Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
10| 9597 | НОВИНИ

Иван Бакалов: За Пунта Мара съм сигурен, че е накиснал приятелите

Иван Бакалов
Иван Бакалов
Вълнуваща е съдбата на бившата манекенка от Барселона и как изчезна луксозният й бутик. Няма драма, със сигурност ще изникне друг, някъде другаде.
 

Ако се разходи човек из София по молове и из центъра, ще види още много такива луксозни бутици, в които влизат по трима души на ден и работят на пълна загуба. На много такива Борислави с по някое извънбрачно дете или просто държанки, богати спонсори са им намерили работа. Тъй върви светът.

 

Само че богатите си плащат. А за Пунта Мара съм сигурен, че е накиснал приятелите си да налеят там пари, а не ги е възмездил напълно, както е обещал. Един даже се развел и се оженил за метресата, да спасява положението, че може да го съдят в Испания.


Интересно, дали някой ден ще се разприказват, защото със сигурност им е писнало.

 

Ивана Бакалов, Фейсбук




f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Иван Мечков: Омбудсманите на „Топлофикация - София“ да се отчитат на 2 месеца 0| 4792 | Иван Мечков: Омбудсманите на „Топлофикация - София“ да се отчитат на 2 месеца Случаят „Иванчева“ също стигна до еропейските институции 10| 9329 | Случаят „Иванчева“ също стигна до еропейските институции Христо Иванов: Борисов ипотекира България 31| 9580 | Христо Иванов: Борисов ипотекира България

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads