Събота, 21 Октомври 2017, 19:03
Frognews
0| 2387 |21.09.2017

Ето къде ЧЕЗ ще спира тока

.
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 25 – 29 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

 

София - град

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община ВИТОША  

На 25.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: ул. „Александър Пушкин“, „Велики прелом“, Воденичница /Ал. Пушкин/, Камчатка, Никола Петков/П. Напетов/, Симеон Радев/Кирил Янев/

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владая: 1736, К. Л. В-8-7-А, 22-ра, Асанова чешма, блокови жилища Гарата, Горелица, Еделвайс, ЖП Гара Владая, Калдъръмче, Местност Герена, Местност Кладенеца, Местност Св. Петка, Пернишко шосе, ПИ 1111394, 1797, 1743, ПИ 1741, К. Л. № В-8-7-А, Приплат, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, УПИ II-1992 Кв. 1А, Чехълче;  Мърчаево: 10-та, 11-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 7-ма, Бистра река, Бурновска, Втора, Дъбето, Зюмбюл, Кало, Касиопея, Касис, М. Бурновска, М. Казашка, М. Толумска, М. Шумето, ПИ 49597, 1718, 39, Маниш, Печище, Приморско, Сините вълни, Трендифил, Усойка, Цар Симеон I/Кост. Темелков/, Церова поляна, Черешова Градина, Черните скали, Шипето;  София: Цар Борис III/Девети септ.

На 26.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 1-ва /в. з. Малинова долина/, 28-ма, 29-та, 31-ва, 35-та, 39-та /ж. к. Бункера/, 3О-та, Бистришко шосе

На 27.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Голям Братан, Никола Петков/П. Напетов/

На 28.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Братя Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Никола Петков/П. Напетов/

На 29.09.2017 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  София: Парк Витоша

Община ВРЪБНИЦА  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Обеля 1

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Обеля

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Модерно предградие

На 27.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Божурище: М. Матерна, ПИ № 18174. 61. 274

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 26.09.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Антим I, Отец Паисий, Пиротска/Трети април/, Цар Симеон

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Димитър Петков, Пиротска/Трети април/, Тодор Александров/Н. Цанов/, Царибродска/Никола Шопов/

На 26.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Георг Вашингтон, Екзарх Йосиф, Княз Борис I, Пиротска/Трети април/, Стефан Стамболов/Георги Ки

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Зайчар, Царибродска/Никола Шопов/

Община ИСКЪР  

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Туше Делииванов/ Дружба 1/

На 25.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Асен Йорданов/Хо Ши Мин/, Искърско шосе, Цариградско шосе/Тракия/

На 26.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Казичене: Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски/Черв. армия/, Околовръстен път;  Кривина, Общ. Столична: Околовръстен път, Стопански двор, УПИ XII-756 П. И. № 576, М Ливадето;  София: Кривина, Околовръстен път

Община КРАСНО СЕЛО  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Балчик, Ворино/Ат. Дамянов/, Ген. Скобелев, Ивайло, Красно село, Кюстенджа, Кюстендил/Атанас Ненов/, Лагера, Лерин, Македония, Македония/Димитър Благоев/, Манастирски ливади, Нишава/Георги Аврамов/, Природа, Смърч, Топли дол, Хайдушка гора, Хризантема, Христо Ботев, Христо Ботев

Община КРЕМИКОВЦИ  

За периода 28-29.09.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  София: Кремиковци

На 25.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, Ботунец 1, Враждебна, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско шосе, Кремиковци, Отец Паисий, Сеславци, Челопечене, Челопеченско шосе;  Челопечене: Извън регулацията

На 25.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Отец Паисий, Челопечене

На 27.09.2017 г. /08:00 - 09:15 ч./ -  Желява: 24-ти май/Георги Димитров/, XVI-2103, Кв. 7, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 септември/, Васил Левски, Ген. Николай Желявски/1 май/, Местност Добри дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, Стара планина, Стефан Караджа

На 27.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  София

На 28.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 29.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Бухово: 1 май, Васил Левски;  Локорско: Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Христо Витков, Христо Манов;  София: 1-ва, V-141, Кв. 5А/Сеславци/, Ангел войвода /Сеславци/, Баба Тонка, Баба Тонка /Сеславци/, Байкал /Кремиковци/, Балатон /Кремиковци/, Бачо Киро /Кремиковци/, Бели Липи /Кремиковци/, Боримечката /Сеславци/, Борова гора /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бреза, Бреза /Сеславци/, Бързачка /Сеславци/, Витиня /Кремиковци/, Възраждане /Кремиковци/, Г. С. Раковски, Георги С. Раковски /Сеславци/, Гергана /Кремиковци/, Гергана /Сеславци/, Детелина /Сеславци/, Димитър Казака /Кремиковци/, Еделвайс /Кремиковци/, Еделвайс /Сеславци/, Еделвайс/Общ. Надежда/, Здравец /Кремиковци/, Иглика /Кремиковци/, Изгрев /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Кирил и Методий /Сеславци/, Княз Борис 1 /Кремиковци/, Ковачка /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Корбул /Сеславци/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско шосе, Кремиковци, Липа /Сеславци/, Люляк /Кремиковци/, Люляк /Сеславци/, Малина /Кремиковци/, Малина /Сеславци/, Минзухар /Кремиковци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Момина сълза /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Сеславци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Петко Османов /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Равнец /Кремиковци/, Райна Княгиня /Кремиковци/, Райна Княгиня /Сеславци/, Райовица /Сеславци/, Река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/, Св. Св. Кирил и Методий /Кремиковци/, Света вода /Кремиковци/, Света Петка /Кремиковци/, Сеславци, Славянка /Кремиковци/, Стара планина, Стара планина /Кремиковци/, Стара планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Халачев /Кремиковци/, Стопански двор, Странджа /Кремиковци/, Сърбин /Сеславци/, Тинтява /Сеславци/, Тодор Каблешков /Сеславци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Сеславци/, Хайдушко Кладенче /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Цар Калоян /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/, Чавдар /Сеславци/, Шейново /Кремиковци/, Шипка /Кремиковци/, Явор /Сеславци/, Ягода, Ягода /Кремиковци/, Ягода /Сеславци/

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бигла, Св. Наум/Трайчо Костов/, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Цанко Церковски, Чавдар Мутафов/452-ра/

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Б. Пожаров, Димитър Хаджикоцев

Община ЛЮЛИН  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: 391-ва/Люлин/, 397-ма/Люлин/, Арх. Георги Ненов/3029/701/, Джавахарлал Неру, Добри Немиров/702-Люлин/, Люлин, Люлин 7, УПИ XIII-716, 717, Кв. 6, Христо Фотев

На 25.09.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 10

На 26.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Балатон, Кап. Никола Божков/Кр. Самохо, Класова Борба, Люлин 9, Търново

На 27.09.2017 г. /08:30 - 12:15 ч./ -  София: Люлин 3

На 27.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Люлин, Люлин 1, Люлин 6

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Люлин 6

На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Люлин 8

Община МЛАДОСТ  

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3

На 25.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Асен Йорданов/Хо Ши Мин/, М-Къро - 1 Част

На 26.09.2017 г. /10:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 3, Младост 4

На 28.09.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 4

Община НАДЕЖДА  

На 25.09.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 26.09.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 1

На 26.09.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София: Болярска/Ст. Пешев/

На 27.09.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Лев Толстой, Надежда 3

На 28.09.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: ж. к. Толстой

На 29.09.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: ж. к. Надежда

Община ОБОРИЩЕ  

На 29.09.2017 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София: Княз Александър Дондуков

Община ПАНЧАРЕВО  

На 25.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Вилна зона Ловджийска чешма, Ловджийска чешма

На 25.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София

На 27.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Беликата, Вилна зона Беликата, Невен/в. з. Беликата/, Роза/в. з. Беликата/, XIX-299, Ягода/в. з. Беликата/

На 29.09.2017 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 38-ма в. з. Беликата, XVI-358, Акация/в. з. Беликата/, Беликата, Божур/в. з. Беликата/, Вилна зона Беликата, Липа/в. з. Беликата/, Мак/в. з. Беликата/, Морава/в. з. Беликата/, Нарцис/в. з. Беликата/, Парцел XIV Кв. 30

На 29.09.2017 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  София: І - 817, Кв. 24А, Акация, Беликата, София, Р-н Панчарево, УПИхII-541, 663 Кв. 13

Община ПОДУЯНЕ  

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Хаджи Димитър

На 30.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Резбарска 11

Община СЕРДИКА  

На 28.09.2017 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  София: Биримирски Извор, Светлина, Тетевенска, Успех, Хоризонт

Община СЛАТИНА  

На 28.09.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  София: 1-ва, Акад. Георги Бончев, Ботевградско шосе/Мизия/, Цариградско шосе/Тракия/

Община СРЕДЕЦ  

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бул. Витоша

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Любен Каравелов

Община ТРИАДИЦА  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 415-та, 416-та, 417-та, 418-та/Триадица/, 419-та, 420-та/Триадица/, Иван Денкоглу, Йордан Бакалов-Стубел/419/, Комплекс &Quot; Бокар&Quot; , Луи Айер/Никола Каменов/, Манастирски ливади, Манастирски ливади, Никола Славков

На 25.09.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  София: Витоша.

 

Софийска област

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Божурище  

На 25.09.2017 г. /10:00 – 12.00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - с. Храбърско: Махала Черен Пешо

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище: ул. „Георги Аспарухов – Гунди“, „Космонавт Ал. Александров“, Космонавт Георги Иванов, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ ХVII-Общ, Кв. 19, УПИ-190Кв 15, УПИV-016025 Кв. 1

На 25.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Божурище: Бор, Витоша, Девети май, Европа, жилища, Мура, Пирин, Пролет, УПИ I, Кв. 76, УПИ III-Общ. Кв. 19, Хан Аспарух

На 25.09.2017 г. /11:00 - 15:00 ч./   На 29.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Пролеша: 70, IV-Училище, Васил Левски, Христо Ботев

На 25.09.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Хераково: Махала Белица

На 26.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Росоман: Гранит, М. Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв. 22, Черква

Община Ботевград  

На 27.09.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: 003036, 05815. 13. 34, АМ Хемус Кв. Зелин, в. з. Чеканица, в. з. Зелин, в. з. Зелин, Ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Александър Стамболийски, Божко Божилов, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Опълченска, Орхание, Стара планина;  Етрополе: Георги Антонов;  Литаково: Боговина, Вълчи град, Гено Люташки (Вацо Люташки), Една Българка (М. Найденова, Кочо Честименски (М. Найдено, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Павел Бързашки, Петко войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Писана, Станковска Курия, Шести септември (9-ти IХ); Трудовец: Вилна зона

На 25.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Саранск, ТТ

На 27.09.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Ботевград: Курорт Зелин, Стубеля

На 28.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Витиня, до сграда ТКЗС, Зелин-Д-р Асен Златаров, Курорт Зелин, Литаковско шосе, ПИК, Саранск, Цар Освободител;  Врачеш: Александър Стамболийски, Ален мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън регулация до с. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара планина, Страншки рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен;  Литаково: 3Ти март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто войвода, майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести септември (9-ти IХ), Шипка, Юри Гагарин

На 28.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Врачеш: Манастирска, Съединение (Рада Докова), Трети март (Иван Гълъбов), Шипка

Община Годеч  

На 29.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Годеч: VI-1405, Кв. 130, М. Свинарника, Мах. Джуричова, Местн. Цоланова, Найденова, Найденова махала, ПИ 004087, Русе, Софийско шосе, Хан Аспарух, Цикура, Цоланова

На 29.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мургаш: УПИ ХII-17, Кв2

Община Горна Малина  

На 25.09.2017 г. /08:45 - 09:31 ч./   На 26.09.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Малина: 101, блокове

 Макоцево: в. з. Овче бърдо Имот № 219, Местност Крушака, Местност Овчо бърдо, Овче бърдо, Овчо бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад. Район 232, ПИ 463 Кад. Р. 232 М. Овче бърдо, УПИ II-49, Кв. 3, УПИ ХII -176 Кв. 31;  Негушево: 068010, VIII-3 Кв. 2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ. Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв. 3, УПИ Vі-76, Кв. 11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ II-16, Кв. 2, УПИ ХVIII-195, Кв. 18, УПИ ХіV-157, Кв. 18, УПИ-87;  Осоица: М. Мандрите-Катлъка;  Саранци: Iх-42, Кв. 7, ІХ-95, Кв15, Божанчеви ливади, УПИ І Кв. 37;  Чеканчево: II-289, Кв. 32, VI-296 Кв. 25, П-Л Х-373, Кв. 35, П-Л ХVII, Им. Пл. № 317, Кв. 24, УПИ Хх-246, Кв. 11

На 28.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Макоцево: Местност Крушака, ПИ 093013;  Саранци: Iх-42, Кв. 7, ІХ-95, Кв15, УПИ І Кв. 37

Община Долна баня  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Бор, Георги Бенковски, Елин Пелин, Ибър, Йордан Йовков, Крали Марко, Мура, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Рилска вода

На 25.09.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Долна баня: Деница, Търговска

Община Драгоман  

На 25.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мало Малово

На 27.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман

Община Елин Пелин  

На 25.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   За периода 25-26.09.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 26.09.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Горна Малина

На 25.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 26.09.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Горно Камарци: . УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7;  Долно Камарци: VIII-9 Кв. 7, Вилна зона, ЖП Гара, П-Л І-160, Кв. 8, Седма, ТП Център, Трета, ХIII-108 Кв. 14, Четвърта;  Негушево: УПИ 9 – 020019;  Осоица: 10, 33-та, III-271 Кв. 37, XI-400 Вилна зона, XXV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, Кв. 37, П-Л VI-137, Кв. 1, Парцел VIII от Кв. 53 в. з. Осоица, Парцел Vі-54, Кв. 28, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХIII-373, Кв. 34;  Саранци: 000020 По Квс;  Столник;  Стъргел: Имот 024027, Парцел II-269, Кв. 39, УПИ, УПИ I-390, Кв. 47, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ Vі-275, Кв. 39

На 26.09.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Топола;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ангел Кънчев, Витоша, Георги С. Раковски, Здравец, Новоселци, Петко Р. Славейков, Сан Стефано, Средец, УПИ I, Кв. 108, Христо Ботев, Черноризец храбър

На 26.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Кирил и Методий;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Иван Вазов, Климент Охридски, Лесновска, Независимост, Никола Й. Вапцаров, Новоселци, София, Стоян Михайловски

На 27.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Акация, Васил Левски, Вихрен, Гео Милев, Елин Пелин, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, Мургаш, Независимост, Независимост, Патриарх Евтимий, Плиска, Страцин, УПИ 1-За ОЖС, Кв. 71, Янтра;  Столник: XXII-57, Св. Св. Кирил и Методии, Ул. Бот. шосе № 32, Ул. Бот. шосе № 40, Ул. Св. Св. Кирил и Методий № 2, УПИ ІV-124;  Чурек: Местност Жерково, П-Л ХI-275, Кв. 4

На 28.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Богданлия: Местн. Богдалия Кв. 17;  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Детелина;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: II-941 Кв 88, Акация, Алеко Константинов, Витоша, Детелина, Ивайло, Кольо Фичето, Славянска, Стоян Михайловски, Трети март;  Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, Кв. 7, М. Гладно поле, Гладно поле, Гладно Поле-вили, М. Гладно поле, Месност Гладно поле;  Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIII Кв. 57, Водна помпа Отпадни води, Кв. 57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, УПИ І-Общ Кв. 57, Хаджи Димитър, Чойна;  Огняново, Общ. Елин Пелин: ПИ 046001, УПИ ХV-283, Кв. 16

На 28.09.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Акация, Васил Левски, Вихрен, Гео Милев, Елин Пелин, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, Мургаш, Независимост, Патриарх Евтимий, Плиска, Страцин, УПИ 1-За ОЖС, Кв. 71, Янтра

Община Етрополе  

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе: Александър Стамболийски, Георги Антонов, Георги Бакалов, Йорданка Чанкова, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Руски, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:15 - 11:30 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 29.09.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Лъга

На 25.09.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:15 - 11:30 ч./   На 26.09.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./   На 29.09.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол;  Видраре: 157, Кв. 13, сграда Кметство, II Кв. Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото;  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VIII, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена армия, Юрий Гагарин;  Етрополе: Равнището;  Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра;  Малки Искър;  Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете;  Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата;  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, Кв. 5;  Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8

На 25.09.2017 г. /09:30 - 11:15 ч./ -  Лопян: Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Махала Черешовица, Местност Черешова, Никола Михайлов, Пета, Свещи Плаз, Цвятко Янков, Четвъра

На 26.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Боженица: Махала Ласковци;  Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната лъка Махала Раздолата, Махала Свин дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни връх;  Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв. 4;  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов рът, Местност Стилковски рът, Местност Тошински рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110;  Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица;  Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци;  Средни рът: Мах. Бечовското, Мах. Голяма Глава, Мах. Дунавското, Мах. Койчовци, Мах. Кондурите, Мах. Куваница, Мах. Мончово Търне, Мах. Средни рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 26.09.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Правец: Махала Правешки ханове

На 29.09.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Джурово: Махала Камилче

Община Ихтиман  

На 26.09.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  бърдо: УПИ № 113 Кв. № 25А;  Мечковци: УПИ VIII-89, Кв. 3

На 26.09.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман: Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки рът, Махала Шуглеовци, УПИ VII Кв. 8;  Ботевград: Хан Крум;  Бузяковци: Заевица, Махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17А;  Вакарел: Махала Драгиовци, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо;  Джамузовци;  Пановци: 22

На 26.09.2017 г. /10:15 - 16:30 ч./ -  Вакарел: П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костадинкино: Махала Яздирастовци, Яздирастовци

Община Костенец  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /09:10 - 16:15 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: 000147

На 25.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Заря, Зорница, Иглика, Извор, Изгрев, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Момина сълза, Морава, Оборище, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец;  Костенец, Общ. Костенец: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белмекен, Боровец, Бреза, Венетица, Еледжик, Зорница, Иван Вазов, Искра, Кирил и Методий, Китка, Малина, Младежка, Нишава, Олимпиада, Петър Берон, Пролет, Родопи, Синчец, Стефан Караджа, Трети март, Търговска, Чайка

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Боровец, Иван Вазов, Искра, Кирил и Методий, Китка, Малина, Петър Берон, Родопи

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Втора, Малина, Патриарх Евтимий, Първа

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /09:10 - 16:15 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Момин проход: Ален мак, Княз Борис, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Стара планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Еледжик, Заря, Изгрев, Лайка, Липа, Момина сълза, Оборище, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско шосе, Явор

На 25.09.2017 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Боровец, Василишка, Венетица, Кирил и Методий, Китка, Липа, Малина, Младежка, Морава, Нишава, Олимпиада, Очушница, Панайот Волов, Пердова, ПИ 1928 Част от УПИ V, Кв. 90, Пролет, Пчелинска, Родопи, Синчец, Трети март, Търговска, Цариградско шосе, Янтра

Община Костинброд  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 Кв. 30

На 25.09.2017 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд: XIX-163, Кв. 24, І Кв. 33, Белидие хан, Двадесет и Първа, ПИ 541 до Кв. 22, ПИ 543 до Кв. 22, Първа, Седемнадесета

На 25.09.2017 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд: 020400, 160140, 556, Втора, М. Бяла Земя, М. Лъка Изомат ПИ 140180, Парцел 601 до Кв2, Пета, Четвърта

На 26.09.2017 г. /09:15 - 14:30 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд: Дванадесета, Девета, Осма, Първа

На 26.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Безден: . УПИ ІV-126, Кв. 2 в. з. Бистрица, IX-60, Кв. 12, в. з. Бистрица УПИ ХVі-164, с. Безден Общ. Костинброд УПИ ХIII-78, УПИ ХII-47, Кв. 10 в. з. Бистрица

На 26.09.2017 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд: Двадесет и Трета, Осемнадесета

На 26.09.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Костинброд: Братя Миладинови, Генерал Влад. Заимов, Добри Чинтулов, Дравски бой, Иван Асен II, Индже войвода, Обединена, Опълченска, Сергей Румянцев, Слана Бара, Средорек, Стефан Стамболов, Страцински бой, УПИ/Парцел4155, Кв. 50, Хан Аспарух, Хан Крум, Шияковци, Юрий Гагарин

На 27.09.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд: 507. 88, IV -185 Кв. 33, Втора, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 28.09.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Костинброд: 18-2059, Кв. 150, Георги С. Раковски, Здраве, Иван Вазов, Йордан Йовков, Ломско шосе, Момчил войвода, Мургаш, Славянска, Цар Калоян, Янко Забунов

На 28.09.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Костинброд: УПИ II 4162, 18-2059, Кв. 150, Асен Златаров, Бачо Киро, Валери Чкалов, Васил Левски, Възход, Георги С. Раковски, Детелина, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Здраве, Зора, Иван Вазов, Йордан Йовков, Ломско шосе, Момина сълза, Момчил войвода, Мургаш, Нарцис, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Славянска, Ул Илинден, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чакалов, Янко Забунов

На 28.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Костинброд: Александър Стамболийски, Ален мак, Бузлуджа, Вишня, Георги Бенковски, Йордан Йовков, Китка, Лилия, Ломско шосе, Люляк, Мизия, Плиска, Родина, Русе, Славянска, София, Странджа, Шейново, Шипка, Янко Забунов

На 28.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костинброд: 3479, Кв. 239, IV-2482, Кв. 230А, IV-3944Кв 63-А, Александър Стамболийски, Ален мак, Асен Златаров, Балван, Безименна, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Вишня, Възход, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Герена, Дванадесети април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Елин Пелин, ЖП Кантон, Захари Зограф, Йордан Йовков, Китка, Кооперативен Пазар, Крайбрежна, Лилия, Липа, Ломско шосе, Люляк, Малина, Маслово, Местност Бачийте, Мизия, Момина сълза, Момчил войвода, на Площада в селото, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, ПИ 3675, Кв. 99А, Плиска, Райна Княгиня, Рила, Родина, Роза, Розова долина, Русе, Св. Георги Победоносец, Синчец, Славянска, София, Спортист, Средна гора, Стефан Караджа, Стопански двор, Странджа, Тодор Спасов, Тунджа, Ул Илинден, УПИ III Кв. 100, УПИ Vі -3723 Кв. 173, УПИ XII Кв. 103, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ Ххх-3981 Кв. 154, УПИ-ХVII-1758, Филип Тотю, Фондови жилища, ХV-1642, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци УПИ 38978, 38 Кв. 42, Янко Забунов, Янтра

На 28.09.2017 г. /11:30 - 14:30 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд: IV-73 Кв. 11

На 28.09.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Чибаовци: 101. 146, М. Разкръсте, ПИ 101, ПИ 266

На 28.09.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Костинброд: Възход, Захари Зограф, Йордан Йовков, Момина сълза, Обединена, Ул Илинден

На 29.09.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Костинброд: 4498, М. &Quot; Кока Кола&Quot; , XV-3434 Кв. 76В, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г. М. Димитров, Гео Милев, Дванадесети април, Драва, ЖП мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко войвода, Кв 76 Апарцел ХII, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, Махала Беледие хан, Махала Лешков връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ ХII-3254 Кв 116, Черно море, Шияковци

На 29.09.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 13:30 ч./ -  Богьовци: Имот 5340057, Общ. Костинброд, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХII-127 Кв. 25;  Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Белидие хан;  Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие хан; Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап. Петко войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска Комуна;  София: Райска Градина/Аврора/

На 29.09.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Костинброд: 4498, М. &Quot; Кока Кола&Quot; , XV-3434 Кв. 76В, XV-3434 Кв. 76В, Акация, Балкан, Балкан, Бели Брези, Бели Брези, Белица, Белица, Витоша, Витоша, Г. М. Димитров, Г. М. Димитров, Гео Милев, Гео Милев, Дванадесети април, Дванадесети април, Драва, ЖП мост, ЖП мост, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Искър, Кап. Петко войвода, Кап. Петко войвода, Кв 76 Апарцел ХII, Кв 76 Апарцел ХII, Кокиче, Малина, Малина, Марица, Марица, Маслово, Махала Беледие хан, Махала Лешков връх, Махала Лешков връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил войвода, Момчил войвода, Никола Д. Петков, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Острова, Панайот Волов, Панайот Волов, Петровден, Петровден, Пирин, Пирин, Поп Харитон, Поп Харитон, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Славянска, Средец, Средец, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ ХII-3254 Кв 116, УПИ ХII-3254 Кв 116, Черно море, Черно море, Шияковци, Шияковци

На 29.09.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Костинброд: Димчо Дебелянов, Никола Й Вапцаров, Охрид

На 29.09.2017 г. /09:30 - 13:30 ч.; 09:30 - 10:15 ч./ -  Безден: . УПИ ІV-126, Кв. 2 в. з. Бистрица, IX-60, Кв. 12, в. з. Бистрица УПИ ХVі-164, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ № 243, Кв. 25, с. Безден Общ. Костинброд УПИ ХIII-78, УПИ 77. 9, УПИ ХII-47, Кв. 10 в. з. Бистрица;  Опицвет: 10, III-283, VII-92, Кв. 24, XVII Кв. 4, УПИ XIV-169 Кв. 32;  Хераково: ПИ 145016; На 29.09.2017 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Костинброд: 4200, 4267, до Кв. 20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

На 29.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Костинброд: Витоша, Гео Милев, ЖП мост, Острова, Петровден, Райна Княгиня, Средец, УПИ ХII-3254 Кв 116

Община Пирдоп  

За периода 25-26.09.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Буново, Общ. Мирково: Местност&Quot; Телиш&Quot;

Община Правец  

На 25.09.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Осиковица: Махала Чифлика

На 25.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Репавище, Махала Смесите;  Видраре: 157, Кв. 13, сграда Кметство, II Кв.

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица: Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Цековци

На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица: Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Цековци, Махала Чифлика

Община Самоков  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, БКТП Градина – Ковачевци;  Мала Църква: с. Мала Църква, Община Самоков; Поповяне: ПИ 000368;  Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Йордан Йовков, Крали Марко, Любен Каравелов, Мальовица, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Ул. Здравец, Ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36, Христо Смирненски, Цар Борис III;  Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, Христо Максимов, Явор

На 26.09.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Самоков: Гоце Делчев, Рилска Малина, Струма, Цар Симеон

На 27.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ново село, Общ. Самоков

На 28.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Самоков: Грънчар, Иречек, Македония, Софийско шосе, Христо Йовевич

Община Своге  

На 25.09.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Луково;  Реброво: Искърско Дефиле, М. Чуклата, Мах. Старо село, Мах. Старо село, Махала Старо село М. Света Троица, Стара планина, Старо село

На 25.09.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Своге: Слатина

На 25.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Своге: Акация, Алеко Константинов, Борис I, Борова гора, Георги С. Раковски, Двадесет и Едно, Звънче, Здравец, Изгрев (Ем. Марков), Искър, Мак, ППС So 1420 - SVoge 2, Просвета, Република, Слънце, Староселска, Турист, Христо Ботев

На 26.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Владо Тричков: 126-та, Махала Голяма лъка Махала Ромча

На 27.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Своге: Акация, Бисер, Бойка, Буря, Велико Търново, Джиджовица, Дреновско Храсте, Зора, Калина, Капина, Косматица, Къпина, Лале, Липа, Остриката, Панорамен път, Победа, Хризантема

Община Сливница  

На 25.09.2017 г. /10:00 – 12.00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Сливница: VII-180, кв. 140; Безименна, Бъдеще, Войнишка махала 1, къща, строеж; Кореняк; Лозан Арсов; Победа; Работник

На 25.09.2017 г. /10:00 – 12.00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Алдомировци: 27-ма; Алдомировска /Г. Димитров; Васил Левски; Люляк/Ст. Лазов; МТП Калинките

На 25.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./   На 26.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./   На 27.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./   На 28.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./   На 29.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./   На 30.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./   На 01.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 25.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бърложница: П-Л XIII-61, Кв. 14, УПИ ІХ-Общ, Кв. 2;  Драготинци; Цацаровци, Общ. Драгоман: Махала Под камък, Махала&Quot; Под камъка&Quot;

На 25.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-р Димитър Китов, Еделвайс, ЖП. Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кв. 107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар войвода, Черни връх, Черно море, Юрий Гагарин

На 25.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:00 - 13:45 ч./ -  Опицвет: Под Костело Землище с. Опицвет

На 26.09.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, Васил Друмев, Георги Бенковски, Кирил и Методий, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Съединение, Хаджи Димитър, Чавдар войвода, Юрий Гагарин

На 29.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:00 - 13:45 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-р Димитър Китов, Доктор Памукчиев, Еделвайс, ЖП. Гара, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кв. 107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, УПИ Х-1749, Кв. 102, УПИ-Vі-721 Кв. 12, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики, Чавдар войвода, Черни връх, Черно море, ул. „Юрий Гагарин“

 

Видинска област

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Белоградчик  

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Белоградчик: ул. „Втора“, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Четвърта, Тринадесета, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета

Община Брегово  

На 25.09.2017 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балей: 000091, Албена, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бондоков, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дом Социални Грижи, Дунав, Иван Вазов, Тодор Петров, Трую Христов, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 25.09.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин;  Градец, Общ. Видин: 290, 345, 53, XIX-100, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 224, ПИ 492, Пи19, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ, УПИ VI ПИ 1, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Динковица: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;  Калина, Общ. Брегово: Георги Димитров, Кирил и Методий, Розова долина, Толбухин, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка;  Плакудер: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Тияновци: Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Ген. Тотлебен, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Индже войвода, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Мичурин, Райчо Даскалов, Станко Маринцестов, Толбухин

На 25.09.2017 г. /14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балей: Александър Стамболийски, Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бондоков, Георги Димитров, Девети септември, Дунав, Иван Вазов, Ленин, Московска, Тимок, Трую Христов;  Връв: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Антон Иванов, Асен Балкански, Асен Халачев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Витко Иванов, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Динов, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-р Петър Берон, Девети септември, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Гюнкин, Индже войвода, Йордан Данов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Коста Йорданов, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Митко Палаузов, Найден Геров, Неофит Рилски, Никола Й Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пеньо Пенев, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Тодор Младенов, Толбухин, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;  Куделин: Албена, Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Георги Димитров, Дом Социални Грижи, Карл Маркс, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Мичурин, Олег Кошевой, Спортист, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин;  Ново село, Общ. Ново село: VI-62, Кв. 75, XI, Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Бачо Киро, Борис Бенчев, Васил Левски, Велико Търново, Вихрен, войвода Тодор Велков, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Марков, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Градинска, Демокрация, Димитър Полянов, Добруджа, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козлодуй, Ком, Кочо Честименски, Лермонтов, Ломоносов, Любен Каравелов, Люлин, Македония, Максим Горки, Марица, Мизия, Никола Петков, Огоста, Околовръстна, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плевенска Епопея, Плиска, Преслав, Пристанищна, Пушкин, Радецки, Рибарска, Рила, Родопи, Росица, Сава Огнянов, Средец, Средна гора, Стара планина, Стражица, Странджа, Страцин, Тимок, Тракия, УПИ XI Кв. 1, Фантастика, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цар Борис I, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 25.09.2017 г. /14:45 - 15:45 ч./ -  Куделин: Албена, Васил Левски, Виктор Юго, Карл Маркс, Лиляна Димитрова, Мичурин, Олег Кошевой, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 25.09.2017 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брегово, Общ. Брегово: 1-1244 Кв. 121, 320, 518, Адалберт Антонов, Алабин, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Безименна, Белене, Борис Бенчев, Борис Попарданов, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бондоков, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Зограф, Димитър Полянов, Димо Хаджидимов, Дунав, Елещеф, Елин Пелин, Емил Марков, Ернст Телман, Заря на Комунизма, Иван Вазов, Индже войвода, Кирил и Методий, Климент Охридски, Константин Фотинов, Кочо Честименски, Лев Толстой, Ленин, Любен Каравелов, Мико Нинов, Мирон Брезоев, Митко Палаузов, Мичурин, Найден Геров, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Ботушев, Никола Й. Вапцаров, Олег Кошевой, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пенчо Р. Славейков, Пеньо Пенев, Петко Д. Петков, Полянска, Презвитер Козма, Първи май, Райчо Даскалов, Роза Люксембург, Розова долина, Седми Ноември, Сергей Румянцев, Спортист, Станке Димитров, Станко Маринцестов, Тимок, Тодор Каблешков, Тодор Петров, Толбухин, УПИ-255, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Срацимир, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Чарлз Дарвин, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Янко Сакъзов;  Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Борис Янев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Зограф, Иван Вазов, Ленин, Неофит Рилски, ПИ 000366, Първи май, Тимок, Тодор Петров, Юрий Гагарин;  Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Коларов, Васил Левски, Втори Юни, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Карл Маркс, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Никола Й. Вапцаров, Свилен Русев, Спортист, Стефан Караджа, Тодор Петров, Фридрих Енгелс, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Самуил

На 28.09.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Гъмзово: Александър Стамболийски, Борис Димитров, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ленин, Любен Каравелов, Райчо Даскалов, Спортист, Станке Димитров, УПИ VII-444, Кв, 55, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон

Община Видин  

На 01.10.2017 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Видин: Безименна, Екзарх Йосиф I, Найчо Цанов, Общинска, Папуджийска, ТП 23 - Гимназия, Търговска, Цанко Церковски, Цар Симеон Велики, Шести септември

На 25.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Видин: Стопански двор, Тринадесета

На 25.09.2017 г. /10:45 - 11:45 ч./ -  Градец, Общ. Видин: 345, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Петнадесета, Първа, Четиринадесета, Шеста

На 25.09.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Покрайна: 224, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Четвърта, Четиридесета, Шеста

На 26.09.2017 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Видин: Безименна, Витоша, Градинска, Димитър Маринов, Екзарх Йосиф I, Железничарска, Зад Банка Пиреос, Княз Дондуков, Митрополит Кирил, Търговска, Цар Симеон Велики

На 26.09.2017 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Видин: Безименна, Двадесети април, Димитър Цухлев, Епископ Софрони, Лайош Кошут, Неофит Рилски, Христо Ботев

На 26.09.2017 г. /12:30 - 13:30 ч./ -  Видин: Безименна, Гео Милев, Панония

На 27.09.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Войница: |||-79 Кв. 15, Втора, Девети септември, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста, Яташка;  Чичил: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 27.09.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бела Рада: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Ул. Втора, УПИ XI-276 Кв. 11, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Новоселци: до ТП Сметище, Трета;  Слана Бара: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулация № на Имото 020054, Осемнадесета, Осма, Парцел 2 Кв 4, Парцел 6 Кв 6, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 27.09.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Буковец, Общ. Видин: 119002, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;  Видин;  Дунавци, Общ. Видин: 1519, Кв. 115, 23 септември, I -248, Кв. 24, II-1045 Кв 99, III. Кв111, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Баба Вида, Безименна, Беляев, Боян Чонос, Васил Левски, Видбол, Виктор Юго, Вит, Витоша, Войнишка, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Девети септември, Десети конгрес, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Иван Вазов, Искър, Ком, Комсомолска, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Мир, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Парцел 2 Квартал 111, Плиска, Ровно, Родопа, Седемнадесет партизани, Смирнов, Средец, Стара планина, Страцин, Струма, Тома Костов, Търнянска, УПИ 2-308 Кв. 29, УПИ VIII -Кв. 115, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Юрий Гагарин;  Търняне: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Имот 009017, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Община Ружинци  

На 28.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бело поле, Общ. Ружинци: 23 септември, Васил Коларов, Георги Кирков, Живко Пуев, Къкринско Ханче, Мико Нинов, Милко Томов, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Толбухин, Трайчо Костов, Чиган

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дреновец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Димчо Дебелянов, Добруджа, Железничар, Зоя Космодамянская, Лотос, Магура, Милин камък, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Осъм, Палма, Спортист, Стара планина, Христо Смирненски, Чавдар, Чепино, Янтра, Ясен

На 25.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бело поле, Общ. Ружинци: Боян Чонос, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър

На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дреновец: Божур, в Района на ЖП Гарата, Георги Димитров, Железничар, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Космос, Митко Палаузов, Пирин, Седемнадесет партизани, Спортист, Толбухин, ул. „Хан Аспарух“.

 

Област Монтана

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Берковица  

На 25.09.2017 г. /08:45 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балювица: ул. „Александър Стамболийски“, Васил Левски, Девети септември, Дружба, Дунав, Извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка;  Берковица;  Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45, Кв. 15, Четвърта, Шеста;  Боровци: 1 Ви май, 23 Ти септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Р. Даскалов и Д. Благоев;  Бързия;  Замфирово: 000436, 1 Ви май, 5 Ти Декември, 9 Ти септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. и Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на Ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра;  Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, Извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста;  Мездрея: Втора, Главна, Извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста;  Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III, Кв. 33, Четвърта, Шеста;  Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън плана, Христо Ботев

На 25.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-р Иван Панов, Д-р Иван Панов(9 септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена стена

На 26.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч./ -  Берковица: 086014 Землището на с. Бързия;  Бързия: 036022, 9 Ти септември, № 017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището с. Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов живот, Петроханска, ПИ 086028 и ПИ 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли, УПИ ХVі, Кв. 29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 26.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч./   На 27.09.2017 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Христо Ботев

На 26.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Берковица: 23 септември, Акация, Извън регулацията, Местност Петрохан, Страцимировска

На 26.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Бързия: Акация, Артец, Здравец, Клисура, Петроханска, Пръшковица, Равнище, Стругарница

На 27.09.2017 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Берковица: 086014 Землището на с. Бързия, 23 септември, Акация, Извън регулацията, Местност Петрохан, Страцимировска;  Бързия: 036022, 9 Ти септември, № 017047, Акация, Акация, Артец, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Здравец, Землището с. Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов живот, Петроханска, Петроханска, ПИ 086028 и ПИ 086029, Пръшковица, Пръшковица, Равнище, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Стругарница, Тодорини Кукли, УПИ ХVі, Кв. 29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

Община Бойчиновци  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Громшин: 13, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Вели Манчов, Генерал Колев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Йордан Бърдарски, Кирил и Методи, Коста Велков, Кубадин, Лало Божинов, М-Р Борис Костадинов, Никит Иванов, Панайот Волов, Петър Берон, Райко Даскалов, Сан Стефано, Сливница, Ставри Георгиев, Ставри Крумов, Страцин, Тито, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Янка Кирилова

На 26.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Громшин: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Коларов, Девети септември, Иван Вазов, Кирил и Методи, Коста Велков, М-Р Борис Костадинов, Маданска, Одрин, Ставри Георгиев, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 26.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Лехчево: Александър Стамболийски, Антим Първи, Васил Априлов, Васил Коларов, Веселец, Георги Димитров, Девети септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Любен Каравелов, Никола Й. Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин

Община Брусарци  

За периода 25-29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти септември, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Ленин, Никола Й. Вапцаров, Раковски, Славянска, Столетов, Толбухин, Цар Асен, Цар Симеон

Община Вълчедръм  

За периода 26-27.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д. Благоев/, Братя Миладинови, България /Г. Димитров/, Ген. Владимир Стойчев /Мб/, Георги Попадийски, Евлоги Георгиев /Ален мак, Златия, Извън Населеното Място, Клокотница, Лайош Кошут, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пъстрина, Стадиона /Комсомолска/, Странджа, Струма, Съединение /В. Коларов/, Съединение /В. Коларов/, Трети март /Г. Генов/, Хаимбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Самуил, Цибрица

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г. Димитров/, Граф Игнатиев /А. Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Черни връх, Юрий Гагарин;  Черни връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Лом  

За периода 25-28.09.2017 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Добри дол, Общ. Лом: Втора, Местност Тамиите, Пета, Първа, Шеста

За периода 25-29.09.2017 г. /08:30 - 18:00 ч./ -  Лом: Бор, Липа, Ломски Казарми, Петрохан, Струма

За периода 26-28.09.2017 г. /08:00 - 17:15 ч./ -  Добри дол, Общ. Лом: Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

За периода 26-29.09.2017 г. /09:01 - 14:15 ч./ -  Лом: Зорница

За периода 27-29.09.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Орсоя: Втора, Осемнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

За периода 28-30.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Лом: Васил Левски, Хаджи Димитър

На 26.09.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Лом: Дунавска(Д Благоев), Шести септември

Община Монтана  

На 25.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи май, Софийска, Стара планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор;  Боровци: 1 Ви май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски;  Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън регулацията, Индже войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, Местност Пръчов дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)

На 25.09.2017 г. /08:30 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Аспарух, Аспарух, Бенковска, Бенковска, Берковска, Берковска, Бързия, Бързия, Васил Левски, Васил Левски, Вълчова, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Томов, Георги Томов, Говедарника, Говедарника, Гората, Гората, Замфир Попов, Замфир Попов, Извън регулацията, Извън регулацията, Йосиф Иванов, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Клисура, Клисура, Лозенец, Лозенец, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Мато Матев, Мато Матев, Мито Матев, Мито Матев, Михайловград, Михайловград, Морава, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Нова Победа, Охрид, Охрид, Пирот, Пирот, Победа, Победа, Първи май, Първи май, Софийска, Софийска, Стара планина, Стара планина, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Явор; Боровци: 1 Ви май, 1 Ви май, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баловска, Баловска, Бенковски, Бенковски, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Гаганишка, Гаганишка, Генерал Стойчев, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Георги Димитров, Замфир Попов, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Вазов, Извън регулацията, Извън регулацията, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Матеев брег, Матеев брег, Паисий, Паисий, Раковски, Раковски, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Черковна, Черковна, шосе - Лом - София, шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски;  Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Болярска(Г. Батора), Бързия, Бързия, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Вихрен, Вихрен, Детелина, Детелина, Диана, Диана, Дунав, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Елтепе, Жельо войвода, Жельо войвода, Захари Зограф, Захари Зограф, Здравец, Здравец, Иван Козарев, Иван Козарев, Иван Павлов, Иван Павлов, Иглика, Иглика, Извън регулацията, Извън регулацията, Индже войвода(Л. Димитрова, Индже войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. Капитан Дядо Никола(Л. Ст. Кочо Честименски, Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Крайна(П. Харитон), Лацията, Лацията, Лъката, Лъката, Люлякова, Люлякова, Мала Кутловица, Мала Кутловица, Местност Пръчов дол, Местност Пръчов дол, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Младен Томов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Никола Обретенов, Панайот Волов, Панайот Волов, ПИ 48489. 26. 671, ПИ 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Свети Наум Охридски, Синчец, Синчец, Стара планина, Стара планина, Теменуга, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Христо Ясенов, Чайка, Чайка, Червен бряг, Червен бряг, Чернила, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица), Яница(Ямите-М. Кутловица)

На 25.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана: Д-р Иван Каманов, Никола Вапцаров

На 25.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Монтана: 22-ри септември, Иван Аврамов, Панайот Хитов, Петър Парчевич, Стефан Савов(М. Пенов), Трапезица

На 25.09.2017 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Веренишка(М. Веренишки), Райна Княгиня, Свети Патриарх Евтимий(П. Цар Иван Александър(Т. Тр.

На 26.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крапчене: Александър Стамболийски, Асен и Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, Извън регулацията, Клокотница(В. Пеева), Лозарска(И. Дамянов), Лъка(Г. Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв. 19, Хан Аспарух(Р. Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г. Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д. Благоев), Цар Симеон(Д. Тодоров), Шипка(В. Коларов), Ъгъла на Ул. Главна и Асен и Петър;  Липен: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на Ул. Първа и Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета и Ул. Дванадесета;  Монтана: Велико Търново(Ил. Царев), Д-р Стамен Илиев, Извън регулацията, Извън регулацията, Ккрайпътен Комплекс &Quot; Пъстрина&Quot; , Морава, Тунджа, Янтра;  Николово, Общ. Монтана: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков дол, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I, Кв. 10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на Ул. Първа и Втора;  Стубел: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Втора, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Сумер: 179040, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Трифоново: Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв. 41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 26.09.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Монтана: Извън регулацията

На 27.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана: 48489. 32. 384, З-Д Подова Керамика, Извън регулацията, Христо Смирненски;  Сапарева баня: Скобелев

На 28.09.2017 г. /08:55 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана: Индустриална, Сирма войвода(с. Димитров), Филип Станиславов

На 29.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Веренишка(М. Веренишки), Веренишка/М. Веренишки/, Генерал Столетов(А. Греков, Георги С. Раковски, Гладстон, Граф Игнатиев(В. Коларов), Гривица, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Извора(Б. Бистрица), Камен Цанов, Клокотница(Г. Михайлов), Кокиче, Любен Каравелов, Марин Дринов, Нишка, Огоста, Опълченска, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Трети март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Тервел(Н. Алексиев), Христо Ботев, Цар Борис III-ти(З. Попов), Цар Симеон, Черковна(Иван Бобанов), Шипка

На 29.09.2017 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана: 22-ри септември, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Веренишка(М. Веренишки), Веренишка/М. Веренишки/, Генерал Столетов(А. Греков, Георги С. Раковски, Гладстон, Граф Игнатиев(В. Коларов), Гривица, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Извора(Б. Бистрица), Камен Цанов, Клокотница(Г. Михайлов), Кокиче, Любен Каравелов, Марин Дринов, Нишка, Огоста, Опълченска, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Сирма войвода(с. Димитров), Трети март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Тервел(Н. Алексиев), Христо Ботев, Цар Борис III-ти(З. Попов), Цар Симеон, Черковна(Иван Бобанов), Шипка

Община Якимово  

За периода 27-29.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Якимово: 23-септември, Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Витошка, Войн Петров, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Драгоевска, Дунав, Йордан Чушков, Качо Комитски, Кръсто Белчев, Македонска, Местност Стопански двор, Неофит Бозвели, Огоста, Отец Паисий, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Петър Димитров, Пиротска, Първо Трифонов, Рила, Росица, Симеон Иванов-мончо, Станке Димитров, Странджата, Султаница, Тунджа, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Асен, Цар Шишман, Шипка, Ъгъла на Ул. Г. Димитров и Драгоевска, Янтра

За периода 26-28.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Якимово: Бачо Киро, Васил Левски, Веслец, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Градище, Девети септември, Дунав, Единство, Ивайло, Иван Вазов, Иван Лешев, Извън регулацията, Калоян, Калоян, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Самуил, Сергей Румянцев, Спас Игнатов, Цанко Церковски, Цибрица, ул. „Черковна“.

 

Област Враца

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Бяла Слатина  

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: ул. „Арда“, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман

Община Криводол  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Криводол: Освобождение

Община Оряхово  

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Оряхово: Алея на Мира и Дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, ул. „Цар Калоян“.

 

Ловешка област

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Априлци  

На 27.09.2017 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: 52218. 172. 54, ул. „Аврам Драганов“/Ново село/, Ангелина Попска/Ново село/, Априлско въстание/Ново село/, Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Барахарска/Зла река/, Безименна/Острец/, Бор/Видима/, Ботев връх/Видима/, Бъзов дял/Видима/, Васил Левски/Ново село/, Велчевска/Зла река/, Велчо Ночев/Зла река/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Воденичарска/Зла река/, Възрожденска/Ново село/, Вълко Йонков/Ново село/, Габровница/Видима/, Георги Бенковски/Зла река/, Градина/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново село/, Девети май/Ново село/, Драгню Стойчев/Ново село/, Дружба/Ново село/, Дуневска/Видима/, Еделвайс/Ново село/, Здраве/Ново село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново село/, Зла река/Зла река/, Злиевска/Зла река/, Зора/Зла река/, Иван Марангозов/Ново село/, Иглика/Зла река/, Изгрев/Ново село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново село/, Касалийска/Ново село/, Катранджийска/Ново село/, Кв Зла река Местност Стоилите, Кв. Видима, Кв. Зла река, Кв. Ново село, Кв. Острец, Ковашка/Острец/, Кокиче/Видима/, Колю Ковача/Ново село/, Креманлива/Зла река/, Курорт/Видима/, Лале/Ново село/, Липакът/Зла река/, Лъгът/Зла река/, М. Пандуци Кв. Видима, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала река/Зла река/, Малина/Ново село/, Марагидик/Острец/, Марин Сяров/Зла река/, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Махала Гроба, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова поляна, Местн. Видима, Местн. Зла река, Местн. Черни връх, Минзухар/Видима/, Мичо Митков/Видима/, Младост/Видима/, Мтп Мядна, Мядна/Острец/, Нанко Пачника/Зла река/, Нарцис/Ново село/, Ново село/Ново село/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново село/, Пастуханска/Зла река/, Пашовска/Ново село/, Пейковци/Видима/, Преселци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла река/, Радинска/Видима/, Роза/Зла река/, Росица/Ново село/, Русалийски Проход/Острец/, Салапийска/Зла река/, Св. Св. Кирил и Методий/Зла река/, Сенковчица/Острец/, Синчец/Видима/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново село/, Стадиона/Ново село/, Стара планина/Зла река/, Стефан Вълков/Ново село/, Стефан Пешев/Зла река/, Стояна Драгановска/Ново село/, Стърна река/Видима/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново село/, Теменуга/Зла река/, Тепавичарска/Зла река/, Топола/Острец/, Туристическа/Видима/, Търговска/Ново село/, Хелевска/Ново село/, Хризантема/Ново село/, Христо Ботев/Зла река/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново село/, Черни връх/Ново село/, Чуклата/Ново село/, Юмрукчал/Ново село/

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Соколска/Острец/

На 27.09.2017 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Велчо Ночев/Зла река/, Зла река/Зла река/, Злиевска/Зла река/, Зора/Зла река/, Кв Зла река Местност Стоилите, Салапийска/Зла река/

На 27.09.2017 г. /10:00 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, Местн. Бранево, Местн. Йорговци, Местн. Коевци, Местн. Мачковци, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев;  Орешак, Общ. Троян: Мах. Коевски Ливадки;  Скандалото: Априлци, Главна, Еделвайс, за Моста, Махала Врабците, Махала Лъката, Местност Кованджиите, Местност Левището, Местност Чернево, Павловото, Старото Скандало

На 27.09.2017 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски

Община Ловеч  

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: България, Васил Йонков-Гложенеца, Патриарх Евтимий, Търговска

За периода 25-29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Георги Бенковски, Иван Вазов, Магильов, Селищен дол, Христо Ботев, Церът, Червен бряг, Шипка

Община Луковит  

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Беленци: Бузлуджа, Георги Бенковски, Главна, Деница, Каноското, Кошута, Обзор, Оборище, Пазара, Първи май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара планина, Тодоришка, Чавдар, Шипка

На 25.09.2017 г. /08:15 - 08:45 ч./   На 26.09.2017 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Луковит: Местност Момчилец

На 25.09.2017 г. /10:00 - 11:15 ч./   На 29.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Дерманци: 079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон

На 27.09.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Луковит: Любен Каравелов, Момчилец, Сан Стефано, Съединение, Цоню Матев

Община Тетевен  

За периода 25-29.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Асен и Петър, Вит, Кап. Петко войвода, Люлин, Полатен, Стария Дъб, Хиляда и Триста Години, Янко Сакъзов

На 25.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: Марин Попдимитров, Ореша

На 25.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Глогово: Елов дол, Мах. Къдря, Мах. Равнището, Мах. Ръбя, Местн. Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 27.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: Васил Драганов, Дъб, Йото Николов Врачев, Йото Стойков, Лальо Ненов Динов, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Никола Врачев, Никола Милчев, Роза, Стоян войвода, Тодор Христов

На 29.09.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: Голямо Усое, Горното село, Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Дълга Ливада, Кривина, Кръкожабене, Марин Попдимитров, Махала Жидевица, Махала Криви дол, Махала Кривина, Махала Слатина, Махала Старо село, Махала Тулешевец, Местност Тулюшовец, Ореша, Пейо Пеев Галевски, Равна, Рендашка;  Оселна, Общ. Етрополе;  Тетевен: Дончовци, Махала Камен дол, Махала Крушов дол, Местност Банков дол, Местност Злъчес, Местност Изворин дол

Община Троян  

На 26.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, Мах. Маргатина, Мах. Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм: Амбарица, Девети септември, жилища на Горското Стопанство, Общ. Дз Обнова, Първи май, Стара планина

На 25.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Мах. Баба Стана

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Борима: Бочо Дуковски, Георги Бенковски, Девети септември, Димитър Рачев, Здравец, Космос, Марин Банковски, Минко Дочев, Пашалан, Петко Дочев, Стефан Караджа, Тинко Симов, Христо Ботев

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Амбарица, Васил Левски, Вилна зона, Иван Лалев, Кичура, Мах. Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара планина

На 25.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол: Бор, Васил Мочев, Васил Събчев, Иван Дончев, Пчелинът, Първи май, Теменуга, Чучура

На 25.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Добродан: Стара планина, Стопански двор

На 26.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Врабево: Антон Иванов, Арх. Борис Боев, Васил Левски, Вилна зона, Втора, Георги Димитров, Девети септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи май, Раздоле, Св. Св. Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно море, Четвърта, Шипка, Юрий А. Гагарин;  Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн. Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара планина, Стефан Тонков, Стопански двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков;  Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски дол, Терзийска, Христо Ботев;  Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра;  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Борима: Васил Левски, Васильов, Ген. Скобелев, Генерал Тотлебен, Гурко, Девети септември, Дочо Съев, Есперанто, Иван Дочев, Илия Маринов, Марин Стафунски, Минко Дочев, Освобождение, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара планина, Трети март, Хаджи Димитър

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Борима: Георги Попов, Георги С. Раковски, Девети септември, Димитър Рачев, Дъбрава, Кирил и Методий, Кокиче, Минзухар, Минко Дочев, Петко Дочев, Райна Княгиня, Стара планина, Стефан Караджа, Тотка Съева, Цанко Патарински

Община Угърчин  

На 27.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Лесидрен: Александър Стамболийски, Бано Воевода, Васил Левски, Кършар, Раковска, Стара планина, Урница, Христо Ботев

Община Ябланица  

За периода 25-29.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Бор, Бреза, Зора, Лисец, Местност Езерото, Миразчийска

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско въстание, Васил Априлов, Васил Левски, Владайско въстание, Здравец, Латинка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Първи май, Трети март, Филип-тотю

На 27.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Златна Панега: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Извор Златна Панега, Кап. Петко войвода, Никола Вапцаров, Опълченска, път № 103, Стара планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, ул. „Шипка“.

 

Плевенска област

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Белене  

На 28.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Белене – подмяна електромери

Община Гулянци  

На 25.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 26.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 27.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 28.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 29.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци: в Априлов, Г Бенковски, Градинарска, Д-р П Берон, Демокрация, Индже войвода, К и Методий, Крали Марко, Н Рилски, Орфей, Отец Паисий, Раковски, Симеон Велики, Стадиона, Цанко Церковски, Шипка

Община Долна Митрополия  

На 25.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 26.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 27.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 28.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 29.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Байкал: Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Георги Михайлов, Георги Раковски, Дунав, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Огоста, Стадиона, Стара планина, Странджа, Христо Ботев

На 28.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Брегаре: Димитър Благоев;  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски, Анастасия Димитрова, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Асен Халачев, Баба Тонка, Бачо Киро, България, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Благоева, Виктор Юго, Вит, Вихрен, Владимир Заимов, Вола, Волга, Възраждане, Ганецки, Ген Столетов, Георги Кирков, Георги Кочев, Горталов, Гоце Делчев, Гурко, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Добрич, Дон, Дунав, Зайчар, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Илинден, Искър, Калиакра, Кирил и Методий, Копривщица, Люлин, Малчика, Месност Пасището, Места, Милин камък, Митко Палаузов, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Доровски, Одрин, Пасището, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петър Берон, Победа, Райна Княгиня, Родопи, Росица, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Скобелев, Славянска, Сливница, Средец, Стара планина, Сторгозия, Съединение, Тодор Каблешков, Тракия, Фердинанд Александров, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Царевец, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

Община Левски  

На 25.09.2017 г. /08:30 - 08:40 ч.; 08:40 - 09:45 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ -  Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Левски, Общ. Левски

На 26.09.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 09:10 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ -  Обнова: 9-ти септември, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Волга, Възраждане, Гео Милев, Гробарска, Дунав, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов живот, Осми март, Осъм, Пионерска, Плиска, Победа, Първи май, Рила, Родопи, с. Румянцев, София, Ст. Караджа, Ст. планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети март, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин

На 26.09.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 16:00 - 16:10 ч./   На 27.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Малчика: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, площад, Стара планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 27.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Обнова: 9-ти септември, XV-438, Kb. 125, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д. Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов живот, Осми март, Осъм, П. Р. Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, с. Румянцев, Сакар, София, Ст. Караджа, Ст. планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин, Янтра

Община Плевен  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен: Вардар/П. Пеловски/, Велес/Ал. Дунчев/, Генерал Атанас Стефанов, Генерал Колев, Гургулят, Сан Стефано, Скопие

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ралево: Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Ясен, Общ. Плевен: Асен Златаров, Генерал Скобелев, Иван Вазов, Иван Тод. Христов, Митко Палаузов, Петко Р. Славейков

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Ал. Стамболийски, Георги Кирков, Георги Кочев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Дунавия, Марица, Москва, Филип Тотьо;  Коиловци: Братя Гъркови, Васил Априлов, Маршал Толбухин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Сергей Румянцев, Скобелев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чаталджа;  Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин

На 26.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен: Акд. Й. Трифонов, Десети Декември, Ем. Васкидович/Аврора/, К. Охридски/Карл Маркс/, Стоян Михайловски

На 26.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен

На 27.09.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бохот: 281003;  Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Местн. Кайлъка;  Радишево: Местност Стража

На 27.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Плевен: Местн. Кайлъка

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Дружба

На 27.09.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев

На 28.09.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен: Антим Първи, Димитър Пападжаков, Иларион, Марагидик, Стара планина, Шейново, Юмрукчал

Община Червен бряг  

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Червен Бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска

На 25.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.09.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Рупци, Общ. Червен Бряг: 095059, 206034, Ал Момчилов, Ал Стамболийски, Асен Златаров, В Левски, Витоша, Вл Заимов, Г Бенковски, Г Димитров, Г Милев, Г Стойчев, Д Благоев, Д-р П Берон, Девети май, Девети септември, Дружба, Дядо Иван Комитата, Зл Панега, Ив Вазов, К и Методий, М Палаузов, Малчика, Млада гвардия, Пирин, Рила, Ст планина, Странджа, Т. Йорданов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин;  Червен Бряг: 510001, V Кв. Ал Стамболийски, Барбарати, Бено Вълчев, Братя Миладинови, Бузлуджа, Гоце Делчев, Гурко, Ивайло, Илю войвода, Княз Александър Батенберг, Лазар Ръжанов, Лалка Батова, Марица, Сава Младенов, Странджа, Чавдар войвода, Яворов Изток.

 

Пернишка област

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Брезник  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гигинци

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долни Романци

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кошарево

Община Перник  

На 25.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Аврора, Александър Стоянов, Арчар, Асен Търновски, Атанас Накев, Белоградчик, Благой Гебрев, Бор, Боян Чонос, Бучински път, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вела Пеева, Владайско въстание, Воронеж, Вулкан, Горно Могиличе, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Добри Миланов, Дъбрава, Еднофамилни Къщи, Ела, Железни Заводи, Жива вода, Захари Зограф, Иван Шишман, Изток, Йордан Лютибродски, Калина, Калкас, Калофер, Калофер, Караманица, Кирил Тупанков, Кирил Тупанков, Ковачевци, Крум Накев, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Куциян, Кюстендил, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Липа, Лом, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш войвода, Мах. Портарева, Металург, Могиличе, Момин Проход, Незабравка, Никифор Панкев, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Петър Пенчев, Пещера, Превалец, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Резервоара, Родина, Свети Спас, Сините вълни, Станке Димитров, Стомана, Страцин, Стримон, Тинтява, Тодор Йорданов, Училищна, Хан Крум, Хасково, Христо Кърпачев, Цветна Градина, Църква, Църква, Черни връх, Черно море, Чинар, Юрий Гагарин, Явор, Ямбол;  Друган: УПИ ХV-407 Кв. 49;  Радомир: Върба, Райко Даскалов;  Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Егреците

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Зидарци

На 26.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Арчар, Васил Левски, Владайско въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Горно Могиличе, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Йордан Лютибродски, Калина, Калкас, Караманица, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Куциян, Лиляна Димитрова, Липа, Мах. Горна Църква, Мах. Тутулова, Махала Стара Църква, Могиличе, Момин Проход, Незабравка, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Резервоара, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чинар, Чуйпетлово

На 26.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.09.2017 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра;  Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/

На 26.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.09.2017 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Диканя;  Даскалово: Втора;  Рударци: 1452, 3-ти март, LXXXIII-1526 Кв. 121, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда, Балчик, Бели брег, Божур, Бор, Борова гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген. Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн. Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, с. Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул. Вардар/Ул. Силистра, УПИ LXXXIV-2229, Кв. 21. УПИ І-1427 Кв. 80Б, УПИ Х|Х, Кв. 107А, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец;  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах. Бугьовец, Мах. Каназирова, Мах. Кюлова, Мах. Опашиница, Мах. Шестакова, Мах. Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Планиница, Общ. Перник: П-Л ХхII, Кв. 14, УПИ I-108, Кв. 1

На 27.09.2017 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Владайско въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лиляна Димитрова, Мах. Горна Църква, Мах. Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 27.09.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кладница: IX-409, VIII-29, Кв. 18, XI-29 Кв. 18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп. Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, с. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot; Делта Хил&Quot; , София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35, Кв. 17 Делта Хил, УПИ V||-Кв. 20, УПИ XXIX-29, Кв. 20 Делта Хил, УПИ III-21 Кв. 20, УПИ-IX 29, ХVII-11010, 11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв. 68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец;  Рударци;  Студена, Общ. Перник: Пояс № 1На Язовир Студена

На 27.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Кладница: IX-409, Акация, Бакиница, Бор, Брезите, Брезовица, Валого, Варшава, Васил Левски, Вилна зона, Витоша, Воденичище, Волга, Градинарска, Гранит, Дабо, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв. 68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 28.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Големо Бучино: Бачова махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XXIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен

 Драгичево: V-14, Кв. 83, VII-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Възраждане, Върла Стрън, Георги Бенковски, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Магистрала, Мария Луиза, Мария Луиза, Мах. Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Реката, Република, Рила, Рила, Ропотамо, Рударска, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Симеон, Черни връх, Явор, Янтра, Янтра;  Мало Бучино: Люлин/2-ра/;  Мърчаево: 10-та, Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/;  Перник: Бучински път, Владайско въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лиляна Димитрова, Мах. Горна Църква, Мах. Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Рударци: Бреза, Загарица, Йовчова, Кирил и Методий, Минерал, Москва, Никола Вапцаров, Обеля, Рига, Солун, Христо Смирненски, Черни връх, Шумнатица

На 29.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Диканя: X-1583, Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел XIX-1127, Кв. 116А, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165;  Гълъбник: Кв. 25 УПИ XIII-353, УПИ VII-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6;  Долна Диканя: 884 Кв. 67А и 67Б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67А, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40;  Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, с. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета; Старо село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVII-XXVIII Кв. 12, Мах. Дукова;  Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините вълни, Стария площад, Струма, Христо Ботев;  Чуковец, Общ. Радомир

Община Радомир  

На 25.09.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Кондофрей

На 25.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./   На 26.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./   На 27.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./   На 28.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./   На 29.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Долни Раковец

 Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец

На 26.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Радомир: Метален амбалаж, Трафопост Ветпром

На 29.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Владимир: ПИ 149 Кв, 14;  Долна Диканя;  Долни Раковец: Кв. 22, УПИ Х-206, М-Ст Банята, УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ II-26, УПИ Хі-34, Кв. 1;  Друган: Vі-485, Кв. 45, Чачулова махала;  Кондофрей: Общ. Радомир;  Радомир: Антим I, Априлско въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах. Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети март, Хан Омуртаг;  Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец, Мах. Егреците, УПИ ІX-1083, 1084;  Червена Могила

Община Трън  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Филиповци

На 26.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Бераинци;  Бохова: УПИ-Х|-148;  Главановци, Общ. Трън;  Джинчовци;  Забел;  Зелениград: Парцел III-253, Кв. 40;  Лешниковци;  Милославци: УПИ V-71, Кв. 18;  Насалевци;  Рани Луг: П-Л Ххі-235, Кв. 7;  Реяновци;  Слишовци;  Стрезимировци;  Трън: Осми март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов;  Тураковци;  Цегриловци: ПИ 197;  Ярловци

На 26.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А

На 26.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Бусинци;  Видрар;  Горна Мелна: 87;  Горочевци;  Докьовци;  Долна Мелна: НУПИ 12;  Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв. 17;  Еловица, Общ. Трън;  Костуринци;  Къшле;  Лева река;  Пенкьовци;  Радово;  Стайчовци;  Шипковица

На 26.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Вукан: УПИ III-130 Кв. 12

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън: Атанас Ботев, Васил Левски, Еднофамилни жилища, Мосаловска, Тенеси, Чарчалат.

 

Кюстендилска област

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Бобов дол  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово: 067016, VI-255, Кв. 27

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч./ -  Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Бабино

На 28.09.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Бабинска река: ІХ-59

На 29.09.2017 г. /09:15 - 12:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина

Община Бобошево  

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Каменик

Община Дупница  

На 28.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Бадино: УПИ - II-113, Кв. 21

На 25.09.2017 г. /08:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, 04220. 9. 2, Александър Стамболийски, Ален мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен път, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, Кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М. Зад Реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки, Малина, Малчика, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, Местност Мантарлия, Местност Прокопо, Мусала, Осми март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска, Победа, Първи май, Русалка, Самоковище, Стопански двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев;  Дупница: 04220. 9. 147, Бистрица, Свобода;  Самораново: 4067, Местн. Кръстките, 65245. 7. 846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков камък, Местност Златковица, Местност Марков камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 25.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Крайни дол: ХIХ-51

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, НУПИ-1609

На 25.09.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./   На 27.09.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Партизанска, Пионерска, Рила, Станке Димитров, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 25.09.2017 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Дупница: Васил Друмев, Кулата, Неофит Бозвели, Цар Освободител, Черковна

На 25.09.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Дупница: Георги Измирлиев, Димитър Радев, Никола Лазаров, П-Нг Учителски Институт, Христо Ботев

На 26.09.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, Кв. 18

На 26.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Дупница: № 1624, Алеко, Аракчийски мост, Балановска пътека, Местност Балановски рид, Скакавица, Труд

На 26.09.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Дупница: 68789. 603. 401. 1, 68789. 605. 153, Баба Тонка, Бабуна планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Драгой Болярин, Дренски рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Китка, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Кулата, Лакатица, Мадара, Марица, Марков камък, Местност Дренски рид, Местност Подридна, Метоха, Момина сълза, Мусала, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Пиротска, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ - II, Кв. 261, УПИ 68789. 606. 1, УПИ XI-3482, Кв. 264, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка, Черковна

На 26.09.2017 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Дупница: Горица, Драгой Болярин, Изгрев, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Развесена Върба, Свобода

На 26.09.2017 г. /14:00 - 14:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Бобов дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев

 Дупница: I, Кв. 79, 68789. 17. 56, 68789. 17. 76, 68789. 607. 145, I, Кв. 79, III, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Благодарност, Бричи Бор, Булаир, Вардар, Велчова Завера, Вихрен, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Лоза, Македония, Морава, Начо Величков, Никола Лазаров, Николаевска, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Развесена Върба, Раковска, Рила, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева долина, Ул. Николаевска УПИ687889. 29. 7, УПИ 68789. 17. 103. УПИ I, Кв. О. Т. 2189-2190, УПИ I, Кв. 79, УПИ І, Кв. 78, УПИ III, Кв. 95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов

На 26.09.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Дупница: Бачо Киро, Велчова Завера, Иван Вазов, Княз Борис I, Морава, Свети Иван Рилски, Софроний, Хан Крум, Христо Грънчаров, Цар Освободител

На 27.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гюргево;  Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско шосе, Стръмна;  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно море, Яне Сандански;  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска;  Сапарева баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под селото, Момина сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар войвода, Юри Гагарин;  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна гора, Старио камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода;  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Максим Горки, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Общ. Дупница, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 27.09.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна планина, Ивайло, Петрохан, Райна Княгина, РУПИте, Свети Никола, Чайка

На 27.09.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Дупница: 68789. 21. 19, М. Динката, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Саморанска

На 28.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Бобошево: Струма;  Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І;  Бураново: 023014, 267;  Джерман: 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Кръсто, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Теменуга, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор;  Драгодан;  Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Аракчийски мост, Ботьо Петков, Бузлуджа, Люляк, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

 Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, септемврийска Слава, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Радомир: Отец Паисий;  Слатино, Общ. Бобошево: XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Минерални води, Минзухар, Момина сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Рила, Роза, Руен, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис;  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Тополите, Трети март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов;  Цървище: Махала Ореевица

На 28.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Усойка: Бор, Е79

На 28.09.2017 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Дупница: Благодарност, Възраждане, Кулата, Начо Величков, Славейков, Хисара, Цар Освободител

Община Кюстендил  

На 27.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 25.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ново село, Общ. Кюстендил: Махала Двете реки; Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала реката, Махала Решанска, Махала Чеканец

На 25.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Търсино

На 25.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Богослов: 037149, Махала Топилата; Кюстендил: Абоба, Местност планина Осогово, Местност Хисарлъка;  Слокощица: Махала Рошковци;  Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Цървена Ябълка

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Илия; Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка;  Ветрен, Общ. Невестино: Мах. Агушка, Мах. Дамянска, Мах. Капралска, Мах. Ковачевска, Мах. Новаковска, Мах. Ризовци, Мах. Смиленска;  Сажденик: Махала Златанска

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Местност Николичевски път

На 25.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро поле, Махала Тренките, Махала Черна река

На 25.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Димитров, Банщица, Двадесети април, Димитър Беровски, Клокотница, Македония, Петър Берон, Спартак, Стоян Венев, Тракия, Чаталджа

На 26.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ръсово: Мах. Рекалска, Община Кюстендил

На 26.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, България, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Димитър Грънчаров, Кирил и Методий, Княз Ал. Батемберг, Людмил Янков, Савойски, Средна гора

На 27.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Длъхчево-Сабляр: Мах. Милчовска, Местност Орехчето;  Згурово

На 27.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Друмохар: Мах. Ангеловци, Мах. Джоганска, Мах. Табачка, Мах. Таушанска, Местност Сврътките;  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска;  Илия: Мах. Груйовска, Мах. Делийска, Мах. Карадачка, Мах. Кацарска, Мах. Левковци, Мах. Миленска, Мах. Мишовска, Мах. Ралинска, Мах. Рекалийска, Мах. Тузлучка, Мах. Чукарска;  Кадровица: Мах. Постолска, Мах. Станкова;  Лелинци: Васил Левски, Махала Горна;  Неделкова Гращица;  Тишаново: Мах. Божковци, Мах. Воденица, Мах. Гълъбовска, Мах. Ивановска, Мах. Качанска, Мах. Колевска, Мах. Митковска, Мах. Найденци, Мах. Новковска, Мах. Реката, Мах. Тутковска, Мах. Хайдушка, Мах. Цървилото, Мах. Янчовска;  Църварица: Мах. Гракалска, Мах. Карадачка, Мах. Копривен, Мах. Реката, Мах. Укалска

На 27.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пелатиково: Мах. Брусарска, Мах. Бумбарска, Мах. Горовска, Мах. Дръчките, Мах. Карпуска, Мах. Кацарска, Мах. Леската, Мах. Лодарска, Мах. Манчовска, Мах. Орешарска, Мах. Очипалска, Мах. Попанска, Мах. Раковска, Мах. Селишка, Мах. Суровичка, Мах. Сърнатичка, Мах. Траянци, Мах. Тръстеник, Мах. Харизанска, Мах. Чифлико, Мах. Шеовци, Мах. Шишовска, Мах. Шопска, Мах. Янкуловци;  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков рид, Махала реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци;  Страдалово: Мах. Борачичка, Мах. Геберо, Мах. Дъбовска, Мах. Заячка, Мах. Иванковци, Мах. Кьосевци, Мах. Лингурска, Мах. Логодашка, Мах. Нечемска, Мах. Орничарска, Мах. Пешовска, Мах. Реката, Мах. Рудишка, Мах. Рудище, Мах. Стамболийска, Мах. Шаинска, Мах. Ширилийска, Мах. Шияне, Мах. Шиячка

Община Рила  

На 25.09.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Пастра: 55539. 100. 132, Местност Туфано, Пастра, ПИ № 55539. 100. 207, Стопански двор;  Рила: Местност Горхим, Местност Елешница; Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна река, Местност Кирилова поляна, Местност Пчелина, Местност Турското  парче

На 25.09.2017 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Рилски Манастир: Местност Владичина поляна, Местност Илийна река, Местност Турското  парче.

 

Благоевградска област

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Банско  

На 27.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добринище: ул. „Адам Трънка“, Иван Козарев, Местност Гоце Делчев, Местност Лаговете, неуточнен адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

Община Благоевград  

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бело поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, УПИ III-63, Кв. 5

 Логодаж: УПИ-ІV-195 Кв. 14, Голяма Нива

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Борис Сарафов, Васил Левски, Дъбравска, Илинден, Костур, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Петър Зографски, Полковник Дрангов, Св. Димитър Солунски, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев, Страцин, Тодор Александров

На 25.09.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Благоевград: 04279. 619. 59, Авганцов Чифлик Ш. 72, Александър Стамболийски, Вихрен, Даме Груев, Местност Международно шосе, Промишлена, Промишлена зона, Св. Димитър Солунски, Страцин

На 25.09.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Благоевград: Св. Димитър Солунски

На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Борис Сарафов, Васил Левски, Дъбравска, Илинден, Костур, Местност Мингингова поляна, Местност Септемврийче, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Петър Зографски, Полковник Дрангов, Св. Димитър Солунски, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев, Страцин, Тодор Александров

На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04217. 920. 1. 70, Местност Септемврийче

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Местност Мингингова поляна, Местност Септемврийче

Община Гоце Делчев  

На 27.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Беслен: Парцел 227 По Плана на с. Беслен

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Вардар, Георги Бенковски, Дунав, Никола Вапцаров, Търговска

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ХVIII-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика;  Гоце Делчев: Драмски път

На 27.09.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев: Дунав;  Илинден, Общ. Хаджидимово;  Копривлен: 000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, Пи-000186, Първи май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански двор, Тодор Паница, ХII-544 Кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански;  Ново Лески: М. Варадите, Местност Варади, с. Ляски, Имот 501003;  Петрелик;  Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор № 042003;  Хаджидимово: 015002, X-551, Кв. 44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Долна Вария, неуточнен адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански двор, УПИ-ІХ-74, Кв. 73А, Тодор Каблешков, Трети, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 27.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Теплен

На 28.09.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Брезница: Балийца, Барата, Бели брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, неуточнен адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

Община Гърмен  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дебрен: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Извън регулация ПИ 038014, Корилово, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Седма, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.09.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Дебрен: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Деветнадесета, М. Решманица, Осемнадесета, Осма, Първа, Решманица, Седемнадесета, Ст 22 Кл в ТП Дебрен 2, Трета, Четвърта

На 25.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново: клиентите, захранени от ТП 1, Клона

На 26.09.2017 г. /11:30 - 14:30 ч./ -  Лещен

На 26.09.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долно Дряново: Клиентите Захранени от ТП 1

На 28.09.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Дъбница: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, неуточнен адрес, Осма, Първа, Седма, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шестнадесета

На 28.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Дъбница: Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, неуточнен адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 28.09.2017 г. /12:30 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв. 2

На 29.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: Благой Матеров, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, неуточнен адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Петнадесета, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Тридесета

На 29.09.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Хвостяне

Община Кресна  

На 26.09.2017 г. /11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кресна: I-821, 823, 824 Кв. 63, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Гоце Делчев, Грънчар, Еделвайс, Здравец, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Македония, Мело, Мир, Момина Скала, неуточнен адрес, Ново село, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Спартак, Стадиона, Стоян войвода, Струма, Тиса, Тодорин връх, Цар Борис III, Цар Самуил, Цар Симеон, Шемето, Яне Сандански

На 26.09.2017 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кресна: Център

Община Петрич  

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Габрене: Акация, Александър Матрасов, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън регулацията, Извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Мир, Митко Палаузов, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, Родина, Стопански двор, Тумба

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово: Бяло море, Ванюша Валчук, Витоша, Иван Вазов, Извън регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Места, Оборище, Стою Хаджиев, Струма, Христо Ботев, Цветко Аврамов, Юрий Гагарин;  Старчево: Асанката

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич;  Митино

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Брегалница, Васил Левски, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Рила, Стефан Караджа, Цар Калоян;  Кърналово: Бяло море, Иван Вазов, Кожух, Ленин, Рила, Свобода

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Старчево: XVI-8, Кв. 3, Местност Асанката

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Георги Урумов, Ильо войвода, Местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Габрене: Акация, Граничар, Иван Вазов, Извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Мир, Митко Палаузов, Отец Паисий, Прогрес, Родина, Тумба

На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Дунав, Осогово, Полковник Дрангов, Солунска, Цар Борис III, Цар Калоян;  Струмешница

Община Разлог  

На 25.09.2017 г. /09:15 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градево: Местност Бяла поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах. Кацарска, Местност Стружка река - Лагове, Средорек, Требища, Требище;  Разлог: База Предел, Бойков рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети Километър, Местност Предел, Местност Пром. Зона-Долен Стопански двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел

На 25.09.2017 г. /09:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градево: Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах. Кацарска, Местност Стружка река - Лагове, Средорек, Требище;  Разлог: Местност Баба Цвета, Местност Логовете, Местност Предел, Местност Пром. Зона-Долен Стопански двор

На 27.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков

На 27.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Бойков рид, Местност Бойков рид, Местност Кулата, Местност Раплево, Местност Шипоко

Община Сандански  

На 26.09.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Дамяница: 034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо войвода, Комсомолска, Местност Мело, Местност Метлата, Местност Тухларна, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, Р-н ЖП Гара, Радецки, Струма, Черно море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Склаве: 7-ми конгрес, Бялата Пръст, Гоце Делчев, Климент Охридски, Комсомолска, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Отец Паисий, Партизанска, Първи май

На 25.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Сандански: IV - 1539, връх Елен, Каменица, Кожух, Македония, Мусала, Огражден, Пресиян, Свобода, Синаница, Сирма войвода, Славянка, Хан Крум

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Левуново: VIII+437, Кв. 40, Главен път Е-79, Девети май, Иван Козарев, Илинден, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Никола Вапцаров, Орловец, Победа, Стефан Караджа, Струма, Чавдарци, Черно море, Шейново, Шипка

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово: 10-79

На 25.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сандански: Местност Друма, Местност Мацкова градина, Местност Хано, Р-н Главен път Е-79, Р-н Мацкова градина, Свобода

На 25.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Поленица: Дабо, Мацкова Градина, Местност Валога, Местност Друма, Местност Мацкова градина

На 26.09.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Сандански: Гео Милев, Имот 813, УПИ II, Кв. 39, Македония, Мелник, Осми март, Плиска, Свобода, Хан Аспарух, Христо Смирненски

На 26.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Сандански: Берово, Иван Вазов, Свобода, Юрий Гагарин

На 26.09.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Сандански: Местност Друма, Местност Мацкова градина, Местност Хано, неуточнен адрес, Р-н Главен път Е-79, Р-н Мацкова градина, Р-н пътно Управление, Свобода, Стефан Стамболов

На 26.09.2017 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Дамяница: Местност Тухларна, Р-н ЖП Гара

На 26.09.2017 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Сандански: Крайречна, Свобода, Спано поле, Стефан Стамболов

На 26.09.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Асен Златаров, Княз Александър Батенберг, Кръстьо Хаджииванов, Любен Каравелов, Тодор Каблешков, Трети март

Община Сатовча  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Кочан: Антон Иванов, Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Капитан Петко войвода, Младост, неуточнен адрес, Осма, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Седма, септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Тракия, Христо Смирненски, Шеста

На 28.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ваклиново: неуточнен адрес, Стефка Събчева, Стопански двор

На 28.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей морев, Бор, Вергил Ваклинов, Граничарска, Дончо Ганев, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, неуточнен адрес, Парка, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Стефка Събчева, Страцин;  Кочан: Пристране

Община Симитли  

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Иван Козарев, Любен Каравелов, Миразица, Ораново, Партизанска, Предел, Преспа, Симитли, Яне Даракчийски

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Брежани: Георги Димитров, Здравец, Местност Вощинарци, Миньор, Пейо Яворов, Христо Апостолов, Център

На 25.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Полето

Община Струмяни  

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Микрево: 6-ти септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Васил Априлов, Василево, Василево, Вихрен, Даме Груев, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Малешевска, Митрополит Борис, Нова махала, Орфей, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Петър Берон, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Решково, Сирма войвода, Сирма войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Струма, Трети март, Хан Омуртаг, Цар Иван Шишман, Чинара, Яне Сандански

На 25.09.2017 г. /11:30 - 11:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Градешница: неуточнен адрес;  Струмяни: Главен път Е79, Струма

На 25.09.2017 г. /11:30 - 14:00 ч.; 11:30 - 11:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Илинденци

Община Хаджидимово  

На 29.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Блатска

На 29.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: 015002, Ангел Кънчев, Бор, Бреза, Възрожденска, Георги Бенковски, Димо Хаджидимов, Драма, неуточнен адрес, Панайот Волов, Прогрес, Свети Георги, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Освободител, Цар Самуил

На 29.09.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово

Община Якоруда  

На 25.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Конарско

На 26.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч./ -  Якоруда: Цар Борис III/Георги Димитров

На 26.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Юруково

На 26.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Якоруда: Даме Груев/Никола Вапцаров/, Джебре/Иван Ботушанов/, Кожух, Места/П. Джеджеров/, Ореховица.

 

 

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Съдът върна делото срещу Божо Кравата на прокуратурата заради процесуални нарушения 0| 25 |21.10.2017 . Според Теменужка Петкова, оборудването за АЕЦ „Белене“ се пази добре 0| 322 |21.10.2017 . Арестуваха българин, източвал пари от две банки в Хърватска 0| 405 |21.10.2017 . Отричат нападението в Мюнхен да е свързано с тероризъм 0| 588 |21.10.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах