Реклама / Ads
6| 5256 |18.05.2016 НОВИНИ

Ивайло Калфин напуска и Народното събрание

.
Ивайло Калфин
Вицепремиерът и министър на труда и социалната политика в кабинета “Борисов” 2 Ивайло Калфин, който хвърли оставка през миналата седмица, няма да се върне в Народното събрание.
 
В деловодството на парламента той е подал своята оставка и като народен представител. Калфин бе избран за депутат, но след като стана министър, освободи място за следващия в листата на АБВ.

Според наредбите когато министър напусне кабинета, той има право да се върне на депутатските банки. Калфин обаче се е отказал.

В момента в Народното събрание тече дебат относно оставката му като член на Министерски съвет и предложената за наследник Зорница Русева.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 5077 |15.06.2024 Преврат ли? След оставката на Нинова НС на БСП решава кой ще изпълнява функциите на председател . 5| 4615 |11.05.2016 Калфин не гледал към президентството. В момента . 5| 5218 |06.11.2014 Ивайло Калфин става социален министър . 7| 5731 |04.11.2014 Калфин: АБВ няма да има министър в кабинет "Борисов"

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads