Неделя, 20 Август 2017, 16:32
Frognews
0| 2427 |11.08.2017

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 14 – 18 август 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

Област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

София - град
Община ВИТОША  
На 15.08.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: ул. „Костенски водопад“/“Васил Димитров“
На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./, на 16.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Владая: 1736, К. Л. В-8-7-А, 22-ра, 27-ма, II-3477, Кв. 916, Академик Петко Стайнов, Алеко Константинов/К. Димитр, Алеко Константинов/Офелиите, Амбарица, Асанова чешма, Асанова чешма, Балабановец, Бели брег, Бистър поток, Блокови Жилища Гарата, Боев рид, Бор, Борика, Боровинка, Брезова гора, Буков дол, Букова гора, Бургийска скала, Виров дол, Витошки гранит, Владая, Войнишко въстание, Войнишко въстание, Върбите, Горелица, Дупките, Еделвайс, Ела, Елен, Елешница, ЖП Гара Владая, Жълта вода, Здравец, Ивето, К. Димитров, Кайлъка, Калдъръмче, Калиница, Катеричка, Китен, Лесковец, Любомир Миланов, М. Владая Кв. 75, Майско Утро, Малка поляна, Маргаритка, Марин чукар, Местност Герена, Местност кладенеца, Местност Св. Петка, Момина сълза, Морените, Ново село, Орница, Пернишко шосе, Пернишко шосе, ПИ 1111394, 1797, 1743, ПИ 1741, К. Л. №В-8-7-А, Пирин/Дупките/, Плиска, Подкраище, Полски синчец, Превалски езера, Приплат, Пролет, Проф. Ив. Шишманов/Баба Лина/, Равнище, Реката, Рудище, Самоковище, Сианит, Слънчев залез, Спортист, Сребрист Бор, Страната, Суха Лешница, Сърна, Тополите, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, УПИ Іі-1992 Кв. 1А, Хеброс, Чаладинка, Червена трева, Чехълче, Шаварница, Шипето, Юрушки мостове, Язбине, Язбино, Янкино усое
На 18.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Владая: Витошки гранит, Лесковец, Марин чукар, Момина сълза, Реката, Юрушки Мостове, Янкино усое
На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./, на 16.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Мърчаево: 10-та, 11-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 7-ма, Бистра река, Бурновска, Втора, Дъбето, Зюмбюл, Кало, Касиопея, Касис, М. Бурновска, М. Казашка, М. Толумска, М. Шумето, ПИ 49597, 1718, 39, Маниш, Печище, Приморско, Сините Вълни, Трендифил, Усойка, Цар Симеон I/Кост. Темелков/, Церова поляна, Черешова градина, Черните Скали, Шипето
На 14.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва, 10-та /Кв. Симеоново/, 11-та /Кв. Симеоново/, 13-та /Кв. Симеоново/, 14-та /Кв. Симеоново/, 15-та /Кв. Симеоново/, 16-та /Кв. Симеоново/, 17-та /Кв. Симеоново/, 20-та /Кв. Симеоново/, 21-ва /Кв. Симеоново/, 22/Кв. Симеоново/, 6-та /Кв. Симеоново/, 7-ма /Кв. Симеоново/, 9-та /Кв. Симеоново/, в. з. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Дядо Йоцо, Жасмин, Златен Век, Никола Пиколо, Нова Земя, Симеоново, Симеоновска, Симеоновско шосе/Вол. шосе/
На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./, на 16.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, 535/72011, Кл. В-5-7-Б, 684-та/Витоша/, 689-та/Витоша/, 695-та/Витоша/, 740-та/Овча купел/, 741-ва/Овча купел/, 742-ра/Овча купел/, 742-ра/Овча купел/, 744-та/Горна баня/, V-411, Кв. 51, Белите борве, Буен поток, в. з. Владая, в. з. Горна баня, УПИ І-707, Кв. 3, в. з. Люлин, в. з. Горна баня, в. з. Люлин УПИ II-253, Кв. 1, в. з. Люлин УПИ Іі-5, Кв. 16А, Велик Завет, в. з. Горна баня, Войнишка Песен, Войнишко въстание, Войнишко въстание, Горна баня, Горна баня, Дъга, Ехо, Здравец, Каменист път, Каменица, Кристал, Лазар Михайлов/Хр. Манов/, Лазурно Утро, Лебед/Кв. Горна баня/, Люлинско Поточе, Люлинско Поточе, М. Мала Кория, М. Мала Кория ул. 684, Маджарица, Маджарица, Мала кория, Маркова баня, Местн. Мала Кория, Местност Бонсови Поляни, Местност Черния кос, Мечово усое, Мечта, Нестинарка, Овча купел, Офелиите /Владая/, Патриот, Пладнище/Рилски Партизани/, Планина Витоша, Поглед, Пъстроцветна, Равнище/Кънчо Стоилов/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св. Крал/Кирковска Трибуна/, УПИ Vіі-404, Кв. 2, УПИ ХV-399 Кв. 3 М. Мала Кория, УПИ-V-1162, Кв. 62, Цар Борис III/Девети септ., Цар Борис III/Девети септ., Чардаклия
На 14.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: 403/Драгалевци/, 420-та/Триадица/, 421-ва/Триадица/, 505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-ма/в. з. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /в. з. Симеоново - Драгалевци/, 510-та /в. з. Симеоново - Драгалевци/, Акад. Стоян Аргиров/502/, в. з. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Захари Зограф, Могилата, Монах Спиридон/501/ /в. з. Симеоново-Драгалевци/, Павел Дованлийски, Пирински Еделвайс/Драгалевци/, Преспанските Камбани/505/в. з. Симеоново-Драгалевци/, Проф. Йордан Иванов/508//в. з. Симеоново-Драгалевци/, Сава Доброплодни/421/ /в. з. Симеоново-Драгалевци/, Симеоново, Христо Бръзицов/506//в. з. Симеоново-Драгалевци/, Цани Гинчев/420/ /в. з. Симеоново-Драгалевци/
За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Герена/Драгалевци/, Горски синчец, Захари Зограф, Калето, Панайот Пипков, Св. Наум /Драгалевци, Св. Наум/Трайчо Костов/, ул. Крушова градина
На 17.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 721-ва/Витоша/, 722-ра/Витоша/, 777-ма, Бяло поле, Поибрене, Цар Борис III/Девети септ., Църквище
На 14.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Александър Костов, Ангел Букурещлиев, Ген. Ковачев, Драгалевци, Елена Снежина, Козяк/Александър Костов/, Крайречна, Маестро Георги Атанасов 2А, 8, Пирин, Цар Иван Александър, Ябълкова градина
На 16.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Беловодски път, Българска легия, Бяла чешма, Синята Скала, Стар Беловодски път, Сълзица
На 16.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Каменица, Местност Черния кос, Планина Витоша, Цар Борис III/Девети септ.
На 14.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./, на 15.08.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Каменица, Планина Витоша
На 15.08.2017 г. /10:15 - 16:30 ч./ -  София: Местност Черния кос, Цар Борис III/Девети септ.
На 16.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Местн. Офелиите, Парк Витоша
На 15.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Пирин
На 14.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Росен
На 15.08.2017 г. /00:00 - 15:30 ч./ -  София: Тодор Каблешков
Община ВЪЗРАЖДАНЕ  
На 15.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Брегалница, Осогово/Пело Пеловски/, Св. Св. Кирил и Методий, Сливница, ул. Брегалница и ул. Цар Симеон
На 15.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Опълченска, Средна гора, Цар Симеон
Община ИЗГРЕВ  
На 18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Антон П. Чехов, Антон П. Чехов, Майор Юрий Гагарин, Райко Алексиев, Самоков 8
На 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Антон П. Чехов, Антон П. Чехов, Майор Юрий Гагарин, Райко Алексиев, Самоков
На 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Антон П. Чехов, Гагарин, Райко Алексиев, Сакоков 8, Чехов
На 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Майор Юрий Гагарин, Цариградско шосе
На 16.08.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  София: ул. Лъчезар Станчев
Община ИЛИНДЕН  
На 17.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Захарна фабрика
На 16.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Сава Михайлов, Света Троица/Вълчо Иванов/, Сливница
На 16.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/, Цар Симеон
Община ИСКЪР  
На 15.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: XVIII-98, Божур/Атанас Варадинов/, Демокрация/П. Йосифов/, зад село/24-та/, Йосиф Обербауер, Лазар Пешев/11/, Латинка/Никола Митев/, Местн. Лъката, Равнополски път/Симеон Нико, Рибарника/Симеон Малинов/, Станцията, Старата река/Методи Филипов, Странджа/Спас Орехарски/, ул. Демокрация ПИ 475 Кв. 48
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: Балабана/Серафим Стойков/, Стопански двор
На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Дружба 1, Дружба 1, Дружба 1, Дружба 1, Дружба 1, Дружба 1
На 17.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Дружба 1, Дружба 1, Дружба 1, Дружба 1, Дружба1
На 15.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  София: Латинка
Община КРАСНА ПОЛЯНА  
На 15.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Алеко Туранджа/Ком. Манифест, Вардар, Красна поляна I Част, Разсадника
На 16.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Вардар, Разсадник Коньовица, Разсадника, Хъшове
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Западен Парк/Христо Михайло, Красна поляна I Част, Суходолска
На 16.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Илинден, Найчо Цанов, Света Троица/Вълчо Иванов/
На 15.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Разсадник Коньовица, Разсадника, Хъшове
Община КРАСНО СЕЛО  
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Иван Евстатиев Гешов
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бул. ” Цар Борис III 124
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Метличина поляна/Васил Ленк
На 16.08.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  София: Славия, Славия/Девети септември/
Община КРЕМИКОВЦИ  
На 15.08.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./, на 17.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Горни Богров: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботунски път, Васил Левски, Здравец, Кирил и Методий, Кладенците, Люлин/Лиляна Димитрова/, М. Шабаница, М. Шабаница, ПИ 16448. 7721. 566, Местн. Б. Убрещ, Местн. Воденицата, Местн. Долна махала, Местн. Кръста, Морава/Георги Димитров/, Мургаш, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Никола Вапцаров, Обреща, Поп Груйо, Рендова/Толбухин/, Рибарица, Стара планина/Ганчо Шопа/, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети март/9 Септември/, ул. В. Левски/Ал. Стамболийски, УПИ III-Кв. 29 М. Горни Богров, Хан Богров, Хемус, Христо Ботев, Чавдар, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница, Шипка
 Долни Богров: 1, 1-ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, ІХ-356 Кв. 18, Стопански двор Чочая, УПИ IV-376 Кв. 28, УПИ ІХ, Кв. 24
 София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Ботевградско шосе/Мизия/, Долна махала, Долни Богров, Долни Богров, М. Герено, Кремиковци, Незабравка, Чавдар, Чепинско шосе
На 14.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, Ботунец 1, Враждебна, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско шосе, Кремиковци, Отец Паисий, Сеславци, Челопечене, Челопеченско шосе, Челопешко шосе, Чепинско шосе
На 14.08.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  София: Ботевградско шосе/Мизия/
На 18.08.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София
На 14.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Челопечене: Извън регулацията
На 15.08.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./, на 17.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Яна: Безименна
Община ЛОЗЕНЕЦ  
На 14.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  София: ул. Екатерина Ненчева
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Беломорски Проход, Лозенец, Люботрън, Черни връх
На 17.08.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Орел, Христо Смирненски, Черни връх
На 16.08.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Христо Смирненски
На 18.08.2017 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  София: Цветна градина
Община ЛЮЛИН  
На 16.08.2017 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  София: Захари Стоянов, Люлин, Люлин 3
Община МЛАДОСТ  
На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3
На 17.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3, Младост 3
На 18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Цариградско шосе/Тракия/
Община НОВИ ИСКЪР  
На 15.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  София: 1-ва
Община ОБОРИЩЕ  
На 16.08.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Алеко Константинов, Мадрид
На 16.08.2017 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София: Бяло море, Дондуков Корсаков Княз, Княз Александър Дондуков
На 16.08.2017 г. /11:30 - 16:15 ч./ -  София: Георги Бенковски, Дондуков Корсаков Княз, Княз Александър Дондуков
На 17.08.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Оборище, Черковна/Паун Грозданов/
На 15.08.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Сан Стефано, Шипка
На 14.08.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Янко Сакъзов
Община ОВЧА КУПЕЛ  
На 17.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  София: 094015, 1-ва, 646-та/Овча купел/, 647-ма/560/Овча купел/, 68134. 111. 357, 740-та/Овча купел/, 747-ма/Овча купел/, 749-та/Овча купел/, 752-ра/Овча купел/, 753-та, 753-та/Овча купел/, 754-та/Овча купел/, 755-та/Овча купел/, VIII-9969, Акад. Иван Буреш, Барите, В. З Овча купел УПИ І-449 Кв. 94Б, в. з. Смърдана, Венец, Вечерница, Горна баня, Горна баня, УПИхІІІ-432 Кв. 64А, Диамант/Горна баня/, Димитър Шишманов/446-та/, Дон, Дъб, Еделвайс/Общ. Овча купел/, Жоте Илков, Златна есен, Каменица, Кирил Христов, Лазур/Горна баня/, Лозище, Люлинска Котловина, М. в. з. Горна баня, Местност Горен Смърдан, Местност Манилов дол, Местност Суходол, Невен/Горна баня/, Обзор, Овча купел, Околовръстен път, Орех, Павел Младенов, Перла, ПИ 251, К. Л. 420, М. Киселица, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райко Даскалов, Рид, Ридо, Рила/Вас. Главинов/, Роза, Смърдан, Софийска Панорама, София, Горна баня, УПИхІІІ-57, Кв. 28, Справедливост/Червени Ескад, Стоичко Станиславов, Суходолска, Траян Танев, Трети март, УПИ IX - 101, Кв 94 Р-Н Овча купел, УПИ IX-514 Кв. 21, УПИ VIII-1187, Кв. 44А, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XlV-689, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ ХII-358 Кв. 64А Кв. Горна баня, УПИ ХхVіі-3, Кв. 93, М. Горна баня, УПИ Ххх-1146, 1147, Кв. 55, УПИ-I-1387, Кв. 71А, Фортов път
На 17.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Дъб, Жоте Илков, Златна есен, Павел Младенов, Перла, Справедливост/Червени ескад, Стоичко Станиславов, Траян Танев, УПИ IX-514 Кв. 21
Община ПАНЧАРЕВО  
На 17.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: Вилна зона Пасарелско езеро
На 16.08.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Вилна зона Бялв кладенец, Ген. Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов дол, Ела, Искър, Липова падина, Лъката, Петров кладенец, Самоковско шосе, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Тополите, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор
На 17.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Кокаляне: Явор
На 14.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево: в. з. Косанин дол, Вилна зона Градище, Деница/в. з. Градище/, Зорница/в. з. Градище/, Младежка/в. з. Градище/, Ружа/в. з. Градище/, Сълзица/в. з. Градище/, Тинтява/в. з. Градище/, Явор/6-та/
На 16.08.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Самоковско шосе
Община ПОДУЯНЕ  
На 16.08.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: 1-ва, Автогара Подуяне, Ботевградско шосе/Мизия/, Владимир Вазов, Йоаким Груев, Подуенска, Русалски лък, Сухата река, Тодорини кукли
На 16.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дончо Ватах/Салчо Василев/, Клисура, Макгахан, Момина клисура, Уошбърн, Хаджи Димитър
Община СЕРДИКА  
На 17.08.2017 г. /11:15 - 16:15 ч./ -  София: Братя Миладинови, Княз Борис I, Струга, Христо Ботев
На 17.08.2017 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София: Будапеща, Волгоград, Константин Стоилов, Лъвов мост, Панагюрище, Сливница, Тимок/Васка Ненчева/
Община СЛАТИНА  
На 17.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 503-та/Слатина/, 511-та/Слатина/, 512-та/Слатина/, 513-та/Слатина/, 514-та/Слатина/, 525-та/Слатина/, VI-1145. 1005, Кв. 2А, М. Биримирци, Владимир Минков-Лотков
На 14.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./, на 15.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./, на 16.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./, на 17.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: 506-та/Слатина/, 526-та/Слатина/, 527-ма/Слатина/, 528-ма/Слатина/, Мими Балканска/Ив. Нед. -Шабл, Поп Грую, Саранци, Стоян Попов, Страцин
Община СРЕДЕЦ  
На 15.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Витоша, Евлоги и Христо Георгиеви, Неофит Рилски, Петко Р. Славейков, Петър Парчевич, Райко Даскалов, Раковска, Рачо Димчев, Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/, Хан Крум, Хан Крум
На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Витоша, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Петко Р. Славейков, Петър Парчевич, Райко Даскалов, Раковски, Рачо Димчев, Струмица, Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/, Хан Крум, Хан Крум
На 15.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Петко Р. Славейков, Стефан Караджа
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  
На 17.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: 8-ми декември, Климент Охридски, Студентски град
На 16.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Дървеница, Студентски град
На 15.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Климент Охридски, Студентски град
Община ТРИАДИЦА  
На 18.08.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: бул. „България“.

Софийска област
Община Божурище  
На 17.08.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Божурище: ул. „Акация“, „Европа“, Землище с. Пролеша / Божурище, Максим Горки, СТП Максим Горки, Хан Кардам, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна бара
 Гълъбовци: 1 Ва, 18 Та, 22-ра, XVII-418, Кв. 51, Деянова воденица, Махала Димитрашков слог, Строеж, Студен кладенец, УПИ 240 Кв. 38, УПИ III-219 Кв. 34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244;  Пролеша: 70, I-040225, IV-Училище, IX-108, Кв. 16, Васил Левски, Иван Вазов, Лале, ПИ 043001, ул. Кокиче, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ Vі-040021 Кв. 65 Общ. Божурище, УПИ Vі-045140, УПИ Vіі-108, Кв. 16, УПИ ||-259, Кв. 75, УПИ ІV-296, УПИ ХVіі - 014034 Кв. 8 М. Лазар, УПИхі-102 Кв. 15, Христо Ботев, Христо Ботев/Бивш Стопански двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв. 71; Хераково: II-024019, III-028096, Кв. 1, IV-028096, Кв. 1, V-028096, Кв. 1, V-130086, М. Савина воденица 75, VI-028096, Кв. 1, VII-028073, Кв. 1, XII-396 и XII-397, Кв. 39, ІІІ-694, Кв. 48, М. Бобен, №3 Стопански двор, Александър Стамболийски (Мах. Бобен), М. Балин дол, М. Скала, УПИ ІІІ-176111, Кв. 2, Махала Белица, УПИ 024020, Кв. 4, УПИ I-694, Кв. 48, УПИ V-024020 Кв. 4, УПИ V-166, Кв. 1, УПИ VIII-126, Кв. 4, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342, Кв. 37, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон, Хан Кубрат, Хераково Ханче;  Храбърско: I-075017 Кв. 54, II-044016, IV-278 Кв. 42, Махала Старо село, Махала Черен Пешо, Местн. Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, УПИ -2-Кв. 20, УПИ 3-076020 Кв. 57, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, УПИ-V-18, Кв. 3, Черковна
Община Ботевград  
На 15.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански двор, Х-38, Кв. 41
На 14.08.2017 г. /12:15 - 13:00 ч./ -  Ботевград: 16-ти Ловчански полк, 1866 Година, Божко Божилов, Васил Левски, Илия Стоянов, Индустриална, Оборище, Цар Иван Шишман, Цар Освободител
На 14.08.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, Бензиностанция, зад ЗРЧ, Индустриална, Цар Освободител
На 17.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Ам Хемус
На 15.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Ботевград: Витиня, до сграда ТКЗС, Зелин-Д-р Асен Златаров, Курорт Зелин, Литаковско шосе, Пик, Саранск, Цар Освободител
На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Зелинград, Преслав, Хан Аспарух
На 17.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: М. Калница, 036152, Местност Бенчова кория, Местност Бенчовска кория, ПИ-037081, Пик
На 14.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./, на 15.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./, на 16.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./, на 17.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Саранск, Тп
На 15.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Ботевград: Стефан Караджа
На 15.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски, Ален мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън регулация до С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Освобождение (9-ти септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода
На 15.08.2017 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Врачеш: Георги Бенковски, Ивайло, Кирил и Методий, Манастирска, Оборище, Околчица, Орлово гнездо, Освобождение (9-ти септемвр, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Синчец, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Шипка, Явор, Ясен
На 15.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070
На 17.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Етрополе: Георги Антонов
На 15.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Краево: Махала Маринков рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4
На 15.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: за Провеждане На 72-Часови Изпитания, Махала Големо усое, Махала горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец
На 15.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Литаково: 3Ти март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска кория, Стара планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 15.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара планина, Съединение (Ленин), Трети март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка
На 16.08.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград
На 15.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки дол, Махала Зимнишки дол
На 17.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Правец: Владин рът, Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов
На 15.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Радотина: Местност Дръстила, ПИ №055008
На 17.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Разлив: 13022 Махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански двор, Махала Чорбанско, Фелиов рът
На 15.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница
На 15.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап. Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К. Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах. Диловска и Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, сграда На Читалището, Синчец, Стара планина (Ил. Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика
На 16.08.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Скравена: Бебреш, Крушарска (К. Муканска), Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Осми март, Цено Кьонтов, Чифлика
На 17.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Вардар, Васил Левски, Вилна зона, Д-р Димитър Василев, Зелин, Местност Пейовица, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Борис, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Черниш, Шипка
На 17.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Трудовец: Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Бор, Бързашка (Партизанска), В. Зона Лозята, Васил Ангелов Цоцов, Васил Левски, Вилна зона, Витоша, Влашко поле, Георги Попиванов, Д-р Димитър Василев, Девети май, Драган Черния, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зелин, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън регулация до С. Трудовец, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Марица, Мах. Манастирица, Мургаш, Никола Иванов (Н. Драганов), Огоста, Опълченска (Комсомолска), Отец Паисий, Панчовска (Панчо Геровски), Петко Златарски, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Райчин Комитина (В. Башев), Републиканска, Рибарниците, Сан Стефано, Славянска, Спортна Среща, Стара планина, Стефан Караджа, Стубелска, Трети март (Ал. Иков), Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Урвич, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон I, Цеко Вълков (М. Палаузов), Черковна (Марин Димитров), Черниш, Шейново, Шипка, Янтра
Община Годеч  
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Връдловци
Община Горна Малина  
На 14.08.2017 г. /08:45 - 09:00 ч./ -  Горна Малина
Община Долна баня  
На 14.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Долна баня: Бистришка, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Кокиче, Малиново поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско шосе, Роза, Трепетлика, Търговска, Хвойна
Община Драгоман  
На 16.08.2017 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Бучин Проход: път II - 81, УПИ III-10;  Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VІІІ-149, Кв. 20;  Годеч: 003670, I-994, Кв. 134 I-995, Кв. 72, VI-1405, Кв. 130, Академик Игнат Емануилов, Акация, Александър Милев, Александър Стамболийски, Ахтопол, Бригадир, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Водопад, Гео Милев, Георги С. Раковски, Грамада, Детелина, Додовица, Дружба, Дунав, Елин Пелин, Елха, Заводска, Здравец, Зли дол, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Клокотиш, Кокиче, Ком, Космонавт, М. Свинарника, Мали Ком, Мах. Джуричова, Махала Трап, Мерудая, Местн. Цоланова, Местност Ваге, Найденова, Найденова махала, Незабравка, Никола Й. Вапцаров, Никола Петков, Нишава, Осми март, Отец Паисий, Паисии, Панджина и Пешичова, Парижка Комуна, Петрова бара, Петрохан, ПИ 004087, Поляница, Проф. Александър Милев, Първи май, Раковски, Република, Рибарска, Русе, Свобода, Софийско шосе, Сохая, Старо село, Стефан Караджа, Тинтява, Тодор Каблешков, Трап, ул. 3-та №35А, УПИ 006939, УПИ Vіі-1927, Кв72, УПИ Іі-837, УПИ-І, Кв. 138, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цикура, Цоланова, Явор, Ямбол;  Големо Малово: УПИ ХI-92, Кв. 15; Лопушня: 008010; Мало Малово; Раяновци, Общ. Драгоман; Сливница, Общ. Сливница;
 Цръклевци;  Шума: Ракето, УПИ ХV-23
Община Елин Пелин  
На 16.08.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Ботевград: Витиня
 Григорево: УПИ III -283 Кв. 20
 Елешница, Общ. Елин Пелин: 046008, 615, 662, Iх-191, Кв. 34, Землището На С. Елешница, Местност Равно Расте, МТП Зора, П-Л IV-263, Кв. 19, Парцел Хіі-385, Кв. 39, ПИ 101 В I-ва Част, ПИ №913, УПИ I-861 Кв. 34А, УПИ XVII - 205, Кв. 35, УПИ Х-43, Кв. 6, УПИ Хіі-121, Кв. 15;  Желява: 24-ти май/Георги Димитров/, XVI-2103, Кв. 7, XX-300, Кв. 32, Александър Стамболийски, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген. Николай Желявски/1 Май/, Герена/Иван Шонев/, Кирил и Методий, Местност Добри дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, ПИ -098018, Стара планина, Стефан Караджа, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев;  Потоп: 048064, М. &Quot; Прекръсте&Quot;  Чурек: Местност Жерково, П-Л XVI-256, Кв. 30, П-Л ХI-275, Кв. 4
На 16.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Чурек: ТП Вп2
Община Етрополе  
На 15.08.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Боженица: Махала Ласковци
На 15.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол;  Видраре: 157, Кв. 13, сграда Кметство, Іі Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, ПИ-083145 М. Мариновото
На 15.08.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни връх
На 15.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, Септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин;  Етрополе: Равнището
На 15.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Етрополе
На 15.08.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв. 4
На 15.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра
На 15.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Лъга
На 15.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Малки Искър
На 15.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете;  Осиковица: Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата
На 15.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Осиковица: Махала Господарска, Махала Манастира, Махала Чифлика, Махала Ямата
На 15.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, Кв. 5
На 15.08.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Правец: Махала Дивчов рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Местност Елисов рът, Север, Средора, Тодор Живков
 Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица; Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци;  Средни Рът: Мах. Бечовското, Мах. Голяма Глава, Мах. Дунавското, Мах. Койчовци, Мах. Кондурите, Мах. Куваница, Мах. Мончово Търне, Мах. Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
На 15.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8
На 14.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе: ХVIII, Кв. 19
На 18.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Правец: Махала Дръвница
Община Ихтиман  
На 15.08.2017 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Ихтиман: Генерал Гурко, Иван Вазов, Йордан Цонев, Оташлия, Пенчо Славейков, Полковник Борис Дрангов, Свети Софроний Врачански, Цар Освободител, Шести септември
На 15.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Вакарел: Александър Стамболийски, Веслец, Витоша, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Костадинка Трайкова, М. Дренов Ръд ПИ 298, Младост, Никола Петков, Пейо Яворов, Свети Патриарх Евтимий, ХV-260, Кв 58, Цар Симеон, Чинар, Янтра;  Пауново: УПИ XI-35, Кв. 4;  Селянин: П-Л Іі, Кв. 11, УПИ VІІІ-255, Кв. 27, УПИ ХІІІ-116, Кв. 31
На 16.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, П-Л Хі-39, Кв. 4
 Ихтиман: Георги Бенковски, Захари Стоянов, Кочиово, Отец Паисий, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино
 Джамузовци
На 16.08.2017 г. /07:30 - 08:00 ч./ -  Боерица: Пи640030, 640027, УПИ Vі-111, Кв. 16, УПИ Іі-124, Кв. 13;  Венковец: УПИ III-28 Кв. 4;  Веринско: 000182, ул. 13, УПИ IX-23, Кв. 13, УПИ ІІІ-124, Кв. 6, УПИ ХVіі-131, Кв. 6;  Горна Василица; Долни Пасарел: 22472. 7449. 174; Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055, М. Каратопрак, 093360, М. Шабан дере, П-Л Хі-39, Кв. 4;  Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Автомагистрала Тракия, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Баба Вида, Белмекен, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Витоша, Вражебъра, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димитър Русинов, Димчо Дебелянов, Дунав, Егерика, Екзарх Йосиф, Еледжик, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Извън регулация, Извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Йордан Балчев, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кокиче, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Липа, Любен Каравелов, Люле Бургас, Люляк, М. Добрева Ливада, Македония, Малина, Малчика, Марин Дринов, Марица, Местност Ушите, Местност Чикийца, Местност Шиндар, Мизия, Михаил Сестримски, Мусала, Мъти Вир, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, ПИ 007083 М. Царчино, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Пчелин, Рила, Роса, Руен, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна гора, Станоя Балабанов, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стипон, Странджа, Съединение, Теменужка, Топик, Тракия, Траянова Врата, Трети март, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061, Кв. 145, УПИ IV - 2853, Кв. 191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Чайка, Черни връх, Шести септември, Шиндар, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра;  Мирово, Общ. Ихтиман; Полянци; Самоков: Местност Шишманово, Местност Язовир Искър; Стамболово, Общ. Ихтиман;  Черньово: V-68, Кв. 24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVі-6, Кв. 1, УПИ ХіV-105, Кв. 16
Община Костенец  
На 14.08.2017 г. /08:15 - 09:00 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв. 68, Акация, Белмекен, Боровец, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Изгрев, Калинка, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина сълза, Оборище, Пирин, Рила, Самуил, Свети Георги, Славей, Средна гора, Стадионна, Трапезица, Цар Симеон I, Цариградско шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен
На 14.08.2017 г. /08:00 - 09:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Арда, Беласица, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Венетица, Веслец, Витоша, Дунав, Ибър, Иван Вазов, Искра, Кирил и Методий, Кокиче, Ком, Константин Костенечки, Малина, Места, Младежка, Мургаш, Нишава, Огоста, Олимпиада, Пионерска, Първенец, Рила, Родопи, Роза, Свобода, Синчец, Странджа, Струма, Трети март, Тунджа, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I
Община Костинброд  
На 16.08.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 10:00 - 16:00 ч./ -  Бучин Проход: Местн. Раниславци
На 15.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Голяновци: 401001, XVI-131, Георги С. Раковски, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, Местн. ул. Централна, ПИ 403046, М. Червилак, ул. Лилия УПИ 322 Кв. 22, ул. Нарцис УПИ III-92. Кв 21, УПИ ІІІ-298, Кв. 4, УПИ ХVі-219, Кв. 13, Централна Лъката
На 18.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Голяновци: Георги С. Раковски, Местн. ул. Централна, ул. Нарцис УПИ III-92. Кв 21, УПИ ХVі-219, Кв. 13
На 16.08.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 10:00 - 16:00 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, в. з. Градец, М. Пояке, Местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20, УПИ IX-275 Кв. 35, УПИ Vі-225 Кв. 30
За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 Кв. 30
На 15.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд: 020400, 101, 160140, 433, 92, 507. 88, 556, IV -185 Кв. 33, XIX-163, Кв. 24, І Кв. 33, Батковци, Белидие Хан, Бригандия, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, Кв. Батковци, М. Брегандия Имот Пл. №42, М. Бригандия, М. Бригандия Им. Пл. №116, М. Бригандия Им. Пл. №75, М. Бяла Земя, М. Лъка Изомат ПИ 140180, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест. Бригандия, Местн. Бригандия, Местност Бригадия, Осемнадесета, Осма, Парцел 601 до Кв2, Пета, ПИ 541 до Кв. 22, ПИ 543 до Кв. 22, Първа, Седемнадесета, Стожера, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, УПИ 508113, М. Стожера, УПИ-16, Кв. 502в. з. Брегандия, Четвърта
На 16.08.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд: 15, 15, IV-73 Кв. 11, IV-73 Кв. 11, Кърна Орница, Кърна Орница, ПИ № 169
 Дръмша: 106. 910, 106. 910, Гаго ПИ 87, 181, Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски връх, П-Л 81. 44, М Самовилски връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски връх, М. Самовилски връх, Махала&Quot; Паралъжовци&Quot; , Махала&Quot; Паралъжовци&Quot; , Местност Самовилски връх, Местност Самовилски връх, Паралъжовци, Паралъжовци, Паралъжовци ПИ 015033, Паралъжовци ПИ 015033, Самовилски връх ПИ 82, 9, Самовилски връх ПИ 82, 9
На 16.08.2017 г. /10:00 - 10:45 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд: 15, IV-73 Кв. 11, Кърна Орница, ПИ № 169; Дръмша: 106. 910, Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски връх, Махала&Quot; Паралъжовци&Quot; , Местност Самовилски връх, Паралъжовци, Паралъжовци ПИ 015033, Самовилски връх ПИ 82, 9
На 15.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Костинброд: 050260, XXXVI-1362 Кв 180, І-4397 Кв. 259 М. Под селото, Александър Стамболийски, Балван, Бригандия, Вихрен, Здравец, Кирил и Методий, Крайбрежна, Лилия, Ломско шосе, Люлин, Люляк, Малка падина, Местн. Малка падина, Местност Балван Градина, Местност Шкендерица, Младост, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Поморие, Преспа, Първи май, Руен, Светлина, Синчец, Славянска, Стара планина, Стефан Костадинов, Теменуга, Топола, УПИ 1-4082, УПИ XXII-1362, Кв. 180180, УПИ Іі-891, 892, Кв. 204, Филип Тотю, Хан Кубрат, Царевец, Червиляка
На 14.08.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Костинброд: 1-737, Кв. 33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци
На 15.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Костинброд: XXXVI-1362 Кв 180, Александър Стамболийски, Бригандия, Вихрен, Здравец, Кирил и Методий, Лилия, Ломско шосе, Люлин, Люляк, Младост, Оборище, Отец Паисий, Първи май, Светлина, Синчец, Стара планина, Теменуга, Топола, УПИ XXII-1362, Кв. 180180, Хан Кубрат, Царевец
На 14.08.2017 г. /09:45 - 11:30 ч./ -  Костинброд: Акация, Белица, Бреза, Варна, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Ломско шосе, Мусала, път 81, Ропотамо, Славянска, Спартак, Умни брег, УПИ XVIII-2309 Кв. 148, Филип Тотю
На 15.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Костинброд: Витоша, Гео Милев, Жп Мост, Острова, Петровден, Райна Княгиня, Средец, УПИ Хіі-3254 Кв 116
На 16.08.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 10:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Ломско шосе, УПИ 33, Кв. 510, М. П/Ст София Запад;  Понор: . УПИ VI-26 Кв. 1, Понор, Стопански двор
На 16.08.2017 г. /10:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:45 ч./ -  Цръклевци
Община Самоков  
На 16.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Самоков: Тинтява
На 16.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л Іі, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18
На 16.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали град, УПИ І-470, 471 Кв. 38А, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Белчински Бани: П-Л V Кв, 21; Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация
За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, БКТП Градина - Ковачевци
На 16.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58
За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне: ПИ 000368
На 16.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рельово: №000527, Извън регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5, УПИ Vі-135, Кв. 10
За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: 65231. 907. 178, Витоша, Македония, Преспа, Софийско шосе, Христо Йовевич, Черни връх;  Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Крали Марко, Любен Каравелов, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Булаир, Иван Вазов, Искър, Никола Драмалиев, Оборище, Пашеница, Петър Попангелов, Сини Вир, Цар Борис III
На 16.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./, на 17.08.2017 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Самоков: Гюрови градини, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 110, Пред Квл, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 86, Пред БЧК, Курорт Боровец
На 14.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Самоков: Курорт Боровец
На 16.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ярлово: . УПИ Хіі-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова гора, М. Грамаге, ПИ 013001 Местност Св. Петка, ПИ №578, Стоп. Двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16
На 16.08.2017 г. /07:30 - 08:00 ч./ -  Самоков: Местност Шишманово, Местност Язовир Искър; Стамболово, Общ. Ихтиман
Община Своге  
На 15.08.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница, Луково;  Губислав;  Дружево; Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски дол, Кокиче, Кръстат камък, Куленица, Мах. Радеж ТП Равнв кладенец, Махала Държанчовв кладенец, Пробойница, Първи май, Роза, Стара планина, УПИ V-68, Кв. 19;  Левище;  Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, Мах. Кат, Мах. Мъжев Дел, Мах. Ръжища, Мах. Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара планина, УПИ-XV-46;  Оплетня: Парцел V-94, Кв. 3; София: Костенски Водопад/Васил Дим
Община Сливница  
На 14.08.2017 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Алдомировци
На 17.08.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Алдомировци: 242068, М. Слатина, 32-ра, 348, Кв. 62, 46-та, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), Мах. Слатина, Мах. Шишкова;  Сливница, Общ. Сливница;  Братушково: V-263, VII-299 Кв. 19, УПИ XVI-300;  Гургулят: XVI-17 Кв. 9;  Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 17 Та, 20-та, 3 Та, 500179, 7 Ма, 8 Ма, XI-1. 3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 Кв. 26
На 14.08.2017 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Костинброд: 1-737, Кв. 33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци
На 14.08.2017 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Петърч: 068032
На 17.08.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Радуловци: Мах. Рейна река, ХІІІ-47, Кв. 19;  Ракита, Общ. Сливница
На 14.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, Иван Вазов, Максим Горки, Паисий Хилендарски
На 16.08.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./, на 17.08.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./, на 18.08.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 16.08.2017 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница.

Видинска област
Община Белоградчик  
На 14.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Чифлик: ул. „Втора“, „Двадесет и първа“, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Четвърта, Тринадесета, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета
Община Бойница  
На 14.08.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Каниц: Втора, Първа, Трета, Четвърта
На 14.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Шишенци: Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета
Община Видин  
На 18.08.2017 г. /14:00 - 15:15 ч./ -  Видин: Акад. Стефан Младенов, Александър Стамболийски, Безименна, Връшка Чука, Разлог, Цар Симеон Велики
На 18.08.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Видин: Бдинци, Градинска, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Търговска
На 18.08.2017 г. /12:45 - 13:45 ч./ -  Видин: Безименна, Горазд, Искър, Свети Кирил, Стефан Еленков
На 16.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:45 ч./ -  Видин: Дунавска, път, Южна Пром. Зона
 Дунавци, Общ. Видин: 23 Септември, Асен Балкански, Бдин, Васил Левски, Видбол, Връшка Чука, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя космодамянска, Капитан Петко войвода, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Киров, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Първи май, Райна Княгиня, Седемнадесет Партизани, Сирма войвода, Смирнов, Средец, Средна гора, Хана, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Шипка, Янтра
На 16.08.2017 г. /09:15 - 14:45 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин
На 16.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:45 ч./ -  Жеглица: 110011, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, път 1, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 14.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ивановци, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Шеста, Шестнадесета
На 15.08.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Покрайна: 562, 827, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта
Община Макреш  
На 15.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./, на 16.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./, на 17.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Киреево: Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Подгоре: Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В. Сталин, Ленин, Михаил Здравков, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Стоян Милков, Тодор Петров, Черно Море, Юрий Гагарин
Община Ново село  
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Флорентин: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Флорентин: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Четвърта
На 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Флорентин: Дванадесета, Единадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета
Община Ружинци  
На 14.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бело поле, Общ. Ружинци: Боян Чонос, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър
Община Чупрене  
На 15.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене: Безименна, Втора, Девета, до УПИ 24, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, ул. „Четвърта“.
 
Област Монтана
Община Берковица  
На 18.08.2017 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Костенци: 314014, ул. „Втора“, „Пета“, „Първа“, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Котеновци: Първа
Община Бойчиновци  
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ерден: 000010, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Деветнадесет, Единадесет, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем
Община Брусарци  
На 17.08.2017 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Крива бара, Общ. Брусарци: Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Тодорин, Извън регулацията, Кв 68 УПИ, Кокиче, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Панайот Волов, Петко Напетов, Пирин, Рибарска, Станке Димитров, Тимок, Хан Аспарух, Христо Ботев
На 17.08.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Георги Трайков, Ленин, Любен Каравелов, Раковски, Трифон Каймакански, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра
Община Вълчедръм  
На 15.08.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Вълчедръм: Алабин /В. Пеева/, Братя Миладинови, Веслец, Дунав, Иван Вазов, Иларион Макриополски, Кирил и Методий, Кръстовищ. На ул. Алабин и Раковски, Лом, Никола Обретенов /В. П-ва/, Райна Княгиня /Яташка/, Раковски /Г. Кирков/, Руен, Цар Иван Асен /Й. Николова, Янка войвода
На 15.08.2017 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Вълчедръм: Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д. Благоев/, Бузлуджа, България /Г. Димитров/, Вежен, Генерал Скобелев, Златия, Никола Вапцаров, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий, Радовиш, Раковски /Г. Кирков/, Славянска, Софрони Врачански, Трети март /Г. Генов/, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Давидов, Цар Борис I /Л. Димитрова, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, Братя Миладинови, Извън Населеното Място, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Странджа, Съединение /В. Коларов/, Трети март /Г. Генов/, Хан Аспарух, Цар Самуил
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вълчедръм: Черни връх
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Черни връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Вършец  
На 18.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Вършец: Ботуня(9-ти септември), България(В. Коларов), Васил Левски, Георги Бенковски(11 Септ), Република(Г. Димитров), Стефан Стамболов(Г. Моцов), Четвърта, Шести септември(Заводска), Шипка
Община Лом  
На 14.08.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Замфир: Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 14.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Ковачица: Девета, Извън регулацията, Осма, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Седемнадесет, Тринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Три, Шестнадесет
За периода 14-18.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка войвода, Бреза, Горанова чешма, Гредовете, Детелина(Ален мак), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т. Никодимов), Йолова чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Страхил войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен
На 16.08.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом: Бозвели, Васил Априлов, Пирот, Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети март, Търлис(Русин Костов), Цветко Павлов(Ал. Караст)
На 15.08.2017 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Лом: Варош(Димитър Маринов), Георги Манавски(Н. Чуков), Дунавска(Д Благоев), Петър Евстатиев, Солун, Филип Тотю
Община Монтана  
На 14.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Горна Вереница: Връбовчец, Главна, Гробарска, Индустриална, Копривска, Мърфи, Панорама, Паньовска, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Цолинска, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 16.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Горно Церовене: Втора, Главна, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Единадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 14.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Долна Вереница: 329200, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Двадесета, Извън регулацията, Трета, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четиридесета, Четиринадесета
На 18.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски, Антим, Жеравица, Извора(Б. Бистрица), Камен Цанов, Славянска, Трети март(Г. Димитров), Цар Борис III-ти(З. Попов)
На 16.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски, Васил Левски, Граф Игнатиев(В. Коларов), Трети март(Г. Димитров)
За периода 15-18.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Георги Пеячевич, Илия Маринов, Младост, Неофит Бозвели, Петър Парчевич
За периода 14-18.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Димитър Ерийски(Ст. Алов), Добри Войников, Захари Янчев, Ивайло, Извън регулацията, Константин Фотинов, Кошарhик, Нов живот, Одрин(Миладин Кунчев), П. А. Славков(Г. Николов), Петър Богдан, Петър Делян, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър
Община Чипровци  
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Белимел: Местност Ливагето
На 14.08.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./ -  Вец Мартиново
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Железна;  Мартиново: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста;  Чипровци: 23-ти септември, 81390. 128. 663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Александър Стамболийски, Балканска, Бенковски, Богдан Маринов, Васил Левски, Витоша, Волга, Гагарин, Георги Димитров, Георги Пеячевич, Д-р Тако Андреев, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна войвода, Димитър Благоев, Димитър Филипов, Дядо Лилчо, Ехо, Жельо войвода, Иван Станиславов, Извън регулацията, Калето, Ком, Лука Андреин, Люляк, Минзухар, Михайл Шипков, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Осми март, Павлето (В. Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Рила, Ропотамо, Семко войвода, Септемврийци, Смит войвода, Стара планина, Стефан Дуньов, Точо войвода, Три Чуки, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар войвода, Чипровска Комуна, Шипка, Яко войвода
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Чипровци: Волга, Извън регулацията, Люляк, Петър Парчевич
На 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Чипровци: Георги Димитров, Д-р Тако Андреев, Деяна войвода, Иван Станиславов, Осми март, Павлето (В. Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Точо войвода, Чипровска комуна
Община Якимово  
За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, ул. „Христо Смирненски“.
 
Област Враца
Община Бяла Слатина  
За периода 14-18.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: ул. „Арда“, Бачо Киро, Георги С. Раковски, Елин Пелин, Здравец, Златия, Искър, Кръстовище Златия и Г. Раковски, Ломска, Любен Каравелов, Марица, Места, Мизия, Мир, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Пирин, Родопи, Родопи, Росица, Сердика, Солунска, Средец, Тодор Каблешков, Тунджа, Цар Иван Шишман
Община Враца  
На 15.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Враца: Братя Миладинови, Демокрация, Димчо Дебелянов, Иван Ангелов, Кирил Буюклийски, Металург, Мито Орозов, Поп Тодор Врачански, Сестри Хаджикръстеви
На 14.08.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Екзарх Йосиф
Община Мездра  
На 14.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./, на 15.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Хубавене: Местност Искър, Местност Ябълковата градина
Община Оряхово  
За периода 14-18.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Оряхово: Алея На Мира и Дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, ул. „Цар Калоян“.
 
Ловешка област
Община Ловеч  
На 15.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Баховица: ул. „Георги Димитров“
На 17.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч./, на 18.08.2017 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Беглеж: 19-ти юни, Бочо Йочев, Васил Топалски, Витошка, Гена Димитрова, Георги Ненов, Дочко Дочев, Иван Коларов, Илия Нанев, Йочо Гетов, Мачо Пепеля, Отряд В. Левски, Пано Дончев, Партизанска, Петко Патарински, Стоян Едрев, Христо Ботев, Цанко Славчев, Цанко Станчев, Цоню Матев
На 16.08.2017 г. /12:00 - 12:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Павлов, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст. Ганков, Йордан Хубавенков, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Павел Станчев, Присоето, Радой Минковски, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Цачо Павлов, Цвятко Цачев
На 15.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: Бул Мизия и Освобождение, Здравец, Освобождение
На 14.08.2017 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: ДЗС - М. Музговото, Мизия, Освобождение, Северна Индустриална зона, Хан Кубрат
За периода 14-18.08.2017 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Тома Давидов, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков
На 14.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Изгрев, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Плиска, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Стефан Караджа, Съединение, Трети март, Христо Ботев
Община Луковит  
За периода 14-18.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Карлуково: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Иванов, Градище, Дико Илиев, Дунав, Здравец, Иван Ангелов, Искър, Кокиче, Петър Трантеев, Работническа, Юрий А. Гагарин
На 14.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Торос: 157023, Васил Левски, Грънчар, Дило Йотов, Кокиче, Кулата, Младост, Никола Вапцаров, Торос, Хан Аспарух, Цвятко Алексиев, Шипка
За периода 14-18.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Торос: Александър Стамболийски, Априлци, Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Възраждане, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Градинска, Дило Йотов, Дило Йотов, Дойчин Димитров, Кирил и Методий, Кичера, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Пейо К. Яворов, потока, Райна Княгиня, Стоян Георгиев, Хан Аспарух, Цар Симеон, Ягода
Община Тетевен  
На 16.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Български Извор: Вит, Демокрация, Дунав, Иван Вазов, Извора, Панайот Волов, Пирин, Стара планина, Тракия
На 16.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Галата: Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Кирков, Гергана, Димитър Полянов, Йордан Йовков, Пейо К. Яворов, Пещера, Христо Ботев, Христо Смирненски
За периода 14-18.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Иван Вазов, Къдрева, Люляк, Мах. Водна, Местн. Три Могили, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Христо Ботев
На 15.08.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Дивчовото: 20996. 12. 27, 20996. 7. 50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах. Зеленика, Мах. Косица, Местн. Боатин, Сава Младенов
На 15.08.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Басарим, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Крайречна
На 14.08.2017 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Бели Вит, Вършец, Ключ, Конски дол, Махала Драгиновдол, Махала Скрибътна, Пладнището, Топлика
На 18.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен: Махала Свидово, Махала Скрибътна, Местност Глотното, Местност Гугуновото, Местност Пладнището, Местност Преграда, Местност Просеченик, Местност Скрибътна, Свидово
На 15.08.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит
Община Троян  
За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Калейца: Васил Ватев, Дамян Банчев
На 14.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Мах. Баба Стана
На 16.08.2017 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Георги С. Раковски, Кв. Ливадето, Крайречна, Мах. Райковска, Местност Лисичи Дупки
На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм: Амбарица, Девети септември, Жилища На Горското Стопанство, Общ. ДЗ Обнова, Първи май, Стара планина
Община Угърчин  
На 17.08.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Лесидрен: Балван, Балдуин, Бано Воевода, Братеш, Васил Левски, Васильовска, Вежен, Енча, Момина пътека, Последна, Стара планина, Юрий А. Гагарин
На 17.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Васил Левски, Възраждане, Герганица, Мах. Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка
Община Ябланица  
На 15.08.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 13:20 - 13:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка;  Български извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах. Боаза, Мах. Начови Воденици, Мах. Солун, Местност Белилото, Местност Боаза, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин;  Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон;  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, Мах. Водна, Мах. Джебин Трап, Мах. Къдря, Мах. Равнището, Мах. Ръбя, Местн. Три Могили, Местн. Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин;  Гложене, Общ. Тетевен: 101001; Голяма Желязна: Дачо Михайлов;  Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, Мах. Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин;  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море;  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Коник, Кол. Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов дол, Местност Енча, Местност камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот;  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети септември, Девети май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах. Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка
 Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев
 Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах. Съевска, Мах. Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка
На 16.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна гора, Хан Аспарух, Хан Крум, ул- „Христо Ботев“.
 
Плевенска област
Община Гулянци  
На 17.08.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Долни Вит: ул. „Ал. Стамболийски“, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин;  Милковица: Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, Местност Край село, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П. К. Яворов, Пирин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, Родопи, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка
Община Долна Митрополия  
За периода 14-19.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Горна Митрополия: Беласица, Васил Априлов, Вежен, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, П. Р. Славейков, Петрохан, Пробива, Странджа, Христо Ботев
За периода 14-19.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Долна Митрополия: Васил Левски, Дунав, Ивайло, Искър, Мизия, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, Ю. А. Гагарин
Община Долни Дъбник  
За периода 14-18.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Долни Дъбник: Ал Стамболийски, В Априлов, В Петлешков, Велчова Завера, Г. М. Димитров, Захари Стоянов, Никола Петков, Райко Даскалов
На 16.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Садовец: Ангел Кънчев, Арда, Бор, Карпати, Кремениш, Леска, Пирин, Роза, Стефан Караджа, Стоян Заимов
Община Искър  
За периода 14-18.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Долни Луковит: Ангел Кънчев, Босилеградска, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Спасов, Кирил и Методий, Нов Квартал, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Ал Димитров, Вапцаров, Вапцаров, Въло Йончев, Въло Йончев, Искър, Искър, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Малчика, Малчика, Мара Денчева, Мара Денчева, Петлешков, Петлешков, Пирин, Пирин, Силистра, Силистра, Слави Алексиев, Слави Алексиев, Тулча, Тулча, Тутракан, Тутракан, Христо Наумов, Христо Наумов, Цвятко Георгиев, Цвятко Георгиев
За периода 14-19.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев
Община Левски  
На 17.08.2017 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Козар Белене: Алеко Константинов, Бачо Киро, Гео Милев, Петър Берон, Съединение, Царева Могила, Ю. А. Гагарин
На 16.08.2017 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Козар Белене: Васил Левски, Георги Бенковски, Д. Благоев, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Петър Берон, Съединение, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ясенов
На 14.08.2017 г. /08:30 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Козар Белене: Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Маршал Толбухин, Райко Даскалов, Съединение, Царева Могила
Община Плевен  
На 17.08.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 14.08.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Ивайло, Искър, Кракра Пернишки, Марица, Освободител, Прилеп, Рила, Родопи
На 14.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гривица: Vі-319, Кв. 50, Асен Златаров, Витоша, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Кострама, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Митко Палаузов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Скобелев, Слави Алексиев, Тулча
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 19.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев
На 15.08.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Плевен: Гевгели, Цар Самуил/В. Топалски/
На 17.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Гена Димитрова, Иван Вазов
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Дружба
На 14.08.2017 г. /14:30 - 15:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Плевен: Дружба, Местн. Чаира, Чаталджа/Н. Доровски/
На 14.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 08:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Плевен: Индустриална зона, Местн. Западна Идустриална зона
На 14.08.2017 г. /14:30 - 17:00 ч./ -  Плевен: Местн. Чаира
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Плевен: ул. Георги Кочев N: 94
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: Ал Стамболийски, Г Димитров, Патриарх Евтимий, Пещера, Цоню Матев, Чепеларе, Чепино, Ямбол
Община Пордим  
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Згалево: Адалберт Антонов-малчика, Антон Иванов, Васил Левски, Вит, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Западна, Искър, Йорданка Николова, Москва, Оборище, Поп Андрей, Радомир, Средна гора, Стара планина, Стопански двор, Шипка, Ю. А. Гагарин
Община Червен бряг  
На 15.08.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Лепица: 080011, 43311, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Сухаче: В Левски, В Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети септември, Ив Вазов, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев
На 14.08.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен бряг: Антим, Антим, Васил Левски, Г Бенковски, Г Бенковски, Дядо Вълко, Здравец, Колю Фичето, П. Р. Славейков, Паисий, Паисий, Перник, Перник, Стара планина, Струга, Струга, Тулча, Хан Аспарух, Шейново, Шейново, Янтра
На 16.08.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Червен бряг
На 15.08.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц. Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 15.08.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Чомаковци: 18-та, 19-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 59-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 80-та, 81-ва, Асен Златаров, Васил Априлов, Г С Раковски, Георги Бенковски, Двадесет и Осма, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, П Волов, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Четиридесет и Трета, Шипка, ул. „Ю. А. Гагарин“.
 
Пернишка област
Община Брезник  
На 15.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Брезник: ФЕЦ „Натурекс“
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Глоговица
На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Конска: IV-310, 311
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 19.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Кошарево
На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лялинци: I-259 Кв. 13
Община Перник  
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Витановци: П-Л ІV-241, Кв. 29
На 14.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Големо Бучино: Бачова махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XXIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен;  Горна Диканя;  Даскалово: Втора
На 14.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгичево: V-14, Кв. 83, Vіі-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Възраждане, Върла Стрън, Георги Бенковски, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Магистрала, Мария Луиза, Мария Луиза, Мах. Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Реката, Република, Рила, Рила, Ропотамо, Рударска, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Симеон, Черни връх, Явор, Янтра, Янтра
На 14.08.2017 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгичево: V-14, Кв. 83, Vіі-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах. Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни връх, Янтра
На 14.08.2017 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Драгичево: Александър Боянов, Александър Танев, Владайска, Възраждане, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Копринено Орище, Здравец, М. Копринено Орище ПИ 324, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Оборище, ПИ 020003, Реката, Сава Асенов
На 14.08.2017 г. /15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра
На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Кладница: Хижа Селимица
На 15.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник: Дванадесета, Единадесета, Петнадесета, Тринадесеста, Четиринадесета
На 14.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мало Бучино: Люлин/2-ра/
На 14.08.2017 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мърчаево: 10-та
На 14.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мърчаево: 10-та, Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/
На 14.08.2017 г. /15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/
На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 104, 105, 14-та, 16-та, 17-та, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, Балканджи Йово, Батак, Бродо, Димова махала, Елена, Кв. Радина чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Козлодуи, Къкринско Ханче, Мадара, Парижка Комуна, Перущица, Пирдоп, Преслав, Радина чешма, Радина чешма Имот 611-406, Република, Рудничар, Св. Св. Кирил и Методий, Силистра, Стара Тева, Струма, Тева, Тева /Къщи/, Търново, Христо Смирненски, Чипровско въстание
На 14.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, Кв. Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИ V Кв. 7 Кв. Рудничар, Цанко Церковски, Шумен
На 14.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 14-та, 16-та, 17-та, Рудничар
На 14.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Арда, Асенова крепост, Багова махала, Беласица, Бучински път, Вардар, Владайско въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Върбица, Гарата, Горски Извор, гр. Перник, Крепост &Quot; Кракра&Quot; , Градище, Грамаге, Граховска, Димитър Благоев, Добри Миланов, Драгановец Залес. Пояс, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Железничарска, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Кв. Старата Църква, Китка, Климент Охридски, Княз Александър Батенберг, Костенец, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кралевски път, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Лиляна Димитрова, Марина бара, Мах. Горна Църква, Мах. Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Отец Паисий, Партизан, Райко Даскалов, Рилски езера, Розова Долина, Росица, РУПИте, Самодивска, Сандански, Средец, Средец, Стримон, Струма, Струма, Танчовица, Трайко Живков, Тунджа, УПИ 1 Кв. 263, Хемус, Цане Гинчев, Църква, Черковна, Черноризец Храбър, Чуйпетлово, Шумак, Ялбовец
На 14.08.2017 г. /15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Арда, Асенова крепост, Вардар, Владайско въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Върбица, Гарата, Грамаге, Граховска, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Железничарска, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Княз Александър Батенберг, Костенец, Кракра, Кракра Пернишки, Кралевски път, Лиляна Димитрова, Мах. Горна Църква, Мах. Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Райко Даскалов, Рилски езера, Розова Долина, Росица, Средец, Струма, Танчовица, Трайко Живков, Тунджа, УПИ 1 Кв. 263, Хемус, Църква, Чуйпетлово
На 14.08.2017 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Багова махала, Беласица, Бучински път, Горски Извор, гр. Перник, Крепост &Quot; Кракра&Quot; , Градище, Драгановец Залес. Пояс, Китка, Кракра, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Марина бара, Отец Паисий, Партизан, РУПИте, Самодивска, Сандански, Средец, Стримон, Струма, Цане Гинчев, Черковна, Черноризец Храбър, Шумак, Ялбовец
На 14.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Перник: Бучински път, гр. Перник, Кв. Изток, ул. Луганск, УПИ IV, Кв. 21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, Мах. Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин
На 14.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Перник: Изток, Рашо Димитров, Юрий Гагарин
На 15.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Китка, Кристал Блокове
На 14.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рударци: 1452, 3-ти март, LXXXІІІ-1526 Кв. 121, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда, Балчик, Бели брег, Божур, Бор, Борова гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген. Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн. Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С. Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, ул. Вардар/ул. Силистра, УПИ LXXXIV-2229, Кв. 21., УПИ І-1427 Кв. 80Б, УПИ Х|Х, Кв. 107А, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец;  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах. Бугьовец, Мах. Каназирова, Мах. Кюлова, Мах. Опашиница, Мах. Шестакова, Мах. Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
Община Трън  
На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бераинци
На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бохова: УПИ-Х|-148
На 17.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бохова
На 18.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Бусинци;  Горна Мелна: 87;  Горочевци;  Еловица, Общ. Трън;  Докьовци;  Видрар;  Вукан: УПИ III-130 Кв. 12;  Костуринци;  Къшле;  Лева река;  Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А;  Пенкьовци;  Радово;  Стайчовци
На 14.08.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Велиново
На 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Главановци, Общ. Трън
На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Главановци, Общ. Трън
 Джинчовци
На 18.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Долна Мелна: НУПИ 12
На 18.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв. 17
На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Забел;  Зелениград: Парцел ІІІ-253, Кв. 40;  Лешниковци; Милославци: УПИ V-71, Кв. 18
На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Насалевци
На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рани луг: П-Л ХХі-235, Кв. 7
На 16.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Рани луг: П-Л Ххі-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 Мах. Пещер
На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Реяновци
На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 17.08.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Слишовци
На 16.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Стрезимировци: 56
На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стрезимировци;  Трън: Осми март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов;  Тураковци;  Цегриловци: ПИ 197
На 18.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън: Осми март, Атанас Ботев, Гочо Гопин, Десета, Мосаловска, Народна воля, Петър Асенов, Тако Пеев
На 18.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Шипковица
На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ярловци.
 
Кюстендилска област
Община Бобов дол  
На 18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: П-Л ХIV-234, Кв. 23
На 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово: 067016, VI-255, Кв. 27
Община Бобошево  
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Каменик
Община Дупница  
На 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, Бригадирска, Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Гергана, Здравец, Зелен път, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Колю Фичето, Комсомолска, Комсомолска, Малчика, Местност Мантарлия, Мусала, Осми март, Осми март, Победа, Победа, Първи май, Първи май, Русалка, Самоковище, Теменуга, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев, Христо Ботев
На 16.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, Бригадирска, Гергана, Здравец, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Местност Мантарлия, Мусала, Осми март, Победа, Първи май, Русалка, Теменуга, Христо Ботев;
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Кв. 50, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Осми март, Отец Паисий, Пионерска, Първи май, Първи май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев
На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гюргево
На 14.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Делян, Общ. Дупница: Хіх-164, Кв. 12
На 17.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Делян, Общ. Дупница: Хіх-164, Кв. 12, III-21. Кв. 4
На 16.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дупница: №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Местност Балановски рид, Скакавица, Труд
На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско шосе, Стръмна
На 14.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Академик Петър Динеков, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори март, Евтим Трайчев, Ропотамо, Средец, Чавдар войвода
За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Иглика, Малина, Миньор, Разметаница, Труд
На 14.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дупница: Асен Златаров, Атанас Величков, Бузлуджа, Велико Търново, Евтим Трайчев, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Цар Симеон Велики
На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански
На 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, Александър Димитров, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Васил Коларов, Верила, Генерал Заимов, Георги Бенковски, Гергана, Джубрена, Дунав, Захари Стоянов, Крайречна, Неофит Рилски, Самуил, Солун, Стопански двор, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър
На 16.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Крайници: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Раковски, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Кокиче, Любен Каравелов, Младост, Петко Славейков, Трети Гв. Полк, Христо Ботев, Яне Сандански
На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска
 Сапарева баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под селото, Момина сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар войвода, Юри Гагарин;  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски езера, Средна гора, Старио камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода;  Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен Брег: Баба Парашкева, Верила, Георги Димитров, Гурко, Местност Могилите, Опълченска, Пионерска, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк
На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе
Община Кочериново  
На 14.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново
Община Кюстендил  
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, Извън регулация, Ильо войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност до селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена войвода, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка
 Берсин
На 14.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобешино
 Вратца: Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил;  Грамаждано: Местност Гола Велика;  Гурбановци;  Гърляно: Владимир Заимов, Девети септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно поле, Руен;  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Горна Брестница
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ -  Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев
 Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети септември, Девети май, Девети септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин
На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала селото, Махала Янкова;  Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката;  Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци;  Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива;  Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева;  Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала селото;  Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка;  Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска;  Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището;  Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска;  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;  Злогош: Долна махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци;  Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки дол;  Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Батина, Махала Богойна, Махала Милоорниче, Махала Попов дол, Махала Равно Буче, Махала Щърбец;  Полетинци;  Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местност Дупни камък;  Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци;  Чешлянци: Махала бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре;  Чудинци
На 16.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горно Кобиле: Махала Бучлинци
На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна Ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ -  Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи май, Румена войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка;  Долна Козница: 22112. 500. 2
На 16.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Пладнище
На 14.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долно село: М. Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала чукарска, Махала Шаламанци
На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. Градско Ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ -  Друмохар: Мах. Брашненица
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ -  Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха река, Христо Ботев, Шипка
На 15.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Злогош: Долна махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Лазина, Махала Лалина падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ -  Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия
На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница
На 14.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ивановци, Общ. Кюстендил;  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Жиленци: Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, рекалска, Стопански двор, Христо Ботев;  Коприва;  Кутугерци;  Кършалево;  Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска;  Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска;  Ръсово: Мах. рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка;  Церовица: Махала Бело Камене;  Кюстендил: Белият камък, Бреза, Гюешевско шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско шосе, ул. Дупнишко шосе;  Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Плавнище, Махала Прекендачка, Махала Щърбец; Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро поле, Махала Тренките, Махала Черна река
На 14.08.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Батак, Герена, Кадин Мост, Местност Турски гробища, Морава, Рила
На 15.08.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Боровец, Здравец, Изгрев, Калосия, Колуша, Студен кладенец, Тинтява, Черешово Топче
На 16.08.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Запад, Йордан Захариев, Ракла
На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Метохия: Долна махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ -  Кюстендил: Местност Николичевски път
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ -  Лиляч: Местност Войника;  Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи май, Струма, УПИ ІХ-61, 63, 70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Неделкова Гращица
 Нови Чифлик: Бивш Стопански двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Плешивец: Дванадесета
На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Побит камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала село;  Уши: 030001 М. Под пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска
На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо село, Махала Ханове, Махала чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ -  Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин
На 14.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Трекляно: Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци
На 15.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Трекляно: Махала Центъра
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ -  Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети март
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ -  Четирци: М. Топилата, Махала Ямен
На 14.08.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Четирци.
 
Благоевградска област
Община Банско  
На 14.08.2017 г. /08:45 - 09:00 ч./ -  Банско: Местност Страгите
Община Белица  
На 14.08.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Узуновци
Община Благоевград  
На 18.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279. 619. 59, Авганцов чифлик Ш. 72, Александър Стамболийски, Вихрен, Даме Груев, Местност Международно шосе, Промишлена, Промишлена зона, Св. Димитър Солунски, Страцин
На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Брегалница, Ел-Тепе, Никола Вапцаров, Панайот Хитов, Полковник Дрангов, Порой, Прилеп, Хан Крум, Шипка
На 17.08.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Лешко: Горно Лешко, Долно Лешко
На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Логодаж: УПИ-ІV-195 Кв. 14, Голям кладенец
На 17.08.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Падеш: Бреза, Падеш, УПИ II-207, Кв. 13
Община Гоце Делчев  
На 16.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14;  Баничан: Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28;  Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото, ПИ-18021, М. Мантара, С. Борово, село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30;  Брезница: 29-ти декември, 31002, Vі, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, неуточнен адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански;  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVіі-164, Кв. 11, ХVі-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22;  Господинци: УПИ-Хі, Кв. 1;  Гоце Делчев: Драмски път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото;  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Михаил Антонов, неуточнен адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка;  Кремен, Общ. Банско;  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански двор, Стоян войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Огняново, Общ. Гърмен;  Самоков: Тинтява
На 16.08.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Баничан: Пирин Спринг
За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезница: 29-ти декември, Vі, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, Хан Аспарух, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин
На 16.08.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ал. Стамболийски, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Беласица, Братя Миладинови, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Неофит Бозвели, неуточнен адрес, Патриарх Евтими, Пенчо Славейков, Сливница, Стара планина, Стойо Льондев, Стоян Петралийски, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Шар планина, Шипка;  Делчево, Общ. Гоце Делчев
На 15.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Корница: Анещи Узунов, Георги Бенковски, Драгоман, Иван Вазов, Иван Козарев, Ильо Воивода, Капитан Петко войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, неуточнен адрес, Пирин, Стопански двор, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 15.08.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Корница: Владимир Поптомов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Драгоман, Здравец, Октомврийска, Отец Паисий, Рила, Цар Самуил, Шипка
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен
Община Гърмен  
На 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, М. Решманица, Местност Рашманица, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Осма, Петнадесета, Първа, Първа, Решманица, Седемнадесета, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката;  Огняново, Общ. Гърмен: Благой Матеров, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, неуточнен адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Петнадесета, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Тридесета
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ореше, Общ Гърмен
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Осиково, Общ. Гърмен;  Скребатно
Община Кресна  
За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сливница, Общ. Кресна: УПИ VI-162, Кв. 22
Община Петрич  
На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Жданов, Любен Каравелов, Малчика, Октомври, Пейо Яворов, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил;  Яворница: Победа
За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Гео Милев, ЖП Кулата, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, неуточнен адрес, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян
На 17.08.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Варна, Ел-Тепе, Изток, Кочо Мавродиев, Местност Козлек, Отец Паисий, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Рокфелер, Тракия, УПИ І, Кв177 А
На 14.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански двор, Струма, УПИ ХІІІ-3694, Кв. 312, УПИ Хх Кв. 314, ХІІІ, Христо Чернопеев
Община Разлог  
На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Банско: Пирин
 Разлог: 61813. 645. 21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баница, Бела река, Бела река, Братя Каназиреви, Булаир, Варош, Васил Левски, Вихрен, Възраждане, Голак, Д-р Иларион Астинов, Даме Груев, Дунав, Еделвайс, Занаятчийска, Иван Вазов, Иван Даскала, Изгрев, Изток, Изток, Иларион Макариополски, Иларион Макариополски, Искър, Калиново, Каракьой, Лазар Топалов, Марица, Местност Бел път, Местност Катарино, Местност Пром. Зона-Горен Стопански двор, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Нова, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Поп Богомил, Предел, Първа, Рила, Родопи, Саровица, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методий, Симеон Петеларов, Стара планина, Странджа, Телемах Илиев, Телемах Илиев, Тодор Александров, Тодор Александров, Трети март, УПИ III, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Черна река, Черна река, Шипка, Юндола, Явор, Яне Сандански
За периода 14-15.08.2017 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  Разлог: 5-ти километър, Местност Пети километър
На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Разлог: Бела река, Христо Ботев
На 14.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог: Братя Каназиреви, Христо Ботев
Община Сандански  
На 14.08.2017 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Лозеница: Джигерица
На 14.08.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Мелник: Мелник, неуточнен адрес
На 15.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански: 65334. 201. 132, 65334. 71. 49, М&Quot; Долни Орман&Quot; , Бачо Киро, Индустриална зона, Кочо Чистименски, Местност Боруна, Местност Соколовец, Местност Хано, Р-Н Индустриална зона, Р-Н Индустриална зона, Р-Н Мтс, Р-Н Нова Гара, Р-Н Нова Гара, Свобода, Стою Хаджиев, Сухо поле, Сухо поле
На 16.08.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Сандански: Банска, Георги Скрижовски, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова зона, Младост, Р-Н Поленишки път, Свобода
На 17.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Бистрица, Генерал Гурко, Рила, Свобода, Сердика, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Шейново
На 16.08.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Кожух, Мусала, Огражден, Райна Княгиня, Синаница, Сирма войвода, Тодорка
На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Склаве: 7-ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Лале, Местност Стопански двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Партизанска, Първи май, Соколова скала
На 14.08.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Спатово
Община Сатовча  
На 14.08.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Вълкосел: Балтите, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, неуточнен адрес, Отец Паисий, Прогрес, Хан Аспарух
На 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълкосел: Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Димчо Дебелянов, Лилия, Места, Михаил Антонов, Нерезе, неуточнен адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи май, Светиката, Чавдар, Шипка
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълкосел: Бачо Киро, Божур, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Михаил Антонов, неуточнен адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи май, Хан Аспарух, Шипка
На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Местност Стопански двор, Мир, неуточнен адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански двор, Струма, Тодор Каблешков;  Сатовча: Атанас Харизанов, Букет, Васил Даракчиев, Вела Пеева, Георги Мутафчиев, Драгийца, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Лале, Лиляна Димитрова, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Отец Паисий, Площада, Полени, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Юри Гагарин
На 18.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Сатовча: І, Кв. 77, І, Кв. 77, Ал. Стамболийски, Васил Даракчиев, Г. С. Раковски, Георги Шомов, Дружба, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Иглика, Илинден, Кокиче, Лазар Карабожиков, Майор Топалов, Малчика, неуточнен адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Площада, Родопи, Стопански двор, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Четирдесет и Осма, Шипка, Юри Гагарин
На 18.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Сатовча: І, Кв. 77, Ал. Стамболийски, Васил Даракчиев, Г. С. Раковски, Георги Шомов, Дружба, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Иглика, Илинден, Кокиче, Лазар Карабожиков, Майор Топалов, Малчика, неуточнен адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Площада, Родопи, Стопански двор, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Четирдесет и Осма, Шипка, Юри Гагарин
На 18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сатовча: Ал. Стамболийски, Атанас Харизанов, Букет, Васил Даракчиев, Вела Пеева, Георги Мутафчиев, Георги Шомов, Драгийца, Дружба, Иглика, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Кирил и Методи, Лале, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Малчика, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Отец Паисий, Площада, Полени, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Тодор Шопов, Четирдесет и Седма, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин
Община Симитли  
На 16.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/, на 17.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брежани: ІV-36, Васил Левски, Георги Димитров, Горна махала, Гоце Делчев, Еделвайс, Здравец, Ленин, Местност Вощинарци, Местност Кръстьова, Местност Света Петка, Миньор, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пирин, Рангел Димитров, Станой Крекмански, Христо Апостолов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Център, Яне Сандански
На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев Шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански
На 16.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/, на 17.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крупник: Местност Ормана;  Полето: Нивото;  Симитли: М. Ливадите, неуточнен адрес, Симитли;  Черниче: Детелина, Зора, М. Сухата река, Местност Кантона, Местност Орловец, Роза
За периода 14-18.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Симитли: Бор, Вихрен, Георги Петров, Георги Попов, Гьорче Петров, Изгрев, Илинден, Местност Лозенски андък, Пазара, Първи май, Р-Н Нова махала, Родопи, Сердика, Симитли, Славей, Трети март, УПИ IV-371, Кв. 90, Христо Смирненски, Ц. Махала
На 14.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 15.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, неуточнен адрес, Никола Парапунов, Ораново, Панайот Хитов, Победа, Септемврийска, Симитли, Славянска, Хаджи Димитър, Яне Даракчийски
Община Струмяни  
На 16.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Микрево: 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Василево, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Иван Вазов, Малешевска, Орфей, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети март, Чинара
Община Хаджидимово  
На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Садово
Община Якоруда  
На 16.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Конарско: ТП 1 Конарско
На 14.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Конарско
На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Якоруда: ул. „Цар Борис III“/„Георги Димитров“.


Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Гръмотевични бури наближават Балканите 0| 1 |20.08.2017 . Лондон иска по-бърз Брекзит 0| 242 |20.08.2017 . Вече плащаме глобите в КАТ и онлайн 0| 610 |20.08.2017 . Планирали да взривят 120 газови бутилки в Барселона 0| 1065 |20.08.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах