Реклама / Ads
0| 10391 |29.11.2015 НОВИНИ

Фрог нюз се извинява на министър Бъчварова!

.
Румяна Бъчварова Източник: Булфото
Вчера във Фрог нюз бе пусната информация, че майката на вице-премиерът и министър на вътрешните работи Румяна Бъчварова е постъпила за лечение в Болницата на МВР. Оказа се, че "новината" не е новина и сме били подведени.
 
Когато проверката на информацията показа, че това не е вярно, защото майката на Бъчварова е починала отдавна, веднага свалихме текста.  

Поднасяме още веднъж извиненията си на г-жа Бъчварова и нейните близки за некоректно поднесената информация.

 

Фрог нюз

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 2416 |09.12.2025 Ликвидация на международните легиони в Украйна . 3| 3074 |09.12.2025 Мицкоски: В Северна Македония няма да бъдат строени центрове за мигранти . 4| 2383 |09.12.2025 Еднa гoдинa вeчe Pycия нe плaщa пeнcии нa гpaждaнитe cи y нac . 7| 2179 |09.12.2025 Зеленски е готов за избори в Украйна, отговори на Тръмп след среща с Мелони
Реклама / Ads