Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4802 | НОВИНИ

Германия приюти смятания за организатор на преврата в Турция

Германия приюти смятания за организатор на преврата в Турция
Германия приюти и даде статут на бежанец на смятания за организатор на преврата в Турция.
 

Става дума за бившия шеф на Военната академия в Турция полковник Илхам Полат, който вече е получил статут на бежанец, което изключва връщането му в Турция. Освен него, още трима високопоставени турски военни, участвали в метежа, също са получили статут на бежанци в Германия, съобщи „Шпигел“.

 

Пред немската медия полковникът заяви, че се страхува от отвличане и връщане в Турция, където срещу него повдигнати обвинения за участие в заговор и терористична организация. За това е бил предупреден от германската полиция.

 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Германия: България не е готова за еврото 2| 5316 | Германия: България не е готова за еврото Германия ограничи събирането на семействата на бежанците 0| 4792 | Германия ограничи събирането на семействата на бежанците Българин е арестуван в Германия заради трафик на хора 1| 4994 | Българин е арестуван в Германия заради трафик на хора Германия все по-близо до ново правителство 2| 4857 | Германия все по-близо до ново правителство

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads