Вторник, 19 Септември 2017, 23:54
Frognews
0| 2510 |18.08.2017

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 21 – 25 август 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

Област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

София - град
Община ВИТОША  
На 21.08.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  София:1-ва, 1-ва /Драгалевци/, 1-ва/Студентска/, 2-ра /Драгалевци/, 2-ра/278/, 201-ва, 201-ва/Драгалевци/, 201А/Драгалевци/, 203-та/Драгалевци/, 209-та/457/, 209-та/Драгалевци/, 210-та, 211-та/Драгалевци/, 212-та/Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 323-та/Красна поляна/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, 410-та, XIV-3047, Кв. 148, ІII-335, 1275, Кв. 142, Акад. Сандерс, Андрей Бачковски, Боянска /Драгалевци/, Вец Симеоново, Витошка Зорница, Ген. Ковачев/Драгалевци/, Гена Димитрова, Гоце Делчев/Емил Марков/, Д-р Кръстьо Кръстев/211-та, Драгалевци, Крайречна, Лешникова гора, Мащерка, Местност Киноцентъра, Нарцис/Методи К. Димитров/, Невена Коканова, Околовръстен път, парк Витоша, ПИ 681 Кад. Лист. 642, планина Витоша, Поп Тодор Врачански, ПM &Quot; Витоша&Quot; ТП &Quot; Павел Хинов&Quot; Проф. Боньо Ангелов, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, ул. Мати Болгария, ул. Нейчо Попов - ул. Н. Коканова, Черни връх
На 21.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: 203-та, 207-ма, Свети Кирил
На 21.08.2017 г. /11:30 - 16:00 ч./ -  София: 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Андрей Бачковски, Лешникова гора, ул. Мати Болгария
За периода 21-25.08.2017 г. /10:30 - 13:00 ч./ - София:406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Горски синчец, Калето, Панайот Пипков, Св. Наум /Драгалевци, Св. Наум/Трайчо Костов/
На 21.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 635-та/Витоша/, Маринковица
На 21.08.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: Боянска /Драгалевци/, Градина, Здравец, Кумата, Местност Киноцентъра, Равна/Киноцентър/
На 22.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Кумата
На 22.08.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  София: Академик Сандърс
На 23.08.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Владая: 22-ра, Пернишко шосе, Превалски езера, Приплат
На 23.08.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Войнишко въстание
На 23.08.2017 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Владая: Асанова Чешма, Горелица, Еделвайс, Калдъръмче, Местност Герена, Местност Кладенеца, Местност Св. Петка, Пернишко шосе, Приплат, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, УПИ ІI-1992 Кв. 1А, Чехълче
На 23.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:401-ва, 403-та, 405-та, 410-та, Ваклинец, Горски синчец, Свети Горазд
Община ВРЪБНИЦА  
На 21.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:3020-та/Връбница/, Адам Мицкевич/Раб. класа/, Връшка чука, Маслиново клонче
На 27.08.2017 г. /08:15 - 14:30 ч./ -  София:3019-та/Връбница/
На 23.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 24.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:3019-та/Връбница/, Адам Мицкевич/Раб. класа/, връх Манчо, Люлин, Модерно Предградие
На 22.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:3020-та/Връбница/, Адам Мицкевич/Раб. класа/, Връшка чука, Люлин, Маслиново клонче
На 25.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:364-та/Връбница/, Войводово, Европа/Баба Парашкева/, Люлин, Подкрепа, Старата Църква/Йордан М. Пет, Цветница/Димитър Г. Марче/
На 23.08.2017 г. /04:00 - 04:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: ж. к. Надежда 2, ж. к. Надежда 4, ж. к. Свобода
Община ИЗГРЕВ  
За периода 21-25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Антон П. Чехов, Апостол Карамитев 2, Дианабад, Драган Цанков, Райко Алексиев, Самоков 8
На 26.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад блок 18 вх. А, Б, В, блок 18А вход А ;  Дианабад блок 13А вход А, Б
Община ИЛИНДЕН  
На 23.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/
Община КРАСНА ПОЛЯНА  
За периода 22-25.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Западен парк/Христо Михайлов
Община КРАСНО СЕЛО  
На 24.08.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  София: Владайска/Димо Хаджидимов/, Дамян Груев/Ген. Христо Миха, Ивайло
На 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ген. Скобелев
На 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Сотир Андонов, Феликс Каниц
На 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети септ.
Община КРЕМИКОВЦИ  
На 25.08.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Горни Богров: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботунски път, Васил Левски, Здравец, Кирил и Методий, Кладенците, Люлин/Лиляна Димитрова/, М. Шабаница, ПИ 16448. 7721. 566, Местн. Б. Убрещ, Местн. Воденицата, Местн. Долна Махала, Местн. Кръста, Морава/Георги Димитров/, Мургаш, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Никола Вапцаров, Обреща, Поп Груйо, Рендова/Толбухин/, Рибарица, Стара планина/Ганчо Шопа/, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети март/9 Септември/, ул. В. Левски/Ал. Стамболийски, УПИ III-Кв. 29 М. Горни Богров, Хан Богров, Хемус, Христо Ботев, Чавдар, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница, Шипка;  Яна: Безименна;  Долни Богров:1, 1-ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, Іх-356 Кв. 18, Стопански двор Чочая, УПИ IV-376 Кв. 28, УПИ Іх, Кв. 24;  София:1-ва, 12-та/Враждебна/, Ботевградско шосе/Мизия/, Долна Махала, Долни Богров, М. Герено, Кремиковци, Незабравка, Чавдар, Чепинско шосе
За периода 21-25.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: кв. Горни Богров - без захранване ТП "МВР"; кратковременни прекъсвания на захранването в целия район за времето за подготовка на заявката за извършване на върхова ревизия.
Община ЛОЗЕНЕЦ  
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Горски пътник, Йоан Екзарх, Йоан Екзарх
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Йордан Стубел, Йордан Стубел/444-та/, Миджур, Милин камък
На 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Симеоновски шосе, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Чавдар Мутафов, Чавдар Мутафов, Чавдар Мутафов
На 24 и 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Черни връх
Община ЛЮЛИН  
На 21.08.2017 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София: Сливница
Община МЛАДОСТ  
На 25.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Малинов
На 22.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Климент Охридски, Младост 1
На 24.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3
Община НАДЕЖДА  
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Алеко Богориди, Георги Стаматов/П. Раденков/, Д-р Кръстьо Кръстев/211-та, Кумановски бой
На 24.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Надежда 1, Надежда 3
На 25.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Надежда 3
Община ОБОРИЩЕ  
На 22.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Богдан, Драговица, Марин Дринов, Русалка
На 21.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Марин Дринов, Русалка
На 21.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Будапеща
На 23.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Върбица/Димитър Попов/, Проф. Асен Златарев
На 21.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Св. Св. Кирил и Методий
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: ул. Будапеща
Община ОВЧА купел  
На 21.08.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  София: 668-ма/Овча купел/, XVIII-252, Кв. 87, ливада, Любляна/Й. Вишевградски/, Народен герой, Рачка
Община ПАНЧАРЕВО  
На 22.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Акация, Вилна зона Пасарелско Езеро, Самоковско шосе
На 24.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Кокаляне:004053, Александър Генков/Г. Панков/, Вец Кокаляне, Вилна зона Батиница, М. Бяла нива ПИ 1773, М. Овнарница
На 22.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Александър Генков/Г. Панков/, В. З Китката ПИ 276, В. З Китката ПИ 276, Вец Кокаляне, Вилна зона Китката, Вилна зона Китката, Китката, Китката, Теменуга, Теменуга, Юзината
На 22.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Василица, Вилна зона Китката, Вилна зона Китката, Вилна зона Китката, Вилна зона Терасите, Китката, Китката, Месност Роба, Пукнат камък/34/, Слатин дол
На 22.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Бяло море/в. з. Врана-Лозен/
На 24.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Батийница/24-та/
На 23.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: М. Детски град-Дупките -Пи 555, 556, 554, 724, 548
На 26.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София: Цариградско шосе/Тракия/
Община ПОДУЯНЕ  
На 22.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Сухата река Бл. 29 Вх. А, Б, В, Г
На 23.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Сухата река Бл. 29 Вх. Д, Е, З
Община СЛАТИНА  
На 23.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:1-ва, Акад. Георги Бончев, Асен Йорданов/Хо Ши Мин/, Ген. Столетов, Цариградско шосе/Тракия/, Шипченски проход
На 23.08.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: Александър Фон Хумболт, Гео Милев, Коста Лулчев/Асен Велчев/, Прелом/Асен Халачев/
На 23.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Манастирска/Васил Воденичар, Трудолюбие, Христо Максимов
На 23.08.2017 г. /02:00 - 04:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София
Община СРЕДЕЦ  
На 21.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: 6-ти септември, Гургулят/Т. Киркова В. Благо/, Патриарх Евтимий
На 22.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Петко Р. Славейков, Стефан Караджа
На 26.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч./ -  София: Цар Калоян
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  
На 23.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: 8-ми Декември, Акад. Борис Стефанов/Ан. Найд, Джон Ленън, Студентски град
За периода 23-25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Георги Златарски № 5, Дървеница, Жеко войвода 8, Овчаренски водопад, Симеоновско шосе 1
На 21.08.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  София: Проф. Христо Данов
На 24.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Пъстър Свят, Студентски град
Община ТРИАДИЦА  
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Балша/Д-р Минчо Нейчев/, Димитър Хаджикоцев
На 24.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Бул. Прага, Доспат, ул. Разслатица , ул. Тунджа
На 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: УПИ III--132, Кв. 13, Черни връх, Южен парк
На 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: бул. „Черни връх“.
 
Софийска област
Община Божурище  
На 24.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Хераково: V-130086, М. Савина Водиеница 75, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон
На 24.08.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Хераково: Хераково ханче
Община Ботевград  
На 24.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Боженица:319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански двор, Х-38, Кв. 41
На 25.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Ботевград:003036, 05815. 13. 34, Ам Хемус Кв. Зелин, в. з. Чеканица, в. з. Зелин, в. з. Зелин, ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица
На 23.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Ботевград:1866 Година, Академик Стоян Романски, Армеец, Бенковска, Боженишки Урвич, България, Васил Левски, Васил Петров, Витиня, Витоша, Георги С. Раковски, Гурко, до Автогара, до сграда ТКЗС, Захари Стоянов, Индустриална зона, Искър, Кооперативен пазар, Кооперативен пазар Закрит, Мургаш, Незнайният войн, Нов Кооперативен пазар, Освобождение, парка, Павилион, Просвета, Райна Княгина, Сан Стефано, Саранск, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Стара планина, Стефан Стамболов, Трети март, Хан Крум, Христо Ботев
На 23.08.2017 г. /09:30 - 11:45 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, България, Витиня, до сграда ТКЗС, Кооперативен пазар, Незнайният войн, Нов Кооперативен пазар, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Трети март
На 23.08.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Бузлуджа, България, Гурко, Незнайният войн, Освобождение, Пл. Форум УПИ І, Кв. 65, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, ТП Бетонов център, Трети март, Янтра
На 24.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Витиня, до сграда ТКЗС, Зелин-Д-р Асен Златаров, Курорт Зелин, Литаковско шосе, ПИК, Саранск, Цар Освободител
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Зелинград, Преслав, Хан Аспарух
На 25.08.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Ботевград: Курорт Зелин, Стубеля
На 21.08.2017 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Ботевград: М. Калница, 036152, Местност Бенчова Курия, Местност Бенчовска Курия, ПИ-037081, Пик
На 21.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Саранск, Тп
На 24.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Стефан Караджа;  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070;  Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4;  Липница, Общ. Ботевград: за Провеждане на 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец;  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, с. Новачене, Общ. Ботевград път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара планина, Съединение (Ленин), Трети март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка;  Осеновлаг: Зимнишки дол, Махала Зимнишки дол;  Радотина: Местност Дръстила, ПИ №055008;  Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница;  Скравена:000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап. Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К. Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах. Диловска и Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, с. Скравена, Общ. Ботевград път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, сграда на Читалището, Синчец, Стара планина (Ил. Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика
На 24.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски, Ален мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън регулация до с. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Освобождение (9-ти септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода
На 24.08.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Врачеш: Манастирска, Оборище, Околчица, Освобождение (9-ти септемвр, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Синчец, Съединение (Рада Докова), Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Цар Освободител( 17 Ятаци), Шипка, Явор
На 24.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Литаково:3Ти март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 21.08.2017 г. /08:45 - 11:30 ч./ -  Правец;  Разлив
На 21.08.2017 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Трудовец: Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Бор, Бързашка (Партизанска), В. Зона Лозята, Васил Ангелов Цоцов, Васил Левски, Вилна зона, Витоша, Влашко Поле, Георги Попиванов, Д-р Димитър Василев, Девети май, Драган Черния, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зелин, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън регулация до с. Трудовец, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Марица, Мах. Манастирица, Мургаш, Никола Иванов (Н. Драганов), Огоста, Опълченска (Комсомолска), Отец Паисий, Панчовска (Панчо Геровски), Петко Златарски, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Райчин Комитина (В. Башев), Републиканска, Рибарниците, Сан Стефано, Славянска, Спортна Среща, Стара планина, Стефан Караджа, Стубелска, Трети март (Ал. Иков), Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Урвич, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон I, Цеко Вълков (М. Палаузов), Черковна (Марин Димитров), Черниш, Шейново, Шипка, Янтра
На 21.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец: Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара планина, Трети март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)
Община Горна Малина  
На 22.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Вакарел;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Околовръстен път
Община Елин Пелин  
На 21.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./; на 22.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Григорево:017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 Кв. 11, УПИ Vііі-25, Кв. 3, УПИ XI-319, Кв. 32, УПИ XV-128, Кв. 15, УПИ ХI-264 Кв. 18, УПИ Хіх-262, Кв. 18, Черковна;  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа, Топола;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:08832, Акация, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Върбето, Гео Милев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иглика, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, М. Шеовица ПИ -031155, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Росица, София, Средец, Средна гора, Страцин, Тодор Каблешков, Топола, Уо Кв. Върбето, УПИ 1-За ОЖС, Кв. 71, УПИ ХV -182 Кв. 65, Чавдар войвода, Шейново, Шиовица, Янтра
На 21.08.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: XXVII - за ПСДОДО, Кв. 80, Гара Елин Пелин за Пстд-Исвевк, Кв. 80, УПИ XXVI- за ПСДОДО, Кв. 80
На 21.08.2017 г. /09:30 - 15:45 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Топола;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: България, Витоша, Иглика, Средец, Топола
На 21.08.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: УПИ ХххIII, Кв. 80;  Нови хан: 91, в. з. Побит камък П-Л І-519, Кв. 5, Вз Побит камък УПИ ІV-520, Кв. 4, Вилна зона Побит камък, Землището с. Нови хан Асф. База, Мес. Милковица, Месност Милковица, Местност Милковица, Милковица, Стефан Караджа, УПИ II-13 Кв. 91, УПИ VI-13, Кв. 91
На 21.08.2017 г. /10:15 - 11:45 ч./ -  Нови хан: в. з. Побит камък П-Л І-519, Кв. 5, Вз Побит камък УПИ ІV-520, Кв. 4, Вилна зона Побит камък, Мес. Милковица, Месност Милковица, Местност Милковица, Милковица
На 21.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./; на 22.08.2017 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Столник
Община Етрополе  
На 22.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе:229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол;  Видраре:157, Кв. 13, сграда Кметство, Іі Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, ПИ-083145 М. Мариновото;  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ Vііі, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, Септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин;  Етрополе: Равнището;  Лопян:005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра;  Лъга;  Малки Искър;  Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете;  Осиковица: Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, Кв. 5;  Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8
На 22.08.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Гола Могила, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете
На 21.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе: ХVIII, Кв. 19
Община Костинброд  
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ За периода 22-25.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 Кв. 30
На 21.08.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Дръмша: Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски връх, Местност Самовилски връх, Самовилски връх ПИ 82, 9
На 21.08.2017 г. /09:45 - 11:30 ч./ -  Костинброд: Акация, Белица, Бреза, Варна, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Ломско шосе, Мусала, път 81, Ропотамо, Славянска, Спартак, Умни брег, УПИ XVIII-2309 Кв. 148, Филип Тотю
На 25.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Петърч: Ален мак, Априлско въстание, Бузлуджа, Васил Левски, Витан, Еделвайс, Кап. Петко войвода, Ком, Тантил Стойчев, Христо Ботев, Цветна, Шопска Комуна
Община Правец  
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Репавище, Махала Смесите
 Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Липа, Махала Смолевица, Махала Чульовци
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица: Махала Вельовци, Махала Войновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Гетовци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци
На 25.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица: Махала Вельовци, Махала Войновци, Махала Гетовци, Махала Робовица, Махала Стойковци
Община Самоков  
На 24.08.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бели Искър:1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, П-Л V, УПИ IV Кв.20
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци:15285. 11. 41, Втора, Георги Димитров, Двадесет и Четвърта, Доспей Махала, Искър, Крум Шуманов, Мальовица, Мечит, Октомври, Орловец, Първа, Снежанка, Христо Ботев
На 23.08.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Говедарци: Борис Хаджисотиров, Васил Коларов, Васил Левски, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Девети септември, Димитър Милушев, Доспей Махала, Единадесета, Искър, Кирил и Методий, Кокиче, Първи май, Свобода, Славянска, Тринадесета, Христо Ботев
На 23.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Говедарци: Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесета, Девета, Здравец, Иглика, Искър, Осма, Преспа, Рилска Малина
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доспей:1-ва, 10-та, 11-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 24-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Площада
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Бктп Градина - Ковачевци
 Мала Църква: с. Мала Църква, Община Самоков
На 24.08.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мала Църква
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ново село, Общ. Самоков;  Поповяне: ПИ 000368;  Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Крали Марко, Любен Каравелов, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, ул. Здравец, ул. Софийско шосе 15, ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36
На 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Самоков: Гюрови градини
На 24.08.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Курорт Боровец
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Местност Дългата поляна, Местност Мечката, Местност Татарски Брод
На 21.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Самоков: Христо Максимов
Община Своге  
На 21.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Дружба, Махала Криви Лаг, с. Бов МТП Скакля, Скакля
На 21.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Заселе: III-150, Кв. 22, III-66
На 21.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Заселе: III-150, Кв. 22, III-66, УПИ XXVII-13, Кв. 21; Зимевица
На 22.08.2017 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Царичина:126. 145, М. Сивил, М. Паликарци, Местн. Старо село
Община Сливница  
На 24.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Алдомировци:11-та, 15-та, 16-та, 21-ва, 23-та, 36-та, 41-ва, III-288 Кв. 48, IV, 460, Кв. 42, VII-275Кв 50, Алдомировска (Г. Димитров), Главната, Детелина (Д. Благоев), Здравец (Бр. Станиславови), Иван Вазов, Парцел Три, Кв. 19, Седма, УПИ - Хіі-138 Кв5, УПИ XIV-203, УПИ ХхVііі-188, Кв49, Четвърта
На 25.08.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Алдомировци:27 Ма, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Люляк (Ст. Лазов)
На 24.08.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Алдомировци: Алдомировска (Г. Димитров), Главната, Парцел Три, Кв. 19, Седма, Четвърта
На 23.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман;  Бърля; Врачеш: Александър Стамболийски; Връдловци; Годеч: Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М. Молак, Махала Елечанова, Махала Молак, Молак, Молашка, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров рид, Петрова бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344, Кв. 45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор
На 23.08.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Годеч: Елечанова, Йовкина, М. Молак, Махала Елечанова, Махала Молак, Молак, Стойкина
На 23.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ -  Голеш, Общ. Годеч: Парцел Vііі-413, Кв. 26
 Губеш: УПИ VII-125, Кв. 18; Комщица
На 23.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ -  Равна, Общ. Годеч
На 23.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ -  Ропот
На 24.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:000345, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Вишая, Владимир Димитров-майстора, Войнишка Махала, Георги С. Раковски, Горна Махала, Гургулят, Гълъбовци, Двора на Апк, Девети май, Дедо Пуне, Доктор Памукчиев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Имот 189, УПИ XXVIII, Кв. 3, Капитан Олимпи Панов, Капитан Радко Димитриев, Кирил и Методий, Клисура, Клокотница, Княз Борис I, Кооператор, Кореняк, Кочо Честименски, Липите, Лозан Тончев, Любен Каравелов, Михаил Георгиев Кенин, Младост, Оборище, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Петко Славейков, Работник, Райна Княгиня, Ракита, Ротм. Ат. Бендерев (Д. Бенд, Софроний Врачански, Спартак, Тодор Каблешков, Три Уши, Труд, УПИ Хх-764, Кв 30, УПИ764, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христо Ботев, ХххIII 1860, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин
На 25.08.2017 г. /09:45 - 13:30 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безименна, Бъдеще, Войнишка Махала, Кореняк, Лозан Арсов, Победа, Работник
На 24.08.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Александър Стамболийски, Васил Априлов, Войнишка Махала, Георги С. Раковски, Гургулят, Гълъбовци, Девети май, Капитан Радко Димитриев, Клокотница, Кооператор, Кореняк, Кочо Честименски, Липите, Михаил Георгиев Кенин, Младост, Оборище, Паисий Хилендарски, Петко Славейков, Работник, Ракита, Спартак, Три Уши, Труд, Шейново, Юрий Гагарин
На 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка
На 24.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Левски, Кв. 107, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Съединение, Хаджи Димитър
На 21.08.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 22.08.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 23.08.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 24.08.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 25.08.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 23.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ -  Смолча;  Станинци; Чепърлинци
На 25.08.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 13:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Храбърско: Махала Черен Пешо.
 
Видинска област
Община Белоградчик  
За периода 21-25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Белоградчик: ул. „Втора“, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Четвърта, Тринадесета, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета
Община Брегово  
На 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гъмзово: Асен Балкански, Борис Попарданов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Кирил и Методий, Ленин, Мико Нинов, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Никола Й. Вапцаров, Петко Д. Петков, Сергей Румянцев, Тимок, Тодор Петров, Тодор Петров, Толбухин, Толбухин, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон
Община Видин  
На 21.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Акациево: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Селски път, Четвърта, Шеста
На 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Видин: Безименна, Княз Александър Батенберг, Цар Александър II
На 23.08.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 13:45 - 14:30 ч./ -  Видин: Първа;  Срацимир;  Срацимирово: XI-82, Кв. 17, Втора, Девета, Десета, ЖП Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;  Въртоп: Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Гайтанци:213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета;  Димово, Общ. Димово;  Синаговци:236, Кв. 21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп. Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Ивановци, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 21.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Покрайна:224, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Четвърта, Четиридесета, Шеста
На 23.08.2017 г. /10:15 - 13:45 ч./ -  Синаговци
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Слана бара: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Осемнадесета, Осма, Парцел 2 Кв 4, Парцел 6 Кв 6, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Макреш  
На 23.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Киреево: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 21.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./; на 22.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Киреево: Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Подгоре: Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В. Сталин, Ленин, Михаил Здравков, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Стоян Милков, Тодор Петров, Черно море, Юрий Гагарин
Община Ново село  
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Флорентин: Дванадесета, Единадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета
Община Ружинци  
На 21.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бело Поле, Общ. Ружинци: Боян Чонос, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, ул. „Хаджи Димитър“.
 
Област Монтана
Община Берковица  
На 23.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Берковица: 03928. 514. 225, ул. „Александровска“, Извън регулацията, Лечебница, Път 81 преди разклона за Кв. Раковица, Раковица, Хаджи Петър Илиев
На 21.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-р Иван Панов, Д-р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена
На 21.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Лесковец, Общ. Берковица: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 23.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Ягодово, Общ. Берковица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки дол, Еделвайс, Карян, Малка река, Марков Кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска бара, Христо Ботев, Ягода
Община Бойчиновци  
На 21.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мадан, Общ. Бойчиновци:000521, 000636, 927026, Александър Стамболийски, Балкан, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Владимир Илич Ленин, Владимир Илич Ленин, Владимир Минчев, Волга, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Кирков, Гоцо Николов, Гоцо Николов, Девети септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Ленинградска, Ленинградска, Люлин, Млада гвардия, Московска, Олег Кошевой, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Пирин, Родина, Родина, Ропотамо, Ропотамо, Севастопол, Сергей Киров, Славянска, Странджа, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин
Община Брусарци  
На 23.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брусарци:23-ти септември, 23-ти септември, Ал. Стамболийски, Асен Златаров, Бенковска, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети септември, Димитър Благоев, Дунав, Заводска, Здравец, Иван Бобанов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Козарев, Извън регулацията, Извън регулацията, Индустриална, Искър, Караджа, Карл Маркс, Ком, Комсомолска, Кремиковска, Левски, Ленин, Мересиев, Митко Палаузов, Московска, Нечинска, Никола Й. Вапцаров, Падинска, пазарска, Пирин, Поп Андрей, Пролет, Пролетарска, Раковска, Спортист, Стадион, Стара планина, Тодор Кънчев, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна;  Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин;  Дъбова Махала: Александър Стамболийски, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Трайков, Добруджа, Иван Вазов, Каравелов, Комсомолска, Ленин, Методи Григоров, Методи Маджаров, Никола Й. Вапцаров, Христо Ботев, Чешмата;  Киселево: Александър Стамболийски, Борис Горанов, Ботев, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Иван Вазов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й. Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин;  Княжева Махала: Васил Левски, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кочо Честименски, Н. Й. Вапцаров, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Христо Ботев;  Крива бара, Общ. Брусарци: Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Тодорин, Извън регулацията, Кв 68 УПИ, Кокиче, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Панайот Волов, Петко Напетов, Пирин, Рибарска, Станке Димитров, Тимок, Хан Аспарух, Христо Ботев;  Одоровци: Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев;  Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра
Община Вълчедръм  
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Игрище, Лиляна Димитрова, Ломска, Ломска, Любен Каравелов, Покрайна, Септемврийска, Септемврийска
На 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Поп Томов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гогол, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Кубрат, Люляк, Мирон Тодоров, Мичурин, Млада Гвардия, Никола Кръстев, Пушкин, Стефан Караджа, Титов
На 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Игнатово: 9-ти септември, Александър Карастоянов, Вапцаров, Васил Левски, Веселец, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Ленин, Любен Каравелов, Люлин, Неофит Бозвели, Никола Кръстев, Паисий, Пирин, Попович, Рила, Смирненски, Стара планина, Стефан Караджа, Страхил войвода, Тодор Павлов, Христо Ботев, Чапаев
Община Вършец  
На 22.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Вършец: Александър Занов, Ангел Иванчев, Антим I-ви(Ив. Пенчева), Бреза(Безименна), Втора, Иван Вазов, Кв. Изток Извън регулация, Патриарх Ефтимий(А. Иван), Пета, Първа, Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Страхил Воевода, Трета, Христо Ботев, Четвърта, Шеста
На 22.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Горно Озирово: Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Ком(35), Котля(11), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Младост(40), Мусала(31), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Стара планина(34), Стефан Караджа(41), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Христо Ботев(27)
Община Георги Дамяново  
На 21.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Георги Дамяново: Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Шест, Десета, Единадесета, Първа, Трета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет
Община Лом  
За периода 21-25.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка войвода, Бреза, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален мак), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т. Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Страхил войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен
На 21.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Лом: Коста Арсениев, Латинка, Юрий Гагарин, Яне Сандански
Община Монтана  
На 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горно Церовене: Втора, Главна, Главна, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 24.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Долна Рикса: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Извън регулацията, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 24.08.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Велико Търново(Ил. Царев), Д-р Стамен Илиев, Парта, Трети март(Г. Димитров), Тунджа
За периода 23-25.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Георги Пеячевич, Димитър Ерийски(Ст. Алов), Добри Войников, Захари Янчев, Ивайло, Извън регулацията, Илия Маринов, Константин Фотинов, Кошарhик, Младост, Неофит Бозвели, Нов Живот, Одрин(Миладин Кунчев), П. А. Славков(Г. Николов), Петър Богдан, Петър Делян, Петър Парчевич, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър
На 25.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Монтана: Изгрев
На 23.08.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Монтана: Стефан Караджа
Община Чипровци  
За периода 21-25.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч./; на 25.08.2017 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Белимел: Местност Ливагето;  Железна;  Мартиново: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста;  Чипровци:23-ти септември, 81390. 128. 663 Мангесина ливада, Александър Костов, Александър Стамболийски, Балканска, Бенковски, Богдан Маринов, Васил Левски, Витоша, Волга, Гагарин, Георги Димитров, Георги Пеячевич, Д-р Тако Андреев, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна войвода, Димитър Благоев, Димитър Филипов, Дядо Лилчо, Ехо, Жельо войвода, Иван Станиславов, Извън регулацията, Калето, Ком, Лука Андреин, Люляк, Минзухар, Михайл Шипков, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Осми март, Павлето (В. Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Рила, Ропотамо, Семко войвода, Септемврийци, Смит войвода, Стара планина, Стефан Дуньов, Точо войвода, Три Чуки, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар войвода, Чипровска Комуна, Шипка, Яко войвода
На 25.08.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Чипровци: Волга, Извън регулацията, Люляк, Петър Парчевич
Община Якимово  
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дългоделци:23-ти септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Бдинска, Благой Иванов, Гео Милев, Георги Димитров, Дамян Найденов, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Кирил и Методи, Лика Рачин, Ломска, Мерата, Милко Василев, Райко Даскалов, Раковска, Ценко Попов, Чайка, Червената Стена
За периода 21-25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски
На 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Якимово: Алекси Беремлиев, Антон Иванов, Бузлуджа, Вела Пеева, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Елин Пелин, Кирил и Методи, Осми Конгрес, Отец Паисий, Север, ул. „Струма“.
 
Област Враца
Община Бяла Слатина  
На 24.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: ул. „Арда“, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Арда, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман
Община Враца  
На 24.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Вакарел: Дренов ръд
На 22.08.2017 г. /12:00 - 12:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Враца: Ален мак, Безименна, Бистрец, Бистрешко шосе, Бистрица-Б, Блокове на Противочумен Инст., Бориките, Боровица, Ботуня, Гаврил Бистричанин, Дружба, Еделвайс, Езерото, Илинден, Индустриална, Калето, Касината, Кв. Бистрец, М. Чудна, Люляците-Б, Маджар, Манастирска, Мътница, Радовене, Рила, Рула, Скът, Славов дол, Сливница, Стоян Орловски, Студен Извор, Студил, Суходолска, УПИ 8, 19, 31, Хранително-Вкусова зона, Чудна
На 22.08.2017 г. /12:15 - 15:45 ч./ -  Враца: Безименна, Илинден, Индустриална, УПИ 8, 19, 31
На 24.08.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Враца: Бузлуджа, Войнишка, Леденика, Осогово, река Лева, Родопи, Черни Дрин
На 24.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Враца: Ген. Гурко, Граф Игнатиев, Оборище, река Лева, Христо Ботев
На 25.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Враца: Граф Игнатиев, Никола Занкин, Преслав, Райко Алексиев, река Лева, Христо Ботев
На 23.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Враца: Дико Илиев, Димчо Дебелянов, Сестри Хаджикръстеви, Стрежер, Цветана Табакова
На 25.08.2017 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Враца: Драган Цанков, Дъбника, Околчица
На 23.08.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Враца: Драган Цанков, Мито Орозов, Складова
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Лукашов, Никола Войводов
Община Оряхово  
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Оряхово: Алея на Мира и дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, ул. „Цар Калоян“.
 
Ловешка област
Община Априлци  
На 21.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Мядна/Острец/, „Русалийски проход“/Острец/
Община Ловеч  
На 21.08.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч: Бузлуджа, Витоша, Лъга, Павел Баев, Родопа
На 21.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С. Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, Местност Горни Каменец, Местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска;  Горно Павликене: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Майренец, Местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов;  Изворче: Местност Горен Бабаковец;  Катунец: Кирил и Методий;  Къкрина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С. Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П. Луканов, Мария Сиракова, Местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров
На 21.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Къкрина: Антим I-ви, Васил Левски, Георги С. Раковски, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Кирил и Методий, Мария Сиракова, Николчо Цвятков, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Тодор Кирков, Трети март, Христо Иванов-Големия, Цачо Сяров
На 21.08.2017 г. /09:45 - 10:10 ч./; на 25.08.2017 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка;  Катунец:36662. 308. 15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра;ц  Ловеч:43952. 533. 118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, Местност Бабаковец, Местност Кючука, Местност Червен бряг, Младост, Момина сълза, Момчил войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп. Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен бряг, Чуклата, Янтра;  Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести май;  Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0Дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, реката, Република, Рила, Родопи, Росица, с. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов
На 21.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч./ -  Ловеч: Местност Бабаковец, Местност Клетища, Местност Печковец, Местност Сливек, Южна Индустриална зона
На 22.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Местност Печковец
На 22.08.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Освобождение, Северна Индустриална зона
На 21.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Изгрев, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Плиска, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Стефан Караджа, Съединение, Трети март, Христо Ботев
Община Луковит  
На 22.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: XXіі, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Дяков, Димитър полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Плевен, Първи май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А. Гагарин;  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1
На 22.08.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Драгана: Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, Местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански
На 23.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Карлуково: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Левски, Георги Иванов, Георги Иванов, Градище, Градище, Дико Илиев, Дико Илиев, Дунав, Дунав, Здравец, Здравец, Иван Ангелов, Иван Ангелов, Искър, Искър, Кокиче, Кокиче, Петър Трантеев, Петър Трантеев, Работническа, Работническа, Юрий А. Гагарин, Юрий А. Гагарин
На 21.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Карлуково: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Иванов, Градище, Дико Илиев, Дунав, Здравец, Иван Ангелов, Искър, Кокиче, Петър Трантеев, Работническа, Юрий А. Гагарин
На 25.08.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Луковит: Възраждане, Златна Панега, Кирил и Методий, Панака
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Торос:157023, Бузлуджа, Валето, Васил Левски, Вишиндол, Грънчар, Дило Йотов, Дило Йотов, Кичера, Кокиче, Кулата, Мелнична, Младост, Никола Вапцаров, Пейо К. Яворов, Стоян Георгиев, Торос, Хан Аспарух, Цар Симеон, Цвятко Алексиев, Шипка
На 22.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ъглен: Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген. Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко войвода, Кирил и Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми март, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, УПИ ХVі-456, Кв. 47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска
Община Тетевен  
На 21.08.2017 г. /11:00 - 15:30 ч./; на 22.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 23.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 24.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 25.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Глогово:020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Иван Вазов, Къдрева, Люляк, Мах. Водна, Местн. Три Могили, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Христо Ботев
На 21.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Глогово: Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев
 Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Никола Вапцаров, Студентска
На 24.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Басарим, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Крайречна
На 21.08.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен: 72343. 30. 160, Алеко Константинов, Безименна, Боровец, Васил Петров, Воловийте, Вършец, Гаванците, Дочо Мръвков, Здравец, Иван Вазов, Иван Туйков, Калена Плоча, Люляк, Махала Равнище, Пенка Михайлова, Равни камък, Станьо Петков, Трети март, Христо Габровчето
На 22.08.2017 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Бели Вит, Вършец, Ключ, Конски дол, Махала Драгиновдол, Махала Скрибътна, Пладнището, Топлика
На 22.08.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Тетевен: Боева Могила, Вежен, Емил Марков, Иван Фурнаджиев
На 25.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Конски дол, Местност Конски дол
На 23.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен: Махала Глотното, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Пейков дол, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Преграда
На 21.08.2017 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Черни Вит: Васил Левски, Местност Остриля, Нейо Крачунов, Остриля
Община Троян  
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Калейца: Васил Ватев, Дамян Банчев
На 21.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Мах. Баба Стана
На 21.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски
На 22.08.2017 г. /09:30 - 10:45 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Асен и Петър, Байкал, Балатон, Балкан, Бочо Попов, Васил Левски, Васил Спасов, Вежен, Ген. Карцов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Захари Стоянов, Македония, Мизия, Общ. Ж. П. Гара, Опълченска, Осъм, Петко Р. Славейков, Поч. Дом Капина, Пряспа, Станка Исикийска, Стефан Стамболов, Тодор Петков, Христо Гадевски, Христо Цонковски
На 23.08.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Байкал, Балатон, Васил Левски, Георги С. Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Захари Стоянов, Опълченска, Тодор Петков, Христо Гадевски, Христо Цонковски
На 21.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Борова, Димитър Гимиджийски, Мир, Неофит Бозвели, Стадион, Христо Ботев
На 22.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм: Амбарица, Девети септември, Жилища на Горското стопанство, Общ. ДЗ Обнова, Първи май, Стара планина
Община Ябланица  
На 22.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 23.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 24.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 25.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна гора, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев
На 21.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Месност Плочката, Местност Атанас, Местност Блатото, Местност Братевец, Местност Плочката.
 
Плевенска област
Община Белене  
На 22.08.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Белене: Ал Стамболийски, Г С Раковски, Кирил и Методий, Майор Кочев, Милан Василев, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рила, Хан Аспарух, Христо Ботев
На 22.08.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Белене: Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Войнишка, Възраждане, Гео Милев, Отец Паисий, Столетов, Трайчо Костов, Цанко Церковски
Община Долна Митрополия  
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Байкал, Братя Рулински, Волга, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Кирков, Драва, Йордан Йовков, Петрини, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Спас Дупаринов, Струма, Христо Ботев, Цанко Церковски, Яворов
На 21.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 26.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ставерци: Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Елин Пелин, Климент Охридски, Н. Й. Вапцаров, Преслав, Средна гора, Стефан Караджа, Цветан Гевезовски, Чиган
Община Долни Дъбник  
На 21.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./; на 22.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./; на 23.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./; на 24.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./; на 25.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Долни Дъбник: Ал Стамболийски, В Априлов, В Петлешков, Велчова завера, Г. М. Димитров, Захари Стоянов, Никола Петков, Райко Даскалов
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Садовец: Ангел Кънчев, Арда, Бор, Карпати, Кремениш, Леска, Пирин, Роза, Стефан Караджа, Стоян Заимов
Община Искър  
На 21.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Долни Луковит: Ангел Кънчев, Босилеградска, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Спасов, Кирил и Методий, Нов Квартал, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев
На 21.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 26.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Бенковски, Бр Миладинови, Велко Кръстев, Вит, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Ведер, Кънчо Илиев, Любен Каравелов, Мургаш, Петрохан, Плевен, Родопи, Септември, Страцин, Христо Кърпачев, Чавдарци
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Староселци: Вилхелм ПИК, Гурко, Даме Груев, Димитър Благоев, Извън регулация, Кирил и Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Н Й Вапцаров, Огоста, Отец Паисий, Поп Андрей, Райна Княгиня, Скобелев, Фердо, Христо Манчев, Цветан Спасов, Яне Сандански
Община Кнежа  
На 25.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бреница, Общ. Кнежа
На 21.08.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гостиля: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Цветан Радойски
На 25.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Луковит: I-ви Стопански двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън регулация, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П. К. Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Писаровска Могила, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра
На 21.08.2017 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Долни Луковит: Писаровска Могила
На 25.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа:23-ти септември, 6610067, 6610100, 735082, Местност Криволя, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Благой Иванов, Бузлуджа, Вела Пеева, Верила, Витоша, Втори Стопански двор, Върбица, Въча, Гаговска Кошара, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гостиля, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Иван Бонов, Изгрев, Иларион макариополски, Ильо войвода, Искър, Йоан Екзарх, Калиакра, Камчия, Кап. Георги Мамарчев, Кирил и Методий, Козница, Константин Фотинов, Кресна, Лисичи Валог, Любен Каравелов, Люлин, Марин Боев, Марица, Мерата, Места, Местност Криволя, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Местност Трите Декара, Местносттрите Декара, Назъм Хикмет, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Огнян Михайлов, Огоста, Опълченска, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Пирин, Презвитер Кузма, Преслав, Пролет, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Ропотамо, Росица, Скът, Славчо Н. Вълчинков, Софроний Врачански, Сребрен, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стефан Цанов, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Тимок, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чавдар войвода, Чайка, Черни връх, Черно море, Шабла, Янко Сакъзов, Янтра
На 23.08.2017 г. /13:00 - 13:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа:3761, Батак, Драва, Лонгоза, Марин Боев, Местност Град Кнежа, Местност Мерата, Опълченска, Стефан Цанов, Шипка
На 21.08.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Кнежа: 735082, Местност Криволя, Благой Иванов, Втори Стопански двор, Върбица, Гаговска Кошара, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Ильо войвода, Местност Криволя, Местност Мерата, Местност Трите Декара, Местносттрите Декара, Огнян Михайлов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Преслав, Райко Даскалов, Славчо Н. Вълчинков, Сребрен, Христо Ботев, Янко Сакъзов
На 21.08.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Кнежа: 735082, Местност Криволя, Гаговска Кошара, Георги Димитров, Местност Криволя, Местност Трите Декара
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кнежа: Вела Пеева, Верила, Назъм Хикмет, Огоста, Пролет, Родопи, Ропотамо, Софроний Врачански, Струма, Тимок
На 24.08.2017 г. /09:01 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа: Кирил и Методий
На 22.08.2017 г. /09:01 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 23.08.2017 г. /09:01 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа
На 23.08.2017 г. /13:00 - 13:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Червен бряг: Стефан Караджа
Община Левски  
На 24.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Асеновци:1-ви май, 23-ти септември, 8-ми март, 9-ти май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г. С. Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, Извън регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара планина, Трети март, Филип-тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов
На 25.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Бацова Махала: Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин; Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор; Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра; Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра
На 25.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 24.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Горско Сливово: Георги Димитров
 Крушуна: Александър Ганчев, Вежен, Вихрен, Ганчо Дочев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Дочо Нейков, Йордан Станчев, Костадин Стойков, Крайбрежна, Люлин, Маарата, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Митю Киров, Моню Ив. Минев, Неделчо Генов Христов, Неделчо Котев, Опълченска, Осъм, Петър Червенков, Рила, Сава Попов, Сакар, Средна гора, Стара планина, Стефан Симеонов, Странджа, Христо Плахчев, Цветан Петров
На 21.08.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Местност Бозалъка
На 24.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балкан, Бачо Киро, Безименна, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Генерал Радецки, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клокотница, Козл0Дуй, Летница, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Москва, Мусала, Неофит Рилски, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Петко Д. Петков, Петко Ф. Атев, Пирин, Пишмана, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рила, Сергей Румянцев, Сливница, Стара планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Страцин, Стрелча, Тодор Икономов, Тодор Каблешков, Трапезица, УПИ I, Кв. 45, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царевец, Шипка
На 24.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Витоша, Ген. Скобелев, Георги Раковски, Дунав, Марин Дринов, Пирин, Пишмана, Рила, Сергей Румянцев, Сливница, Стара планина, Стефан Стамболов, Странджа, Стрелча, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Цанко Бакалов, Цар Самуил, Шипка
На 23.08.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Малчика: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Площад, Стара планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин;  Обнова: 9-ти септември, XV-438, Kb. 125, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д. Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов Живот, Осми март, Осъм, П. Р. Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, с. Румянцев, Сакар, София, Ст. Караджа, Ст. планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин, Янтра
На 23.08.2017 г. /13:15 - 15:45 ч./ -  Малчика: Ал. Стамболийски, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Мир, Осъм, Стара планина, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин
На 23.08.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Обнова: Васил Петлешков, Заря, с. Румянцев, Тодор Каблешков, Чавдар
На 24.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Чавдарци, Общ. Ловеч: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Беласица, Бузлуджа, Вежен, Витоша, Възвишеска, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Дунав, Марица, Мусала, Никола Д. Петков, Огоста, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко войвода, Пирин, Рила, Свети Кирил и Методий, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Шипка, Янтра
Община Плевен  
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горталово:078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: I, Кв. 67, Алексей Сегренски, Батак, Васил Коларов, Димитър Дачев, Добри Войников, Лазар Станев, Маршал Толбухин, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Петрини, Първа, Рила, Родопи, Стоил Енчев, Христо Ботев, Чепино
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев
На 23.08.2017 г. /08:30 - 15:45 ч./ -  Плевен: 999, 999, 999, Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Местн. Табакова Чешма 1, Местн. Табакова Чешма 1, Местн. Табакова Чешма 1, Местн. Табакова Чешма IV, Местн. Табакова Чешма IV, Местн. Табакова Чешма IV, Стара Гара, Стара Гара, Стара Гара, Сторгозия, Сторгозия, Сторгозия, Цигански Лозя, Цигански Лозя, Цигански Лозя
На 25.08.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Плевен: Антим Първи, Димитър Пападжаков, Иларион, Марагидик, Стара планина, Шейново, Юмрукчал
На 22.08.2017 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Плевен: Васил Априлов, Васил Друмев, Гренадирска, Данаил Попов /В. Ленин/, Иван Рилски, Митрополит Климент, П. Р. Славейков, Родопи
На 23.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Плевен: Генерал Тотлебен, Железничар, Крали Марко/Мл. Гвардия/, Лъчезарна, Люляк, Мрамор, Мъглиж, Рудозем, Сторгозия
На 24.08.2017 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Плевен: Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/
На 21.08.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Плевен: Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Местн. Табакова Чешма 1, Местн. Табакова Чешма IV, Цигански Лозя
На 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен
Община Пордим  
На 24.08.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Вълчитрън
Община Червен бряг  
На 23.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лепица:080011, 43311, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Сухаче: В Левски, В Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети септември, Ив Вазов, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев
На 23.08.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Червен бряг: Панайот Волов, Тунджа, Християнска
На 23.08.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чомаковци:10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц. Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, ул. „Ю. А. Гагарин“.
 
Пернишка област
Община Брезник  
На 21.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Банище; Бегуновци; Беренде, Общ. Земен
 Брезник: МТП&Quot; Ръждавец&Quot;  Брезнишки Извор; Габровдол; Гигинци: УПИ ХіV-219, Кв. 22; Горна Секирна: Местн. Валога; Долна Секирна: МТП&Quot; Д. Секирна&Quot;  Душинци; Милкьовци; Непразненци; Режанци; Садовик; Станьовци; Душинци
На 24.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: 9-ти септември, Ангел Коцелянов, Борис Антов, Владо Радославов, Ефтим Стоянов, Крум Савов, Синчец
На 23.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Александър Филипов, Богдан Митов, Варош, Велин Ваклинов, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Гребен, Енчо Николов, Иглика, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Любаш, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Първи май, Строител, Цвета Лумбарова, Яровец
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Александър Филипов, Велин Ваклинов, Гребен, Иглика, Любаш, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Строител, Яровец
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Богдан Митов, Варош, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Енчо Николов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Нестор Петров, Първи май, Цвета Лумбарова
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Велиново
 Ерул
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч./; на 26.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Кошарево
Община Ковачевци  
На 23.08.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Глоговица: МТП Банков рид
 Дивля: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Димитров-майстора, Георги Бенковски, Д-р Г. М. Димитров, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крайречна, Мах. Бежанска, Мах. Бонева, Мах. Валявичарска, Мах. Войнова, Мах. Гогева, Мах. Джоманова, Мах. Дубрава, Мах. Дульова, Мах. Жъкова, Мах. Заякова, Мах. Ильова, Мах. Козаш, Мах. Костадинова, Мах. Кукувичарска, Мах. Кушлина, Мах. Кушова, Мах. Милкова, Мах. Милошова, Мах. Никова, Мах. Панчова, Мах. Паунова, Мах. Пезулярска, Мах. Пешова, Мах. Преслъп, Мах. Славкова, Мах. Тумба, Мах. Ушанова, Мах. Фильова, Мах. Чавкова, Мах. Шумкова, Никола Петков, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев;  Калотинци;  Одраница
Община Перник  
На 23.08.2017 г. /08:45 - 10:15 ч./; на 24.08.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  Боснек:070008, 3-ти март, 558, Ален мак, Божур, Бор, Борич, В. Левски, Витоша, Грамаге, Добри дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, Махала Влахова, Махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина сълза, Н. Й. Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, с. Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен
На 24.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вискяр
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Витановци: П-Л ІV-241, Кв. 29
На 23.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./; на 24.08.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Горна Диканя: X-1583, Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв. 116А, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165;  Гълъбник: Кв. 25 УПИ Xііі-353, УПИ Vіі-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6; Долна Диканя: 884 Кв. 67А и 67Б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67А, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40;  Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, с. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета;  Старо село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVіі-XXVііі Кв. 12, Мах. Дукова;  Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев;  Студена, Общ. Перник: Еверест, Илинден, Ком, Магистрала, Мах. Язовира, Младост, Мусала, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни връх;  Чуковец, Общ. Радомир
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник:1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар
На 25.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Перник: Бела Вода, Емине, Симеон Радев
На 24.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Рударци: Бели брег, Божур, Бор, Ген. Столетов, Гурко, Добрич, Дренов дол, Захари Зограф, Иван Вазов, Йовчова, Кирил Пчелински, Кракра, Лопянска гора, Мария Луиза, Москва, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Презвитер Козма, Пчелинска, Рудничар, Св. Иван Рилски, Скобелев, Стримон, Темелко Ненков, УПИ І-1427 Кв. 80Б, Цветaна Живкова, Черни връх
Община Радомир  
На 23.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./; на 24.08.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Владимир: ПИ 149 Кв, 14
 Долна Диканя;  Долни Раковец: Кв. 22, УПИ Х-206, М-Ст Банята, УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв. 1;  Друган: Vі-485, Кв. 45, Чачулова Махала;  Кондофрей: Общ. Радомир;  Радомир: Антим I, Априлско въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах. Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети март, Хан Омуртаг;  Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец, Мах. Егреците, УПИ ІX-1083, 1084; Червена Могила
Община Трън  
На 23.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бераинци;  Бохова: УПИ-Х|-148; Главановци, Общ. Трън; Забел; Зелениград: Парцел Ііі-253, Кв. 40; Джинчовци; Лешниковци; Милославци: УПИ V-71, Кв. 18; Рани Луг: П-Л Ххі-235, Кв. 7; Реяновци; Стрезимировци;  Трън: 8Ми март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов; Тураковци; Цегриловци: ПИ 197; Ярловци;
На 25.08.2017 г. /09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Бусинци;  Видрар; Вукан: УПИ III-130 Кв. 12; Горна Мелна: 87; Горочевци; Еловица, Общ. Трън; Костуринци; Къшле; Лева река; Докьовци; Стайчовци; Радово; Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А
На 24.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Долна Мелна: НУПИ 12
На 25.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв. 17
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ездимирци: УПИ Ііі-179, Кв. 32
На 23.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Насалевци
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 11:00 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Пенкьовци
На 23.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Рани Луг: П-Л Ххі-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 Мах. Пещер
На 23.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Слишовци
На 23.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Стрезимировци:56
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън: 8Ми март, Атанас Ботев, Гочо Гопин, Десета, Мосаловска, Народна Воля, Петър Асенов, Тако Пеев
На 25.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Шипковица.
 
Кюстендилска област
Община Бобов дол  
На 25.08.2017 г. /09:15 - 09:45 ч./ -  Бабино;  Бабинска река: Іх-59
На 23.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Баланово: Стопански двор, Хііі - 329, Кв. 16; Блато: Махала Хановете, Местност Турските ниви; Големо село: VI, Кв. 10, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452, Кв. 3
 Голям Върбовник:011066, 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ Ііі 247, Кв. 25
На 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: П-Л ХіV-234, Кв. 23
На 25.08.2017 г. /09:15 - 09:45 ч./ -  Голема Фуча;  Горна Козница: Местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв. 23, УПИ Іх-252; Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2; Мала Фуча:44
На 23.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Локвата; Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19; Мали Върбовник: УПИ - 1-9; Мало село: IV-17, Кв. 3, Станке Димитров, УПИ Vі-3, Кв. 1; Мламолово:371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра; Мърводол; Палатово:083002; Паничарево: УПИ-Vі-102, Кв. 16; Пастух: Местност Падина; Циклово
На 23.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ -  Шатрово:067016, Vі-255, Кв. 27
На 25.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Новоселяне
Община Бобошево  
На 22.08.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис;  Бобошево:14532.040.017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, ЖП Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор;  Висока Могила: Мильов рид; Вуково:087040, 12351. 153.0030; Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18; Доброво: Vі-293, Кв.20; Дупница: Местност Мело; Каменик; Рила; Скрино:116; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско ханче, Цар Борис; Смочево:048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361, Кв. 15, Христо Ботев; Сопово
На 24.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Блажиево: Демокрация, Стопански двор, Теменуга, Христо Ботев
Община Дупница  
На 22.08.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Бадино: УПИ - Іі-113, Кв. 21; Бобошево: Махала Въртен камък; Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І; Бураново:007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв. 50; Джерман:013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор; Драгодан: №000026, Извън регулация, Махала Ортакчийска; Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода; Крайни дол: ХIх-51; Крумово, Общ. Кочериново; Мурсалево:200002, 244, Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански; Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис;  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански двор, Тополите, Трети март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов; Фролош; Цървище: Махала Ореевица, Цървище
На 21.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /07:00 - 07:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница:04220. 8. 70, 04220. 9. 2, Александър Стамболийски, Ален мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен път, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, Кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М. зад реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки, Малина, Малчика, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, Местност Мантарлия, Местност Прокопо, Мусала, Осми март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска, Победа, Първи май, Русалка, Самоковище, Стопански двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев
На 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница:04220. 8. 70, Бригадирска, Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Гергана, Здравец, Зелен път, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Комсомолска, Малчика, Местност Мантарлия, Мусала, Осми март, Осми март, Победа, Победа, Първи май, Първи май, Русалка, Самоковище, Теменуга, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев, Христо Ботев
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Георги Димитров, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Крайречна, Ленин, Осми март, Пионерска, Първи май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Вела Пеева, Гергана, Кирил и Методий, Комсомолска, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Отец Паисий, Първи май
На 22.08.2017 г. /14:15 - 14:45 ч./; на 24.08.2017 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Блатино:000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354;  Дяково:23, Дяково, Махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв.20, УПИ ХіV; Крайници:39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно море, Яне Сандански;  Кременик: XXII-98, Кв. 10; Мламолово: IX-25, Кв. 9, Iх-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга;  Пиперево:56349.0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански двор, МТП Шивашки цех, с. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII, Кв. 39;  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска; Сапарева баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под селото, Момина сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар войвода, Юри Гагарин;  Сапарево:00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски езера, Средна гора, Старио камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода;  Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727.20. 2, 87727.203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе
На 21.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Делян, Общ. Дупница: III-21. Кв. 4
На 22.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Джерман:207635051294
На 23.08.2017 г. /07:00 - 07:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дупница:04220. 9. 147, 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, I, Кв. 124 Ж. П Гара, Ана Малашевска, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Аракчийски Мост, Бистрица, Бистрица, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Доктор Сапунджиев, Дунав, ЖП Гара Приемна, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Крайречна, Кресна, Лилия, Любен Каравелов, Македония, Малина, Местност Караболюка, Местност Курт Дере, Миньор, Мир, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пирин, Площад Независимост, Прогона, Прогона, Разметаница, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Страхил войвода, Страхил войвода, Тишина, ТП Помпена станция на Тец Б. Дол, Тракия, Труд, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар войвода, Чаталджа, Чаталджа, Шейново, Южен, Яворов
На 21.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:04220. 9. 147, Бистрица, Свобода
На 22.08.2017 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Дупница: 68789. 16. 114, XXXIV-6620, Кв. 130А, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин камък, Мир, Оструган, пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара планина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни връх
На 22.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Дупница: 68789. 173. 5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат
На 22.08.2017 г. /14:15 - 14:45 ч./; на 24.08.2017 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Дупница: 68789. 21. 19, 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Бели Янко, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски рид, Местност Лъката, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. зона, Саморанска, Софийско шосе, Софийско шосе, Стръмна
На 22.08.2017 г. /13:45 - 14:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Дупница: 68789. 603. 401. 1, 68789. 605. 153, Баба Тонка, Бабуна планина, Балкан, Бенковски, брегалница, Бричи бор, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Драгой Болярин, Дренски рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Китка, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Кулата, Лакатица, Мадара, Марица, Марков камък, Местност Дренски рид, Местност Подридна, Метоха, Момина сълза, Мусала, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Пиротска, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ - Іі, Кв. 261, УПИ 68789. 606. 1, УПИ XI-3482, Кв. 264, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка, Черковна
На 22.08.2017 г. /13:45 - 15:45 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна планина, Балкан, брегалница, Верила, Дамка, Драгой Болярин, Клисура, Кракра Пернишки, Местност Дренски рид, Орлинска, Райна Княгина, Хан Омуртаг
На 23.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Бистрица, Местност Савако
На 22.08.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Дупница: Венелин, Димчо Дебелянов, Евтим Трайчев, Захари Бобошевски, Йордан Йовков, Професор Александър Балан, Рилски Манастир, Родопи, Свети Иван Рилски, Тунджа
На 23.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дупница: Христо Ботев
На 22.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Пиперево: МТП Шивашки цех, с. Пиперево, Общ. Дупница
На 21.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /07:00 - 07:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Самораново:4067, Местн. Кръстките, 65245. 7. 846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков камък, Местност Златковица, Местност Марков камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски
На 21.08.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Самораново: Местност Отовица
Община Кочериново  
На 24.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Мурсалево: Бузлуджа, Волга, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Калоян, Марек, Москва, Мусала, Плиска, Струма, Христо Ботев, Юри Гагарин
Община Кюстендил  
На 21.08.2017 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 25.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала селото, Махала Янкова
 Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;  Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска;  Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището;  Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска;  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;  Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. Градско ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка Падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова;  Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива;  Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева;  Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала селото;  Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка;  Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци
 Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница;  Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Батина, Махала Богойна, Махала Милоорниче, Махала Попов дол, Махала Равно Буче, Махала Щърбец
 Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци;  Побит камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала село;  Полетинци;  Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни камък;  Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала реката, Махала Старо село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар;  Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци;  Уши:030001 М. Под пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска;  Чудинци
На 21.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:45 - 11:00 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 25.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чешлянци: Махала бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала реката, Махала Стопански двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре;  Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала реката
На 21.08.2017 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци
На 21.08.2017 г. /08:45 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Вратца: Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, с. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил;  Горна Брестница: Влахов дол, Местност Влахов дол;  Горна Брестница;  Грамаждано: II-110. Кв. 11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Исманица, Местност Стрелбище Пи003007, Осогово, ПИ 17680. 25. 36, Радослав Нотев, Румена войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев;  Грамаждано: Местност Гола Велика; Гърляно: Владимир Заимов, Девети септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен;  Жиленци: Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, Махала Везенска, Махала Долна, Махала Сиракова, Махала Черковна, Махала Чифлика, Местност Баладърица, Местност При Къщи, Местност Разкръсие, Местност Сбирище, Местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ ХVIII -187 Кв. 228, Христо Ботев;  Жиленци: Везенска Махала, с. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, рекалска, Стопански двор, Христо Ботев;  Кюстендил: Белият камък, Бреза, Гюешевско шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински бор, Станкевско шосе, ул. Дупнишко шосе;  Кюстендил: Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, Местност Влахов дол, Местност Гола Велика, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Динката, Местност Лозенски механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII Кв. 91 А, Цвятко Радойнов;  Лозно: Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, Махала Кепазка, Местност Азна, Местност Кочине, Местност Лозище, Местност Орачето, Местност Пладнище, Местност Стари Лозя, Местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети май;  Ръсово: Мах. рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка
На 22.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Горна Гращица: Алеко Константинов, Алеко Константинов, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Левски, Вела Пеева, Вела Пеева, Вела Пеева, Вола, Вола, Генерал Владимир Заимов, Генерал Владимир Заимов, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Раковски, Георги Раковски, Георги Раковски, Девети септември, Девети септември, Девети септември, Иван Вазов, Иван Вазов, Лавеле, Лавеле, Лавеле, Ленин, Ленин, Ленин, Петър Берон, Петър Берон, Петър Берон, Спартак, Спартак, Страцин, Страцин, Страцин, Струма, Струма, Струма, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Томанова, Томанова, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Шипка, Шипка, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Язовир Валого, Язовир Валого, Язовир Валого;  Дворище, Общ. Кюстендил: Девети септември, Девети септември, Лиляна Димитрова, Лиляна Димитрова, Махала Томанова, Махала Томанова, Махала Чорбаджийска, Махала Чорбаджийска, Местност Друмо, Местност Друмо, Местонст Брестиките, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Раденко Видински, Стоян Лудев, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Ботев;  Цървеняно:002224, 002224, Махала Грънчарица, Махала Грънчарица, Махала Мърдевци, Махала Мърдевци, Махала Новия квартал, Махала Новия квартал, Мест. Пояница, Мест. Пояница;  Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198, Кв. 21, X-198, Кв. 21, Васил Левски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Димитров, Девети септември, Девети септември, Димитър Каляшки, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Махала Бански Мост, Махала Бански Мост, Местност Пешо Поле, Местност Пешо Поле, Местност Соволска река, Местност Соволска река, Овощарска, Овощарска, Първи май, Първи май, Славейков, Славейков, Христо Ботев, Христо Ботев;  Коняво:000906 Кв. 38432, 000906 Кв. 38432, Алеко Константинов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бачо Киро, Бенковски, Бенковски, Бор, Бор, Васил Левски, Васил Левски, Виден, Виден, Владимир Поп Томов, Владимир Поп Томов, Възраждане, Възраждане, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Даскал Димитър Стоянов, Девети септември, Девети септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Жельо Демиревски, Здравец, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Извора, Извора, Изгрев, Изгрев, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Ленин, Ленин, Лехово, Лехово, Людмила Живкова, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, Маркова Стъпка, Местност Маровски път, Местност Маровски път, Мусала, Мусала, Незабравка, Незабравка, Никола Димитров, Никола Димитров, Осогово, Осогово, Отец Паисий, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Раковска, Раковска, Рила, Рила, Руен, Руен, Симеон Въжаров, Симеон Въжаров, Стадиона, Стадиона, Стоян Лудев, Стоян Лудев, Странджата, Странджата, Христо Ботев, Христо Ботев;  Николичевци: Васил Левски, Васил Левски, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Николичевски път, Николичевски път, Овощарски Институт, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Стоян Лудев, Струма, Струма, Черемидарница, Черемидарница, Ябълка, Ябълка;  Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица, Бистрица, Васил Левски, Васил Левски, Възраждане, Възраждане, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Драговищица, Драговищица, Елин Пелин, Елин Пелин, Звезда, Звезда, Иглика, Иглика, Индустриална, Индустриална, Местност Базето, Местност Базето, Мир, Мир, Нов Живот, Нов Живот, Овощарска, Овощарска, Околовръстна, Околовръстна, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Спасовица, Спасовица, Стоян Тренев, Стоян Тренев, Струма, Струма, Търговска, Търговска, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Щастие, Щастие;  Скриняно: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бистрица, Бистрица, Витоша, Витоша, Емил Шекерджийски, Емил Шекерджийски, Извън регулация, Извън регулация, Марица, Марица, Оборище, Оборище, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Свилен Русев, Свилен Русев, Стоян Лудев, Стоян Лудев, Чайка, Чайка, Шипка, Шипка, Щастие, Щастие;  Кюстендил: Местност Дренов дол, Местност Дренов дол, Местност Николичевски път, Местност Николичевски път
На 23.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Злогош: Махала Кориярци
На 21.08.2017 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Кюстендил: Индустриална, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Лозенски механи, Петър Берон, Соволска, УПИ VII Кв. 91 А
На 21.08.2017 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:45 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки дол
На 21.08.2017 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Лозно: Слатина-026005
На 21.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Горно Кобиле: Махала селото
На 21.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни камък
На 24.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Трекляно: Махала Антовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шумановци
Община Сапарева баня  
На 21.08.2017 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева баня:020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot; Грабежо&Quot; , Местност Герена, Местност Песоко, Местност През реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски езера, Седемнадесети март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Паничище:300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, Кв. 8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І, Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10;  Ресилово:026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина поляна, Изгрев, Индже войвода, Калоян, Красна поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над селото, Община Сапарева баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански двор, Теменужка, Трети март, УПИ - Vіі-672, Кв. 36, ХIV-11, Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра;  Самораново: 65245, 6, 153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети май, Дренски рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков камък, Местност Златковица, Местност Марков камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни връх, Юри Гагарин;  Сапарева баня:032046, 65365, 601, 10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I, Кв. 74, III, Кв. 125, LXXVі, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXXIV-2797, Кв. 74, Ііі-3071, Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXXііі; Кв. 74, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, Тракия, Трети март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар войвода, Шипка, Явор, ул. „Ягода“.
 
Благоевградска област
Община Банско  
На 22.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Банско: България, Кирил и Методи, Местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров;  Баня, Общ. Разлог: III, Кв. 49, IV, Кв 29, IVI-348, Кв. 29, Xl, Кв. 41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Имот С Пл. №813, Местност Бански път, Местност Камено, Местност Конещица Пи, Местност Конищица, Местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански път, УПИ XIX-610 Кв 44, Х-276 Кв. 25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета
На 22.08.2017 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Базова станция на Виваком
Община Белица  
На 22.08.2017 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти септември, Алекса Сачков, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Димо Хаджидимов, Никола Вапцаров, Първа, Христо Смирненски
Община Благоевград  
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, УПИ III-63, Кв. 5
 Благоевград: Бреза, Велико Търново, Делвинска, Здравец, Иглика, Околчица, Околчица, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Търново;  Дренково: Махала Балевска;  Марулево; Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, Кв. 10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски рид, Гребовски рид, Кв. 17, УПИ VIII-198, Местност Гребовски рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Оралище
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Логодаж: Гръчка Махала, Местност Палански Валог
 Логодаж: Гръчка Махала, Местност Палански валог
На 25.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:04279. 603. 410, XX-1017, 04279. 604. 403. 1, Алеко Константинов, Асен Христов, Баларбаши, Братя Миладинови, Георги С. Раковски, Ильо войвода, Местност Баларбаши, Трети март, Хан Омуртаг, Цар Борис I
На 22.08.2017 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Васил Мечкуевски, Грамада, Местност Герено, Местност Под Грамадите-Ш13, Местност Под Черквата, Местност Среден път-Ш-9, Местност Царевско шосе, Местност Чикуто-Ш16, Местност Чукито, Орбита, Струма
 Зелен дол: Стопански двор, Чекуро;  Селище, Общ. Благоевград: Местност Беглика, Под Училището;  Лешко
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: брегалница, Ел-Тепе, Никола Вапцаров, Панайот Хитов, Полковник Дрангов, Порой, Прилеп, Хан Крум, Шипка
На 23.08.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Еленово
На 23.08.2017 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Имот 27231. 501.203, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Чуката, ПИ-125 Кв. 12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-III-214, 212, 301
На 24.08.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Покровник: Валого, Поповка, Равначка, УПИ I-432, Кв. 28, Хан Аспарух
На 22.08.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Покровник: Покровнишко шосе
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: Махала Камбитци, Местност Търлите, Селище, Общ. Благоевград
Община Гоце Делчев  
На 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, Местност Вельов рид, Местност Лозята, Местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, с. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев, Чавдар войвода, Чешмите, Юрий Гагарин;  Блатска:030023, Местн. Бозукдермен; Боголин:253;  Гоце Делчев: Драма, Местност Мочура;  Гърмен: Местност Маноле;  Долно Дряново;  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;  Копривлен: Неуточнен Адрес;  Крибул:262;  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв. 10, Іх-108;  Ново Лески; Теплен; Хаджидимово: Мержането; Хвостяне:28028, УПИ-V, Кв. 2
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 26.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезница:29-ти Декември, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, Хан Аспарух, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин
На 23.08.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Брезница: Никола Вапцаров;  Ваклиново:124, Алексей морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански двор, Страцин, Струма, Трети март;  Вълкосел: Балтите, Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Заря, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Михаил Антонов, Нерезе, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Отец Паисий, Прогрес, Първи май, Рила, Светиката, Свобода, Стопански двор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар, Шипка;  Годешево:509, Арсо Пандурски, Беласица, Бистрица, Бяло море, Вардар, Гранит, Граничарска, Драма, Кв. 16 Парцел 496, Кокиче, Македония, Марица, Места, Мир, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Одрин, Орела, Осми март, Пирин, Предела, Рила, Родопи, Розова Долина, Средна гора, Стара планина, УПИ-І, Кв. 16, М. Стоп. Двор;  Долен, Общ. Сатовча:1, М. Банян ПИ-073034;  Долно Дряново:000181, Местност реката; Жижево:273; Кочан:012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, Местност Стопански двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста;  Плетена: М. Горна, М. Долна, М. Забърдо, Неуточнен адрес;  Сатовча: II-920, Кв. 74 По Плана на с. Сатовча, І, Кв. 77, Ал. Стамболийски, Атанас Харизанов, Бистрица, Букет, Васил Даракчиев, Васил Левски, Вела Пеева, Възход, Г. С. Раковски, Георги Мутафчиев, Георги Шомов, Девети септември, Детелина, Драгийца, Дружба, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Коца и Георги Сачеви, Лазар Карабожиков, Лале, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Майор Топалов, Малчика, Местност Батала, Местност Стайков дол, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Неуточнен Адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Отец Паисий, Петдесета, ПИ-030054 М. Дренов дол, Площада, Полени, Родопи, Свилен Русев, Стопански двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Червеноармейска, Четирдесет и Девета, Четирдесет и Осма, Четирдесет и Седма, Шипка, Юри Гагарин;  Слащен: Божур, Вергил Ваклинов, Габер, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, М. Развана, Места, Местност Папалев дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Панайот Волов, Пейо Яворов, Република, Римски Мостове, Родина, Родопи, Свобода, Стадиона, Стопански двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чичова Бърчина, Шипка; Туховища:382;  Фъргово:189
На 25.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, парка - УПИ-V, Кв. 30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка
На 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен
На 24.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гоце Делчев: Ал. Стамболийски, Беласица, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Сливница, Стара планина, Шар планина
Община Гърмен  
На 23.08.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Дебрен:033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката
На 23.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дебрен: Втора, Осемнадесета, Първа, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долно Дряново: Клиентите, захранени от Тп1
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долно Дряново: Клиентите, дахранени от Тп2
На 23.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Паисий, Пета, Първа, Ст 2 Кл. В ТП Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета
На 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ореше, Общ Гърмен
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Осиково, Общ. Гърмен
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Скребатно
Община Петрич  
На 23.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Долно Спанчево
На 21.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Камена: Динко
На 21.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ключ: Ал. Стамболийски, Альоша, Атанас Бубакяров, Беласица, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън регулацията, Илинден, Квартал 50, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Млада Гвардия, Подгорие, Самуилова Крепост, Цар Самуил, Черно море
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Асен Златаров, Беласица, брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Жданов, Любен Каравелов, Малчика, Октомври, Пейо Яворов, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, брегалница, брегалница, Васил Левски, Гео Милев, ЖП Кулата, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян
На 24.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица
 Петрич, Общ. Петрич: Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска
На 24.08.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Братя Миладинови, България, Вардар, Възраждане, Гео Милев, Гоце Делчев, Кукуш, Лазар Маджаров, Македония, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Пере Тошев, Полковник Дрангов, Пощенска, Славянска, Тома Митов, Цар Борис III
На 24.08.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Битоля, Кожух, Полковник Дрангов, Струма, Христо Чернопеев
На 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Капитан Никола Парапанов, Места, Полковник Дрангов, Промишлена зона, Свобода, Свобода -Промишлена зона, Тошо Цеков, Януш Стойчев
На 21.08.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Княз Борис I, Тома Митов, Хан Крум, Цар Борис III, Яне Сандански
На 21.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов
На 23.08.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Чучулигово
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Яворница: Победа
Община Разлог  
На 21.08.2017 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Градево: Местност Бяла поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах. Кацарска, Местност Стружка река - Лагове, Средорек, Требища, Требище
На 22.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: Васил Бельов, Георги Димитров, Дванадесета, Минно Селище, Цар Калоян
На 21.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Разлог:15-ти септември, 5-ти километър, Бела река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, Местн. Янколова река, Местност Бельов Баир, Местност Бетоловото, Местност Извора, Местност Катарино, Местност Кукурево, Местност Пети километър, Местност Пром. зона-Горен Стопански двор, Местност Реденка, Местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св. Климент Охридски
На 21.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Разлог:5-ти километър, Местн. Янколова река, Местност Пети километър, Местност Реденка
На 21.08.2017 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Разлог: База Предел, Бойков рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети километър, Местност Предел, Местност Пром. зона-Долен Стопански двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел
Община Сандански  
На 25.08.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: Местност Струма
На 25.08.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Сандански: Арда, Борис Сарафов, Първи май, Свобода, Тодор Каблешков, Цар Иван Шишман, Яне Сандански
На 25.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сандански: Банска, Георги Скрижовски, Македония, Местност Нишан Таши, Местност паркова зона, Младост, Р-Н Поленишки път, Свобода
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Склаве: 7-ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Лале, Местност Стопански двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Партизанска, Първи май, Соколова Скала
Община Сатовча  
На 25.08.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Вълкосел: Балтите, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Прогрес, Хан Аспарух
На 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълкосел: Бачо Киро, Божур, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи май, Хан Аспарух, Шипка
Община Симитли  
На 21.08.2017 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Градево: Махала Еленов Чарк, Местност Мадана
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долно Осеново: Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна
 Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев Шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански
На 21.08.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: VII-122, Местност Джалева Махала, Местност Долно Церово, Местност Шебечковица, УПИ-XII-52, Кв. 8, УПИ-ХхіV-50
На 21.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Зеленка, Махала Ширината, Местност Долна Сушица, Местност Епрец, Местност Училището, Потока, Руен, УПИ-Хі-58 Кв. 11, Христо Ботев, Ширините
На 22.08.2017 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Полето: Галабарци
На 22.08.2017 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ракитна:004077, 010040, Махала Лулейска
 Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска
На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Бор, Вихрен, Георги Петров, Георги Попов, Гьорче Петров, Изгрев, Илинден, Местност Лозенски Андък, пазара, Първи май, Р-Н Нова Махала, Родопи, Сердика, Симитли, Славей, Трети март, УПИ IV-371, Кв. 90, Христо Смирненски, Ц. Махала
На 21.08.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Ораново, Осогово, Паисйй Хилендарски, Прилеп, Симитли, Славянска, Цар Симеон, Яне Даракчийски
На 21.08.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./; на 24.08.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Предел
На 21.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Симитли: Симитли
На 22.08.2017 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Черниче: М. Сухата река
Община Струмяни  
За периода 21-25.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Микрево: 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Василево, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Иван Вазов, Малешевска, Орфей, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети март, Чинара
Община Хаджидимово  
На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово
Община Якоруда  
За периода 21-28.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Конарско.

В информацията са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително съответните номера и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Кантората, ”наета от Пеевски” да го защитава по закона ”Магнитски” е обявена за най-добрата в Русия 5| 2355 |19.09.2017 . Георги Георгиев за Фрог: Чайка е у нас заради Пеевски, „Дунарит” и „Емко” 3| 2565 |19.09.2017 . Ново ”изобретение” за скубане на клиенти в заведение- въведоха такса ”масло” 3| 2183 |19.09.2017 . Следовател и политолог: Посещението на Чайка ни изхвърли окончателно от Шенген 4| 2513 |19.09.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах