Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
9| 3484 | НОВИНИ

Йово Николов: Държавата е мафията. Очевидно има опит за овладяване на МВР заради изборите

Йово Николов: Държавата е мафията. Очевидно има опит за овладяване на МВР заради изборите
Източник: скрийншот
Очевидно има опит за овладяване на МВР заради изборите. Скандалите в България са изключително грозни. Държавата е мафията, това е основният проблем.
 

Това заяви журналистът Йово Николов в ефира на БНТ.

 

Колегата му Анна Заркова допълни: „Без МВР контрабандата не става. Раднево – Свиленград е магистралата на контрабандата, по нея нито веднъж митничари не са спирали камион. В България контрабандата е държавна от времето на Тодор Живков.”

 

„Не може премиерът да ми казва, че има слухове, че ДАНС прикрива контрабандни канали. Тази държава не се управлява със слухове”, подчерта Николов.







„Не е Паскал този, който нарамва стековете с цигари и ги носи през границата. Зад хора като него има цели кохорти от митничари, политици, магистрати, които държат над тях чадър. С осветяването на Паскал в този момент контрабандата няма да спре”, каза още Заркова.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Започва изплащането на пенсиите 0| 3559 | Започва изплащането на пенсиите Москва обвини Киев за обстрел с дронове по АЕЦ "Запорожие". Украйна: "това е въоръжена провокация" 9| 3606 | Москва обвини Киев за обстрел с дронове по АЕЦ "Запорожие". Украйна: "това е въоръжена провокация" Лидерът на „Възраждане“ Костадинов се изправя пред Софийския районен съд 9| 3917 | Лидерът на „Възраждане“ Костадинов се изправя пред Софийския районен съд Мощен пробиотик спасява корема 1| 9103 | Мощен пробиотик спасява корема

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads