала Влъчковска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Сираковско

На 13.07.2018 г. /12:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Стамен Панчев, Цар Освободител

Община Горна Малина  

На 09.07.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Горна Малина:  Блокове

На 09.07.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Негушево:  Имот 000718 Км 36+961

На 09.07.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Макоцево:  УПИ II-49, Кв. 3, УПИ ХII -176 Кв. 31

На 10.07.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Горна Малина

На 10.07.2018 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Горна Малина:  Блокове, Осемнадесета, УПИ XIII-52 Кв. 3

На 13.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:15 - 16:45 ч./ -  Горна Малина:  101, Блокове

На 13.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:15 - 16:45 ч./ -  Макоцево:  В. З. Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, Пи 093013, Пи 385 Кад. Район 232, Пи 463 Кад. Р. 232 М. Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв. 3, УПИ ХII -176 Кв. 31

На 13.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:15 - 16:45 ч./ -  Негушево:  068010, Vііі-3 Кв. 2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ. Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв. 3, УПИ Vі-76, Кв. 11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ Іі-16, Кв. 2, УПИ ХVііі-195, Кв. 18, УПИ ХіV-157, Кв. 18, УПИ-87

На 13.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:15 - 16:45 ч./ -  Осоица:  М. Мандрите-Катлъка

На 13.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:15 - 16:45 ч./ -  Саранци:  Iх-42, Кв. 7, Іх-95, Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв. 37

На 13.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:15 - 16:45 ч./ -  Чеканчево:  II-289, Кв. 32, VI-296 Кв. 25, П-Л Х-373, Кв. 35, П-Л ХVІІ, Им. Пл. №317, Кв. 24, УПИ ХХ-246, Кв. 11

Община Елин Пелин  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долно Камарци:  VIII-9 Кв. 7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160, Кв. 8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 Кв. 14, Четвърта

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Стъргел:  Имот 024027, Парцел ІІ-269, Кв. 39, УПИ, УПИ I-390, Кв. 47, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ Vі-275, Кв. 39

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ботевград:  Витиня, Пик

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Врачеш:  Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Горна Малина

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Горно Камарци:  . Упи VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Негушево:  УПИ 9 - 020019

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Осоица:  10, 33-та, III-271 Кв. 37, XI-400 Вилна Зона, XxV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, Кв. 37, П-Л VI-137, Кв. 1, Парцел VIII От Кв. 53 В. З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв. 28, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373, Кв. 34

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Саранци:  000020 По Квс

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Столник

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Нови Хан:  Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, Върба, Геренска, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Калоян, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Оборище, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Рибарица, Рила, Самуил, Студеница, Съединение, Трета, Търнава, УПИ VІ -647 Кв. 29, Червен Бряг, Шипка, Юрий Гагарин

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:  196014, II-242, Кв. 6а, III-242 Кв 6а, Битов Комбинат, Граничар, Искър, Керамик, Левски, Марица, Местн. Гара Елин Пелин, Път 105, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рила, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Трепетлика, УПИ Хіі-278, Кв. 4, Ххі-Общ, Кв. 5, Ххііі Кв. 5, Цар Симеон, Шипка

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Акация, Алеко Константинов, Верила, Витоша, Граничар, Елин Пелин, Искър, Керамик, Левски, Мак, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рила, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Цар Симеон, Шипка

На 09.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Стъргел:  Парцел Іі-269, Кв. 39, УПИ I-390, Кв. 47, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ VІ-275, Кв. 39

На 09.07.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин

На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Витоша

На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Нови Хан:  037044, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В. З Побит Камън М. Търнавска Река Пи 037018, В. З. Побит Камък, УпиххіV-27 Кв. 20, В. З. Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил и Методий, Марица, Милин Камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, Пи 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, Ул. Борова Гора №8, УПИ VІ-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв. 20, УПИ ІІ-378, УПИ ІХ-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 10.07.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Нови Хан:  037044, Александър Стамболийски, В. З Побит Камън М. Търнавска Река ПИ 037018, В. З. Побит Камък, УПИХХІV-27 Кв. 20, В. З. Побит Камък, Вилна Зона Побит Камък, Еледжик, Марица, Николина Здравкова, Пи 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Стефан Караджа, Търнава, УПИ І-135 Кв. 20, УПИ ІІ-378, Фетовица, Шипка

На 10.07.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Герман:  Хан Аспарух/29-та/

На 11.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Равно Поле:  II-27 Кв. 69, Ix-16 Кв. 66, V-27 Кв. 69, Верила, Геренска, Двора На Дзс, Житен Клас, Николай Сандов Велев, Равно Поле Кв. 68, Топола, УПИ I, Кв. 58, Ул. Верила, УПИ І-6 Кв. 66, УПИ ХІІ-16, Кв. 66, УПИVіі-16, Кв. 66, УПИVІІІ-16, Кв. 66

На 11.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Осоица

Община Етрополе  

На 10.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 12:45 - 15:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Лъга

На 10.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе:  229001, II, Кв. 1, Кладевски Дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков Дол, Махала Радов Дол

На 10.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Видраре:  157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі  Кв. , Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото

На 10.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Джурово:  Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ Vііі, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин

На 10.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Лопян:  005034, В. З. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра

На 10.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Малки Искър

На 10.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Манаселска Река:  Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете

На 10.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Осиковица:  Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата

На 10.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Осиковска Лакавица:  Бостанището, Луковешки Дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам Хемус, П-Л VI-61, Кв. 5

На 10.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Равнище:  I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8

На 10.07.2018 г. /12:45 - 15:30 ч.; 12:45 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Етрополе:  Равнището

На 10.07.2018 г. /13:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Боженица:  Махала Ласковци

На 10.07.2018 г. /13:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Видраре:  Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх

На 10.07.2018 г. /13:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:  Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв. 4

На 10.07.2018 г. /13:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Правец:  Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110

На 10.07.2018 г. /13:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Правешка Лакавица:  001626, Голямата Ливада, Махала Церица

На 10.07.2018 г. /13:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Своде:  Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци

На 10.07.2018 г. /13:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Средни Рът:  Мах. Бечовското, Мах. Голяма Глава, Мах. Дунавското, Мах. Койчовци, Мах. Кондурите, Мах. Куваница, Мах. Мончово Търне, Мах. Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 12.07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Етрополе:  Акация, Бенковски, Васил Левски, Георги Антонов, Георги Димитров, Девети Септември, Кирил и Методи, Марийка Гаврилова, Оборище, Партизански

Община Златица  

На 11.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Златица:  Генерал Гурко, Драва, Елин Пелин, Еп. Софроний Врачански, Иван Русеков, Киро Стоянов, Македония, Медет, Неделко Неделев, Пирин, Свети Св. Кирил и Методий, Софийско Шосе, Събко Милков, Хан Аспарух, Якуб Враня

На 11.07.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Златица:  Братя Миладинови, Васил Друмев, Вела Пеева, Генерал Гурко, Димчо Дебелянов, Драва, Захари Стоянов, Иван Русеков, Извън Регулация, Максим Горки, Сава Чукалов, Събко Милков, Юрий Гагарин

На 12.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Златица:  Блок-Енерго, Васил Друмев, Владислав Варненчик, Генерал Гурко, Драва, Захари и Мария Сергиеви, Македония, Медет, Площад Македония, Сава Чукалов, Софийско Шосе, Шипка, Юрий Гагарин

Община Костенец  

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Беласица, Белмекен, Веслец, Витоша, Кирил и Методий, Малина, Младежка, Нишава, Пионерска, Рила, Родопи, Синчец

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Боровец, Венетица, Ибър, Нишава, Огоста, Олимпиада, Трети Март

Община Костинброд  

На 10.07.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Безден:  М. Могилата УПИ77, 24, Пи №243, Кв. 25, УПИ 77. 9

На 10.07.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София:  Райска Градина/Аврора/

Община Пирдоп  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Пирдоп:  Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Димов, Княз Борис І, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Св. Св. Кирил и Методий, Средна Гора, Тодор Каблешков, Тодор Пирдопски, Цар Освободител, Чавдар Войвода

На 10.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Пирдоп:  Александър Груев, Димитър Савов, Доктор Марков, Извън Регулация, Панагюрско Шосе, Скока

Община Правец  

На 12.07.2018 г. /12:00 - 15:15 ч./ -  Правец:  Драган Йотов, Опълченска

На 13.07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Правец:  Васил Левски, Езерото

Община Самоков  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино:  П-Л Іі, Пл. №160, Кв. 48

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:  УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина, Ул. Здравец

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Бистрица, Бяла Поляна, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Кирил и Методи, Климент, Люляк, Манастирска, Марица, Местност Ренов Дол, Местност Ренов Дол, Местност Червената Земя, Митрополитска, Никола Образописов, Николай Николаевич, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Розова Долина, Скакавец, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Христо Смирненски

На 09.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Самоков:  Ул. Здравец

На 09.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Алино:  П-Л Іі, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18

На 09.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Белчин:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470, 471 Кв. 38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 09.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Белчински Бани:  П-Л V Кв, 21

На 09.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков:  Извън Регурация

На 09.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58

На 09.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Поповяне:  Пи 000368

На 09.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Рельово:  №000527, Извън Регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5

На 09.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Ярлово:  . Упи Хіі-562,  Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М. Грамаге, Пи 013001 Местност Св. Петка, Пи №578, Стоп. Двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16

На 09.07.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Доспей:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Площада

На 09.07.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков:  040171, 040187

На 09.07.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Райово:  1-ви Май, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 4-та, 5-та, 6-та, 8-ма, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П. Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе, ХV Кв. 53

На 09.07.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Рельово:  УПИ Vі-135, Кв. 10

На 09.07.2018 г. /12:30 - 13:30 ч./ -  Самоков:  Авксенти Велешки, Арда, Асен Карастоянов, Баба Неделя, Бор, Бреза, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Велико Търново, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Грънчар, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Елица, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231. 916, Иречек, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Княз Дондуков, Кокиче, Константин Фотинов, Крали Марко, Латинка, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Манастирска, Марица, Местност Ридо, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Отец Паисий, Пирин, Плана Планина, Подридна, Преслав, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Ружа, Сан Стефано, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Странджа, Тинтява, Тодор Пеев, Тракия, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231. 911. 36, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III, Черно Море, Шипка, Явор

На 09.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Авксенти Велешки, Баба Неделя, Дим. Смрикаров, Димитър Талев, Иван Йончев, Константин Фотинов, Манастирска, Отец Паисий, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Христо Йончев, Цар Борис III

На 09.07.2018 г. /12:45 - 14:00 ч./ -  Самоков:  65231. 907. 178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, Витоша, Генерал Велиаминов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Иван Доспевски, Искър, Макгахан, Македония, Незабравка, Неофит Рилски, Отец Паисий, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Рупите, Сем. Калинкови, Ситняково, Софийско Шосе, Станислав Доспевски, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Цар Борис III, Черни Връх, Шейново

На 09.07.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Македония, Отец Паисий, Цар Борис III

На 09.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  65231. 907. 178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Авксенти Велешки, Арда, Асен Карастоянов, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, Бреза, България, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Велико Търново, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генади Шигорин, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Грънчар, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Елица, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231. 916, Иречек, Искър, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Княз Дондуков, Кокиче, Константин Фотинов, Крали Марко, Латинка, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Люляк, Макгахан, Македония, Македония, Манастирска, Марица, Местност Ридо, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Отец Паисий, Отец Паисий, Пирин, Плана Планина, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Рилски Скиор, Ружа, Рупите, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Странджа, Тинтява, Тодор Пеев, Тракия, Тридесети Декември, Търговска, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, УПИ 65231. 911. 36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хр. Захариев, Христо Зографски, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка, Явор

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци:  Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Бреза, Георги Димитров, Дванадесета, Доспей Махала, Златибор, Искър, Петнадесета, Сълзица, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин

Община Сливница  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:  Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

 

 

 

Област Плевен  

Община Белене  

На 13.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Белене:  I, Кв. 46 - Ул. Иван Вазов, Ангел Кънчев, България, Иван Вазов, Клокотница, Люлин, Малчика, Светлин, Фердинад Дечев

На 13.07.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Белене:  България

На 13.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Белене:  България, Любен Каравелов

Община Долни Дъбник  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Долни Дъбник:  XIx-1149 1148, Беласица, Велчова Завера, Ген Скобелев, Добри Чинтулов, Мургаш, Назъм Хикмет, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Янчев

На 09.07.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Долни Дъбник:  Възраждане, Г Бенковски, Захари Стоянов, Никола Петков, Христо Смирненски, Христо Янчев, Цар Самоил

Община Искър  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър:  Бр Миладинови, Вапцаров, Кирил и Методий, Николай Петрини, Тунджа, Христо Наумов, Цвятко Георгиев, Чаталджа

На 11.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Долни Луковит:  Александър Стамболийски, Васил Априлов, Демир Велиев, Дунав, Иван Рилски, Марин Дринов, П. К. Яворов, Сопот, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тулча, Тунджа, Цар Асен Първи, Цар Освободител, Шипка, Янтра

На 13.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър:  Ал Димитров, Ас Халачев, Байкал, Балкан, Балчик, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Велико Търново, Велко Кръстев, Въло Йончев, Георги Димитров, Искър, Калинин, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Мара Денчева, Маркс, Николай Петрини, Петлешков, Пирин, Преслав, Първи Май, Райко Даскалов, Рила, Силистра, Слави Алексиев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Трифон Ангелов, Тулча, Тунджа, Тутракан, Урал, Христо Ботев, Христо Наумов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 13.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Долни Луковит:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бачо Киро, Бенковски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Рилски, Искър, Климент Охридски, Козлодуй, Мусала, Петлешков, Пирин, Радецки, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Кнежа  

На 10.07.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Кнежа:  Георги Бенковски, Иван Бонов, Пейо Яворов, Преслав, Райко Даскалов, Янко Сакъзов

Община Левски  

На 10.07.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  България, Васил Левски, Кирил и Методий, П. К. Яворов, Христо Смирненски

На 11.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Българене, Общ. Левски:  Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 11.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Малчика:  Васил Левски, Дружба, Ив. Вазов, Осъм, Панайот Хитов, Площад, Стара Планина, Столетов

На 11.07.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бацова Махала:  Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 11.07.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски:  Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 11.07.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Санадиново:  № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 11.07.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Трънчовица:  Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

Община Плевен  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бохот

На 09.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат:  Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 09.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:  071020- Местност Сушица, VI-87 Кв. 3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 09.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Коиловци:  9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Владимир Заимов, Г Димитров, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Янко Сакъзов

На 09.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бръшляница

На 09.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:  Александър Малинов, Дружба, Трети Март

На 09.07.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Плевен:  Васил Априлов, Константин Величков, П. Р. Славейков

На 09.07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Плевен:  Асен Златаров, Веслец, Генерал Ганецки, Десети Декември, Осогово, Пловдив, Христо Ботев

На 10.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Коиловци:  000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 10.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Коиловци:  Местност Биширица

На 10.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:  ІV , Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Арда, Асен Халачев, Бачо Киро, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Кирил и Методий, Ком, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Освободител, Осогово, П. К. Яворов, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Свобода, София, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тодор Луканов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Сторгозия

На 10.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Плевен:  Вардар/П. Пеловски/, Велес/Ал. Дунчев/, Генерал Атанас Стефанов, Генерал Колев, Гургулят, Сан Стефано, Скопие

На 10.07.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:  Дружба

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ралево:  028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брестовец:  Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен:  Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, Местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен

На 11.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горталово:  071020- Местност Сушица, 078002, VI-87 Кв. 3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 11.07.2018 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Плевен:  Българска Авиациа /Индустр. , Георги Кочев, Индустриална Зона, Местн. Западна Идустриална Зона, Метро

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дисевица:  Волинска, Г. С. Раковски, Г. Томов, Девети Септември, Изгрев, Московска, С. Алексиев

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Търнене:  Найден Рачев, Опълченска, П. Р. Славейков, Филип Тотю, Хр Смирненски, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин

На 12.07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Плевен:  Александър Малинов

На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен:  Ген. Скобелев, Иван Вазов, Марица, Могилата, Отец Паисий, Петко Костов, Рила, Стара Планина, Сторгозия, Цоню Матев, Шипка, Юнско Въстание

На 13.07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Плевен:  Веслец, Генерал Ганецки, Десети Декември, Ем. Васкидович/Аврора/, Жеравна/А. Стоянов/, Сергей Румянцев

Община Пордим  

На 09.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тотлебен:  Ангел Кънчев, Г. С. Раковски, Димитър Благоев, Добрич, Иларион Макариополски, Любен Каравелов, П. Р. Славейков, Сопот, Средна Гора, Хаджи Димитър

Община Червен бряг  

На 11.07.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Червен Бряг:  Ген. Колев, Дойран, Жк. Победа Кв. 62, Победа, Яне Сандански

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Радомирци:  Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, В Левски, Г Димитров, Екзарх Йосиф, Иван Бунданов, Иван Вазов, П Волов, П Хитов, Пирин, Ракитска, Скобелев, Хан Аспарух

На 12.07.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Девенци:  Местност Девенски Камък

На 12.07.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Койнаре:  Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бузлуджа, В. Коларов, В. Левски, Владимир Поптомов, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, Милчо Симеонов, Родопа, Христо Смирненски

На 12.07.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Червен Бряг:  Маркова Могила

На 12.07.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Чомаковци:  Г С Раковски

На 13.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Радомирци:  Александър Македонски, Асен Златаров, Г Димитров, Г С Раковски, Д Благоев, Дебелобръдска, Захари Стоянов, Н Вапцаров, Н Тодоров, Сл Алексиев, Стара Планина, Хан Кубрат, Христо Ботев

 

 

Обаст Перник  

Община Брезник  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Бабица:  С. Бабица

На 09.07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Брезник:  06286. 502. 39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, Извън Регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Трън, Шипка

На 09.07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Гоз:  П-Л ХіV-110, Кв. 13

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезнишки Извор

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  БРЕЗНИК:  МТПРЪЖДАВЕЦ

На 11.07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Сопица

На 11.07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:  06286. 72. 21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 11.07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:  083011, Местн. Страище, Мах. Пали Лула, С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40

На 11.07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Селищен Дол

На 11.07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Слаковци

На 11.07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:  Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 11.07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ноевци

Община Земен  

На 11.07.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Земен:  Албена, Асен Златарев, Гео Милев, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Никола Петков, Пейо Яворов, Петър Берон, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Яне Сандански

Община Перник  

На 12.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Батановци:  3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах. Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 09.07.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./   На 13.07.2018 г. /14:00 - 15:40 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:  Аврора, Александър Стоянов, Асен Търновски, Белоградчик, Бор, Боян Чонос, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дъбрава, Еднофамилни Къщи, Жива Вода, Йордан Лютибродски, Калофер, Кирил Тупанков, Ковачевци, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Кюстендил, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, Металург, Момин Проход, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пещера, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Станке Димитров, Страцин, Тинтява, Тодор Йорданов, Училищна, Хан Крум, Христо Кърпачев, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Явор

На 09.07.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Перник:  Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Мах. Портарева, Минск, Несебър, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин

На 09.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./   На 13.07.2018 г. /14:00 - 15:40 ч./ -  Перник:  Атанас Накев, Благой Гебрев, Бучински Път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Калофер, Кирил Тупанков, Крум Накев, Лом, Мах. Портарева, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Стомана, Стримон, Хасково, Църква, Юрий Гагарин, Ямбол

На 09.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник:  Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв. 63 Парцел, Монтана, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 09.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:  Изток

На 09.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Перник:  Благой Гебрев, Волгоград, Изток, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Минск, Несебър, Одеса, Созопол, Юрий Гагарин

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Батановци:  3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Георги Бенковски, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник:  Хан Аспарух

На 09.07.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:  Боян Чонос, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Йордан Лютибродски, Ковачевци, Ленин, Лиляна Димитрова, Маниш, Мануш Войвода, Никифор Панкев, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Паисий Хилендарски, Пушкин, Рахила Ангелова, Станке Димитров, Страцин, Училищна, Христо Кърпачев, Църква

На 10.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:  Бучински Път, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв. 21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, Мах. Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

На 10.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник:  Изток, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 10.07.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Перник:  Архитект Йордан Пешев, Бели Кладенци, Джерман, Захари Зограф, Калкас, Кладенец, Колуница, Металик, Младост, Победа

На 10.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Перник:  Железни Заводи, Караманица

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  Златоград, Изток, Йордан Благоев, Куйбишев, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

На 11.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Перник:  Алеко Константинов, Бродо, Бунтовник, Васил Априлов, Гео Милев, Георги Мамарчев, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дойран, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, Капитан Векилски, Клисура, Кокиче, Любен Каравелов, Люлин, Миньор, Мургаш, Мусала, Найден Геров, Никола Козлев, Оборище, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перелик, Протожерица, Родопи, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Селимица, Силистра, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стефан Караджа, Тева, Теменуга, Тодор Каблешков, Тутракан, Христо Ботев, Хумни Дол, Шибой

На 11.07.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Перник:  Георги Мамарчев, Добруджа, Тутракан, Хумни Дол

На 11.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник

На 11.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  Добри Миланов, Дъбрава, Жива Вода, Йордан Лютибродски, Лиляна Димитрова, Никола Вапцаров, Свети Спас, Христо Кърпачев, Църква, Черни Връх

На 12.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Вискяр:  Іі-253 Кв. 30

На 12.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Витановци:  Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, Кв. 29, УПИ І-51 Кв. 14

На 12.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Ючдорушко Дере

На 12.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Зидарци

На 12.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Мещица:  Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв. 3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл. №140, Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв. 55а, Юрий Гагарин, Ястребино

На 12.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Перник:  Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил

На 12.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Радуй

На 12.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Расник:  Брод, Казанджийска, Околовръстен Път

На 12.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Ярджиловци:  Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски

На 12.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Ярджиловци:  Арда, Девети Септември, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Орниче, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Тодор Димитров, Христо Смирненски

На 12.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Богданов Дол:  Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах. Дълга Бара, Мах. Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига

На 12.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч./ -  Перник:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели Брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, Кв. Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара Чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИ V Кв. 7 Кв. Рудничар, Цанко Церковски, Шумен

На 13.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ -  Перник:  Васил Стоин, Владая, Кладница, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Петко Каравелов, Св. Иван Рилски, Търговска

На 13.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Перник:  Асен Златаров, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Искър, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Петко Каравелов, Райко Даскалов, Раковска, Раковски, Рено, Търговска, Черешово Топче

На 13.07.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:  Бенковска, Васил Стоин, Търговска

Община Радомир  

На 12.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:30 ч./ -  Батановци:  3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах. Кабранови, Мах. Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 12.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:30 ч./ -  Борнарево:  УПИИ I-066007 Кв. 66

На 12.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:30 ч./ -  Копаница

На 12.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:30 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник:  Бившо Ткзс

На 12.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:30 ч./ -  Перник:  Железничарска

На 12.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:30 ч./ -  Планиница, Общ. Перник:  П-Л ХХІІ, Кв. 14, УПИ I-108, Кв. 1

На 12.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:30 ч./ -  Радомир:  Мах. Арбанас

На 12.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:30 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник:  Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах. Ваклинови, Мах. Димеви, Мах. Кюрчийски, Мах. Сугареви, Мах. Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 12.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:30 ч./ -  Ярджиловци:  Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

Община Трън  

На 10.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Богойна

На 10.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Врабча

На 10.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Ломница, Общ. Трън:  М. Ждрелото

На 10.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Трън:  9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Китка, Мах. Китка, Мосаловска, Петко Д. Петков, Яким Тошков

На 10.07.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Трън

На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Слишовци

 

 

Област Монтана  

Община Бойчиновци  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Бойчиновци:  Александър Стамболийски, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, Здравец, Кирил и Методи, Комсомолска, Малчика, Никола Й. Вапцаров, Райко Даскалов, Спас Илиев

На 09.07.2018 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Лехчево:  Александър Стамболийски, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Димов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Крайселска, Лиляна Димитрова, Оборище, Паисий Хилендарски, Партизанска, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Пи 000105, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Крум, Цветко Терзийски

Община Брусарци  

На 10.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци:  Александър Стамболийски, Георги Трайков, Девети Септември, Искър, Ленин, Малина, Росица, Трифон Каймакански, Янтра

За периода 09-10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци:  Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Извън Регулацията, Ленин, Мургаш, Мусала, Нечинска, Път III-112, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Вършец  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вършец:  Аспарух, Ботуня(9-ти Септември), Дончо Станчев, Климент Охридски(И. Манк. ), Преслав(Иванчо Попов), Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Христо Ботев

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вършец:  12961. 57. 9, Алеко Константинов, Александър Занов, Ангел Иванчев, Антим I-ви(Ив. Пенчева), Банкя, Ботуня(9-ти Септември), Бреза(Безименна), България(В. Коларов), Втора, Д-Р Елена Теодосиева(Л. С), Д-Р Константин Пенев(З. К), Иван Вазов, Иван Вазов, Кв. Изток Извън Регулация, Патриарх Ефтимий(А. Иван), Пета, Първа, Република(Г. Димитров), Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Страхил Воевода, Тодорини Кукли, Трета, Христо Ботев, Четвърта, Шеста, Янко Сакъзов(Строителна)

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вършец:  23-ти Септември, 420. 127. 28, Бреза(Безименна), Бялата Вода(М. Арсенов), Васил Априлов, Васил Левски, Георги Д. Истатков, Липа(Асен Дионисиев), Местност Иваново Поле, Местност Милкина Ливада, Найден Геров, Никола Й. Вапцаров, Раковска, Република(Г. Димитров), Тинтява(Безименна 2), Трети Март(Братя Леон), Хисаря, Цар Калоян(Г. Яничков), Червени Камък, Явор(Дионисий Илиев)

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вършец:  12961. 57. 9, Алеко Константинов, Александър Занов, Ангел Иванчев, Антим I-ви(Ив. Пенчева), Аспарух, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), Ботуня(9-ти Септември), Бреза(Безименна), България(В. Коларов), Втора, Д-Р Елена Теодосиева(Л. С), Д-Р Константин Пенев(З. К), Дончо Станчев, Иван Вазов, Иван Вазов, Кв. Изток Извън Регулация, Климент Охридски(И. Манк. ), Патриарх Ефтимий(А. Иван), Пета, Преслав(Иванчо Попов), Първа, Република(Г. Димитров), Република(Г. Димитров), Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Сан Стефано, Страхил Воевода, Тодорини Кукли, Трета, Христо Ботев, Христо Ботев, Четвърта, Шеста, Янко Сакъзов(Строителна)

Община Лом  

На 09.07.2018 г. /08:30 - 09:10 ч./   За периода 09-10.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Лом:  238035 М. Садовете, Акациева, Александър Атанасов, Александър Ликов, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бело Море, Белоградчишко Шосе(Г. Мос), Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка Войвода, Бреза, Вакумна Фабрика, Войводова Бахча, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Голинци, Горанова Чешма, Гредовете, Девичи Бряг, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В. Чкалов), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Драгоман(Н. Вапцаров), Дългошевско Шосе, Елин Пелин, Елха, Иван Петков(Т. Никодимов), Извън Регулацията, Изгрев, Индустриална, Искра, Йолова Чешма, Калинка, Клокотница(Ср. Гора-Мл. ), Ковачишка, Коста Арсениев(С. Димитров, Крайна, Латинка, Лодовико Миланези(К-Ска), Лозарска, Люлин, Лястовичка, Магура, Минзухар, Мир, Митко Александров, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Момин Брод, Мусала, Найден Попнинов(Д. Радоев), Петър Попнинов, Подполковник Леонов, Пристанищна(Лом. Комуна), Пчела, Първи Май, Райна Княгиня, Рила Планина, Роза, Садовете, Септемврийци, Сергей Румянцев, Славейче, Славия, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Спартак, Страхил Войвода, Съгласие(Аврора), Трети Март, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Физкултурна, Христо Ясенов, Черковна(Г. Карастоянова), Шиновец, Юнак(Толбухин), Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Ясен, Ястреб

За периода 09-13.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Варош(Димитър Маринов), Георги Манавски(Н. Чуков), Георги Спасов(Ан. Иванов), Дунавска(Д Благоев), Кирил Петров(Ал. Беремл. ), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Петър Евстатиев, Пирин, Пристанищна(Лом. Комуна), Свобода, Славянска(Г. Димитров), Солун, Филип Тотю, Цар Асен

За периода 10-13.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)

На 09.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Калетата, Пристанищна(Лом. Комуна)

На 10.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Георги Манавски(Н. Чуков), Захари Стоянов, Любен Каравелов, Пристанищна(Лом. Комуна), Раковска, Цветан Тодоров(Н. Иванов)

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Станево:  Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Единадесета, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Четиридесет и Три, Шеста, Шестнадесет

На 11.07.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Лом:  Даме Груев, Добруджа, Каймакчелан, Червена Стена, Шести Септември

На 11.07.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Лом:  Добруджа, Червена Стена

На 12.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом:  Коста Арсениев, Латинка, Първи Май , Ю. Гагарин

На 13.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Лом:  Александър Стамболийски, Дунавска(Д Благоев), Извън Регулацията, Пристанищна(Лом. Комуна), Цар Симеон(В. Коларов)

Община Монтана  

За периода 09-13.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  22-ри Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арх. Младен Кръстев(Н. Ил. ), Атон(Пирин), Бачо Киро, Васил Левски, Велико Търново(Ил. Царев), Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Георги С. Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Д-Р Стамен Илиев, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Мария Димова(Б. Стоилов), Младост, Никола Сапунджиев(П. Сред), Нишка, Огоста, Пейо Яворов(Г. Дамянов), Плиска, Райна Княгиня, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Климент Охридски(Г. , Свети Климент Охридски(Г. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Иван Александър(Т. Тр. , Цар Иван Александър(Т. Тр. , Цар Симеон

За периода 11-13.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  Генерал Арнолди, Младост

За периода 11-13.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана:  Гаврил Душков(И. Иванов), Генерал Арнолди, Георги Данчов(Д. Данов), Еделвайс М Кутловица, Иван Аврамов, Иван Вазов, Иларион Драгостинов(В. М. ), Княз Александър Батенберг, Младост, Младост, Неофит Рилски, П-К Богдан Йор. Илиев (Едел, Парта, Петър Парчевич, Плиска, Свети Климент Охридски(Г. , Семчин Дол, Сливница, Стефан Савов(М. Пенов), Тодор Каблешков, Шести Септември, Юрий Венелин

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Безденица:  Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Михайлов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев

На 10.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Монтана:  48489. 2. 544, Младост, Монтана, Поп Пунчо, Свети Патриарх Евтимий(П. , Трети Март(Г. Димитров), УПИ 48489. 14. 69

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Безденица:  Георги Бенковски, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Каменов, Иван Костадинов, Извън Регулацията, Йосин Връх, Пенков Вир, Розова Долина, Христо Ботев, Цибрица

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Безденица:  Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет и Трети Септемвр, Двадесет и Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Каменов, Иван Костадинов, Иван Михайлов, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Йосин Връх, Кирил и Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Пенков Вир, Розова Долина, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев, Христо Ботев, Цибрица

На 13.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана:  Младост, Поп Харитон(Д. Вълков)

Община Якимово  

За периода 11-12.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Комощица:  Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Гео Милев, Гео Милев, Гладстон, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 13.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Якимово:  Васил Левски, Веслец, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Ивайло, Иван Вазов, Иван Лешев, Извън Регулацията, Калоян, Митко Палаузов, Спас Игнатов, Цанко Церковски, Цибрица, Черковна

 

 

Област Ловеч  

Община Априлци  

На 11.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Бъзов Дял/Видима/, Стърна Река/Видима/

На 11.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Барахарска/Зла Река/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Дуневска/Видима/, Кв. Зла Река, Кокиче/Видима/, Местн. Зла Река, Обиколна/Видима/, Преселци/Видима/, Стара Планина/Зла Река/

Община Ловеч  

На 12.07.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:  Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Витоша, Габровска, Гено Димов, Гео Милев, Ивайло, Кирил Павлов, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, Местност Стопански Двор, Нейко Найденов, Оборище, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Стара Планина, Страцин, Съединение, Трети Март, Хемус, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Явор

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:  Велики Преслав, Никола Петков

На 09.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  Бул Мизия и Освобождение, Здравец, Освобождение

На 10.07.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ловеч:  Младост

На 10.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Казачево:  Балканска, Васил Левски, Георги С. Раковски, Добри Чинтулов, Иван Вазов, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Поречна, Стефан Караджа, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна

На 10.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  34-ти Пехотен Полк, Васил Левски, Гарата, Мадара, Местност Велур, Местност Липака, Местност Синан Тепе, Местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Хан Кубрат

На 10.07.2018 г. /12:15 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  I Кв. 2а, Васил Левски, Жп Спирка, Източна Индустриална Зона, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 10.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:  Бяло Море, Северна Индустриална Зона

На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:  Княз Имеретински

На 11.07.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  Акад. Анастас Иширков, Александър Стамболийски, Ген. Столетов, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Цар Асен Първи, Цачо Шишков, Черковна

На 11.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:  Акад. Анастас Иширков, Осъмска, Стефан Караджа, Търговска, Цар Освободител

На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:  Тодор Каблешков

На 12.07.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Деветаки:  Местност Мутьова Поляна

На 12.07.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Дойренци:  Тодор Киров

На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:  Трети Март

Община Луковит  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Луковит:  Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дъбен:  Васил Левски, Диевска, Захари Стоянов, Песовска, Петко Славейков

На 09.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Луковит:  44327. 80. 25, Божур, Бор, Възраждане, Кирил и Методий, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, Местност Голия Връх, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга

На 09.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Луковит:  Божур, Бор, Кирил и Методий, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дерманци:  Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Козлодуй, Любен Каравелов, Опълченска, Пейо К. Яворов, Тракия, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий А. Гагарин

Община Тетевен  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:  Махала Недковци, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен

На 09.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Лесидрен:  Местност Ношаря, Местност Панковски Колиби, Местност Площа, Стара Планина

На 09.07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:  Махала Глотното, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Пейков Дол, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Преграда

На 09.07.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Свидово, Местност Банков Дол

На 09.07.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит

На 10.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  Махала Свидово

На 10.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит:  Васил Левски, Миковци

На 11.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит:  Махала Нешевци

На 13.07.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Голямо Усое, Горното Село, Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Дълга Ливада, Кривина, Кръкожабене, Марин Попдимитров, Махала Жидевица, Махала Кривина, Махала Слатина, Махала Старо Село, Махала Тулешевец, Местност Тулюшовец, Ореша, Пейо Пеев Галевски, Равна, Рендашка

На 13.07.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Оселна, Общ. Етрополе

Община Троян  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Иван Лалев, Кичура, Мах. Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:  Клиновци, Мах. Реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 09.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  13-та, 15-та, 16-та, 53707. 504. 148, Архимадрит Хаджи Макарий, Данчо Василешки, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Пенко Йотов, Стара Планина, Христо Ботев, Цочо Стоянов

На 10.07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Дълбок Дол:  Божур, Бор, Бреза, Васил Христов, Дъб, Лале, Мерата, Орех, Петър Стойков, Поникът, Ракита, Средни Дял

На 10.07.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Борима:  Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген. Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С. Раковски, Гурко, Девети Септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети Март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински

На 10.07.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Голяма Желязна:  15703. 44. 5, Август 1926 Г. , Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах. Испирско, Мах. Козуря, Мах. Лъките, Мах. Разсадищата, Мах. Сойчанско, Мах. Топля, Мах. Чербин, Мах. Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 10.07.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Дълбок Дол:  Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин Дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи Май, Ракита, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура

На 10.07.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:  Калник, Мах. Шарбан, Мест. Стопански Двор, Местн. Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Димитър Икономов-Димитрика, Кв. Балкан, Мах. Средно Трапе

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:  Местн. Далешка, Местн. Златешка, Местн. Минева Къща, Местн. Предела, Местн. Спасовска

На 11.07.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Местност Беклемето

На 12.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Белиш:  Мах. Маргатина, Микренска, Милевска, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Тодор Радевски, Чакърска

На 12.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Калейца:  Христо Ботев

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Димитър Икономов-Димитрика

На 12.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Белиш:  VIII-45 Кв 16, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, Стара Планина, Стойчо Илевски

На 13.07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:  Август 1926 Г. , Братя Попски, Възраждане, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Марин Ив Кинкин, Мах. Топля, Петко Доневски, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

Община Ябланица  

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:  Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Български Извор:  112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах. Боаза, Мах. Начови Воденици, Мах. Солун, Местност Белилото, Местност Боаза, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Галата:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 12.07.2018 г. /10:30 - 15:30 ч.; 10:30 - 10:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Глогово:  020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, Мах. Водна, Мах. Джебин Трап, Мах. Къдря, Мах. Равнището, Мах. Ръбя, Местн. Три Могили, Местн. Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:  101001

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:  Дачо Михайлов

На 12.07.2018 г. /10:30 - 15:30 ч.; 10:30 - 10:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Градежница:  Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, Мах. Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Кирчево:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Лесидрен:  43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов Дол, Местност Енча, Местност Камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Малка Желязна:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах. Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Славщица:  Местност Зелка

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:  68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах. Съевска, Мах. Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка

 

 

Област Кюстендил  

Община Бобов дол  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча:  44

На 10.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Новоселяне

Община Бобошево  

На 10.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Блажиево:  Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 10.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Бобошево:  14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 10.07.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Бобошево:  Местност Кощанево

На 10.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Висока Могила:  Мильов Рид

На 10.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Вуково:  087040, 12351. 153. 0030

На 10.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница:  ІХ - 136, Кв. 18

На 10.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Доброво:  VІ-293,  Кв. 20

На 10.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Дупница:  Местност Мело

На 10.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Каменик

На 10.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Рила

На 10.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Скрино:  116

На 10.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:  Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 10.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Смочево:  048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361, Кв. 15, Христо Ботев

На 10.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Сопово

Община Дупница  

На 09.07.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Дупница:  68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VІІІ, Кв. 8, Пи 68789. 602. 65, Яхинско Шосе

На 09.07.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Крайници:  39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 09.07.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Самораново:  Митко Палаузов, Саморанска

На 09.07.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Сапарева Баня:  65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 09.07.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Сапарево:  00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 09.07.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Червен Брег:  Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 09.07.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Яхиново:  87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 09.07.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Гюргево

На 09.07.2018 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  Дупница:  Саморанска

На 09.07.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Дупница:  Самоковско Шосе

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Академик Петър Динеков, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, Метоха, Николаевска, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Теменуга, Фенерка, Фенерка, Чавдар Войвода

На 09.07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Дупница:  68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, Индустриална, Никола Малашевски

На 09.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Дупница:  68789. 162. 69, 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, 87727, 16, 179, Джерман, Джерман, Дренски Рид, Дренски Рид, Извън Регулация, Извън Регулация, Изгрев, Изгрев, Каваклия, Каваклия, М. Динката, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Местност Дренски Рид, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Отовица, Разметаница, Разметаница, Самоковско Шосе, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Саморанска, Свобода, Свобода, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Стръмна, Стръмна, УПИ VІІІ, Кв. 8, Пи 68789. 602. 65, УПИ VІІІ, Кв. 8, Пи 68789. 602. 65, Яхинско Шосе, Яхинско Шосе

На 09.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Крайници:  39339. 117. 68, 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Априлско Въстание, Арда, Арда, Асен Златаров, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Баба Тонка, Батак, Батак, Бончук, Бончук, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Васко Манолов, Васко Манолов, Верила, Верила, Волга, Волга, Възраждане, Възраждане, Генерал Заимов, Генерал Заимов, Гео Милев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Георги Раковски, Гергана, Гергана, Джубрена, Джубрена, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Добри Чинтулов, Дунав, Дунав, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Еделвайс, Жабокрек, Жабокрек, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Здравец, Здравец, Ивайло, Ивайло, Иван Вазов, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Климент Охридски, Кокиче, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Крайречна, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Максим Горки, Максим Горки, Малчика, Малчика, Мара Петлякова, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Местност Гугугица, Младост, Младост, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Одрин, Одрин, Осми Март, Осми Март, Отец Паисий, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Петко Славейков, Пролетарска, Пролетарска, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Рила, Рила, Самуил, Самуил, Солун, Солун, Ст. Димитров, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Механджийски, Христо Механджийски, Чаталджа, Чаталджа, Черно Море, Черно Море, Яне Сандански, Яне Сандански

На 09.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Самораново:  Митко Палаузов, Митко Палаузов, Саморанска, Саморанска

На 09.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Сапарева Баня:  65365. 46. 10, 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, XV-2268, Кв. 44, Албена, Албена, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Болярица, Болярица, Бор, Бор, Валявица, Валявица, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Верила, Верила, Веслец, Веслец, Вихрен, Вихрен, Волов, Волов, Германея, Германея, Джерман, Джерман, Джуганица, Джуганица, Димитър Чучуганов, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Рилски, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Кирил и Методи, Коста Петров, Коста Петров, Лакатница, Лакатница, Лоза, Лоза, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Бончук, Местност Под Селото, Местност Под Селото, Момина Сълза, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Отец Паисий, Плиска, Плиска, Победа, Победа, Пролет, Пролет, Раковски, Раковски, Рила, Рила, Св. Илия, Св. Илия, Синчец, Синчец, Скобелев, Скобелев, Славяни, Славяни, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стоил Косовски, Стопански Двор, Стопански Двор, Тинтява, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Фенерка, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода, Юри Гагарин, Юри Гагарин

На 09.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Сапарево:  00455042, 00455042, 045132, 045132, X-2698, X-2698, І-2332, Кв. 66, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Айдарска, Бачо Киро, Бачо Киро, Божур, Божур, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Левски, Венелин, Венелин, Верила, Верила, Витоша, Витоша, Вражалец, Вражалец, Дамка, Дамка, Иглика, Иглика, Извора, Извора, Искър, Искър, Калоян, Калоян, Киндо, Киндо, Лале, Лале, Минзухар, Минзухар, Могилата, Могилата, Морава, Морава, Мусала, Мусала, Найден Дринов, Найден Дринов, Никлин Камък, Никлин Камък, Осми Март, Осми Март, Павел Бобеков, Павел Бобеков, Паисий, Паисий, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Планинец, Планинец, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Ридо, Ридо, Ръжана, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Средна Гора, Старио Камък, Старио Камък, Стопански Двор, Стопански Двор, Струма, Струма, Теменужка, Теменужка, Тодор Влайков, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Асен, Шипка, Шипка, Ягода, Ягода

На 09.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Червен Брег:  Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Парашкева, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бачо Киро, Бенковски, Бенковски, Бончук, Бончук, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Верила, Верила, Гагарин, Гагарин, Георги Димитров, Георги Димитров, Гурко, Гурко, Джубрена, Джубрена, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Вазов, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Максим Горки, Максим Горки, Малчика, Малчика, Маршал Толбухин, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Могилите, Местност Рибарници, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Мусала, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Оборище, Общ. Дупница, Общ. Дупница, Опълченска, Опълченска, Партизанска, Партизанска, Пионерска, Пионерска, Плиска, Плиска, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Раковски, Раковски, Рила, Рила, Станке Димитров, Станке Димитров, Стопански Двор, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Шипка, Шипка

На 09.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Яхиново:  87727. 13. 18. 2, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Генерал Столетов, Георги Раковски, Георги Раковски, Девети Септември, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иван Вазов, Иглика, Иглика, Йордан Йовков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Кокиче, Кокиче, Коста Петров, Коста Петров, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марин Дринов, Марсилия, Марсилия, Местност Полето, Местност Полето, Опълченска, Опълченска, П Р Славейков, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Река Джубрена, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стопански Двор, Трети Март, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Христо Ботев, Яхинско Шосе, Яхинско Шосе

На 09.07.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  68789. 16. 114, XxxIV-6620, Кв. 130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Тишина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх

На 09.07.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Евтим Трайчев, Захари Бобошевски, Рилски Манастир

На 09.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Джерман:  Местност Пульова Воденица

На 09.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Местност Пульова Воденица, Разметаница

На 10.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Пиперево:  Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 10.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Джерман:  207635051294

На 10.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Дупница:  68789. 173. 5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 10.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Никола Малашевски

На 11.07.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дупница:  Бистрица, Свобода

На 11.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Васил Левски, Местност Караболюка

На 12.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  68789. 162. 69, 68789. 164. 15, Джерман, Саморанска

На 12.07.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Каваклия, Орлинска

На 12.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Дупница:  Бистрица

На 12.07.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Дупница:  68789. 20. 626, Кв. 248, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, Махала Гиздова, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Росица, Средец, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода

На 12.07.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Самораново:  Георги Димитров

На 13.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница:  №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Местност Балановски Рид, Скакавица, Труд

На 13.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Аракчийски Мост, Комитска, М. Гурдево, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Хан Кубрат

Община Кюстендил  

За периода 09-10.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Богослов:  037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир

За периода 09-10.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино:  Мах. Агушка, Мах. Дамянска, Мах. Капралска, Мах. Ковачевска, Мах. Новаковска, Мах. Ризовци, Мах. Смиленска

За периода 09-10.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Илия

За периода 09-10.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка

За периода 09-10.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Кюстендил:  Махала Двете Реки

За периода 09-10.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Раково, Общ. Невестино:  Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец

За периода 09-10.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Савойски:  Махала Бреза, Махала Пелтечка

За периода 09-10.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сажденик:  Махала Златанска

За периода 09-10.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица:  247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка

За периода 09-10.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Цървена Ябълка:  Таскова Плевня

За периода 09-10.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Търсино

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Грамаждано:  Местност Гола Велика

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Вратца:  Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Брестница

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Гърляно:  Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Жиленци:  Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:  Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ръсово:  Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гърляно:  Махала Реката

На 09.07.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:  Промишлена Зона

На 10.07.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички Път, жк Герена, УПИ XxI, Кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, Местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител

На 10.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  Герена

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  Местност Гнила, Местност Гола Велика, Светамински Бор

На 10.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил:  Махала Граньова

На 10.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Дождевица

На 10.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:  V-908, Кв. 61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 10.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Дупница:  324+460 До 324+840

На 10.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Кюстендил:  Соволска

На 10.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Лисец, Общ. Кюстендил:  000520

На 10.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Мазарачево:  Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска

На 10.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Радловци

На 10.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Соволяно:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 12.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:  Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, Местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема

На 12.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Полска Скакавица:  Махала Бойчовци, Махала Терзийска

На 12.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Раждавица:  Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л. Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин

На 12.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Скриняно:  Георги С. Раковски, Георги Трайков, Местност Чуката, П. Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев

На 12.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Стенско:  240 Кв. 13, Извън Регулацията, Стенско

На 12.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Шипочано

На 12.07.2018 г. /09:15 - 11:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Шишковци:  Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, Местност Ридо, Местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 Кв. 14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

Община Невестино  

На 11.07.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Пастух:  Местност Падина

 

 

Област Благоевград  

Община Благоевград  

На 09.07.2018 г. /08:00 - 12:00 ч./ -  Благоевград:  Местност Бачиново

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Падеш:  Будишка

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дебочица

На 09.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 09.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Благоевград:  Айдаровско Дере, Гладно Бърдо, Димитър Талев, К. и Никола Хайдукови, Местност Айдаровско Дере, Местност Арнаутски Гроб, Местност Колзодуй, Местност Медунски Андък, Местност Мицански Андък, Местност Полигона, Местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р. Славейков, Подстанция Ален Мак, Свобода, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански

На 09.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:  Баздо, Вировете, Махала Кацарска, Местност Мицански Андък, Местност Преслапо, Пл. 11

На 09.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:  00701, 33. 432, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, Махала Деянци, Местност Кури Дере, Местност Пейчинска Чука, Местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-ХІ218 Кв. 21, Чуката

На 09.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Марулево

На 09.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград:  Местност Кантона, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ І-139, Кв. 12, УПИ ІV-110, Кв. 15

На 09.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./   На 13.07.2018 г. /10:30 - 15:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 10.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, 04279. 629. 76, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Броди, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв. 26, УПИ Іі-9114, Упи Ііі-9115, 9116, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Опитно Поле, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Местност Шейница, Огражден, Освобождение, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Сергей Румянцев, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струга, Струма, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Христо Ботев, Шейница-Ш. 24, Яне Сандански

На 10.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Андрей Ляпчев, Битоля, Броди, Освобождение, Пейо К. Яворов, Питу Гули, Струга, Струмско Център, Трудолюбие, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград:  Бадемите, Бадемите, Борис Сарафов, Борис Сарафов, Дъбравска, Дъбравска, К. и Никола Хайдукови, Мелник, Мелник, Неофит Рилски, Родолюбие, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара Планина, Трети Март, Христо Чернопеев

На 12.07.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  Васил Левски, Даме Груев, Илинден, Петър Зографски, УПИ-І-04279. 616. 90, Кв. 125

На 13.07.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Благоевград:  04279. 621. 103, Александър Стамболийски, Местност Чакалица, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара

На 13.07.2018 г. /10:30 - 15:15 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:  33. 432, Айдарово, Кучкудерска Нива, Местност Пейчинска Чука, Местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-Хі218 Кв. 21, Чуката

На 13.07.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  04279. 601. 362, Вардар, Ветрен, Възрожденска, Дойран, Местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край

Община Гоце Делчев  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:  000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, Местност Вельов Рид, Местност Лозята, Местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, Пи -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крибул:  262

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Блатска:  030023, Местн. Бозукдермен

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница:  Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хвостяне:  28028, УПИ-V, Кв. 2

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Драма, Местност Мочура

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гърмен:  Местност Маноле

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Копривлен:  Неуточнен Адрес

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ново Лески

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Теплен

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово:  Мержането

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боголин:  253

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Дряново

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен:  VІ-138, Кв. 10, ІХ-108

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Ален Мак, Бели Брези, Георги Бенковски, Герман Титов, Даскал Господин, Дунав, Михаил Даев, Момини Кули, Черна Гора, Юрий Гагарин

На 09.07.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Ал. Стамболийски, Алеко Константинов, Генерал Ковачев, Иларион Макариополски, Илия Дуков, Крива Паланка, Михаил Антонов, Отец Паисий, Охрид, Тодор Каблешков

На 09.07.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница:  Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 10.07.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:  Местност Капсии, Местност Пенковото

На 10.07.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ореше, Общ. Гърмен

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:  Неуточнен Адрес

На 12.07.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища:  Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка

На 12.07.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Брезница:  Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Блатска:  030023, Местн. Бозукдермен, 030023, Местн. Бозукдермен

На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница:  Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Кюприжик, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Стопански Двор, Стопански Двор, Трета, Трета, Четвърта, Четвърта, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета

На 13.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хвостяне:  28028, 28028, УПИ-V, Кв. 2, УПИ-V, Кв. 2

Община Гърмен  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Рибново:  048031, Втора, Двадесет и Седем, М. Селища, М. Тръне, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Четвърта

Община Кресна  

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Драката:  Местност Селимица

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Илинденци:  Гладно Поле

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Микрево:  6-ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св. Георги, Св. Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Сливница, Общ. Кресна:  Кв. 12а, УПИ VI-162, Кв. 22

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Струмяни:  221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 09.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Струмяни:  Главен Път Е79, Цар Калоян

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Влахи:  Драколово

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кресна:  Главен Път Е-79, Македония, Местност Солунско Дере

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ощава:  54537. 600. 31. 1, Германци, Местност Русенци

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стара Кресна:  Местност Кулата

На 11.07.2018 г. /11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Брезница

На 11.07.2018 г. /11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански:  Свобода

Община Петрич  

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Ел-Тепе, Здравец, Изгрев, Каймак Чалан, Калина, Кестен, Кочо Мавродиев, Марица, Осогово, Отец Паисий, Папульо, Просвета, Софрони Врачански, Тетово, Цар Борис III, Цар Самуил, Черно Море, Явор

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Богородица

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Варна, Ел-Тепе, Изток, Кочо Мавродиев, Местност Козлек, Отец Паисий, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Рокфелер, Тракия, УПИ І, Кв177 А

На 10.07.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Митино:  Местност Порой

На 10.07.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  София:  Андрей Сахаров

На 10.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Михнево:  Айвански Гробища, Бунаро, Бяло Море, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Лазар Данаилов, Марица, Местносt Дъбо, Самуилова Крепост, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Баскалци

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вишлене

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гега:  Боровичко, Боровичкото

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долене

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Рибница

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгуш

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дреновица

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Зойчене

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кладенци, Общ. Петрич

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кукурахцево

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мендово:  Слопотец

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Право Бърдо

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Струмешница:  Струмешница

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чурилово

На 11.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чуричени:  000248, Местност Куково

На 11.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Златарево, Македония, Младост, Москва, Опълченска, Преслав, Рила, Яне Сандански

На 12.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беласица:  Местност Бригадирски Стан, Местност Зарзалиите, Местност Седми Километър, Паприте

На 12.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  010024, Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Джевезлъка, Димитър Талев, Зиче, Иваник Иловица, Карачали, М. Омондрос, Местност Айран Бунар, Местност Бела Мара, Местност Бухото, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Иваник, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Поляните, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Оборище, Омондрос-Потоко, Полковник Дрангов, Поляните, Първомайски Път, Рокфелер, Тракия, Цар Борис III, Цар Симеон

На 12.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Беласица, Вардар, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, Местност Бунаро, Местност Моста, Местност Стопански Двор, Местност Траканите, Местност Чалията, Местност Чалтията, Местонст Гьоло Оризарнико, Младост, Москва, Неуточнен Адрес, Огражден, Оджовица Чалията, Отец Паисий, Пирин, Русия, Самуилова Крепост, Спартак, Х-245 Кв. 64, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 12.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Гоце Делчев, Македония, Маркови Кладенци, Младост, Москва, Огражден, Русия, Самуилова Крепост

На 12.07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич:  Старо Село

На 12.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:  Драва

На 12.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Талев, Драва, Пейо Яворов, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, УПИ 6-1862, Христо Смирненски, Цар Симеон, Черноризец Храбър

На 13.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Георги С. Раковски, Георги Урумов, Д-Р Иван Цветков, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Нерезлъците, Оборище, Полковник Дрангов

Община Разлог  

На 10.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Разлог:  Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Шейново

Община Сандански  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански:  УПИ VІ-203, Кв. 23

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:  Банска, България, Васил Левски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Р-Н Поленишки Път, Свобода, Свобода, Солунска

На 09.07.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 13:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Никудин

На 09.07.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Вълково:  Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127

На 09.07.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Кръстилци

На 09.07.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Палат

На 09.07.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Сандански:  65334, 104, 23, Местност Речичка Река, Местност Соколовец, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин

На 09.07.2018 г. /12:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Велющец

На 09.07.2018 г. /12:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Игралище:  Околовръстен Полигон

На 09.07.2018 г. /12:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Мелник:  Мелник

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Виногради

На 13.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Поленица:  Дабо, Мацкова Градина, Местност Валога, Местност Друма, Местност Мацкова Градина

На 13.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Сандански:  Местност Друма, Местност Мацкова Градина, Местност Хано, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Свобода

На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лебница

На 13.07.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански

Община Сатовча  

На 11.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Вълкосел:  Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Димчо Дебелянов, Лилия, Места, Михаил Антонов, Нерезе, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Светиката, Чавдар, Шипка

На 11.07.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Кочан:  015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жижево:  273

Община Симитли  

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Градево:  Десислаго, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Стамболийска

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Граф Игнатиев, Димитър Ацев, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Крупник, Ленин, Малчика, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски

На 10.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Симитли:  000866, Вихрен, Герена, Неуточнен Адрес, Стара Планина

На 13.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Градево:  Десислаго, Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана, Местност Свини Дол, Свини Дол

На 13.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Долно Осеново:  291, Кв. 9, II--255, Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна, Пи-061004 М. Лаката

На 13.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Полето:  026023, Кв. 3 УПИ V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, УПИ VI-381, 382, Кв. 2, УПИ-I, Кв. 21

На 13.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Симитли:  Іі-760 Кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв. Ораново, Любен Каравелов, М. Ливадите, Местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, УПИ Іі-339, 338, Кв. 33, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 13.07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:  Гоце Делчев, Крупник, Местност Въчева

На 13.07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:  Симитли

Община Струмяни  

На 11.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Градешница:  Неуточнен Адрес

На 11.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Илинденци

На 11.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Струмяни:  Главен Път Е79, Струма

Община Хаджидимово  

На 10.07.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Гайтаниново

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен:  Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 09.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Тешово

На 10.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Тешово:  УПИ-IV+106

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Теплен

Община Якоруда  

На 11.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бел Камен

На 11.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бунцево

На 11.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Конарско

На 11.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Разлог:  Баница

На 11.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Рохлева

На 11.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Смолево:  038217

На 11.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Черна Места

На 11.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Юруково:  Местност Каменако

На 11.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Якоруда:  Васил Левски, Витоша, Местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Яворов, Якорущица

На 11.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Якоруда:  Яворов

 

 

Област Видин  

Община Белоградчик  

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:  Васил Савчев, Вълчо Бочев, Георги С. Раковски, Кале, Княз Борис I, Лило Панов, Миджур, Недялко Първанов, Никола Й. Вапцаров, Освобождение, Стара Планина, Трети Март, Хайдут Велко, Христо Смирненски

Община Бойница  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бойница:  Асен Балкански, Боян Българанов, Боян Чонос, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методи, Коста Йорданов, Лайка, Марица, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Огоста, Опълченска, Палма, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Петко Р. Славейков, Поляна, Пуйо Войвода, Разлог, Рила, Стара Планина, Тополовец, Трапезица, Хаджи Димитър, Хайдук Чешма, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Самуил, Черни Връх, Юрий Гагарин

Община Видин  

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 13.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Видин:  Първа

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 13.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Въртоп:  Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 13.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Гайтанци:  213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 13.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Димово, Общ. Димово

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 13.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Видин:  Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 13.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Синаговци:  236 , Кв. 21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 001009 - Стоп. Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 13.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Срацимир

На 09.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 13.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Срацимирово:  XI-82, Кв. 17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 09.07.2018 г. /12:30 - 13:15 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:  96007

На 09.07.2018 г. /12:30 - 13:15 ч./ -  Видин:  Имот №000827, Панония, Цар Симеон Велики

На 09.07.2018 г. /12:30 - 13:15 ч./ -  Капитановци:  Първа

На 09.07.2018 г. /12:30 - 13:15 ч./ -  Кутово:  Осемдесет и Втора, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесета, Петдесет и Девета, Петдесет и Пета, Пи 098055, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Шеста, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта

На 09.07.2018 г. /12:30 - 13:15 ч./ -  Сланотрън

На 09.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Видин:  VII-5029 Кв. 600 Юпз, Акад. Стефан Младенов, Безименна, УПИ I-5051, Цар Александър II, Южна Пром. Зона, Южна Промишлена Зона, Юпз

На 10.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Видин:  Акад. Стефан Младенов, Александър Стамболийски, Баба Вида, Баба Тонка, Бдин, Бонония, Васил Левски, Вида, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Гладстон, Дунавска, Екзарх Йосиф I, Зад Вида Стил, Западна Промишлена Зона, Княз Борис I, Княз Дондуков, Крум Бъчваров, Панония, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Пирин, Плиска, Поп Русинова, Райна Княгиня, Строител, Химик, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Широка

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Градец, Общ. Видин:  Втора, Двадесет и Осма, Първа, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта

На 13.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Гомотарци:  Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, УПИ 99 Кв. 3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Шеста

Община Димово  

На 12.07.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Арчар:  242 Кв. 29, Арчарица, Бързарци, Васил Левски, Вит, Витоша, Дунав, Елада, Иван Вазов, Кирил и Методий, Осъм, Разлог, Спортист, Хемус, Христо Ботев

 

 

област Враца  

Община Борован  

На 09.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Малорад:  Божур, Бреза, Васил Воденичарски, Георги Бързаков, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кестен, Липа, Никола Парапунов, Нино Гешовски, Петко Р. Славейков, Петър Гевезийски, Петър Джигански, Стефан Караджа, Странджа

Община Бяла Слатина  

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бъркачево:  9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Местност Вутов Геран, Местност Криволя, Местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина:  Васил Левски, Васил Петлешков, Д-Р Петър Берон, Златия, Кръстовище Златия и Мир, Ломска, Любен Каравелов, Мир, Огоста, Първи Стопански Двор, Родопи, Росица, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Враняк:  Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:  Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Габаре:  Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Чечера, Шипка

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина:  Месност Врачанка

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Попица:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 11.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Соколаре:  Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

Община Враца  

На 09.07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Враца:  Васил Кънчов, Източна Промишлена Зона

На 10.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Враца:  Георги Бенковски, Река Лева

На 11.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:  Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

Община Криводол  

На 09.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 13.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Галатин:  Георги Димитров

На 09.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 13.07.2018 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Криводол:  23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Борова Гора, Ботуня, Васил Априлов, Васил Левски, Вела Пеева, Венера, Витоша, Върбанчовец, Гаврил Генов, Ген. Глухов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Ивайло, Иван Рилски, Индже Войвода, Искър, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Комсомолска, Крайна, Куманица, Ленин, Малчика, Маршал Суворов, Маршал Толбухин, Мир, Мусала, Никола Вапцаров, Олег Кошевой, Опълченска, Освобождение, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Плиска, Поп Андрей, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Река Марица, Рила, Сан Стефано, Септемврийска Слава, Сергей Румянцев, Синчец, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Тавтиомозис, Тепето, Томин Мост, Филип Тотю, Фридрих Енгелс, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Янко Забунов, Янтра

На 09.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 13.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Криводол:  500. 1679, Алабин, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Замфир Попов, Карл Маркс, Кокиче, Ком, Комсомолска, Ленин, Марин Дринов, Млада Гвардия, Освобождение, Пейо Яворов, Пирин, Преслав, Преспа, Река Лева, Софроний Врачански, Средна Гора, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Царевец, Червена Роза, Черно Море, Шипка

Община Мездра  

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Габаре:  Петко Лалов

На 09.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездра:  Христо Ботев

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Горна Бешовица:  9-ти Септември, Ален Мак, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Павлов Девети, Иван Фунев, Илия Темелски, Ленинград, Малчика, Маршал Толбухин, Никола Марков-Колката, Октомври, Опълченска, Петропавловска, Радецки, Средна Гора, Станке Димитров, Странджа, Тотка Илиева, Тракия, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чапаев, Шипка

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Горна Кремена:  Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Бяло Море, Гаврил Генов, Георги Димитров, Дойчин, Иван Нинов, Иглика, Косматица, Ладога, Местност Езерото, Никола Вапцаров, Партизанска, Райко Даскалов, Роза, Христо Гарвански, Цона Маринова, Юрий Гагарин

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Долна Бешовица:  Акация, Александър Стамболийски, Ален Мак, Барища, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Джуровица, Димитър Благоев, Димитър Петров Николов, Димо Хитов, Дружба, Държанов Дол, Еделвайс, Каменополска, Кирил и Методий, Кирко Николов, Ком, Кръста, Кръстьо Пишурка, Кръстю Василев Даков, Манастирска, Местност Пишур, Мир, Митко Пешев, Моновец, Надежда, Никола Митов Павлов, Подсеч, Спортна, Старата Чешма, Теменуга, Тодор Найденов Пеновски, Тодор Петров, Томо Петков, Тотка Илиева, Христо Ботев, Ценко Петков, Шабанец

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Долна Кремена:  1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Възрожденска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Иван Вазов, Иван Вълчев, Йото Цеков, Кирил и Методий, Ленин, Любен Каравелов, Мато Нинов, Никола Вапцаров, Никола Цветков, Околовръстна, Пейо Яворов, Петко Досев, Петко Маринов, Роза, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цеко Тодоров, Шипка, Яташка

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Драшан:  1-176, Кв. 25, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Баба Илиица, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхем Пик, Волгоград, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Дружба, Дядо Вълко, Иван Нивянин, Крали Марко, Ленин, Лиляна Димитрова, Милко Вълчев, Петко Р. Славейков, Райко Даскалов, Сава Вътов, Сергей Румянцев, Странджата, Тотка Илиева, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Кален:  9-ти Септември, Баба Тонка, Ботева Поляна, Велико Търново, Веслец, Витиня, Кирил и Методий, Комсомолска, Косматица, Местност Цанконска Пещера, Мургаш, Роза, Скът, Хан Аспарух

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Камено Поле:  Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Донов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Водотечна, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Илия Тошков, Йорданка Чанкова, Камарата, Любен Каравелов, Малчика, Местност Ръчене, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Странджа, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Шишман, Шипка, Яне Сандански

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Мездра:  Жп Район, Марин Дринов, Роза, Св. Св. Кирил и Методий

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Роман:  Димитър Благоев

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Цаконица:  9-ти Септември, Ангел Велчев, Бузлуджа, Веслец, Ветрен, Драва, Дружба, Дунав, Здравец, Извор, Илия Монов, Искър, Кокиче, Кольо Фичето, Марица, Местност Каровец, Мусала, Оборище, Околчица, Остри Връх, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Родопи, Росица, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Струма, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цветко Илиев, Цветко Христов, Шипка

На 13.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:30 - 11:45 ч./ -  Дърманци:  Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил и Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян

На 13.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:30 - 11:45 ч./ -  Караш:  Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Караджа, Тоновец, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

На 13.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:30 - 11:45 ч./ -  Курново:  Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 13.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:30 - 11:45 ч./ -  Лик:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен

На 13.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:30 - 11:45 ч./ -  Ослен Криводол:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра

На 13.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:30 - 11:45 ч./ -  Синьо Бърдо:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св. Св. Кирил и Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра

На 13.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:30 - 11:45 ч./ -  Хубавене:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Искър, Местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 13.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:30 - 11:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездра:  Жп Район

На 13.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дърманци:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Дъб, Искър, Кирил и Методий, Марица, Плиска, Христо Смирненски

На 13.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крета, Общ. Мездра:  Ален Мак, Ангел Грамчев, Байкал, Божур, Ботева Поляна, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Здравец, Кокиче, Кръстьо Генков, Лальо Ширков, Люляк, Минзухар, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Тотка Илиева, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чешмата

На 13.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездрея:  Извън Регулацията

На 13.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ребърково

Община Мизия  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бутан:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Костов, Батак, Бачо Киро, Беласица, Благой Иванов, Босилеградска, Вардар, Васил Априлов, Васил Воденичарски, Вела Пеева, Владимир Цветков, Враца, Връшка Чука, Ген. Гурко, Георги Димитров, Даниел Баи, Димитър Благоев, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Иван Тодоров Ангелов, Извън Регулацията, Искър, Йорданка Чанкова, Калиманица, Камчия, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лазар Драйчев, Ленин, Ломска Комуна, Любен Каравелов, Местност Лъката, Мир, Никола Вапцаров, Никола Димитров Тодоров, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Осогово, Охрид, Петър Костов, Пирин, Плиска, Проф. Методи Балевски, Райко Даскалов, Рила, Руен, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Струма, Тимок, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Юрий Гагарин, Янтра

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гложене, Общ. Козлодуй:  Акация, Александър I-ви, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Вела Пеева, Гео Милев, Дунав, Извън Регулацията, Искър, Йонко Милев, Йордан Лютибродски, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Ленин, Маршал Бирюзов, Местност Падината, Мур, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Петко Р. Славейков, Рила, Скът, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Яким Деспотов

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Козлодуй:  Радецки

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крива Бара, Общ. Козлодуй:  9-ти Септември, Антон Иванов, Багджийска, Благой Иванов, Бригадирска, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Владимир Цветков, Ген. Гурко, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дунав, Йорданка Чанкова, Ком, Крайна, Кубадин, Лиляна Димитрова, Малчика, Марица, Огоста, Пейо Яворов, Петър Костов, Стара Планина, Христо Ботев, Черковна

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Михайлово, Общ. Хайредин:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Априлско Въстание, Батак, Безименна, Беласица, Бистрица, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Видин, Витоша, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Ломска, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Огоста, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Плиска, Райко Даскалов, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, София, Станке Димитров, Страхил Войвода, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Хайредин:  Ален Мак, Ангел Боков, Асен Златаров, Баба Тонка, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Добрич, Драгоман, Дунав, Иглика, Клементина, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Влашко - Селска Падина, Местност Ливадето, Минзухар, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Поройна, Савчо Дишов, Стралджа, Тодор Бушев, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Самуил, Яне Сандански, Янкова Падина, Ястребино, Яташка

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Бутан:  1-ви Май, 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Безименна, Благой Иванов, Васил Априлов, Вела Пеева, Вела Пискова, Вихрен, Ген. Гурко, Ген. Копчев, Ген. Николаев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Извор, Извън Регулацията, Йорданка Чанкова, Камчия, Кирил и Методий, Ленин, Лозенград, Ломска Комуна, Места, Местност Крива Бара, Местност Лъката, Милин Камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, Пирин, Плиска, Преслав, Проф. Методи Балевски, Радецки, Радойково, Речка, Рила, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Крива Бара, Общ. Козлодуй:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Васил Левски, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Кубадин, Лиляна Димитрова, Мир, Огоста, Петър Костов, Радецки, Рила, Христо Ботев

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Манастирище, Общ. Хайредин:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Дунав, Захари Т. Ценов, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Местност Макавееца, Огоста, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Цар Самуил, Чавдар, Червена Армия

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Мизия

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Михайлово, Общ. Хайредин:  Александър Стамболийски, Босилеградска, Георги Димитров, Драва, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лазар Драйчев, Ленин, Местност Влашко - Селска Падина, Михаил Кънчев, Никола Вапцаров, Октомври, Панайот Хитов, Рила, Страхил Войвода

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Оряхово:  Христо Смирненски

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Софрониево

На 09.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Хайредин:  Ален Мак, Ангел Боков, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Влашко - Селска Падина, Местност Ливадето, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Плиска, Площад На Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Янкова Падина, Яташка

На 09.07.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бутан:  Вихрен, Ген. Гурко, Гео Милев, Гроздан Пешов, Димитър Борисов, Здравец, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Камчия, Местност Лъката, Надежда, Никола Петранин, Петър Костов, Радойково, Цар Калоян

На 09.07.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Войводово, Общ. Мизия:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кюстендилска, Никола Вапцаров, Пенчо Славейков, Христо Ботев

На 09.07.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крушовица, Общ. Мизия:  213031, М. Гладно Поле, Аврам Стоянов, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Бачо Киро, Безименна, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Дафинка Чергарска, Димитър Василев Станкулов, Димитър Тошков Петров, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Йончо Стайков, Лазар Драйчев, Ленин, Люлин, М. Шировица, Местност Турски Дол, Местност Червено Кладенче, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Никола Стефанов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Цветков, Пирин, Проф. Иван Митев, Райко Даскалов, Скът, Спас Гергов Дицов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Стаменов Гергов, Хаджи Димитър, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цветко Найденов Тачов, Цоло Николов

На 09.07.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Липница, Общ. Мизия:  28-ми Април, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Воденичарски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Буджански, Драва, Дунав, Иван Вазов, Местност Ливадето, Никола Вапцаров, Осъм, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Пудрийски, Цоло Върбанов, Юрий Гагарин, Янтра

На 09.07.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия:  Врачанско Шосе

На 09.07.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Софрониево:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Асен Златаров, Беласица, Бор, Боровец, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Веслец, Въртопа, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гладно Поле, Гъмза, Дафинка Чергарска, Дълбока Падина, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Звезда, Ивайло, Иглика, Камчия, Кирил и Методий, Коста Нинов, Лазар Драйчев, Лъката, Малчика, Местност Селскостопански Двор, Митко Палаузов, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Околчица, Оряховска, Павлова Могила, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Позитано, Преслав, Радецки, Рашово Бърдо, Рила, Родопи, Роза, Роза Димитрова, Русалка, Светлина, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Стубел, Сърбеница, Трудовец, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цола Драгойчева, Чучулига, Шипка, Янтра

Община Роман  

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Караш:  Почивен Дом Бунгалата

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Кунино:  Акациите, Георги Ив. Димитров, Градище, Илия Пенчовски, Йоло Бърдаров, Катарашка, Кокиче, Куна Кралица, Липите, Люляк, Надлеза, Отец Паисий, Петко Василев, Петко Лалов, Пишурата, Самуилица, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Теменуга, Трифон Даскала, Христо Кънински, Цветан Гановски, Цено Тодоров, Червеница

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Мизия:  Александър Якимов

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Радовене:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Батак, Бачо Киро, Борис I, Васил Левски, Възрожденска, Ген. Скобелев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Найден Геров, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, УПИ XVII-35, Кв. 4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Роман:  068031, М. Долно Присое, Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил. Блок Казармите, Жил. К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кв 61, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Хубавенско Шосе, Чавдар, Шейново, Шипка

На 10.07.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Стояновци, Общ. Роман:  Акация, Алеко Константинов, Безименна, Брусенска, Васил Левски, Вежен, Вихрен, Грозьо Костадинов, Еделвайс, Здравец, Люляк, Местност Пладнището, Местност Чифлика, Раковец, Роза, Софроний Врачански, Търговска, УПИ ХІІІ-292, Кв. 22, Христо Ботев, Чифлишка, Шипка

На 13.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:30 - 11:45 ч./ -  Роман:  068031, М. Долно Присое, жил. блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                     CEZ GROUP
 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Мая Манолова внесе иск в прокуратурата за повишението на цените на тока и парното 1| 2717 |04.07.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2682 |04.07.2018 . Кр. Станчев: Спира се по-здрава практика на пушене в интерес на ”Булгартабак” 8| 3215 |04.07.2018 . Спират движението по Дунав мост 2 утре 0| 2877 |03.07.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах