Сряда, 22 Ноември 2017, 18:51
Frognews
0| 2669 |15.09.2017

Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18-24 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

 

Област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

 

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД

Община ВИТОША

На 18.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бяло Поле, Василашко Езеро, Манастирски Ливади-Запад, Проф. Велизар Велков, Ралевица

На 19.09.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: Парк Витоша

На 19.09.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ - София: Парк Витоша, Планина Витоша

На 19.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Българска Легия, Бяло Поле, Иван Сусанин, Казбек, Майстор Д.Софиянлията/666/, Майстор Павел От Кримин, Пирин

На 20.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Борис Димовски, Боянски Възход, Българска Легия, Василашко Езеро, Казбек, Манастирски Ливади, Пирин, Родопски Извор, Тодор Каблешков

На 21.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Белмекен, Борован, Бъкстон, Всеволод Гаршим, Върба, Ген. Суворов, Живописна, Кореняците, Любляна, Миле Попйорданов/Бр.Огън/, Омая, Подножие, Полк. Стйно Бачийски, Полк. Стойна Бачийски, Седянка, Симеон Радев, Средорек

На 22.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Борован, Братя Бъкстон, Всеволод Гаршин, Ген. Суворов, Дамян Дамянов, Евлия Челеби, Захари Зограф, Звездица, Иван Милев, Комините, Кореняците, Крушова Градина, Любляна, Манактирски Ливади Запад, Пирин, Подножие, Полк. Стойно Бачийски, Сърнела, Цар Борис III/Девети Септ.

Община ВРЪБНИЦА

На 21.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Връбница-1, Надежда 5

На 18.09.2017 г. /09:20 - 15:30 ч./ - София: Връбница-2, Надежда 6

На 19.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 20.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда 5

Община ИЗГРЕВ

На 19.09.2017 г. /09:15 - 11:00 ч./ - София: 132-ра/Изгрев/, Русаля, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/

На 18.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: XXV-1049,2225,2226,Кв.2в, Пимен Зографски/Ал.Пеев/, ХХIV-1050, 1051, 1603

Община ИЛИНДЕН

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Илинден, Пиротска/Трети Април/, Царица Йоанна

На 20.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - София: Илинден, Разсадника, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Цар Симеон

Община ИСКЪР

На 18.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Бусманци: Гълъбец(Ул.25-та), Д-Р Ив.Стаменов/Ул.24-та/, Татарски Път(Ул.26 и 28)

На 18.09.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Казичене: Серафим Стоев

На 18.09.2017 г. /10:00 - 12:30 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ - Кривина, Общ. Столична: Демокрация/П.Йосифов/, Околовръстен Път

На 18.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Бусманци

На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Дружба 2

На 20.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - София: Искърско Шосе

На 18.09.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ - София: Продан Таракчиев

Община КРАСНО СЕЛО

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Гоце Делчев/Емил Марков/, Княгиня Клементина/Д.Милано, Пенчо Славейков, Пирински Проход, Свети Иван Рилски, Яков Крайков/Макаренко/

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Гоце Делчев/Емил Марков/, Княгиня Клементина/Д.Милано, Пенчо Славейков, Пирински Проход, Свети Иван Рилски, Яков Крайков/Макаренко/, Ястребец

Община КРЕМИКОВЦИ

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Бухово: 714, Извън Регулация, Пи 712, Янтра

На 18.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, Ботунец 1, Враждебна, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Отец Паисий, Сеславци, Челопечене, Челопеченско Шосе, Челопешко Шосе, Чепинско Шосе

На 18.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Отец Паисий

На 18.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Челопечене: Извън Регулацията

Община ЛОЗЕНЕЦ

На 20.09.2017 г. /10:00 - 10:30 ч./ - София: Сребърна 21, Ул. Люба Величкова 24

На 18.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София: Асен Разцветников/431-ва/, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

Община ЛЮЛИН

На 18.09.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ На 19.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 20.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 21.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Люлин

На 18.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Люлин 10

На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Люлин 5

На 19.09.2017 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 13:00 ч./ - София: Люлин 8

На 19.09.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Люлин 8, Люлин 8

На 18.09.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Люлин 8, Търново

На 21.09.2017 г. /09:30 - 13:15 ч./ - София: Сливница

Община МЛАДОСТ

На 18.09.2017 г. /10:30 - 16:30 ч./ - Горубляне: Крайречна, Царица

На 20.09.2017 г. /10:30 - 16:30 ч./ - София: Дружба 2, Младост 3

На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 3

Община НАДЕЖДА

На 21.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда 4

Община НОВИ ИСКЪР

На 19.09.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Балша: Акация/Септемврийска Слава/, Банишора/4та/, Борова/Васил Коларов/, Бреста/22ра/, Васил Левски/7ма/, Връплина/3та/, Възрожденска/5та/, Гаджовица/10та/, Иван Денкоглу/1ва/, Липа/Девети Септември/, Люляк/24та/, Медна Глава/17та/, Мир/19та/, Орехова/2ра/, Пи 02511,4604,1132 Кв.10, Просвета/8ма/, Раковска/Млада Гвардия/, Свилен Димитров, Свобода/11та/, Спортист/12та/, Средорек/20та/, Стара Планина/14та/, Христо Ботев/16та/, Чавдар Войвода/13та/, Чемшир/15та/, Шипченски Проход/26та/, Юрий Гагарин/25та/;  Доброславци: V-824,825, Борова Гора, Бранище/Благой Тодоров/, Бригадирска, Бунтовник, Бърдо, Бял Камък, Бяла Земя, Валога, Воденицата, Габровница, Гардения, Гелкова Падина/Стефан Петро, Георги Велев, Градинарска, Градище, Грамадите, Детска Песен, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Доброславци УПИ 847 Кв. 46, Житенски Път, Здравец/Първан Пижов/, Космонавт, Кръста, Летец, Ложев Дол, М.Геренчето, Пи № 086031, 086045, М.Могилка,Пи 21662.4760.19, М.Песоко, М.У Полето, Имот № 102004, Масларска, Мегдана, Могилка, Монова Могила/Симеон Ангелк, Овощна Градина, Отава, Паметника, Панчовица/Станислав Василев, Парашутист, Пешовица, Пи 21662.4842.10, Пи № 097027 М.Руля, Първанова Чешма, Ракита, Средорек, Стадион, Станислав Денков, Старото Училище/Бойчо Милев, Сълзица, Типченица, Ул. Стадион УПИ XIV-718, УПИ I-830, Кв. 52а, УПИ XII-858, Кв.46, УПИ ІІ-617,Кв.35 Стопански Двор, УПИ ХIII-91,Кв.45, Уршак, Ширината, Шумка/Борислав Занев/;  Кътина: 013173, 1-ва, 41010.4479.530, Акация/Венко Рашков/, Ален Мак, Балкан, Бор/Партизанска/, Брадковица, Братковица УПИ VІ-800 Кв.66, Бунтовник, Детска Песен, Дъбиците, Еделвайс/Шопски Парт.Отряд/, Езеро/Васил Коларов/, Здравец, Здравчи Камък, Иглика, Кв.20, Климент Охридски, Кокиче/Окт.Революция/, Лале, Латинка, Летец, Локомотив, Местн.Теменуга, Местност Алула, Местност Братковица, Местност Малио Дол, Местност Манастирчето, Местност Червена Река, Миньор, Младежка/Комсомолска/, Моста, Никола Христов, Пи 41010.4890.172, Пи № 41010.4479.98, Пи-38079, р-н Нови Искър, Пирамидите/Никола Желязков/, Площада, Професорска, С-У Черквата На Пирамидите, Синия Вир, Сливница, Хайдути, Христо Ботев/Георги Димитров;  София: 1-ва, Кремиковци, Лале, Миньорска;  Нови Искър: 41010.4901.19, Билка, Голо Бърдо, Еделвайс, Здравец, Искърско Дефиле, Космонавт, Крушетата, Кътински Път, Летец, Ливадски Път, Малко Бърдо, Перла, Смагово/Прогрес/, Стадион, Христо Ботев/23 Септември/, Чавдар Войвода/Чавдарци/

На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Доброславци: Борова Гора; София: 1-ва

Община ОБОРИЩЕ

На 19.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Евлоги и Христо Георгиеви, Мърфи

На 19.09.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ - София: Княз Александър Дондуков

Община ОВЧА КУПЕЛ

На 19.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: 696-та/Овча Купел/, Иван Радоев/Уляна Громова/, Народно Хоро, Проф.Михайло Парашчук/690-Т

Община ПАНЧАРЕВО

На 18.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Герман: 979 /Vіі-123/, Брайново, В.З.Лозето М.Терасите Пл.804, Вилна Зона Лозето, М. Терасите,Пи 3092, Старият Път, УПИ Vіі-86а,86б Кв.3 М.Лозето, УПИ Х-129 М.Лозето;  Панчарево: В,З,Лозето Пи 14831,6512,1143

На 18.09.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Кокаляне: В.З Китката Пи 276, Вилна Зона Китката, Китката, Теменуга

На 18.09.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./ - Панчарево: 22-ра, Самоковско Шосе

На 18.09.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Панчарево: Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л Іv-197,Кв.2, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Деница/В.З.Градище/, Детски Град, Зорница/В.З.Градище/, Косанин Дол, Местност Косанин Дол, Младежка/В.З.Градище/, Ружа/В.З.Градище/, Сълзица/В.З.Градище/, Тинтява/В.З.Градище/, Явор/6-та/;  София: Местност Косанин Дол, Ралица

На 18.09.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Панчарево: Вилна Зона Градище, Тинтява/В.З.Градище/, Топола/В.З.Беликата/

На 18.09.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./ - София: Местност Косанин Дол

На 19.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ген.Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов Дол, Ела, Липова Падина, Лъката, Петров Кладенец, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор

На 19.09.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Долни Пасарел: 113043, Акация, Вилна Зона Пасарелско Езеро, М.Язовир Искър, Самоковско Шосе, Щъркелови Гнезда, Язовир Искър

На 19.09.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Кокаляне: Искър

На 19.09.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Панчарево: 22-ра;  София: Витоша-Вец Симеоново, Искърско Шосе, Пасарелски Язовир

На 19.09.2017 г. /10:15 - 17:00 ч./ - Долни Пасарел: Самоковско Шосе

На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кокаляне: Александър Генков/Г.Панков/, Вилна Зона Бяла Нива, Грамада, Димитър Благоев, Държов Дол, Зора, Иван Шишман, Изгрев, Искър, Латинка, Лъката, Малчика, Местн.Свлачището, Михово Блато, Орниче, Петров Кладенец, Петър Берон, Родолюбие, Роза, Роса, Слатин Дол, Тодорини Кукли, Тополите, Трудолюбие, УПИ Ix-1173,2011 Кв.25, Урвич;  Панчарево: Кв.Кокаляне;  София: Ген. Паренсов, Искър

На 20.09.2017 г. /10:30 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: Ярема/20та/;  Ковачевци, Общ. Самоков: В.З. Ярема, В.З.Ярема М.Високи Рид Пи1;  Самоков: В.З.Ярема УПИ XXII-176 Кв.23

На 20.09.2017 г. /10:30 - 16:30 ч./ - София: Климент Охридски

На 21.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Кокаляне: Буката, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев

 Панчарево: 38-ма В.З.Беликата, Xvi-358, Акация/В.З.Беликата/, Беликата, Божур/В.З.Беликата/, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Градище, Вукова Кория/Лиляна Димитро, Дебело Гуно, Детелина/31-ва/, Дружба, Дърводелица, Иван Шишман, Иглика/8-ма/, Йованец/Начо Иванов/, Курията, Липа/В.З.Беликата/, Лъката, Люляк/30-та/, Люляк/30-та/, Мак/В.З.Беликата/, Момина Сълза/7-ма/, Морава/В.З.Беликата/, Нарцис/В.З.Беликата/, Падинето, Парцел XIV Кв.30, Урвич, Юри Гагарин;  София: І - 817, Кв.24а, Акация, Беликата, Иван Радоев/456-та/, Местност Стария Мост, София, р-н Панчарево,УПИ ХІІ-541,663 Кв.13

Община ПОДУЯНЕ

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Резбарска

Община СЕРДИКА

На 20.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Банишора, Ген.Столетов, Китна

Община СРЕДЕЦ

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Граф Игнатиев

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Ген. Гурко

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Любен Каравелов

На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Васил Левски, Граф Игнатиев, Патриарх Евтимий

На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Васил Левски, Граф Игнатиев

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД

На 19.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: 182-ра Кв.Мал.Долина/Младос

На 20.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч./ - София: Малинова Долина

Община ТРИАДИЦА

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Балша/Д-Р Минчо Нейчев/, България, България, Витоша, Гатьо Шишков/492-ра/, Ген. Иван Колев/489/, Ген. Кирил Ботев, Деде Агач, Джон Атанасов/487-ма/, Джон Атанасов/487-ма/, Кърниградска/Гочо Гопин/, Манастирски Ливади, Метличина Поляна/Васил Ленк ., Мила Родина, Михаил Буботинов, Нишава/Георги Аврамов/, Риккардо Ваккарини, Стрелбище

На 19.09.2017 г. /10:00 - 12:30 ч./ - София: 488-ма/Триядица/, 493-та, 496-та, Акад.Вера Мутафчиева, Асен Йорданов/486-та/, Асен Найденов/493/, Гатьо Шишков/492-ра/, Емилиян Станев/490/, Енос, Иван Андонов/491-ва/, Люба Величкова/497-ма/, Манфред Вьорнер/495/, Местност Кръстова Вада, Мичман Тодор Саев/496/, Никола Й.Вапцаров, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Сребърна/Първомайска/

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ

Община Антон

На 23.09.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Георги Бенковски, Дойранска Епопея, Европа, Еделвайс, Лайка, Липа, Лъджене, Любен Каравелов, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Христо Ботев, Цар Борис III, Юрий Гагарин

На 23.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Антон: България, Вежен, Граничар, Дружба, Зорница, Извън Регулация, Изгрев, Панайот Волов, Средна Гора, Стара Планина, Шипка

Община Божурище

На 18.09.2017 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Божурище: Акация, Европа, Землище С. Пролеша / Божурище, Максим Горки, Стп Максим Горки, Хан Кардам, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Бара;  Пролеша: 70, I-040225, IV-Училище, Ix-108, Кв.16, Васил Левски, Иван Вазов, Лале, Пи 043001, Ул.Кокиче, УПИ V-29 Кв.11, УПИ Vі-040021 Кв.65 Общ. Божурище, УПИ VІ-045140, УПИ Vіі-108, Кв.16, УПИ ||-259,Кв.75, УПИ Іv-296, УПИ Хvіі - 014034 Кв.8 М.Лазар, УПИ ХІ-102 Кв.15, Христо Ботев, Христо Ботев/Бивш Стопански Двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв.71;  Хераково: II-024019, III-028096, Кв.1, IV-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, V-130086, М.Савина Водиеница 75, Vi-028096, Кв.1, VII-028073, Кв.1, XII-396 и XII-397, Кв.39, III -694,Кв.48,Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), М. Балин Дол, М. Скала, УПИ III-176111, Кв.2, Махала Белица, УПИ 024020, Кв.4, УПИ I-694, Кв.48, УПИ V-024020 Кв.4, УПИ V-166, Кв.1, УПИ VIII-126, Кв.4, УПИ XII-029062, УПИ XXi-342,Кв.37, УПИ Хv-545, Кв.70, М.Кантон, Хан Кубрат, Хераково Ханче;  Храбърско: I-075017 Кв.54, II-044016, IV-278 Кв.42, Махала Старо Село, Махала Черен Пешо, Местн.Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I-076022,Кв.57, УПИ III-1981, УПИ-V-18,Кв.3, Черковна

На 18.09.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Пролеша: 70, IV-Училище, Васил Левски, Христо Ботев

На 18.09.2017 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 18 Та, 22-ра, XVII-418,Кв.51, Деянова Воденица, Махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв.38, УПИ III-219 Кв.34, УПИ І--410 Кв. 50, ХvII-244

На 18.09.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Храбърско: I-075017 Кв.54, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I-076022,Кв.57, УПИ III-1981, УПИ-V-18,Кв.3, Черковна

На 21.09.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Храбърско: IV-278 Кв.42, Нарцис

На 21.09.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Храбърско: УПИ -2-Кв.20

Община Ботевград

На 22.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: 003036, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Воденицата, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-20-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-36-А, Зелин-4-та, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния Път, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, М.Воденицата, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Стара Планина, Стефан Стамболов, Трети Март, Цар Освободител, Чеканица, Широко Ливаде

На 18.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Ботевград: Саранск, ТП

На 22.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Врачеш: Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Иван Вазов, Извор, Околчица, Освобождение (9-ти Септемвр, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Победа, Първенец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Синчец, Стара Планина, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Явор

Община Годеч

На 19.09.2017 г. /11:00 - 13:15 ч./ - Годеч: Vi-1405, Кв.130, М.Свинарника, Мах.Джуричова, Местн.Цоланова, Найденова, Найденова Махала, Пи 004087, Русе, Софийско Шосе, Хан Аспарух, Цикура, Цоланова

Община Горна Малина

На 18.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина: 000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Осемнадесета, Пл.Іі-45,Кв.43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ Хіv-67 Кв.38, Х-274 Кв. 48, Четиридесет и Втора, Четиридесета;  Байлово: II-274 Кв.31, III-366,Кв.41, VI Общ Кв 1, Пи048007, УПИ-Xv-110,Кв.25;  Белопопци: Пи 035049-Нива Земед.Земя, III-354, Кв. 34, Vі-266, Бивш Стопански Двор, М.Чукарката,Имот№027006, УПИ XII-256 Кв. 12, УПИ III-324, Кв.35, УПИ III-43, 44, УПИ Іх-Общ,Кв.40, УПИ Хіх-346 Кв.25;  Гайтанево: VІІ-155, Кв.10, УПИ II-45, Кв.15, УПИ VIII-230, Кв.23, Центъра Населото; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Иван Вазов

На 18.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Голема Раковица: I-209 Кв. 70, XXIV-81 Кв.2, П-Л IV, Кв.58, П-Л VIII-194, Кв.28, П-Л Іv-73, Кв.1, П-Л Іі-272, Кв.37, Стопански Двор, УПИ VIII-519, Кв.52, УПИ Vіі-139, Кв.13, УПИ Іі-531, УПИ Хvіі-197, Кв.28

Община Драгоман

На 20.09.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: Vіі-99

На 20.09.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Драгоман: Александър Стамболийски, Драгония, Ивайло, Кирил Богданов, Петър Берон, Пи 162112, Три Уши, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Етрополе

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Етрополе: Александър Стамболийски, Георги Антонов, Георги Бакалов, Йорданка Чанкова, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Руски, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 18.09.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Манаселска Река: Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете

На 18.09.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ На 19.09.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв.1, Кладевски Дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков Дол, Махала Радов Дол;  Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото; Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец Кв.9 УПИ VIII, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин;  Етрополе: Равнището;  Лопян: 005034, В.З.Лопян, Кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра;  Малки Искър;  Осиковица: Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата;  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л VI-61, Кв.5;  Равнище: I Кв.29, XVII-290, Кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв.8

На 18.09.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ На 19.09.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 21.09.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Лъга

На 18.09.2017 г. /10:15 - 13:00 ч./ - Джурово: Махала Мечи Трън, Махала Отявец

На 18.09.2017 г. /10:15 - 13:00 ч./ - Лопян: Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Махала Черешовица, Местност Черешова, Никола Михайлов, Пета, Свещи Плаз, Цвятко Янков, Четвъра

На 19.09.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Манаселска Река: Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Долна Липа, Махала Липа, Махала Печор, Махала Чульовци

На 19.09.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Манаселска Река: Махала Гола Могила, Махала Драгоица, Махала Череша

На 20.09.2017 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Бойковец: Орище, УПИ-І-142

 Етрополе: 128, 27-Ми Ноември, Акация, Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми;  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски

На 20.09.2017 г. /10:15 - 15:15 ч./ - Етрополе

На 21.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Етрополе: Александър Стамболийски, Богатирска, Братя Миладинови, Генерал Гурко, Георги Цариградски, Дандевил, Дончо Тепавичаров, Зольовец, Иван Канджаков, Кочо Честименски, Ленин, Малки Искър, Млада Гвардия, Преслав, Рудината, Ябланица;  Бойковец: УПИ-І-142;  Етрополе: 27-Ми Ноември, Акация, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бенковски, Богатирска, Васил Левски, Васил Овчаров, Георги Антонов, Георги Димитров, Григор Гошев, Дандевил, Дандевил, Двадесет и Седми Ноември, Девети Септември, Елаците, Калина Вескова, Каменица, Кирил и Методи, Кочо Честименски, Крушака, Ленин, Люляк, М.Равнище №210042, Малка Баба, Марийка Гаврилова, Младост, Оборище, Партизански, Партизански, Пионер, Полковник Гридзевски, Руски, Сашка, Свобода, Тодор Доков, Чавдар, Ябланица, Ябланица

На 21.09.2017 г. /09:15 - 09:45 ч./ - Правец: Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Местност Елисов Рът, Север, Средора, Тодор Живков

На 21.09.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Боженица: Махала Ласковци

 Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх;  Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв.4;  Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица;  Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци;  Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 21.09.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

На 21.09.2017 г. /15:00 - 15:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110

На 22.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: Кладевски Дол

Община Златица

На 19.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Златица: Александър Стамболийски, Вежен, Владислав Варненчик, Любен Каравелов, Македония, Опълченска, Свети Св.Кирил и Методий, Черешово Топче

На 19.09.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Златица: Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Гълъбец, Детелина, Дядо Пенчо, Златишко Поле, Извън Регулация, Кашана, Лулчо Гарчов, Момина Скала, Нено Гугов, П.Р.Славейков, Сава Чукалов, Свещи Плаз, Софийско Шосе, Тодор Пеев, Филип Тотю

На 19.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Златица: Генерал Гурко, Драва, Елин Пелин, Еп.Софроний Врачански, Иван Русеков, Киро Стоянов, Македония, Медет, Неделко Неделев, Пирин, Свети Св.Кирил и Методий, Софийско Шосе, Събко Милков, Хан Аспарух, Якуб Враня

На 19.09.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Пирдоп: Хан Аспарух

Община Ихтиман

На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Йордан Цонев, Кочиово, Кочиово, Отец Паисий, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Цар Освободител, Царчино, Царчино

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

На 19.09.2017 г. /08:45 - 13:15 ч./ - Ихтиман: Баба Вида, Ген.Столетов, Гео Милев, Димчо Дебелянов, Ивайло, Околовръстна, Средна Гора, Цар Освободител, Цар Самуил

Община Копривщица

На 19.09.2017 г. /11:00 - 15:30 ч./ На 20.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Копривщица: Георги Тиханек, Дончо Плачков, Иван Бората, Иван Келчев, Костадин Доганов, Панчо Мрънков, Полковник Кесяков, Ралчо Войвода, Хаджи Ненчо Палавеев

Община Костенец

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Горна Василица: 000147

На 18.09.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв.68, Акация, Арда, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Дунав, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Места, Момина Сълза, Мургаш, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна Гора, Стадионна, Странджа, Струма, Трапезица, Тунджа, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен

На 18.09.2017 г. /11:15 - 15:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Арда, Дунав, Места, Мургаш, Първенец, Свобода, Странджа, Струма, Тунджа, Хан Исперих

На 18.09.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Беласица, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Венетица, Веслец, Витоша, Ибър, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Ком, Константин Костенечки, Малина, Младежка, Нишава, Огоста, Олимпиада, Пионерска, Рила, Родопи, Роза, Свобода, Синчец, Странджа, Трети Март, Цар Симеон I

На 18.09.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Васил Левски, Веслец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Ком, Константин Костенечки, Родопи, Роза, Свобода, Странджа, Цар Симеон I

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Бор, Вароша, Георги С.Раковски, Здравец, Иван Вазов, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, Пипериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил и Методий, Христо Ботев

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец, Венетица, Кирил и Методий, Китка, Малина, Младежка, Нишава, Олимпиада, Пролет, Родопи, Синчец, Трети Март

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Момин Проход: Ален Мак, Княз Борис, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Стара Планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода

Община Костинброд

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 Кв.30

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Цръклевци

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Опицвет: 10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, УПИ XIV-169 Кв.32

На 19.09.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Богьовци: Имот 5340057, УПИ II -29, Кв.9

Община Мирково

На 23.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Мирково: Александър Стамболийски, Захари Груев, Кооперативна Искра, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Разкола, Симеон Попов, Средна Гора, Стоимен Танов, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Христо Ботев, Цвятко Караджов

Община Правец

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:00 - 16:15 ч./ - Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Мицев, Капитан П.Стайков, Нератовице, Отряд Бенковски, Стара Планина

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Чекотин;  Манаселска Река: Махала Буджов Дол, Махала Липа, Махала Смолевица, Махала Чульовци

На 18.09.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ - Осиковица: Махала Чифлика

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Равнище: I Кв.29, Махала Големанско

Община Самоков

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, БКТП Градина - Ковачевци

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков

 Поповяне: Пи 000368;  Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, Христо Максимов, Явор;  Самоков: Ул. Здравец, Ул. Софийско Шосе 15

На 19.09.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Самоков: Курорт Боровец

Община Своге

На 18.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Добърчин

На 19.09.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Бакьово; Батулия: Махала Кукура, Местност Манастиро и Градо; Буковец, Общ. Своге; Владо Тричков: Махала Клисура, Махала Ромча; Огоя: II-24, 075039, Махала Войкин Дол-Реката; Ябланица, Общ. Своге: Мах.Две Реки, Общ.Своге МТП Тихов Дол

На 19.09.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Луково: Купeн, Общ.Своге МТП Орничето, Общ.Своге ТП Сърце;  Нови Искър: В.З. Кореа, Вз.Радеви Круши, Гниляне, Местност Радеви Круши, Минзухар, Пл.№165 и 166 В.З.Кореа;  Реброво: Батулийска Битка, Васил Левски, Искърско Дефиле, М.Чуклата, Мах.Старо Село, Мах.Бивола, Мах.Брестово, Мах.Кори, Мах.Реката, Мах.Слатина, Мах.Старо Село, Махала Старо Село М.Света Троица, Пейо К.Яворов, Стара Планина, Старо Село, Търговска, УПИ VІІ - 345 Кв.25, УПИ XV 221, Кв 25, Хаджи Димитрър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски;  София: 1-ва

На 19.09.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Реброво: Батулийска Битка, Васил Левски, Искърско Дефиле, Мах.Бивола, Мах.Брестово, Мах.Кори, Мах.Реката, Мах.Слатина, Пейо К.Яворов, Търговска, УПИ VІІ - 345 Кв.25, УПИ XV 221, Кв 25, Хаджи Димитрър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски

На 19.09.2017 г. /14:30 - 16:15 ч./ - Своге: Акация, Алеко Константинов, Борис I, Борова Гора, Георги С. Раковски, Двадесет и Едно, Звънче, Здравец, Изгрев (Ем. Марков), Искър, Мак, Ппc So 1420 - Svoge 2, Просвета, Република, Слънце, Староселска, Турист, Христо Ботев

На 20.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 12:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Лесковдол: Дренето Лозе, Общ.Своге МТП Размерица, Общ.Своге Уо;  Реброво: Мах.Брестово;  Редина: .Мах. Рединска Китка, и 73040,М.Шурдилица, М. Текьова Нива;  Томпсън: Александър Стамболийски, Бор, Борис I, Витоша, Даскалов, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, Мах.Бабол, Мах.Прокопаник, Никола Й.Вапцаров, Пирин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 20.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Своге: Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Витоша, Вихрен, Воденицата, Горски Пътник, Дреновско Храсте, Дунав, Желенско Шосе, Искър, Люлин, Мальовица, Мургаш, Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Орлин, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, Рила, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, УПИ XII-2077 Кв.154, Устрем, Цар Симеон, Черно Море, Юрий Гагарин

На 20.09.2017 г. /09:45 - 12:15 ч./ - Своге: Акация, Воденицата, Дреновско Храсте, Орлин, Цар Симеон

На 21.09.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково; Губислав;  Дружево;  Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Мах.Радеж ТП Равна Нива, Махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина;  Левище;  Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, Мах.Кат, Мах.Мъжев Дел, Мах.Ръжища, Мах.Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-XV-46;  Оплетня: Парцел V-94, Кв.3; София: Костенски Водопад/Васил Дим

На 21.09.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Иван Вазов

На 21.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница; Лакатник, Общ. Своге: УПИ V-68, Кв.19

На 21.09.2017 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Лакатник, Общ. Своге

Община Сливница

На 18.09.2017 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Алдомировци: 11-та, 15-та, 16-та, 21-ва, 23-та, 36-та, 41-ва, III-288 Кв.48, IV, 460, Кв.42, VII-275кв 50, Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Детелина (Д.Благоев), Здравец (Бр.Станиславови), Иван Вазов, Парцел Три,Кв.19, Седма, УПИ - Хіі-138 Кв5, УПИ XIV-203, УПИ ХХVIII-188, Кв49, Четвърта

На 18.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ На 19.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ На 20.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ На 21.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ На 22.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ На 23.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ На 24.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 18.09.2017 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 000345, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Вишая, Владимир Димитров-майстора, Войнишка Махала, Георги С. Раковски, Горна Махала, Гургулят, Гълъбовци, Двора На Апк, Девети Май, Дедо Пуне, Доктор Памукчиев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Имот 189,УПИ XXVIII, Кв.3, Капитан Олимпи Панов, Капитан Радко Димитриев, Кирил и Методий, Клисура, Клокотница, Княз Борис I, Кооператор, Кореняк, Кочо Честименски, Липите, Лозан Тончев, Любен Каравелов, Михаил Георгиев Кенин, Младост, Оборище, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Петко Славейков, Работник, Райна Княгиня, Ракита, Ротм. Ат.Бендерев (Д.Бенд, Софроний Врачански, Спартак, Тодор Каблешков, Три Уши, Труд, УПИ Хх-764, Кв 30, УПИ764, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христо Ботев, ХххIII 1860, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 18.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Алдомировци: Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта

 Сливница, Общ. Сливница: Александър Стамболийски, Васил Априлов, Войнишка Махала, Георги С. Раковски, Гургулят, Гълъбовци, Девети Май, Капитан Радко Димитриев, Клокотница, Кооператор, Кореняк, Кочо Честименски, Липите, Михаил Георгиев Кенин, Младост, Оборище, Паисий Хилендарски, Петко Славейков, Работник, Ракита, Спартак, Три Уши, Труд, Шейново, Юрий Гагарин

 

ПЛЕВЕНСКА ОБЛАСТ

Община Белене

На 18.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 19.09.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Божурлук: Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка;  Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра;  Стежерово: Аксаков, Ал.Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл.Заимов, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Г.Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д.Бендерски, Д.Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив.Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л.Каравелов, Л.Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански;  Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

Община Долна Митрополия

На 19.09.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 14:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Биволаре: Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Градинарска, Кирил и Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно Море

На 18.09.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Буковлък: Край Село

 Долна Митрополия: 057013, Арда, Батак, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Топалски, Вит, Г.С.Раковски, Дунав, Заводите, Заводска, Ивайло, Илю Войвода, Индустриална Зона, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Куба, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Москва, Оборище, Огоста, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парижка Комуна, Плевен, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Росица, Св.Св.Кирил и Методий, София, Средна Гора, Стефан Караджа, Странджа, Тимок, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан.Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цоню Матев, Ю.А.Гагарин;  Опанец, Общ. Плевен: 076008 М.Витска Елия;  Плевен: Витска Ялия

На 18.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Победа, Общ. Долна Митрополия: Индустриална Зона

На 18.09.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./ - Долна Митрополия: Батак, Васил Друмев, Васил Топалски, Г.С.Раковски, Дунав, Охрид, Росица, Св.Св.Кирил и Методий, Трети Март, Христо Ботев

На 19.09.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Божурица: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин;  Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май, Васил Левски, Индустриална Зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев

На 19.09.2017 г. /09:00 - 14:45 ч./ - Божурица: Александър Стамболийски, Беласица, Божур, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К и Методий, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин

Община Долни Дъбник

На 18.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Садовец: Ангел Кънчев, Арда, Бор, Карпати, Кремениш, Леска, Пирин, Роза, Стефан Караджа, Стоян Заимов

Община Левски

На 20.09.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Борислав: Васил Априлов, Васил Левски, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.К.Яворов, П.Р.Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Средна Гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю.А.Гагарин;  Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П.К.Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св.Св.Кирил и Методий, Скопие, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Циригова Могила, Черно Море, Янтра;  Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П.К.Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Янтра;  Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов; Летница, Общ. Летница: Александър Димитров;  Одърне: 9-ти Септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара Планина, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов;  Пелишат: 17 Партизани; Пордим: Алеко Константинов, Балкан, Братя Миладинови, В.Априлов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владимир Заимов, Гурко, Драва, Дунав, Иван Божинов, Иван Вазов, Кала Тепе, Крайречна, Одеса, Радецки, Раковски, Рила, Сергей Румянцев, Скобелев, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна

На 20.09.2017 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 15:45 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 22.09.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Летница, Общ. Летница

На 21.09.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 22.09.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Каменец, Общ. Пордим

На 21.09.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 22.09.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Левски, Общ. Левски

На 21.09.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 22.09.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Българене, Общ. Левски

Община Плевен

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-ви Май, 192008 Над Село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г.С.Раковски, Ген.Скобелев, Ген.Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Местност Над Село, Местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д.Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 18.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Брестовец: 158012, М. Съдовете, Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Къшин: Аврора, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Етрополе, Кирил и Методий, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов, Местност Над Село, Преслав, Рибарица, Рудозем, Стоански Двор, УПИ 16 Стр.Кв.1, УПИ-XII Кв. 19, Ю.А.Гагарин

 Плевен: Извън Регулация, До Гр.Плевен, Лозарска Среща Кл 1

На 18.09.2017 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Брестовец: 158012, М. Съдовете

На 18.09.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Вардар/П.Пеловски/, Велес/Ал.Дунчев/, Генерал Атанас Стефанов, Генерал Колев, Гургулят, Сан Стефано, Скопие

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коиловци: Балкан, Борис Бардушев, Братя Гъркови, Витоша, Георги С Раковски, Ленин, Марица, Местност Байнова Могила, Морава, Панайот Волов, Родопи, София, Стара Планина, Тича, Черно Море, Шипка

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Бяло Море, Васил Петлешков, Г Димитров, Милин Камък, Мусала, Първа, Радецки, Сергей Румянцев, Цанко Бакалов, Чепеларе, Шейново, Ямбол

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

 Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 19.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Летен Театър, Местн.Кайлъка, Местн.Плочата, Местност Кайлъка, Плочата

На 19.09.2017 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Плевен: Местн.Плочата, Плочата

На 19.09.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Антим Първи, Димитър Пападжаков, Иларион, Марагидик, Стара Планина, Шейново, Юмрукчал

На 19.09.2017 г. /09:01 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Изт.Индустриална Зона, Източна Инд. Зона XXIV-1281, Източна Индустриална Зона, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Хi А Кв.617

На 20.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Александър Малинов

На 20.09.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Върбишка, Георги Кочев, Панайот Волов, Христо Ботев

На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тученица: Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Кайлъка, Рила, Хаджи Димитър

На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плевен: Ведрина, Генерал Столетов, Индже Войвода/Хр.Кърпа/, Мара Денчева, Христо Ботев

На 20.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен

На 21.09.2017 г. /08:30 - 08:35 ч.; 13:55 - 14:00 ч./ - Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Местн.Кайлъка

 Радишево: Местност Стража

На 21.09.2017 г. /08:30 - 14:00 ч./ - Плевен: Местн.Кайлъка

На 21.09.2017 г. /08:30 - 14:00 ч.; 08:30 - 08:35 ч.; 13:55 - 14:00 ч./ - Бохот: 281003

На 21.09.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Веслец, Генерал Ганецки, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, Жеравна/А.Стоянов/, Сергей Румянцев

Община Червен бряг

На 19.09.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Червен Бряг: Антим, Г Бенковски, П.Р.Славейков, Паисий, Перник, Струга, Тулча, Хан Аспарух, Шейново

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Червен Бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска

 

ПЕРНИШКА ОБЛАСТ

Община Брезник

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч./ - Долни Романци

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 22.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кошарево

Община Перник

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Вискяр: Іі-253 Кв.30

На 18.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели Брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, Кв. Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св.Св.Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара Чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИ V Кв.7 Кв.Рудничар, Цанко Церковски, Шумен

На 18.09.2017 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Селищен Дол

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Зидарци

На 20.09.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Големо Бучино: Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XXIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен

 Драгичево: V-14,Кв.83, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни Връх, Янтра; Мало Бучино: Люлин/2-ра/; Мърчаево: 10-та; Перник: Бучински Път

На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Големо Бучино: Даскала, Дъбрава, Люлин, Република, София

На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: 1-ва, 1-ва, 10-та, 10-та, 11-та, 11-та, 12-та, 12-та, 2-ра, 2-ра, 3-та, 3-та, 4-та, 4-та, 5-та, 5-та, 6-та, 6-та, 7-ма, 7-ма, 8-ма, 8-ма, 9-та, 9-та, Рудничар, Рудничар

Община Радомир

На 18.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ На 19.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ На 20.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ На 21.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Извор, Общ. Радомир

Община Трън

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч./ - Филиповци

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трън: 8ми Март, Атанас Ботев, Гочо Гопин, Десета, Мосаловска, Народна Воля, Петър Асенов, Тако Пеев

На 20.09.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Парамун

На 21.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Бераинци;  Забел; Милославци: УПИ V-71, Кв.18; Насалевци; Слишовци; Цегриловци: Пи 197; Ярловци

На 21.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Бохова: УПИ-Х|-148;  Главановци,Общ.Трън

 Зелениград: Парцел III-253, Кв.40; Лешниковци; Рани Луг: П-Л Ххі-235, Кв.7; Стрезимировци; Трън: 8ми Март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов; Тураковци

На 21.09.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Бохова: УПИ-ХI-148;  Главановци, Общ. Трън; Зелениград: Общ,Трън, Парцел III-253, Кв.40, УПИ XXXIII - 371кв 20; Лешниковци: Имот 32, Кв.5

 Рани Луг: П-Л Ххі-235, Кв.7, УПИ Іv-280, Кв.3 Мах. Пещер; Стрезимировци: 56; Трън: Денчо Знеполски, Мах.Кошарите; Туроковци

На 21.09.2017 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Джинчовци;  Реяновци

На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трън: Атанас Ботев, Васил Левски, Еднофамилни Жилища, Мосаловска, Тенеси, Чарчалат

 

МОНТАНСКА ОБЛАСТ

Община Берковица

На 19.09.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Берковица: VIII Кв.153, Александровска, Антон Страшимиров, Извън Регулацията, Марин Дринов, Мусала, Райко Даскалов, Цар Асен

На 18.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

На 19.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Берковица: Александровска, Изгрев

Община Бойчиновци

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Громшин: 13, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Йордан Бърдарски, Кирил и Методи, Лало Божинов, М-Р Борис Костадинов, Никит Иванов, Панайот Волов, Петър Берон, Райко Даскалов, Сан Стефано, Ставри Георгиев, Страцин, Тито, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Янка Кирилова

Община Брусарци

За периода 18-22.09.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Василовци, Общ. Брусарци: Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Дора Габе, Елин Пелин, Извън Регулайията, Камен Евстатиев, Кръстьо Пишурка, Май, Петко Р.Славейков, Септември, Сидер Воевода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

Община Вълчедръм

За периода 19-20.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д.Благоев/, Братя Миладинови, България /Г.Димитров/, Ген.Владимир Стойчев /Мб/, Георги Попадийски, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Извън Населеното Място, Клокотница, Лайош Кошут, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пъстрина, Стадиона /Комсомолска/, Странджа, Струма, Съединение /В.Коларов/, Съединение /В.Коларов/, Трети Март /Г.Генов/, Хаимбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Самуил, Цибрица

За периода 18-19.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г.Димитров/, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Черни Връх, Юрий Гагарин

За периода 18-19.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Черни Връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Лом

На 19.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Гр. Лом: Кв. Момин Брод

За периода 18-22.09.2017 г. /08:30 - 18:00 ч./ - Лом: Акациева, Александър Ликов, Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бор, Бреза, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т.Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Клокотница(Ср.Гора-Мл.), Ковачишка, Липа, Лозарска, Ломски Казарми, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Мусала, Петрохан, Петър Попнинов, Пчела, Сергей Румянцев, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Спартак, Страхил Войвода, Струма, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен, Ястреб

Община Монтана

На 18.09.2017 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:55 - 10:00 ч./ - Долно Белотинци: 460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, Извън Регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 18.09.2017 г. /09:05 - 09:55 ч./ - Долно Белотинци: Извън Регулацията

На 18.09.2017 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:55 - 10:00 ч./ - Ерден: Извън Регулацията

На 18.09.2017 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:55 - 10:00 ч./ - Монтана: 1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 Местност Гламата, 48489.4.502, Жеравица, Захари Зограф, Извън Регулацията, Пи 48489.2.537

На 18.09.2017 г. /09:05 - 09:55 ч./ - Монтана: Извън Регулацията

Община Чипровци

На 18.09.2017 г. /17:00 - 19:00 ч./ На 19.09.2017 г. /17:00 - 18:00 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 17:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Белимел: Местност Ливагето

 Мартиново: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 18.09.2017 г. /17:00 - 19:00 ч./ На 19.09.2017 г. /17:00 - 18:00 ч./ На 21.09.2017 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Чипровци: 81390.128.663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Балканска, Васил Левски, Витоша, Волга, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна Войвода, Димитър Благоев, Дядо Лилчо, Ехо, Иван Станиславов, Извън Регулацията, Калето, Люляк, Павлето (В.Коларов), Петър Парчевич, Ропотамо, Септемврийци, Точо Войвода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода

На 19.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Горна Ковачица: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, Пи 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 20.09.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./ - Чипровци: 81390.128.663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Балканска, Васил Левски, Витоша, Волга, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна Войвода, Димитър Благоев, Дядо Лилчо, Ехо, Иван Станиславов, Извън Регулацията, Калето, Павлето (В.Коларов), Ропотамо, Септемврийци, Точо Войвода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода

На 21.09.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./ - Чипровци: 81390.128.663 Мангесина Ливада, Извън Регулацията

Община Якимово

За периода 19-21.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Якимово: Бачо Киро, Васил Левски, Веслец, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Градище, Девети Септември, Дунав, Единство, Ивайло, Иван Вазов, Иван Лешев, Извън Регулацията, Калоян, Калоян, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Самуил, Сергей Румянцев, Спас Игнатов, Цанко Церковски, Цибрица, Черковна

За периода 20-22.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Якимово: 23-Септември, Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Витошка, Войн Петров, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Драгоевска, Дунав, Йордан Чушков, Качо Комитски, Кръсто Белчев, Македонска, Местност Стопански Двор, Неофит Бозвели, Огоста, Отец Паисий, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Петър Димитров, Пиротска, Първо Трифонов, Рила, Росица, Симеон Иванов-Мончо, Станке Димитров, Странджата, Султаница, Тунджа, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Асен, Цар Шишман, Шипка, Ъгъла На Ул. Г. Димитров и Драгоевска, Янтра

 

ЛОВЕШКА ОБЛАСТ

Община Априлци

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Вълко Йонков/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Кв.Ново Село, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Ново Село/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/

На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Вълко Йонков/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Кв.Ново Село, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Ново Село/Ново Село/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/

Община Луковит

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 23.09.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Беленци: Бузлуджа, Георги Бенковски, Главна, Деница, Каноското, Кошута, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Чавдар, Шипка

На 21.09.2017 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Румянцево: Разделна, Централна, Чукара

Община Тетевен

За периода 18-22.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Тетевен: Асен и Петър, Вит, Кап.Петко Войвода, Люлин, Полатен, Стария Дъб, Хиляда и Триста Години, Янко Сакъзов

На 18.09.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Тетевен: Вежен, Върбанчовец, Димитър Д.Стойчев, Емил Марков, Иван Фурнаджиев, Лальо Пеев, Марин Урманов, Мария Удренова, Палтен, Стара Планина, Стоян Костов, Червен

На 18.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Тетевен: Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Свидово, Местност Банков Дол; Черни Вит

На 18.09.2017 г. /09:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.09.2017 г. /09:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Тетевен: Вършец

На 18.09.2017 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Тетевен: Бели Вит, Ключ, Пеновото

На 18.09.2017 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Тетевен: Пеновото

На 19.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Български Извор: 112005, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Мах.Солун, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Райна Княгина, Хемус

На 19.09.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Местност Рупци

На 20.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Глогово: Елов Дол, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, Местн.Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 20.09.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Тетевен: Васил Петров, Първи Ноември, Станьо Петков

Община Троян

На 18.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Мах.Баба Стана

На 18.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 23.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дълбок Дол: Бор, Васил Мочев, Васил Събчев, Иван Дончев, Пчелинът, Първи Май, Теменуга, Чучура

На 19.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, Мах.Маргатина, Мах.Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска; Врабево: Антон Иванов, Арх.Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св.Св.Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А.Гагарин; Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн.Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков; Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев; Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра; Троян, Общ. Троян: Акад.Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

Община Угърчин

На 19.09.2017 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Драгана: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Гоце Делчев, Любен Каравелов, Сан Стефано, Стефан Караджа, Христо Ботев, Яне Сандански

На 18.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Угърчин: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Левски, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Георги Иванов, Голи Рът, Горник, Доростолска, Кокиче, Новоселска, Освобождение, Осми Март, Пейо К.Яворов, Петър Берон, Поп Андрей, Теменуга, Шипка, Шумака, Явор

Община Ябланица

За периода 18-22.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Малък Извор, Общ. Ябланица: Бор, Бреза, Зора, Лисец, Местност Езерото, Миразчийска

На 18.09.2017 г. /08:00 - 17:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 17:00 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 17:00 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 17:00 ч./ - Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Васил Априлов, Васил Левски, Владайско Въстание, Здравец, Латинка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Първи Май, Трети Март, Филип-Тотю

На 19.09.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./ - Добревци, Общ. Ябланица: Буревец, Васил Левски, Георги Петров, Захари Стоянов, Люляк, Паисий Хилендарски, Ратица, Христо Ботев, Централна

На 20.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Вутю Малков, Възраждане, Дачевци, Дружба, Кокиче, Оборище, Печовци, Теменуга, Трети Март, Тълкийското

На 20.09.2017 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Златна Панега: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Извор Златна Панега, Кап.Петко Войвода, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

 

КЮСТЕНДИЛСКА ОБЛАСТ

Община Бобов дол

На 21.09.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Коркина: Коркина, Х-21,Кв.2

Община Бобошево

На 19.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 21.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77,Кв.11, ХII,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 18.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 21.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Каменик

На 19.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 21.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Бобошево: 14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор; Висока Могила: Мильов Рид; Вуково: 087040, 12351.153.0030; Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18; Доброво: Vі-293, Кв. 20; Дупница: Местност Мело; Рила; Скрино: 116; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис; Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VIII-361,Кв.15, Христо Ботев; Сопово

Община Дупница

На 19.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 21.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв.21

На 18.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 21.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Крайни Дол: ХIХ-51

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален Мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Георги Димитров, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Кв.50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Крайречна, Ленин, Осми Март, Пионерска, Първи Май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, НУПИ-1609

На 18.09.2017 г. /10:30 - 11:00 ч./ - Дупница: Васил Друмев, Кулата, Неофит Бозвели, Цар Освободител, Черковна

На 18.09.2017 г. /14:00 - 14:30 ч./ - Дупница: Георги Измирлиев, Димитър Радев, Никола Лазаров, П-Нг Учителски Институт, Христо Ботев

На 19.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 21.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Бобошево: Махала Въртен Камък; Боровец: II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ-І; Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв.50; Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор; Драгодан: №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска; Дупница: 68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода; Крумово, Общ. Кочериново; Мурсалево: 200002, 244,Кв.12, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански; Слатино, Общ. Бобошево: IV-123,Кв.15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

 Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов; Фролош; Цървище: Махала Ореевица, Цървище

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220.8.70, Бригадирска, Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Гергана, Здравец, Зелен Път, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Комсомолска, Малчика, Местност Мантарлия, Мусала, Осми Март, Осми Март, Победа, Победа, Първи Май, Първи Май, Русалка, Самоковище, Теменуга, Хi-124,Кв.17, Христо Ботев, Христо Ботев

На 19.09.2017 г. /11:15 - 11:45 ч./ - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Ивайло, Петрохан, Райна Княгина, РУПИте, Свети Никола, Чайка

На 19.09.2017 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Дупница: 68789.21.19, М. Динката, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Саморанска

На 20.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Гюргево; Дупница: 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна; Крайници: 39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански; Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

 Сапарева Баня: 65365.46.10, Xv-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин; Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода; Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

 Яхиново: 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Крайници: Александър Стамболийски, Бончук, Васил Левски, Възраждане, Ивайло, Йордан Долдуров, Климент Охридски, Кокиче, Любен Каравелов, Стопански Двор, Трети Гв. Полк

На 21.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Дупница: Асен Златаров, Атанас Величков, Бузлуджа, Велико Търново, Евтим Трайчев, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Цар Симеон Велики

На 21.09.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Дупница: 68789.603.401.1, 68789.605.153, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Китка, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Кулата, Лакатица, Мадара, Марица, Марков Камък, Местност Дренски Рид, Местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Пиротска, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ - Іі, Кв. 261, УПИ 68789.606.1, УПИ Xi-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка, Черковна

На 21.09.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Дупница: Васил Разсолков, Драгой Болярин, Изгрев, Орлинска, Отовица, Паничище, Свобода, Химик

На 21.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Академик Петър Динеков, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Ропотамо, Средец, Чавдар Войвода

Община Кюстендил

На 18.09.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

За периода 19-21.09.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ На 21.09.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова; Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката; Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци; Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива; Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева; Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото; Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка; Добри Дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна Ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме; Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска; Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището; Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска; Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова; Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

 Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница; Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала Селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки Дол; Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Батина, Махала Богойна, Махала Милоорниче, Махала Попов Дол, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

 Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци; Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село; Полетинци; Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък; Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар; Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци; Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска; Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре; Чудинци

На 18.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Блатец, Общ. Кюстендил: Махала Граньова; Дождевица; Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908,Кв.61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

 Дупница: 324+460 До 324+840; Кюстендил: Соволска; Лисец, Общ. Кюстендил: 000520; Мазарачево: Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска; Радловци; Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 18.09.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Хисарлъка; Слокощица: Александър Димитров, Георги Кръстев, Ивайло, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Чадъра, Синчец

На 18.09.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Търсино

На 18.09.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Богослов: 037149, Махала Топилата

 Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Ветрен, Общ. Невестино: Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска; Длъхчево-Сабляр: Мах.Милчовска, Местност Орехчето; Друмохар: Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките; Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска; Згурово; Илия: Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска; Илия; Кадровица: Мах.Постолска, Мах.Станкова

 Лелинци: Васил Левски, Махала Горна; Неделкова Гращица; Ново Село, Общ. Кюстендил: Махала Двете Реки; Пелатиково: Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци; Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец; Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка; Сажденик: Махала Златанска; Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци; Страдалово: Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка; Тишаново: Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска

 Църварица: Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска

 Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 18.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Ваксево: Александър Стамболийски, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Елешница, Кирил и Методий, Ленин, Махала Албания, Махала Бантовска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Хаджи Димитър, Юри Гагарин Еремия: Махала Брезалийска, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Лесовска, Махала Марковска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Яновска

На 18.09.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Местност Планина Осогово, Местност Хисарлъка

На 18.09.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Слокощица: Махала Маркова, Махала Рошковци

На 19.09.2017 г. /09:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 21.09.2017 г. /13:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бобешино; Гурбановци; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух; Долно Село: М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци; Ивановци, Общ. Кюстендил; Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

 Коприва; Кутугерци; Кършалево; Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Плавнище, Махала Прекендачка, Махала Щърбец

 Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

 Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска; Церовица: Махала Бело Камене

Община Рила

На 18.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Пастра

 Рила: Местност Жабокрек, Подгорица

На 18.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ На 19.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 21.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Падала: 55083.91.18

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Орлица, Планинска, Рилски Езера, Роза, Свети Иван Рилски, Христо Сокола

На 19.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 21.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пастра: 55539.100.132, Местност Туфано, Пастра, Пи №55539.100.207, Стопански Двор; Рила: Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Жабокрек, Подгорица; Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче

 

БЛАГОЕВГРАДСКА ОБЛАСТ

Община Банско

На 18.09.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Банско: Братя Велеганови, Георги Ковачев, Гладстоун, Даме Груев, Еделвайс, Захари Зограф, Минго Тодев, Пейо К.Яворов, Пирин, Тодор Каблешков, Цар Калоян

На 20.09.2017 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Добринище: Арсо Пандурски, Гарата, Георги.С.Раковски, Незнаен Воин, Партизанска, Христо Смирненски, Цар Симеон

Община Белица

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Горно Краище

Община Благоевград

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279.818.47, УПИ III-63, Кв.5щ Благоевград: Антон Чехов, Борис Сарафов, Васил Левски, Дъбравска, Илинден, Костур, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Петър Зографски, Полковник Дрангов, Св. Димитър Солунски, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев, Страцин, Тодор Александров; Логодаж: УПИ-Іv-195 Кв.14, Голяма Нива

На 18.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч./ - Благоевград: Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Здравец, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 18.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Картала, Местност Конярнико, Местност Септемврийче, Местност Тепавиците, Местност Широканска, Пи №001451

 Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, Мах. Калуцка, Мах. Центъра Мотела, Махала Брезово, Махала Брезовска, Махала Милово ТП Милово, Махала Петковци, Месност Демирево, Местност Горно Демирево, Местност Ковачница, Осойната

На 18.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Антон Чехов, р-н Рибарника, Славово; Рилци: Местност Арсовото, Местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 18.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 24.09.2017 г. /05:00 - 07:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Михтарци, Махала Мъртвако, Махала Новоселци, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Местност Валого, Местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви; Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Мах. Ваканинци, Мах.Щърбевци, Махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Местност Градището, Местност Клено, Местност Мучова Чука, Местност Ръженици, Местност Ръжениците, Местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 18.09.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Благоевград

На 18.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Благоевград:- 14-ти Полк, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, Местност Герено, Местност Среден Път-Ш-9, Местност Тухларната, Местност Царевско Шосе, Мир, Пътен Възел, Средния Път-Ш.09, Стоимен Календерски

На 18.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, УПИ III-63, Кв.5; Благоевград: Местност Чимево Дере; Лешко; Рилци: Ix-460, 000399, Xv-273, Амитица, Васил Левски, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден, Имот 023001, Местност Амитица, Местност Габеро, Местност Диновица, Местност Крушите, Пи 018013, Рафетица, Рила, Св.Иван Рилски, Стремата, Трети Март, УПИ Ix-144, Кв. 17, УПИ Х-463, Кв.6, УПИ ХIII-261, Кв.11, УПИ-I-468 Кв.25, УПИ-IV-451,Кв.27, УПИ-Іv-468,Кв.25, УПИ-III-63, Хiх-33, Кв.7, Хі-482, Нв.22, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Иван Асен; Рилци: УПИ Vi-465,Кв.27, Цигларката

На 18.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 24.09.2017 г. /05:00 - 07:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279.818.47, Полето, Тухларната; Бучино: Ахмедово, До Моста На Р. Струма, Лозята, Махала Каракачанка, Махала Мичевци, Местност Долно Поле, Местност Лозята, Местност Полето, Местност Текето, Местността Чукарски Рид, Община Благоевград, Мах. Тасковска; Българчево: Местност Змиярски Рид, Местност Реката-Корията, Местност Реката-Присоето, Турски Гробища

 Дренково: Махала Балевска, Местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р; Зелен Дол: Местност Валого-Краварник, Местност Крачаница, Местност Реката

 Логодаж: Гръчка Махала, Махала Гелинска, Махала Мазневци, Махала Нединска, Местност Палански Валог

На 18.09.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: 14-ти Полк, Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Грамада, Даме Груев, Еленово, Кузман Шапкарев, Местност Бодрост, Местност Герено, Местност Добро Поле, Местност Здравец, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче, Местност Среден Път-Ш-9, Местност Тухларната, Местност Царевско Шосе, Мир, Пътен Възел, Средния Път-Ш.09, Стоимен Календерски

На 20.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Благоевград: 04279.619.59, Авганцов Чифлик Ш.72, Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Вихрен, Даме Груев, Местност Международно Шосе, Промишлена, Промишлена, Промишлена Зона, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Св. Димитър Солунски, Страцин

На 20.09.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Благоевград: Св. Димитър Солунски

На 21.09.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ На 24.09.2017 г. /05:00 - 07:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Габрово, Общ. Благоевград: 14204.501.10, Махала Хамбарджийска, Тугулска

На 21.09.2017 г. /12:15 - 16:15 ч./ - Логодаж: Беров Валог

На 24.09.2017 г. /05:00 - 07:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Банско: Хан Тервел

 Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, 319001, 410002, Брезово, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, Мах. Калуцка, Мах. Центъра Мотела, Махала Брезово, Махала Брезовска, Махала Милово ТП Милово, Махала Петковци, Месност Демирево, Местност Бодрост, Местност Горно Демирево, Местност Добро Поле, Местност Картала, Местност Ковачница, Местност Конярнико, Местност Септемврийче, Местност Тепавиците, Местност Широканска, Осойната, Пи №001451; Благоевград: 04279.601.362, 04279.603.195, 04279.603.410, 04279.604.62, 04279.610.73, 04279.611.2, Кв. 40, 14-ти Полк, 7-ма Рилска Дивизия, XX-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Александър Фон Хумболт, Александър Фон Хумболт, Ален Мак, Ален Мак, Ангел Кънчев, Андрей Ляпчев, Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Антон Чехов, Антон Чехов, Антон Чехов, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Асен Христов, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Бодрост, Бодрост, Бор, Борис Сарафов, Босилек, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Брод, Броди, Броди, Бяло Море, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Ветрен, Ветрен, Витоша, Владая, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Възрожденска, Гемеджиите, Генерал Тодоров, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги Попов, Георги С.Раковски, Грамада, Грамада, Григор Пърличев, Даме Груев, Даме Груев, Даме Груев, Джеймс Баучер, Димитър Димов, Димитър Димов, Дойран, Драма, Дружба, Дунав, Дъбравска, Евтим Драганов, Еленово, Еленово, Еленово, Еленово, Запад, Запад, Здраве, Зеленка, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Илинден, Илинден, Илинден, Илинден, Ильо Войвода, Искър, Искър, К. и Никола Хайдукови, Кв. Струмско Стопански Двор, Климент Охридски, Коста Босилков, Костур, Крушево, Кръстьо Асенов, Кръстьо Асенов, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Липа, Листопад, Любен Каравелов, Люляк, Люляк, Майор Стефан Иванов, Македония, Малешево, Марица, Марица, Марица, Мелник, Менча Кърничева, Места, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Баларбаши, Местност Баларбаши, Местност Бодрост, Местност Герено, Местност Горски Разсадник, Местност Добро Поле, Местност Здравец, Местност Карталско Дере, Местност Международно Шосе, Местност Мингингова Поляна, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Местност Септемврийче, Местност Среден Път-Ш-9, Местност Тухларната, Местност Царевско Шосе, Мир, Мир, Митрополит Борис, Мусала, Независимост, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Николай Петрини, Обел, Обел, Обзор, Огражден, Орбита, Освобождение, Освобождение, Осогово, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Петър Зографски, Петър Ичев, Пирин, Покровнишко Шосе, Полк.Кирил Чамишки, Полк.Кирил Чамишки, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Пътен Възел, Радовиш, Райко Жинзифов, Река Бистрица, Ридо, Рилски Езера, Рилски Езера, Роден Край, Родина, Родолюбие, Сан Стефано, Сапунджи Дере, Св. Димитър Солунски, Св. Димитър Солунски, Св. Иван Рилски, Св.Св. Кирил и Методий, Св.Св. Кирил и Методий, Свети Наум, Свобода, Сергей Румянцев, Скакавица, Скаптопара, Скаптопара, Славово, Славянска, Славянска, Славянска, Сотир Атанасов, Спартак, Средния Път-Ш.09, Старата Гара-Ш-14, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, Стоимен Календерски, Стоимен Календерски, Страцин, Струма, Струмско Център, Теменуга, Тодор Александров, Тракия, Трети Март, Ул. Даме Груев, Кв. 216, УПИ-XII, Пи04279.617.14 и 04279.617, УПИ V-3949, Кв.187а, Пи №04279.608.520, УПИ Іі-427, Кв.30а, УПИ Ххv 8846,Вр.Захранване, УПИ-V,Кв.192,Идн.04279.601.131, УПИ-Vіі,Кв.19,Имот №04279,602,186, Хан Омуртаг, Христо Смирненски, Христо Ценин, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Шар Планина, Яне Сандански; Дебочица; Железница, Общ. Симитли: Местност Ръждавец, Поповска; Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, Махала Корянска, Пи №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград; Мощанец: Xvi-122,123, Кв. 14, Извън Регулация, Мах. Поповска, Махала Кантурска, УПИ Xi-75, Кв. 6; Обнова: Ив.Вазов; Падеш: Бреза, Будишка, Мах. Ушите, Месност Миджевци, Местност Джабирци, Местност Джалеви Бахчи, Местност Златовръх, Местност Стопански Двор, Местност Ушите, Падеш, УПИ II-207,Кв.13, УПИ V-74, Кв.5; Покровник: 3-ти Март, Валого, Ленището, Местност Гладно Поле, Местност Ленището, Местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв.28, УПИ-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка; Рилци: Местност Арсовото, Местност Цонева Межда, Телкиево Дере, УПИ Vi-465,Кв.27, Цигларката; Симитли: Христо Ботев

Община Гоце Делчев

На 19.09.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Гоце Делчев: Кат и Района Около Него

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ХvIII-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гоце Делчев: Драмски Път

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

На 19.09.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото

На 19.09.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Гоце Делчев: Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 20.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Лъжница: Ал.Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян Войвода

На 20.09.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Лъжница: Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 20.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Лъжница: 029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, Местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 21.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Гайтаниново: 021056 М. &Quot;Жингов Бряст&Quot;

На 21.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Илинден, Общ. Хаджидимово

На 21.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Копривлен

На 21.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Лъки, Общ. Хаджидимово

На 21.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Парил

На 21.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Тешово: УПИ-IV+106

На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Бабуна, Мидия, Полковник Борис Дрангов, Саук Бунар, Серес, Стражин, Страцин, Струга

Община Гърмен

На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гърмен: Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Трета

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, Іv-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 18.09.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Дебрен: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Извън Регулация Пи 038014, Корилово, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Седма, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Кресна

На 21.09.2017 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Драката: Местност Селимица

На 21.09.2017 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Илинденци: Гладно Поле

На 21.09.2017 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Микрево: 6-ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански

На 21.09.2017 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Сливница, Общ. Кресна: Кв.12а, УПИ Vi-162, Кв.22

На 21.09.2017 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Струмяни: 221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, р-н Стопански Двор, Св.Св.Кирил и Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

Община Петрич

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Кърналово: Бяло Море, Ванюша Валчук, Витоша, Иван Вазов, Извън Регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Места, Оборище, Стою Хаджиев, Струма, Христо Ботев, Цветко Аврамов, Юрий Гагарин

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Старчево: Асанката

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кулата: Антон Попов, Брегалница, Васил Левски, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Рила, Стефан Караджа, Цар Калоян

 Кърналово: Бяло Море, Иван Вазов, Кожух, Ленин, Рила, Свобода

На 18.09.2017 г. /10:30 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич: Старо Село

 Кулата: Местност Гкпп-Кулата; Марикостиново: Неуточнен Адрес; Митино: Местност Порой

 Петрич, Общ. Петрич: 56126.292.4, Местност Козлек, Местност Мерата, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги, Свобода; Ръждак: 56126.453.3, Белата Чешма, УПИ V-86, Кв.20

 София: Андрей Сахаров; Старчево; Тополница, Общ. Петрич: Гробището

На 18.09.2017 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Местност Козлек, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги

На 19.09.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баскалци; Гега: Боровичко, Боровичкото; Долене; Долна Крушица; Драгуш; Зойчене Кладенци, Общ. Петрич; Кукурахцево

 Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица; Право Бърдо; Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански; Чурилово; Чуричени: 000248, Местност Куково

На 19.09.2017 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вишлене; Долна Рибница

 Дреновица; Мендово: Слопотец; Струмешница: Струмешница

На 19.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, България, Вардар, Васил Кънчев, Гладстон, Гоце Делчев, Лазар Маджаров, Полковник Дрангов, Славянска, Стоян Търнаджиев, Христо Ботев

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Яково

Община Разлог

На 18.09.2017 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Банско: Цар Симеон; Баня, Общ. Разлог: Местност Кривосер; Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, р-н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

 Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев

На 18.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Бачево: Георги Димитров, Димо Хаджидимов

 Горно Драглище: Двадесет и Първа, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четиринадесета

На 20.09.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Местност Андрианов Чарк

На 20.09.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: Васил Бельов, Георги Димитров, Дванадесета, Минно Селище, Цар Калоян

Община Сандански

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Склаве: 7-Ми Конгрес, Бялата Пръст, Гоце Делчев, Климент Охридски, Комсомолска, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Отец Паисий, Партизанска, Първи Май

На 19.09.2017 г. /09:00 - 11:15 ч.; 11:00 - 13:15 ч./ - Сандански: България, Македония, Малашевска, Петър Берон, Свобода, Скопие

На 19.09.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Горна Сушица

На 20.09.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Катунци: Георги Сава Раковски

На 20.09.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Яново

На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Хотово: Баня, Местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански

Община Сатовча

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сатовча: Бистрица, Васил Даракчиев, Васил Левски, Девети Септември, Здравец, Петдесета, Свилен Русев, Стопански Двор, Тодор Шопов, Червеноармейска, Четирдесет и Девета

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сатовча: Васил Даракчиев, Г.С.Раковски, Дунав, Еделвайс, Иглика, Кокиче, Лазар Карабожиков, Майор Топалов, Неуточнен Адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Родопи, Стопански Двор, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Шипка

На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вълкосел: Балтите, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Прогрес, Хан Аспарух

Община Симитли

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Симитли: Иван Козарев, Любен Каравелов, Миразица, Ораново, Партизанска, Предел, Преспа, Симитли, Яне Даракчийски

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Брежани: Георги Димитров, Здравец, Местност Вощинарци, Миньор, Пейо Яворов, Христо Апостолов, Център

На 19.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Брежани; Градево: Местност Струма Изливер Хиляд, Струма; Железница, Общ. Симитли: VII-122, Имот 002867, Местност Бачева Махала, Местност Джалева Махала, Местност Долно Церово, Местност Дременец, Местност Караджевица, Местност Старата Върба, Местност Шебечковица, Рибарска, УПИ-XII-52, Кв. 8, УПИ-ХХІV-50; Симитли: Бангелови Тополи, Бреза, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Герена, Гр.Симитли, Димитър Благоев, Долен Герен, Еделвайс, Зеленка, Искра, Кокиче, М.Драгова, М.Духарска, Малина, Местност Бангеови Тополи, Местност Герено, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ораново, Пазара, Победа, Предел, Първи Май, Руен, Септемврийска, Симитли, Симитли,УПИ II-1437,Кв.18,, Славянска, Струма, УПИ 1-538 Кв.22, УПИ II-1437,Кв.19, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон; Церово, Общ. Благоевград: Местност Поището, С.Долно Церово

На 19.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Симитли: УПИ II-1437,Кв.19

Община Струмяни

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Микрево: 81, Берово, Василево, Иван Вазов, Орфей, Спартак, Стефан Караджа, Трети Март

Община Хаджидимово

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гайтаниново

На 21.09.2017 г. /11:30 - 16:15 ч./ - Блатска

Община Якоруда

На 19.09.2017 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Местност Андрианов Чарк, Местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, р-н Стопански Двор, Четвърта, Шеста; Дагоново; Елешница, Общ. Разлог: Безименна; Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета; Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако; Якоруда: Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: Местност Семково

 

ВИДИНСКА ОБЛАСТ

Община Видин

На 18.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Видин: 10971.409,2, V-3876 Зап.Скл.Зона, Безименна, Бонония, Екзарх Йосиф I, Запад, Землището На Видин № 000741, Местност Алимана, Местност Северна Промишлена Зона, Нора Пизанти, Пчеларска, УПИ IV-5110 Зсз

Община Кула

На 19.09.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Бранковци, Общ. Грамада: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета; Грамада; Коста Перчево: 105002, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Осма, Първа, Трета, Тридесета; Кула; Полетковци

Община Ружинци

На 18.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бело Поле, Общ. Ружинци: 23 Септември, Боян Чонос, Васил Коларов, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Къкринско Ханче, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Милко Томов, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Витков, Панайот Волов, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Толбухин, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Чиган

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дреновец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Димчо Дебелянов, Добруджа, Железничар, Зоя Космодамянская, Лотос, Магура, Милин Камък, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Осъм, Палма, Спортист, Стара Планина, Христо Смирненски, Чавдар, Чепино, Янтра, Ясен

На 20.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бело Поле, Общ. Ружинци: Боян Чонос, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър

На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дреновец: Божур, В Района На Жп Гарата, Георги Димитров, Железничар, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Космос, Митко Палаузов, Пирин, Седемнадесет Партизани, Спортист, Толбухин, Хан Аспарух

 

ВРАЧАНСКА ОБЛАСТ

Община Бяла Слатина

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Арда, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман

Община Враца

На 18.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 20.09.2017 г. /15:15 - 15:45 ч./ - Враца: Ален Мак, Безименна, Бистрец, Бистрешко Шосе, Бистрица-Б, Блокове На Противочумен Инст., Бориките, Боровица, Ботуня, Гаврил Бистричанин, Дружба, Еделвайс, Езерото, Илинден, Индустриална, Калето, Касината, Кв. Бистрец, М. Чудна, Люляците-Б, Маджар, Манастирска, Мътница, Радовене, Рила, Рула, Скът, Славов Дол, Сливница, Стоян Орловски, Студен Извор, Студил, Суходолска, УПИ 8,19, 31, Хранително-Вкусова Зона, Чудна

На 18.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч./ На 20.09.2017 г. /15:00 - 15:15 ч./ - Враца: Васил Кънчов, Иглика, Илинден, Стара Планина, Христо Ботев

На 19.09.2017 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Враца: Иван Вазов, Петропавловска, Река Лева

На 19.09.2017 г. /10:30 - 11:00 ч./ - Враца: Андрей Николов, Бабуна, Втори Юни, Григория Найденов, Екзарх Йосиф, Ком, Рашов Дол, Средна Гора, Чеган, Шар

На 19.09.2017 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Враца: Стоян Заимов

На 19.09.2017 г. /14:00 - 14:30 ч./ - Враца: Втори Юни, Ген. Леонов

Община Криводол

На 20.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Криводол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Димитър Благоев, Комсомолска, Ленин, Никола Вапцаров, Освобождение, Септемврийска Слава, Юрий Гагарин

Община Оряхово

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 22.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Оряхово: Алея На Мира и Дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил Войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, Цар Калоян

 

 

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Никол: Григор е невероятен, благословена съм с него 0| 107 |22.11.2017 . Регионалното министерство щяло да обжалва акта заради яз. „Бели Искър” 0| 375 |22.11.2017 . 27 млн. лв. от резерва на НЗОК ще бъдат разпределени за извънболничната помощ 0| 408 |22.11.2017 . Шефката на парламента: Ще бъда повече равна, отколкото първа 1| 821 |22.11.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах