0| 4102 |28.02.2020 НОВИНИ

Гришо прекъсна черната серия срещу Вавринка! Победи го в Акапулко с 2:0 сета

.
Източник: БГНЕС
Григор Димитров продължи доброто си представяне на турнира в Акапулко и победи Стан Вавринка с 2:0 сета. Гришо надигра съперника си с 6-4 6-4 и спря серията му от пет поредни победи в срещите помежду им.

Българинът започна отлично двубоя, запази нивото си и през втория сет и така се класира за полуфинала в Акапулко където ще срещне Рафаел Надал.

За Григор предстои и четвъртфинал на двойки. Двамата с Тейлър Фриц играят срещу вторите поставени Лукаш Кубот и Марсело Мело след необходимата почивка, тъй като и двамата се класираха на полуфиналите на сингъл днес.