Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 5713 | НОВИНИ

Гореща точка - Нагорни Карабах: Армения и Азербайджан се обвиняват за атаки въпреки споразумението

Гореща точка - Нагорни Карабах: Армения и Азербайджан се обвиняват за атаки въпреки споразумението
Източник: БГНЕС
Армения и Азербайджан се обвиняват в извършване на нови атаки въпреки споразумението за прекратяване на огъня, което бе сключено днес на обяд. Договорката трябваше да сложи край на боевете за спорния регион Нагорни Карабах.
 

От арменското министерство на отбраната съобщиха за атака на азербайджански сили в 12:05 ч.  Министерството на отбраната на Азербайджан съобщи, че арменските сили също са започнали обстрел половин час след влизане в сила на примирието, съобщава бТВ.

 

То беше договорено от външните министри на Армения и Азербайджан след 10 часа преговори и предвижда размяна на пленници и тела на убити.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Гореща точка - Нагорни Карабах: Армения и Азербайджан се договориха за прекратяване на огъня 10| 5221 | Гореща точка - Нагорни Карабах: Армения и Азербайджан се договориха за прекратяване на огъня Гореща точка: Беларус. Марш на пенсионерите срещу режима на Лукашенко 10| 5198 | Гореща точка: Беларус. Марш на пенсионерите срещу режима на Лукашенко Гореща точка: Беларус. Десетки хиляди в сблъсък с водните оръдия на полицията 32| 5798 | Гореща точка: Беларус. Десетки хиляди в сблъсък с водните оръдия на полицията Гореща точка: Нагорни Карабах. Напрежението в региона стигна точка на кипене 3| 6998 | Гореща точка: Нагорни Карабах. Напрежението в региона стигна точка на кипене

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads