Реклама / Ads
0| 4458 |28.02.2020 НОВИНИ

Гришо прекъсна черната серия срещу Вавринка! Победи го в Акапулко с 2:0 сета

.
Източник: БГНЕС
Григор Димитров продължи доброто си представяне на турнира в Акапулко и победи Стан Вавринка с 2:0 сета. Гришо надигра съперника си с 6-4 6-4 и спря серията му от пет поредни победи в срещите помежду им.
 

Българинът започна отлично двубоя, запази нивото си и през втория сет и така се класира за полуфинала в Акапулко където ще срещне Рафаел Надал.

 

За Григор предстои и четвъртфинал на двойки. Двамата с Тейлър Фриц играят срещу вторите поставени Лукаш Кубот и Марсело Мело след необходимата почивка, тъй като и двамата се класираха на полуфиналите на сингъл днес.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2161 |16.12.2025 След Брекзит: Великобритания отново се присъединява към „Еразъм“ . 0| 2181 |16.12.2025 Държавите на първа линия искат средства от ЕС заради заплахата от Русия, България е сред тях . 2| 2198 |16.12.2025 Какво се знае за Ник Райнер – сина, арестуван за смъртта на режисьора Роб Райнер? . 3| 2178 |16.12.2025 ЕС налага такса от 3 евро за евтините пратки от Temu и Shein

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads