Четвъртък, 22 Февруари 2018, 06:47
Frognews
0| 3108 |26.01.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 29 януари – 02 февруари 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД
Община Витоша
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 49-та /Кв.Симеоново/, 61-ва /Кв.Симеоново/, 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 74-та, 76-та, 78-ма /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, 85-та /В.З. Симеоново Север/, 86-та /Кв.Симеоново/, 88-ма /Кв.Симеоново/, 88-ма /Кв.Симеоново/, Босилек /Кв.Симеоново/, В.З. Симеоново-Север, В.З.Симеоново-Север, Света Магдалина, Света Магдалина, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново
На 29.01.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: Акад. Михаил Арнаудов, Багра, Витошки Бор/712-та/, Горска Теменуга/Ник.Петрини, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Искра, Калинка, Коприва, Марта
На 30.01.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ - София: Черни Връх
На 30.01.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: 714-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, Детелина, Детелина/Княжево/, Полско Цвете, Синята Скала
На 30.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Кота 1050
На 31.01.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Богомил Райнов, Българска Легия, Василашко Езеро, Иван Сусанин, Петър Папакочев, Ралевица, Родопски Извор
На 31.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бъкстон, Мусала, Пирин, Цар Борис III/Девети Септ.
На 31.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/, 101-ва, 11-та, 13-та /Ж.К.Бункера/, 2-ра /Ж.К.Бункера/, 27-ма /Ж.К.Бункера/, 28-ма /Ж.К.Бункера/, 36-та /Ж.К.Бункера/, 39-та /Ж.К.Бункера/, 44-та /Ж.К.Бункера/, 5-та /Ж.К.Бункера/, 6-та /Ж.К.Бункера/, 7-ма /Ж.К.Бункера/, 8-ма /Драгалевци/, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски град/, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс, Бистришко Шосе, В.З. Бункера, Копринка, Луда Река /В.З. Малинова Долина/, Малинова Долина, Плитвишки Езера /В.З.Бункера/, Река Палакари, УПИ ХV-626 Кв.3
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 503/Драгалевци/, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Захари Зограф, Симеоново, Симеоновска
На 01.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Купените
На 02.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Мърчаево: Кало, М. Казашка, Печище, Шипето
На 02.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Вихрен/Петър Тонев/, Голям Братан, Иван Сусанин , Кота 1050
Община Връбница
На 29.01.2018 г. /09:10 - 15:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:10 - 15:15 ч./ На 31.01.2018 г. /09:10 - 15:15 ч./ - София: Надежда 6
На 29.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Надежда 5
На 01.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - София: Жк. Обеля 1, Жк. Обеля 1, Надежда 6
На 02.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - София: Жк. Обеля 1
Община Възраждане
На 30.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Александър Стамболийски, Позитано, Христо Ботев
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Пиротска/Трети Април/, Софроний Врачански, Христо Ботев
На 30.01.2018 г. /09:00 - 17:15 ч./ - София: Осогово/Пело Пеловски/, Св.Св.Кирил и Методий
На 30.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Христо Ботев
На 31.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Опълченска, Осогово/Пело Пеловски/, Пиротска/Трети Април/, Тодор Александров/Н.Цанов/, Шар Планина
На 31.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Антим I, Отец Паисий, Пиротска/Трети Април/, Странджа
На 01.02.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Лъвов Мост, Св.Св.Кирил и Методий, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Самуил
Община Изгрев
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дианабад, Дианабад, Дружба, Дървеница, Никола Габровски
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дианабад, Драган Цанков
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дианабад, Дианабад, Дружба, Дървеница
На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дианабад, Друбжа, Дървеница, Никола Габровски, Чарлз Дарвин
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дианабад, Дървеница, Никола Габровски
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дианабад, Дървеница
Община Илинден
На 02.02.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Сава Михайлов, Света Троица/Вълчо Иванов/, Сливница
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 13:15 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/
Община ИСКЪР
На 29.01.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: Дружба
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 1, Дружба 2, Обиколна
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2, Дружба 2, Дружба 2
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2, Дружба 2
Община Красна Поляна
На 30.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 709-та/Красна Поляна/, Богданица/Кр.Поляна/, Братин Дол, Възкресение/Стоян Лепоев/, Доростол, Иван Гарванов/Бръшл-Воронеж, Кубан/Царево Село /Ник.Зане, Лайбниц, Лвов, Народоволец, Несебър, Рижки Проход, Стрезимировци, Суходолска, Чемерика
На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Разсадника
Община Красно Село
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Балканджи Йово, Белите Брези, Нишава/Георги Аврамов/
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Белите Брези
На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ворино/Ат.Дамянов/, Княгиня Клементина/Д.Милано
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Княгиня Клементина/Д.Милано, Кюстендил/Атанас Ненов/, Кюстендил/Атанас Ненов/, Кюстендил/Атанас Ненов/
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Кюстендил/Атанас Ненов/, Лагера
Община Кремиковци
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долни Богров: 1, 1, 10, 10, 12, 13, 14, 15, 15, 16, 16, 20, 21, 25, 3, 3, 35, 4, 5, 5, 8, 9, ІХ-356 Кв.18, УПИ IV-376 Кв.28
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров, Долни Богров, Кремиковци
На 29.01.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 30.01.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - София: II-648, Кв.29б/Челопечене/, Ангел Маджаров /Челопечене/, Б.Викторов /Ботунец 1/, Балкан, Балкан /Ботунец 1/, Борис Петров /Челопечене/, Ботунец 1, Ботунец 2, Българка /Ботунец 1/, В.Николов /Ботунец 1/, Васил Левски, Васил Левски /Ботунец 1/, Вачова /Челопечене/, Витиня, Витиня /Ботунец 1/, Гилица /Ботунец 1/, Гилица /Челопечене/, градина /Челопечене/, Димитър П. Димитров /Кв. Челопечене/, Доло /Челопечене/, Зорница /Ботунец 1/, Извор /Ботунец 1/, Искър /Ботунец 1/, Йордан Димчев /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Кежова /Челопечене/, Китка /Челопечене/, Кокиче /Челопечене/, Комсомолска /Челопечене/, Кремиковско Шосе, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Манастира /Челопечене/, Михаил Гелев /Челопечене/, Мусала /Ботунец 1/, Надежда /Ботунец 1/, Отец Паисий /Ботунец 1/, Панова /Челопечене/, Петър Христов /Челопечене/, Пи 129002/Челопечене/, Ридо /Челопечене/, Свобода /Ботунец 1/, Септемврийци /Челопечене/, Слънчево Утро /Челопечене/, Спортист, Спортист /Челопечене/, Ст.Костов /Ботунец 1/, Стари Искър /Челопечене/, Старо Селище /Челопечене/, Стойно Кръстев /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Стопански Двор, Стоян Шонев /Челопечене/, Тракийска Могила /Ботунец 1/, УПИ I-145а, Кв.18, УПИ VI-670/Челопечене, Чавдар Войвода /Челопечене/, Челопечене, Шопска /Ботунец 1/, Шопска Комуна /Челопечене/, Яне Стоянов /Челопечене/
На 29.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 30.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Стоян Шонев /Челопечене/, Челопечене, Челопеченско Шосе
На 29.01.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./ На 30.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Челопеч: Александър Стамболийски
На 29.01.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 30.01.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Челопечене: Втора
Община Лозенец
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Добри Войников
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Кораб Планина/Илия Филипов/, Черни Връх
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Драгалевска, Цанко Церковски
Община Люлин
На 29.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 31.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Люлин 2
Община Младост
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 4
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 1, Младост 1
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Младост 1, Младост 4, Младост 4
На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 1, Младост 2
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Младост 1
На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 3
Община Надежда
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ - София: Надежда 4
На 31.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: ул.Добри Чинтулов
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Христо Силянов/Бородински Б
На 01.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Ломско Шосе
На 01.02.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Надежда 3
Община Нови Искър
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Войнеговци: 11884.5964.154, 577, В.З Воинеговци Кл. В Стб, В.З. Войнеговци, Горска Поляна/Септември/, Имот, Магарански Ливади, местностМагарински Ливади, местностЧучурката, местност Пясъчна Кариера, ПИ 2 Кв.Б-14-6 -Б Стълб 133, ПИ312, Стара Планина/Венче Найдено
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Нови Искър: 359, ул. Кочо Честименски, М.Средни Рид Пл 12, местностВонеговци, С.Войняговци, М.Средни Рид, Св.Св.Кирил и Методий
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: В.З. Войняговци ПИ №11884.5963.1
Община Оборище
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Искър
На 30.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - София: Велико Търново/Г.Г.Деж/, Проф.Асен Златаров, Шипка
На 31.01.2018 г. /11:00 - 15:30 ч./ - София: Кракраь Оборище, Янко Сакъзов
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Проф.Асен Златаров
На 02.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Кракра
На 02.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Дондуков Корсаков Княз
Община Овча Купел
На 29.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 745-та/В.З.Горна Баня Овча Купел/, 747-ма/Овча Купел/, 748-ма/Овча Купел/, Босилек, Кукуряк/651-ва/, Кърпикожух/744-та/, Лиза Кало, Лиляче/Лиза Кало/, Месечинка/745-та/
На 29.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Букет, Никола Петков/П.Напетов/, Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 2
На 30.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Пирин, Прохладен Кът
На 31.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Акад.Михаил Маджаров, Никола Петков/П.Напетов/, Проф. Иван Спасов
На 31.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Буен Поток, В.З. Горна Баня, УПИ І-707, Кв.3, Велик Завет, Войнишка Песен, Горна Баня, Дъга, Ехо, Каменист Път, Кристал, Лазурно Утро, Люлинско Поточе, Маркова Баня, Мечово Усое, Нестинарка, Овча Купел, Патриот, Пладнище/Рилски Партизани/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Чардаклия
На 31.01.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - София: Акад.Михаил Маджаров
Община Панчарево
На 29.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ На 30.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 101-ва, 114, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Шосе ПИ 04234.6941.43, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Манастира, М.Бялата Кал В.З Бункера, Спортист/3-та/
На 29.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ На 30.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - София: Бистришко Шосе, Бистришко Шосе
На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 22-ра, Вукова Кория/Лиляна Димитро, Курията, Лешник/Румянцев/, Сини Вир, Стефан Петров, Урвич, Юри Гагарин
На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Майор Юрий Гагарин, Сини Вир
На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 22-ра, Елин Пелин/Ленин/, Руджери/В.Коларов/, Самоковско Шосе, Шуманец/Димитър Благоев/
Община Подуяне
На 29.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Васил Петлешков, Ген. Липранди, Скайлер, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър
На 30.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Лясковец, Хаджи Димитър
На 31.01.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Ангел Войвода, Немирович Данченко, Проф.Иван Шишманов, Сопот
На 31.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Сухата Река Бл.93 Вх.А
На 01.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Ангел Войвода, Гинци, Лясковец, Немирович Данченко, Проф.Иван Шишманов, Сопот, Стефан Караджа, Хаджи Димитър
На 01.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Сухата Река Бл.93 Вх.Б, Хаджи Димитър Бл.112а
На 02.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София: Проф.Иван Шишманов, Стефан Караджа, Теофил Ганев
На 02.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Сухата Река Бл.93 Вх.В
На 02.02.2018 г. /10:30 - 15:30 ч./ - София: Васил Петлешков, Въстаник, Д-Р Алберт Лонг, Ильо Войвода, Кочо Честименски, Макгахан, Панайот Хитов, Панайот Хитов/Вела Пеева/, Скайлер
Община Сердика
На 31.01.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ - София: Дунав, Тимок/Васка Ненчева/
Община Средец
На 29.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Проф.Фритьоф Нансен
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 6ти Септември, Г.С.Раковски , Ген. Гурко, Света Неделя/Вл.Ил.Ленин/, Хан Крум
На 30.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Лавеле, Позитано, Света Неделя/Вл.Ил.Ленин/, Света София
На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Проф.Никола Михайлов/Ален М, Хан Крум
На 31.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Цар Иван Асен II
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Данте, Проф.Никола Михайлов/Ален М
На 01.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Евлоги и Христо Георгиеви
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Васил Левски
Община Студентски Град
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 2-ра,5-та,6-та,7-ма,8-ма Улица на Малинова Долина, Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд, Андрей Ляпчев, Витоша, Дървенишка Река, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Климент Охридски, Проф.Георги Брадистилов, Проф.Христо Вакарелски, Студ град
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дървеница
На 29.01.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - София: Симеоновско Шосе
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Андрей Ляпчев, Витоша, Дървенишка Река, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Климент Охридски, Малинова Дол: Ул:5,6,7,8, Стефан Младенов, Студ. град
На 30.01.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - София: 21 Век/449-та Студентска/
На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд, Акад.Йордан Трифонов, Витоша, Дървенишка Река, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Климент Охридски, Климент Охридски, Малинова Долина ул.:2,5,6,7,8, Проф.Георги Брадистилов
На 31.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: 1-ва Кв.Мал.Долина/Студентс, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/, 1-ва/Студентска/, 181-ва/Младост/, 182-ра Кв.Мал.Долина/Младос, 186-та Кв.Мал.Долина/Младос, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски град/, 3-та /Кв.Мал.Долина/Студентски град, 4-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 5-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 7-ма Кв.Мал.Долина/Студентс, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски град/, Инж. Стоимен Сарафов, Климент Охридски, Константин Муравиев, М.Малинова Долина-Изток, Малинова Долина, Младост 4, Околовръстен Път, Росянка/710-та/, Св. Климент Охридски, Станимир Станимиров
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Проф.Георги Брадистилов, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/
Община Триадица
На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дойран, Дойран
 
СОФИЙСКА ОБЛАСТ
Община Божурище
На 29.01.2018 г. /10:00 - 19:45 ч./ - Гурмазово
На 01.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Божурище: Бор, Витоша, Девети Май, Европа, Жилища, Мура, Пирин, Пролет, УПИ I, Кв. 76, УПИ IIІ-Общ., Кв.19, Хан Аспарух
Община Ботевград
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:45 - 14:15 ч./ На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 14:15 ч./ На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Радотина
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Зелин-10-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-7-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Казармен, Курорт Зелин, Стубеля, Чеканица
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Краево: Махала Маринков Рът
На 30.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Александър Стамболийски, Божко Божилов, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Опълченска, Орхание, Стара Планина, Цар Иван Шишман
На 30.01.2018 г. /08:45 - 14:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: извън регулацията
На 30.01.2018 г. /08:45 - 14:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница
На 31.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Ботевград: Витиня
На 31.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Горно Камарци
На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Скравена: Алипи Първанов, Врачанска, Георги Апостолов, Георги Стаменов, Здравец, Ноновска, Петко Студенков, Свещ. Георги Поп Димитров, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Христо Ботев
На 31.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: Александър Стамболийски, Божко Божилов, Опълченска
На 31.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Скравена: 000230, Александър Стамболийски, Васил Вунчев, Околовръсна, Стефан Караджа, Христо Ботев
На 02.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070
На 02.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008
На 02.02.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта
На 02.02.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър
На 02.02.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4
На 02.02.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол
Община Годеч
На 30.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Годеч: М.Молак, Махала Молак, Молак
Община Горна Малина
На 29.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Горна Малина: I-215 Кв.12, Двадесет и Първа, Дванадесета, Единадесета, УПИІ-262 Кв.20
На 29.01.2018 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина;  Доганово: II-000369, Кв.1, М.;Могилата;, І Кв.34, местностС.Доганово, УПИ IX-304, Кв.26, УПИ II-230, Кв.44, УПИ ХХІІ-357,358, Кв.8;  Караполци: V-39,Кв.3, XI,Кв.12, XVII-11, УПИ XI-6 Кв.1;  Лесново: 068012, IV-523 Кв.19, X-568 Кв.17, XXI-248, Кв.62, Втора, Двадесета, Кв.16, Петдесет и Втора, Петдесета, Седма, Уо С.Лесново, УПИ Х-525,Кв.19, ХIV-164 Кв.53, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Четвърта, Шеста;  Огняново, Общ. Елин Пелин: І-282,Кв.9, Кв.32,Упи.XIV-148, ПИ 046001, УПИ ХV-283, Кв.16;
На 29.01.2018 г. /10:15 - 15:15 ч.; 10:15 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Богданлия: , XXIII-45, местностБогдалия Кв.17, ПИ 097010, УПИ IV-35, Кв.20;
Община Долна баня
На 29.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Долна Баня: Търговска
Община Елин Пелин
На 31.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Герман: Хан Аспарух/29-та/;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша;  Нови Хан: 037044, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река ПИ 037018, В.З. Побит Камък,УпиххіV-27 Кв.20, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил и Методий, Марица, Милин Камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, ПИ 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, ул.Борова Гора №8, УПИ Vі-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв.20, УПИ II-378, УПИ Іх-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин;
Община Етрополе
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Етрополе: Ф-ма Медикет
На 31.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Етрополе: 114, 27-Ми Ноември, VI, Кв.73, Акация, Александър Атанасов, Александър Спасов, Александър Стамболийски, Батак, Бенковски, Васил Левски, Васил Петлешков, Владимир Заимов, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Гладстон, Двадесет и Седми Ноември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Гръбчев, Екатерина и Цеко Костови, Елаците, Иван Вазов, Йорданка Чанкова, Квартал 73, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Люляк, М.Равнище №210042, Максим Горки, Малина, Малки Искър, Марийка Гаврилова, Марко Марков, Недялко Йосифов, Никола Вапцаров, Никола Михайлов, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Партизански, ПИонер, Победа, Пролетарска, Раковска, Руски, Софроний, Спортист, Стефан Караджа, Сто и Втори, Сто и Четринадесети, Столетов, Тодор Доков, Тодор Пеев, Трети Март, УПИ-І -Парк, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чертиград
На 01.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Етрополе: IV,Кв.86,Гр.Етрополе, Батак, Варовитец, Васил Петлешков, Двадесет и Седми Ноември, Здравец, Китката, Любен Каравелов, Марийка Гаврилова, Мико Лаков, Младост, Никола Михайлов, Осем, Партизански, Победа, Прогон, Пролет, Свищи Плаз, Софроний, Четвърта
На 02.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Етрополе: 27-Ми Ноември, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Максим Горки, Малка Баба, Малки Искър, Млада Гвардия, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Пейо Кринчев, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Спортист, Столетов, Тодор Доков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Чертиград, Шиндарника, Ябланица
На 02.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Правец: Опълченска
Община Ихтиман
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Александър Стамболийски, Ген.Столетов, Димитър Попов, Захари Стоянов, Кочиово, Опълченска, Панайот Волов, Петко Михов, Петър Берон, Средна Гора, Станоя Балабанов, Трети Март, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино
На 30.01.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ - Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10
На 30.01.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ - Вакарел: Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Бальовци, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Паунов, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М.Дренов Ръд ПИ 298, М.Зубевица Им.№913037, Махала Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Освобождение, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391,Кв.38, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Чинар, Шипка, Янтра
На 30.01.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ - Ихтиман: местност Ушите, местност Ушите
На 30.01.2018 г. /10:15 - 12:15 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ - Боерица: ПИ640030,640027, УПИ Vі-111, Кв.16, УПИ II-124, Кв.13;  Венковец: УПИ III-28 Кв. 4;  Веринско;  Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055,М.Каратопрак, 093360,М.Шабан Дере, П-Л ХІ-39, Кв.4;  Полянци;  Черньово: V-68, Кв.24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVІ-6,Кв.1, УПИ ХІV-105, Кв.16;
На 30.01.2018 г. /11:45 - 12:15 ч./ - Ихтиман: местност Ушите;
На 31.01.2018 г. /10:15 - 15:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Веринско: 000182, ул.13, УПИ IX-23, Кв.13, УПИ IIІ-124, Кв.6, УПИ ХVІІ-131, Кв.6;
 Ихтиман: Автомагистрала Тракия, извън регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М.Царчино;
На 01.02.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Костадинкино: Махала Яздирастовци, Яздирастовци
Община Копривщица
На 01.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Граничар, Двадесет и Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, извън регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, местностКозница, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис IIі, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин; Душанци: М. Долна Махала В УПИ 018050; Копривщица: Барикадите, Баркаш, Богдан Войвода, Борис Захов, Брайко Енев, Бунтовна, Васил Икономов, Векилова, Вельо Врачев, Гара Копривщица, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Салчев, Георги Тиханек, Голомяхова, Груйо Ценов, Двадесет и Четвърти Март, Двадесети Април, Детелин Войвода, Димо Пиринджиев, Димчо Дебелянов, Дончо Ватах Войвода, Дончо Плачков, Душко Цаков, Дядо Либен, Здравец, Иван Бората, Иван Джартазанов, Иван Келчев, Иван Кривиралчев, извън регулация, Кв.122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев, Коста Малказанов, Костадин Доганов, Любен Каравелов, Мангър Войвода, Мандулова, Матея Кривиралчев, местност Войводенец, местност Попадия, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Геров, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Беловеждов, Никола Белчев, Никола Герджиков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Петко Кълев, Петко Шипочинов, Петровден, Петър Жилков, Попска Река, Първа Пушка, Радомирова, Райново Дере, Рашко Брайков, Рашко Х.Стойчев, Салчо Василев, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Тумангелова Чета, Фръго Доев, Хаджи Генчо, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Цоко Будин, Юрукова, Яко Доросиев; Пирдоп: Александър Стамболийски, Борис Темков, Братя Х. Димитрови, Бузола, Димитър Ночев, Еленско, Методи Стоянов, Рорач, Рошава Могила, Стефан Стамболов, Тодор Влайков, Харалампи Златанов, Цено Евтимов;
Община Костенец
На 29.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Освобождение, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Сакарджа, Тунджа, Черни Връх
На 29.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Пчелин, Общ. Костенец: К.К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани
На 29.01.2018 г. /09:45 - 10:35 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Гуцал: IV Вк.3а;  Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски;  Долна Василица;  Костенец, Общ. Костенец: Боровец;  Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев;  Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, ПИонерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода;  Самоков: 3-та;
На 29.01.2018 г. /09:45 - 13:30 ч./ - Гр.Костенец: Чакърово Стопанство;
На 30.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв.68, Акация, Белмекен, Боровец, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Изгрев, Калинка, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Рила, Самуил, Свети Георги, Славей, Средна Гора, Стадионна, Трапезица, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен;
На 01.02.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Василишка, Върба, Извор, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Пчелинска
На 02.02.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Самуил
Община Костинброд
На 29.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Костинброд: Птицекомбинат
На 29.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Божурище: Акация
На 29.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Костинброд: Обединена
На 30.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Бучин Проход: местностРаниславци;  Дреново, Общ. Костинброд: 15, IV-73 Кв.11;  Дръмша: 106.910, Гаго ПИ 87,181, М Самовилски Връх, П-Л 81.44, М.Самовилски Връх, Махала;Паралъжовци; местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци ПИ 015033, Самовилски Връх ПИ 82,9;  Цръклевци;
На 30.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ На 01.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Понор: .УПИ VI-26 Кв.1, Понор, Стопански Двор;
На 30.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Монтана: Индустриална;
На 30.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11,Кв 152, В.З. градец, М.Пояке, местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. градец, УПИ II-323, Кв. 20, УПИ IX-275 Кв.35, УПИ Vі-225 Кв.30;
На 30.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Костинброд: УПИ 33,Кв.510,М.П/Ст София Запад;
На 30.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: Кърна Орница;
На 30.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Костинброд: Риал;
На 31.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Безден: М. Могилата УПИ77,24, ПИ №243,Кв.25, УПИ 77.9;
На 31.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Райска градина/Аврора/;
На 31.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Дванадесета, Девета, Осма, Първа;
На 01.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: Парцел VIII, УПИ IX-275 Кв.35;
На 02.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: IV-73 Кв.11;
Община Пирдоп
На 29.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 30.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Златица: извън регулация, местност Калето
На 29.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 30.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Златица: извън регулация, местност Медет, Почивен Дом Средна Гора
На 31.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пирдоп: Георги Бенковски, Цар Освободител
На 31.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Пирдоп: Бачо Киро, Васил Левски, Върбите, Генерал Паприков, Георги Бенковски, Георги Гергов, Георги Геров, Димитър Димов, Димитър Ненов, Димитър Савов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Джуров, извън регулация, Илчо Димов, Капитан Петко Войвода, Кв.80, Княз Александър Батенберг, Княз Борис І, Косица, Коста Ганчев, Лука Х.Павлов, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Никола Петков, Никола Пушкаров, Опълченска, Отец Иван Гайдаров, Паисий Хилендарски, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Паскал, Пека и Карло Чоконяни, Петко Рачов Славейков, Райна Княгиня, Ръжана, Св.Св.Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Спас Соколов, Средна Гора, Тодор Влайков, Тодор Каблешков, Тодор Пирдопски, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Чавдар Войвода
На 01.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, извън регулация, местност Тифула, Опълченска, Средна Гора, Съединение, Хан Крум, Цар Борис IIІ
На 01.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Душанци: Акация, Ал.Стамболийски, Ален Мак, Бор, Борова Гора, Бреза, Бялата Вода, Васил Левски, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска Комуна, Здравец, Иван Костадинов-Агронома, Извор, извън регулация, извън регулацията, Искро Нейчев, Кирил и Методий, Колибанска, Костадин Илиев, Куфарита, Летците, Люляк, местност Спасови Могили, Мир, Момин Камък, Найден Кирилов, Никола и Делчо Черневи, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Първа, Свети Георги, Свобода, Селище, Средна Гора, Станьо Добрев, Тодор Душанцалията, Тополница, УПИ I-164,Кв.15, Черковна, Юрий Гагарин
На 01.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Копривщица: Борносузова, Васил Икономов, Вельо Врачев, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Тиханек, Георги Тосунов, Гергьовден, Груйо Ценов, Димчо Дебелянов, Дончо Плачков, Иван Бората, Иван Келчев, извън регулация, Костадин Доганов, Косьовец, Любен Каравелов, М. Попска Река - 4, ПИ38558.11.499, Мангър Войвода, Марин Тодоров, Матея Кривиралчев, местност Попадия, местност Равна Поляна, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Попстоянов, Нешо Шабанов, Никола Гайтанеков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Петровден, Полковник Кесяков, Първа Пушка, Райна Кацарова (Бор), Райново Дере, Ралчо Войвода, Рашко Х.Стойчев, Стайко Филипов, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Хаджи Ненчо Палавеев
На 01.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Пирдоп: Еленско, извън регулация
На 01.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Челопеч: Александър Стамболийски
Община Правец
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: Махала Чифлика
На 29.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Осиковска Лакавица: Луковешки Дол
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Осиковска Лакавица: М.Гайдарско, П-Л VI-61, Кв.5
Община Самоков
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Марица: 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 9-та, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов
На 29.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Грънчар, Софийско Шосе
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рельово: УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5
На 29.01.2018 г. /10:30 - 12:30 ч.; 10:30 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Драгушиново
На 29.01.2018 г. /10:30 - 12:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Горни Окол: 128,Кв.16, IX-302, Kw.41, XXIII, Кв.2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв.5
На 29.01.2018 г. /10:30 - 12:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ Vі-162, Кв.20
На 29.01.2018 г. /10:30 - 12:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула , Общ.Самоков
На 29.01.2018 г. /10:30 - 12:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Панчарево: ПИ000733,Яз.Искър,М.Коеджик
На 29.01.2018 г. /10:30 - 12:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Дългата Поляна, местност Калковско Манастирче, местност Лавандула, местност Мало Равнище, местност Мечката, местност Пашо, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър
На 29.01.2018 г. /10:30 - 12:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, местност Татарски Брод
На 29.01.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Червената Земя
На 30.01.2018 г. /14:30 - 15:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Самоков: ул. Цар Борис III ТП Бистрица, 65231.906.282, Абаджийска, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Булаир, Бяла Поляна, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Двадесет и Девети Декември, Дунав, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Луковица, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, ПИ 65231.908.409, Пирин, Рила Планина, Рилски Езера, Розова Долина, Сини Вир, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231.914.240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Център За Настаняване От Семеен Тип, Чакър Войвода, Шумнатица, Ястребец
На 30.01.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Братя Миладинови, Дунав, Македония, Цар Симеон, Ястребец
На 01.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Бели Искър: 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма
Община Своге
На 29.01.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Искрец: Възраждане, Ивайло, Искър, Калоян, Прекрутовци, Самоковска, УПИ III-544 Кв 53, УПИ VIII-581, Кв.69, Христо Ботев, Църква
На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бов, Общ. Своге: Дружба, Махала Криви Лаг, С.Бов МТП Скакля, Скакля
На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Заселе: III-150,Кв.22, III-66, УПИ XXVII-13, Кв.21
На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Зимевица
На 30.01.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Владо Тричков: 1-ва, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Имот 3267, Кметство Втори Етаж
На 31.01.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Бракьовци  Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, Кв.9, ХI-59,60,Кв.9; Гинци: местност Петрохан; Добравица;
На 31.01.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Добърчин;  Завидовци;  Искрец: I-133, Кв.21, Vііі-369, Кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, Кв.69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен;  Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ.Своге МТП Свиново, Слатина, Слънце;
На 31.01.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Искрец: Брест, Ком, Кукла, Махала Баломир, Махала Джагаловци, Махала Кукла, Петрохан, Самоковска, Стара Планина, Христо Ботев, Явор;
На 31.01.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ - Своге: Дружба, Искър, Република, Ропотамо
Община Сливница
На 29.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бърложница: П-Л XIII-61, Кв.14
На 29.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Извор, Общ. Сливница
На 31.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Костинброд
На 31.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Алдомировци: 27-ма, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Люляк (Ст.Лазов)
На 31.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безименна, Бъдеще, Войнишка Махала, Кореняк, Лозан Арсов, Победа, Работник
На 31.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Храбърско: Махала Черен Пешо
На 31.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, Васил Друмев, Георги Бенковски, Кирил и Методий, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Съединение, Хаджи Димитър, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин
 
ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
Община Белене
На 01.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Петокладенци: Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Огоста, Пирин, Шипка
На 02.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Петокладенци: Витоша, Крум Христов, Осъм, Пирин, Христо Генов, Янтра
Община Гулянци
На 29.01.2018 г. /11:55 - 12:05 ч./ На 31.01.2018 г. /15:00 - 15:10 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ На 02.02.2018 г. /15:00 - 15:55 ч./ - Гулянци: Асен Златаров, В.Петлешков, Вола, Г.С.Раковски, Д-Р Александър Войников, Добруджа, Иван Асен II, Мизия, Свобода, Цар Калоян
На 29.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Гулянци: В.Левски, В.Петлешков, Васил Априлов, Махмудица, Пирин, Преслав Каменов, Славейков, Сливница, Средна Гора, Струма
Община Долна Митрополия
На 29.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Байкал: Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Георги Михайлов, Георги Раковски, Дунав, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Огоста, Стадиона, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев
На 30.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Биволаре: Кирил и Методий, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Републиканска
На 30.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Васил Априлов, Георги Бенковски, Кирил и Методий, Марагидик, Н.Й.Вапцаров, Родопа, Сливница, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Ю.А.Гагарин
На 31.01.2018 г. /10:20 - 10:30 ч.; 10:30 - 13:30 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ - Брегаре: Димитър Благоев
На 31.01.2018 г. /10:20 - 10:30 ч.; 10:30 - 13:30 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Месност Пасището
На 31.01.2018 г. /10:20 - 10:30 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ - Ореховица: Ал. Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Бачо Киро, В. Търново, В.Априлов, Варна, Васил Друмев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Велинград, Възраждаане, Възраждане, Г. Бенковски, Габрово, Гео Милев, Добрич, Дунав, И.Вазов, Ив. Козарев, Ивайло, Искър, Карлово, Колю Фичето, Крали Марко, Мичурин, Мургаш, Мусала, Несебър, Оборище, Одеса, Омуртаг, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, ПИ-21003, ПИ-456,Стр.Кв.163, Плевен, Предела, Ропотамо, Св.Св.Кирил и Методий, Средна Гора, Ст. Караджа, Стара Планина, Струма, УПИ II, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Чавдар, Черно Море, Шипка, Ю.А.Гагарин, Юндола
На 31.01.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ - Ореховица: Ал. Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Бачо Киро, В. Търново, В.Априлов, Варна, Васил Друмев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Велинград, Възраждаане, Възраждане, Г. Бенковски, Гео Милев, Добрич, Дунав, И.Вазов, Ив. Козарев, Ивайло, Искър, Крали Марко, Мичурин, Мургаш, Мусала, Одеса, Омуртаг, Отец Паисий, ПИ-21003, Плевен, Предела, Св.Св.Кирил и Методий, Средна Гора, Ст. Караджа, УПИ II, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Церковски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка, Ю.А.Гагарин
Община Кнежа
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Еница: 9-ти Септември, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лазар Станев, Партизанска
Община Левски
На 01.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: Драва, Елин Пелин, Никола Вапцаров, Опълченска, Стефан Стамболов, Хан Омуртаг, Христо Ботев
На 29.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Стежерово: Беласица, Борко, Вежен, Вл.Заимов, Г.Кирков, Данко Великов, Люляк, Николай Корнев, Петко Денев, Рила, Сенко, Стела Благоева, Яне Сандански
На 30.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Стежерово: Ал.Константинов, Балкан, Борко, Д.Бендерски, Дунав, Ив.Вазов, Люляк, Сенко, Стара Планина, Цанко Церковски
На 30.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 31.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: Васил Петлешков, Кирил и Методий, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Христо Ботев, Ясна Поляна
На 31.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Божурлук: Албена, Йордан Миланов, Пирин, Прохлада, Рожен, Средна Гора, Тунджа, Шипка
Община Никопол
На 29.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 03.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър
Община Плевен
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Биволаре: Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, градинарска, Кирил и Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно Море
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Плевен: 12-ти Август, Акд.Й.Трифонов, Георги Кочев, Заря, Изток, Изток, Магнолия, Молдавия, Момин Кладенец, Момин Кладенец, Русе/Д-Р Бешев/, Русе/Д-Р Бешев/, Стоян Михайловски, Шести Август
На 29.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 29.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев
На 30.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен
На 30.01.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 10:10 - 12:50 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Божурица: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 30.01.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дружба, Иван Нанов, Каменна Могила, Кирил и Методий, местност Под Село, Панайот Волов, Петър Габровски, Рила, Старо Село, Стопански Двор, Съгласие, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Сръбски, Цветан Спасов, Янко Забунов
На 30.01.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май, Васил Левски, Индустриална Зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев
На 01.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Плевен: България, Дружба, Кайлъка
На 02.02.2018 г. /09:15 - 14:45 ч./ - Плевен: Велико Търново, Клисура, Мургаш, Русе/Д-Р Бешев/
Община Пордим
На 29.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна
Община Червен бряг
На 29.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска
На 30.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:45 - 14:00 ч.; 14:00 - 15:15 ч./ - Лепица: 080011, 43311, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 30.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:45 - 14:00 ч.; 14:00 - 15:15 ч./ - Сухаче: В Левски, В Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети Септември, Ив Вазов, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев
На 30.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 14:00 - 15:15 ч./ - Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 31.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Койнаре: Ал.Матросов, Александър Димитров, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бето Петров, Бузлуджа, В.Коларов, В.Левски, Владимир Поптомов, Възраждане, Ген.Шиновски, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, К.Пешунков, М-Ст Мечина Бара, Милчо Симеонов, Отец Паисий, П Напетов, Петко Петков, Петър Динков Симеонов, Родопа, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Спартак, Ст Караджа, Станке Димитров, Хисар, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Черно Море
На 01.02.2018 г. /11:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Койнаре: Ал Стамболийски, Антон Страшимиров, Беласица, Боримечката, В.Коларов, В.Левски, Витоша, Гео Милев, Девети Iх, Димитър Полянов, Дунав, К и Методий, Кл Охридски, Л.Димитрова, Мило Нанов, Милчо Симеонов, Н Вапцаров, Рила, Симеон Нинов, Тринадесета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
 
ОБЛАСТ ПЕРНИК
Община Брезник
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гърло: Общ.Брезник
На 31.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Арзан: Рангелова Махала;
На 31.01.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:45 ч./ - Брезник: Велин Ваклинов, извън регулацията, Трън;  Брусник;  Видрица;  Гоз: Мах.Логатор, местност Янкулица;  Горни Романци;  Долни Романци;  Завала;  Красава;  Озърновци;  Ярославци;  Бабица: С.Бабица;  Брезник: 06286.502.39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, извън регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Трън, Шипка;  Гоз: П-Л ХіV-110, Кв.13
На 01.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Долна Секирна
Община Перник
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Перник: 1-ва, 104, 105, Кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Пирдоп, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406
На 29.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Перник: Бела Вода, Иван Асен Втори, Кап.Петко Войвода
На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: Кино Салон, Кракра, Петко Каравелов, Розова Долина, Струма
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радуй
Община Радомир
На 29.01.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Радомир: Автогарата, Райко Даскалов
Община Трън
На 29.01.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Бераинци;  Бохова: УПИ-ХI-148;  Главановци, Общ. Трън;  Джинчовци;  Забел;  Зелениград: Общ,Трън, Парцел IIі-253, Кв.40, УПИ XXXIII - 371кв 20;  Лешниковци: Имот 32, Кв.5;  Милославци: УПИ V-71, Кв.18;  Насалевци;  Рани Луг: П-Л Ххі-235, Кв.7, УПИ ІV-280, Кв.3 Мах. Пещер;  Реяновци;  Слишовци;  Стрезимировци: 56;  Трън: 8ми Март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански Двор, Мах.Ахчийски Кошари, Мах.Горно Баринци, Мах.Кошарите, Махала Кошаре, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов;  Туроковци;  Цегриловци: ПИ 197;  Ярловци;
На 29.01.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Милославци;
На 30.01.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 12:45 - 14:15 ч./ - Трън: 8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Мах.Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков;
На 30.01.2018 г. /08:45 - 14:15 ч./ - Трън: Бор;
На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трън: Бор, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански Двор, Мах.Ахчийски Кошари, Мах.Дърводелна, Мах.Кошарите, Махала Кошаре;
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Рани Луг;
 

ОБЛАСТ МОНТАНА
Община Берковица
На 29.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Берковица: 03928.13.4, Варна, Живовци, Здравец, Кочо Честименски, Любен Каравелов, Малинарка, Одеса, Панайот Волов, Ст.Планина Бл.Албена 3, Ст.Планина Бл.Албена 4, Ст.Планина Бл.Детелина, Ст.Планина Бл.Здравец 5, Ст.Планина Бл.Люлин, Ст.Планина Бл.Синчец;
На 29.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Берковица: Заряница, Пиротска, Тузлата;
На 30.01.2018 г. /08:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Берковица: 03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, извън регулацията;  Бистрилица: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, извън регулацията, Ленин, Людено, Люляк, местност градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка;  Гаганица: 037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна;  Костенци: 314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Котеновци: Втора, Пета, ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта;  Лесковец, Общ. Берковица: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Мездрея: 000002;  Черешовица: Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;
На 30.01.2018 г. /09:15 - 09:20 ч.; 09:20 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв.15, Четвърта, Шеста;
На 30.01.2018 г. /09:15 - 09:20 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Берковица;  Боровци: 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Р.Даскалов и Д. Благоев;  Бързия;  Замфирово: 000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, НеПирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, ул. Ал. Стамб. и ул. Янтра, ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра;  Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста;  Мездрея: Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста;  Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв.33, Четвърта, Шеста;  Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев;
На 30.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Берковица: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Берковска Река, Битоля, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Здравченица, Кирил и Методи, Ком, Лерин, Охрид, Синия Вир, Христо Смирненски, Шабовица, Явор;
На 30.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Берковица: Йордан Йовков, Йордан Радичков, Мрамор, Николаевска;
На 30.01.2018 г. /09:15 - 09:20 ч.; 09:20 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка;
На 01.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Боровци: Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Бонов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Раковски, Шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и В. Левски;
На 01.02.2018 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Берковица: Александровска, Иван Вазов, Йордан Радичков, Ком, Николаевска, Площад Славейков, Поручик Загорски;
На 01.02.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Берковица: Детелина, Заряница, Здравец, Калето, Люляк, Минзухар, Пиротска, Теменуга, Тузлата;
Община Бойчиновци
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бойчиновци: Бачо Киро, Васил Коларов, Витоша, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Димитров, Зора, Малчика, Митко Палаузов, Никола Й. Вапцаров, Райко Даскалов, Странджа, Тунджа
На 31.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Охрид: 560078, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Тринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 31.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Палилула: Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета
На 01.02.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Лехчево: Александър Стамболийски, Антим Първи, Васил Априлов, Васил Коларов, Веселец, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Любен Каравелов, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин
Община Брусарци
На 01.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дора Габе, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулайията, Камен Евстатиев, Кирил и Методи, Клокотница, Криволак, Кръстьо ПИшурка, Ленин, Любен Каравелов, Май, Милин Камък, Никола Й.Вапцаров, Опълченска, Орион, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Площада, Раковски, Св.Харалампия, Септември, Сидер Воевода, Синчец, Славянска, Сливница, Столетов, Толбухин, Труд, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Крум, Цар Петър, Цар Самуил, Цар Симеон, Шейново, Шипка, Юндола
На 01.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дондуково: Александър Киров, Белоградчишка, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Вазов, Имот ПИ 102002, Кокиче, Ломска, Любен Каравелов, Неразделна, Опълченска, Раковски, Синчец, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цано Рачкин, Чавдар Воевода, Юндола
На 01.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Дондуково: Белоградчишка, Бузлуджа, Георги Димитров, Девети Септември, Ломска, Любен Каравелов, Неразделна, Христо Ботев, Цано Рачкин, Чавдар Воевода, Юндола
На 01.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крива Бара, Общ. Брусарци: 000090, 23 Ти Септември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Бозвели, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Владимир Максимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гробарска, Гьолска, Димитър Благоев, Емил Марков, Заря, Иван Вазов, Иван Тодорин, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил Рунчев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Митко Палаузов, Младост, Никола Парапунов, Овчарска, Огоста, Панайот Волов, Партизанска Среща, Река Лом, Родопа, Сини Вир, Станке Димитров, Трайчо Костов, Физкултурна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски
Община Вълчедръм
За периода 29-31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Мокреш, Общ. Вълчедръм: Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Пета, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Четиридесета, Шестдесета, Шестнадесета
На 31.01.2018 г. /12:45 - 13:00 ч.; 13:00 - 16:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Игрище, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, местност Ткзс, Покрайна, Септемврийска
На 31.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, извън регулацията, местност Ракчин Дол, Осемнадесет, Осма, Пета, Пета А, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Две-А, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Пет-А, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Първа А, Седемдесет и Едно, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Три, Седемнадесет, Седма, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет, Шестдесет и Девет, Шестдесет и Девета А, Шестдесет и Осем, Шестдесет и Седем, Шестдесет и Четири, Шестдесет и Шест, Шестнадесет
На 31.01.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Деветнадесет, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемдесет и Пета, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Шестдесет и Шест
На 31.01.2018 г. /10:00 - 12:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Златия, Общ. Вълчедръм: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Атанас Николов, Беляев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Веселец, Витоша, Владимир Поп Томов, Вола, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гогол, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Егоров, Ел-Тепе, Елин Пелин, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Каблешков, Китка, Кубрат, Ленин, Люляк, Малчика, Марин Негрилов, Места, Методи Попов, Мирон Тодоров, Митко Палаузов, Мичурин, Млада Гвардия, Мусала, Никола Кръстев, Огоста, Осогово, Отец Паисий, Петър Попов, Пирин, Попович, Пушкин, Първи Май, Ракета, Рила, Роза, Славейков, Совата, София, Стара Планина, Стефан Караджа, Столетов, Страхил Войвода, Струма, Суворов, Терешкова, Тимок, Титов, Толбухин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Чарлс Дарвин, Черно Море, Янтра
На 31.01.2018 г. /12:45 - 13:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Септемврийци, Общ. Вълчедръм: 22 Септември(8-Ми Септемв, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балканска(Т.Костов), Бачо Киро, Бенковски, Васил Левски, Волга, Възрожденска(В.Коларов), Генерал Скобелев(Волгогра, Гео Милев, Гробарска, Добри Чинтулов, Добруджа(Г-Л Заимов), Дунав, Егея, Елин Пелин, Захари Стоянов, Златия(Катюша), Климент Охридски(Г.Кирков, Любен Каравелов, Марица, местност Вадището, Мизия(Зоя), Морава(Д.Благоев), Мърчево, Мътница, Никола Й.Вапцаров, Николай Петриний, Общинска, Опълченска(С.Трънски), Паисий(Ц.Драгойчева), Патриарх Евтимий(Ф.Козов), Пейо Яворов, Петър Берон, Пловдив, Райко Даскалов, Самуил(Московска), Свобода(Г.Димитров), Сергей Румянцев, Синчец(Т.Павлов), Славянска(А.Балкански), Стара Планина, Тито, Тодор Каблешков(И.Николов, Тракия(Хр.Михайлов), Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян(Е.Ангелов), Янтра
На 01.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г.Димитров/, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин
На 01.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Златия, Общ. Вълчедръм: Веселец, Вола, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Елин Пелин, Искър, Китка, Ленин, Малчика, Методи Попов, Мусала, Никола Кръстев, Петър Попов, Първи Май, Совата, София, Стефан Караджа, Суворов, Терешкова, Толбухин, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Черно Море
Община Лом
За периода 29-04.02.2018 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Замфир: Беласица, Васил Коларов, Витоша, Георги Димитров, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Никола Й.Вапцаров, Пиротска, Рила, Струма, Толбухин, Царибродска, Шипка
На 02.02.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ - Замфир: Битоля, Буда-Пеща, Волга, Върха, Жданов, Замфир Хаджийски, Камчия, Люлин, Ниш, Скопие, Солун, Софроний, Стражица, Хан Кубрат, Цеко Воевода, Червено Знаме, Яне Сандански
На 01.02.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Ковачица: Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Петнадесет, Трета, Тридесет, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет
На 02.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Лом: Васил Левски, Пирот, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър
Община Медковец
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Медковец: Андрей Симеонов, Георги Димитров, Гъчо Бонов, Дано Опинчев, Иван Кулин, Поп Андрей
Община Монтана
За периода 29-02.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Винище: Гергана
За периода 29-02.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Велико Търново (Ил.Царев), Генерал Арнолди, Д-Р Стамен Илиев, Искър, Младост, Младост, Мойсей Лазаров, Морава, Парта, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий, Тимок, Трети Март (Г.Димитров), Тунджа, Хайдут Велко, Христо Ботев, Шести Септември, Янтра
На 29.01.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 29.01.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 29.01.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Видлица: извън регулация;
 Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх;  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка;  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Помеждин: 500.110, ІV-148 Кв.9, IIі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста;  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;
На 30.01.2018 г. /09:40 - 15:00 ч./ - Георги Дамяново: извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Четвърта;
На 31.01.2018 г. /09:05 - 15:55 ч./ - Говежда: извън регулацията;
На 01.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Студено Буче: Антон Иванов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Замфир Попов, Здравец, Каблешков, Лика Рачин, Симеон Иванов, Славейков, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски;
На 01.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Трифоново: Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;
На 01.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Беглишки Мост, Плиска, Свети Патриарх Евтимий.;
На 01.02.2018 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Долни Богров: 27;
На 01.02.2018 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Николово, Общ. Монтана: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тринадесета, УПИ I ,Кв.10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул. Първа и Втора;
На 01.02.2018 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Студено Буче: Антон Иванов, Боровец, Боян Чонос, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Младенов, извън регулацията, Кирил и Методи, Михаил Маринов, Никола Цеков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър;
На 01.02.2018 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Доктор Йосифово: Ангел Йончев, Бельовец, Божур, Възход, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Дунав, Здравец, Илия Цеков, Лековника, Липа, Роза, Цибрица, Цоновчето;
На 01.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Винище: Александър Стамболийски, Боян Чонос, Димитър Русинов, Еделвайс, Иван Вазов, Йордан Цеков, Калугерица, Кирил и Методий, Митко Палаузов, Песъка, Петър Берон, Славейко Първанов, Тодор Трифонов, Червен Бряг;
На 02.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Алеко Константинов, Васил Левски, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Стефан Караджа, Трети Март(Г.Димитров);
На 02.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Баба Тонка, Иларион Драгостинов(В.М.), Младост, Свети Патриарх Евтимий(П., Сливница, Стоян Марков(Г.Бонков);
Община Якимово
На 01.02.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ - Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи Дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски
 
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
Община Априлци
На 30.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Габровница/Видима/, градина/Видима/, Здравец/Видима/, Кв.Видима, Ковашка/Острец/, Марагидик/Острец/, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, местностВидима, Минзухар/Видима/, Младост/Видима/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радинска/Видима/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Синчец/Видима/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/
Община Ловеч
На 30.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Ловеч: Освобождение, Северна Индустриална Зона
На 30.01.2018 г. /12:15 - 16:15 ч./ - Ловеч: Бяло Море, Северна Индустриална Зона
На 31.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Казачево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Изворче, Любен Каравелов, Панайот Волов, Поречна, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Централна
На 01.02.2018 г. /11:30 - 11:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка;  Катунец: 36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра;  Ловеч: 43952.533.118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия Път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, местност Бабаковец, местност Кючука, местност Червен Бряг, Младост, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп.Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен Бряг, Чуклата, Янтра;  Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май;  Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов;
На 02.02.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Ловеч: България, Дунав, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Христо Ботев;
На 02.02.2018 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Ловеч: Доктор Съйко Съев, Жб 209;
Община Тетевен
На 29.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Черни Вит: Махала Стратев Кръж
На 29.01.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Вит, Георги Глож, Зорница, Кокиче, Кулата, местност Касълека, местност Левица, местност Рупци, Петко Найденов, Цачо Ненов
На 29.01.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Тетевен: Атанас Некович, Безименна, Кардан, Крачун Иванов, Махала Равнище, Прокоп, Симеон Куманов, Стефан Павлов, Христо и К.Цакови, Чаира
На 29.01.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Черни Вит: Братойо Петков, Васил Левски, Здравец, Махала Петровци, Момина Поляна, Петко Милев Страшния, Христо Ботев
На 30.01.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Тетевен: Васил Левски, Гачо Василков, Двадесет и Трети Септември, Емил Марков, Иван Вазов, Марин Урманов, Марко Йончев, Михал Казначея, Никола Вапцаров, Първи Май, Христо Ботев
На 31.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка
На 31.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: 62579.168.546.1, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Костина, Отец Кирил, ПИ-62579.164.2
На 31.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Тетевен: Махала Камен Дол, Махала Крушов Дол, местност Банков Дол
На 31.01.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Тетевен: Димитър П.Ковач, Емил Марков, Иван Вазов, Иван Фурнаджиев, Полк.Орлов, Сава Младенов, Симеон Куманов, Станьо Врабевски, Стефан Павлов, Христо Ботев
На 01.02.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Глогово: Елов Дол, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, местностТри Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 01.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Тетевен: Махала Свидово, Махала Скрибътна, местност Глотното, местност Гугуновото, местност Пладнището, местност Преграда, местност Просеченик, местност Скрибътна, Свидово
На 02.02.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Тетевен: 72343 500 5090, 72343.30.105, 72343.30.197, 72343.30.87, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баньо Маринов, Гечовото, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Здравец, Калена Плоча, Махала Гечовото, Тодор Михайлов, Трескавец
Община Троян
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 29.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дудевска
На 31.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Белиш: Мах.Маргатина, Микренска
На 01.02.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Бели Осъм: Балкан, Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев, Стоян Българенчето
На 02.02.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв.Попишка, Нейчо Войвода
На 02.02.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Голяма Желязна: Девети Септември, Мах.Лъките, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България
Община Угърчин
На 30.01.2018 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Катунец: Братя Миладинови, Гоце Делчев, Детелина, Здравец, Казанджийска, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Максим Горки, местност Драго Дол, Пенчо Славейков, Пирин, Първи Май, Родопска, Росица, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 30.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля
Община Ябланица
На 31.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Батулци: Присоето, Стоян Панов, Христо Ботев
На 31.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Дъбравата: Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев
На 02.02.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: XV-549, Кв.20, местност Пали Лула, местност Шумнене
На 02.02.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: III-10 Кв.13, Александър Стамболийски, местност Гераня, местност Ламбовци, местност Шумака, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец
 
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
Община Бобов дол
На 29.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Бобов Дол: Александър Костадинов, Алекси Янев, Бачо Киро, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дъбрава, Здравец, Кирил Стаменов, Митко Палаузов, Негулица, Рила, Хаджи Димитър
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коркина: Коркина, Х-21,Кв.2
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Шатрово: 067016, VІ-255, Кв.27
На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бобов Дол: Васил Коларов, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Никола Й. Вапцаров, Осми Март, Свилен Русев, Стефан Стамболов
На 31.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Бабинска Река: Іх-59
Община Бобошево
На 29.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: Александър Стамболийски, Божур, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Лоза, Никола Вапцаров, Стопански Двор, Цар Борис
Община Дупница
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Самораново: 65245.1.214, Балкан, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Крайречна, Митко Палаузов, Ненко ПИперков, Оборище, Отовица, Пейо Яворов, Раковска, Самуил, Стаменко градевски, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Крайни Дол: ХIХ-51
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609
На 29.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220.8.70, Бригадирска, Гергана, Здравец, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, местност Мантарлия, Мусала, Осми Март, Победа, Първи Май, Русалка, Теменуга, Христо Ботев
На 29.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Дупница: Асен Златаров, Булаир, Велико Търново, Венелин, Двадесет и Втори Март, Княз Ал. Батенберг, Първи Май
На 29.01.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Дупница: Балкан, Верила, Дамка, Китка, Клокотница, Марица, Орлинска, Отовица, Пиротска, Саморанска
На 29.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Зелен Път, Кирил и Методий, Комсомолска, Малчика, Осми Март, Победа, Първи Май, Самоковище, ХI-124,Кв.17, Христо Ботев
На 31.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Вела Пеева, Гергана, Кирил и Методий, Комсомолска, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Отец Паисий, Първи Май
На 31.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Вела Пеева, Здравец, Зелен Път, Комсомолска, Ленин, М.Зад Реката ПИ 04220,4,49,2, Малчика, Махала Доларска, Осми Март
На 01.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален Мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Георги Димитров, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Кв.50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Крайречна, Ленин, Осми Март, ПИонерска, Първи Май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Верила, Дупница, Ивайло, Клисура, Клокотница, Николаевска, Орлинска, Рупите, Русалка, Свети Никола, Христаки Павлович, Цар Освободител
На 02.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220.9.2, Ачкагач, Георги Димитров, Иван Вазов, Иглика, Кольо Фичето, местност Прокопо, Партизанска, ПИонерска, Първи Май
На 02.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 04220.9.147
Община Кюстендил
На 29.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С.Багренци и С.Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка
На 29.01.2018 г. /07:30 - 08:00 ч./ На 30.01.2018 г. /07:30 - 08:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Антим I, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Георги Цариградски, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Деветнадесети Февруари, Дондуков, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Жан Жорес, Земен, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Маестро Никола Атанасов, Места, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Одрин, Октомврийска Революция, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Раковски, Скобелев, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Струма, Тимок, Траянова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цариградска, Църноок
На 29.01.2018 г. /07:30 - 08:00 ч./ На 30.01.2018 г. /07:30 - 08:00 ч.; 08:00 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Дондуков
На 29.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Берсин;  Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев;  Горна Гращица: Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Девети Септември, Дрин, Иван Вазов, Изгрев, Лавеле, Ленин, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Язовир Валого;  Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември, Лиляна Димитрова, Махала Томанова, Махала Чорбаджийска, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев;  Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка;  Долна Козница: 22112.500.2;  Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка;  Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия;  Коняво: 000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев;  Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие;  Кюстендил: местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Николичевски Път;  Лиляч: местност Войника;  Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Неделкова Гращица;  Николичевци: Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски Път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка;  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Плешивец: Дванадесета;  Скриняно: Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, извън регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие;  Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин;  Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март;  Цървеняно: 002224, Махала Грънчарица, Махала Мърдевци, Махала Новия Квартал, Мест.Пояница;  Четирци: М.Топилата, Махала Ямен  Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, Махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев
На 29.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Кюстендил: Банска, Зимница, Казанлък, Комплекс Изток, Медковец, Мездра, Ропотамо, Самодивска
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Априлско Въстание, Асен Златаров, Вола, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Еверест 84, Ефрем Каранов, Иглика, Липа, местност Гърлянски Черешарник, местност Дренов Дол, местност Сухи Бунар, Столетов, Сухи Бунар, Трайко Китанчев
На 30.01.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Кюстендил: местност Николичевски Път
На 30.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Бобешино;  Гурбановци;  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно Село: М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала ПИщилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци;  Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска;  Ивановци, Общ. Кюстендил;  Коприва;  Кутугерци;  Кършалево;  Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец;  Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река;  Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска;  Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска;  Церовица: Махала Бело Камене;  Чудинци;
На 30.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала ПИлищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър
На 30.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова;  Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката;  Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива;  Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева;  Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото;  Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка;  Добри Дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;  Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска;  Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището;  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;  Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова;  Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци;  Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница;  Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци;  Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село;  Полетинци;  Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък;  Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар;  Трекляно: Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци;  Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска;  Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре
На 30.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Кюстендил: България, Гаров Площад, Жп Гара, Козлудуй, Обект 38 ТП Езерата, Площад Войнишко Въстание, Цар Освободител
На 30.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Гюешево: Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Центъра, Махала Цървенджийска
На 30.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Преколница: Махала Карадачка
На 30.01.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска
На 31.01.2018 г. /08:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Катрище: Рудник
На 31.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Авксенти Велешки, Антим I, Антим I, Арда, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Вола, Възраждане, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Тертер, Георги Цариградски, Даскал Дамаскин, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Даскал Димитри, Деветнадесети Февруари, Демокрация, Димитър Пешев, Дондуков, Евлоги Георгиев, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Емануил Попдимитров, Емил Шекерджийски, Ефрем Каранов, Жан Жорес, Жданов, Земен, Златна Панега, Зора, Ивайло, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Илинден, Ильо Войвода, Ильо Войвода, Кадин Мост, Камчия, Капанска, Кв. 257 ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Константин Николов, Константинова Баня, Кочо Честименски, Криволак, Любен Каравелов, Маестро Никола Атанасов, Марица, Места, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Овощарска, Одрин, Одрин, Октомврийска Революция, Осми Март, Охрид, Парчевич, Пауталия, Пенчо Славейков, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Райна Цанева, Раковски, Родопи, Свети Иван Рилски, Скобелев, Солун, Софроний, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Струма, Тимок, Тодор Ангелов - Божаната, Траянова, Търговска, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Лекарски, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Цариградска, Църноок, Яворов
На 31.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Кюстендил: България, Гаров Площад, Георги Горанов, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Евлоги Георгиев, Жп Гара, Козлудуй, Обект 38 ТП Езерата, Одрин, Пенчо Славейков, Площад Войнишко Въстание, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цариградска
На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Георги Цариградски, Деветнадесети Февруари, Емануил Попдимитров, Места, Неофит Бозвели, Столетов, Хаджи Димитър, Църноок
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Гоце Делчев
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Раковски
Община Рила
На 29.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М.Полето, местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ - Vііі-157, Христо Ботев
На 29.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Кочериново: Асен Рашков, В.Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, местност Джанговица, местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма
На 29.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Пороминово: 000182, 017013, 0311025, 26073, I,Кв.8а, II-376, Кв. 9, IX - 40, Кв. 5, І-379,Кв.36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, местност Бачо, местност Буката, местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-ІХ-32, УПИ-ХІІ-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин
На 29.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Рила: Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор
На 29.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Стоб: 69261.501.13, 69261.501.5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-ХІ-72,Кв.60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански
На 29.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27,Кв.100
На 29.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ ХVI-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-ІІІ-1397 Кв.89, УПИ-ХіV-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак
На 29.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон
На 30.01.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Рила: 62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ II-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов
На 30.01.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Кочериново: Свети Иван Рилски, Стопански Двор
На 30.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Пастра: 55539.100.132, местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207, Стопански Двор
На 30.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Перник: Кристал Блокове
На 30.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Рила: местност Горхим, местност Елешница
На 30.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Рилски Манастир: 028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Горхим, местност Елешница, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Пчелина, местност Турското Парче
Община Сапарева баня
На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Сапарева Баня: 65365.46.10, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Вихрен, Германея, Джерман, Иван Вазов, Йордан Михайлов, Коста Петров, Лакатница, Любен Каравелов, местност Под Селото
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Сапарева Баня: 65365.602.602, IIі-3071,Кв.120, Ангел Кънчев, Бригадирска, Буйов Рид, Веслец, Германея, Княз Борис, Коста Петров, Нов Живот, Осми Март, Паничище, Победа, Преспа, Рилски Езера, Тинтява, Тракия
На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Сапарева Баня: Васил Левски, Георги Терзийски, Германея, Иглика, Лоза, Опълченска, Отец Паисий, Трети Март, Христо Ботев, Чавдар Войвода
 
 
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско
На 29.01.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Банско: Кръсьо Асенов, Хан Аспарух
На 29.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 11:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч.; 11:30 - 14:30 ч./ - Филипово, Общ. Банско: VІІІ-138, Кв.13, VІІІ-34 Кв.13 На 29.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Банско: местност Свети Георги, Патриарх Евтимий;  Гостун;  Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков;  Места: І-92 Кв.6;  Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене;
На 29.01.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ - Места;
На 29.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Банско: Беласица, Бъндерица, Васил Априлов, Димчо Дебелянов, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор;
На 31.01.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Банско: местност Грамадето, Мечев;
На 31.01.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Банско: Лазар Герман, Лазар Томов, местност Забиница, Цар Симеон;
На 31.01.2018 г. /12:45 - 14:00 ч./ - Банско: Патриарх Евтимий;
На 31.01.2018 г. /12:45 - 14:00 ч./ - Добринище: Борис Парапунов, Гарата, Георги Темелков, Охрид, Тодор Каблешков;
На 31.01.2018 г. /13:45 - 15:00 ч./ - Добринище: 9ти Септември, Благийница, Васил Априлов, Гарата, Георги Димитров, Григор Мацин, Десилица, Иван Галчев, Неофит Рилски, Никола Парапунов, Охрид, Петър Галчев, Пирин, Търговска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Читалище
Община Благоевград
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Андрей Ляпчев, Генерал Тодоров, Илинден, Св.Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Цар Симеон
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Ангел Кънчев, Бор, Сапунджи Дере, Стефан Стамболов
На 29.01.2018 г. /08:15 - 14:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Адиница, Бобови Ниви, Зимниците, Кромидището, местност Клено
На 29.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Благоевград: местност Чимево Дере
На 29.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Рилци: IX-460, Грънчарски Андък, Илинден, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ-I-468 Кв.25, УПИ-IV-451,Кв.27, УПИ-ІV-468,Кв.25
На 29.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Благоевград: 04279.601.133, 04279.610.73, Александър Малинов, Александър Фон Хумболт, Ален Мак, Антон Страшимиров, Бодрост, Броди, Владо Черноземски, Георги Попов, Георги Попов, Грамада, Грамада, Дунав, Евтим Драганов, Еленово, Запад, Запад, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Илинден, Илинден, Искър, Климент Охридски, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Люляк, Люляк, Македония, Малешево, Малешево, Марица, Марица, Места, Мир, Мир, Николай Петрини, Обел, Обел, Орбита, Осогово, Осогово, Пейо К.Яворов, ПИ №04279.601.426, УПИ X, Кв.192, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Св. Димитър Солунски, Скаптопара, Славянска, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, Тракия, УПИ V-3949, Кв.187а, ПИ №04279.608.520, Цар Симеон
На 29.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Струма, Струмско Център
На 29.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ На 30.01.2018 г. /08:00 - 13:30 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Покровник: Покровнишко Шосе
На 29.01.2018 г. /12:45 - 16:30 ч./ - Благоевград: местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, Мицански Андък, Неуточнен Адрес
На 29.01.2018 г. /12:45 - 16:30 ч./ - Делвино, Общ. Благоевград: местност Мицански Андък
На 29.01.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Горно Хърсово: Махала Михтарци, Махала Новоселци, местност Валого, местност Гьоловете, Шопови Ниви
На 30.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Благоевград: 04279.603.195, 04279.603.410, 04279.604.62, 04279.611.2, Кв. 40, 7-ма Рилска Дивизия, XX-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Асен Христов, Бадемите, Баларбаши, Баларбаши, Бор, Борис Сарафов, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Брод, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Григор Пърличев, Дамяница, Димитър Димов, Дъбравска, Запад, Здраве, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Ильо Войвода, Ильо Войвода, К. и Никола Хайдукови, Костур, Кръстьо Асенов, Мелник, местност Баларбаши, местност Баларбаши, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Николай Петрини, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Ичев, Полк.Кирил Чамишки, Родолюбие, Сан Стефано, Сапунджи Дере, Св. Иван Рилски, Свети Наум, Сергей Румянцев, Славянска, Славянска, Сотир Атанасов, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Теменуга, Трети Март, УПИ ХхV 8846,Вр.Захранване, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, ХхIII,Кв.3,М.Баларбаши, Цанко Церковски, Цар Борис I
На 30.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Симитли: Христо Ботев
На 30.01.2018 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Падеш: Падеш
На 31.01.2018 г. /08:15 - 14:30 ч./ - Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Илинден, Петър Зографски, УПИ-І-04279.616.90,Кв.125
На 31.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Арсений Костенцев, Васил Априлов, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Д-Р Владимир Бъчваров, Митрополит Борис, Отец Паисий, Охрид, Петко Д.Петков, Родопа, Света Гора, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски
На 31.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Васил Априлов, Гьорче Петров, Д-Р Владимир Бъчваров, Митрополит Борис, Охрид, Света Гора, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Смирненски, Цанко Церковски
На 31.01.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Еленово
На 31.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Благоевград: Александър Фон Хумболт, Андрей Ляпчев, Братя Миладинови, Ветрен, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Грамада, Запад, Зеленодолско Шосе, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Илинден, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Марица, Мусала, Обзор, Полк.Кирил Чамишки, Райко Жинзифов, Рилски Езера, Св.Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Славянска, Стоимен Календерски, УПИ-V,Кв.192,Идн.04279.601.131, Христо Ценин, Цар Симеон
На 02.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Банско: Хан Тервел
На 01.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Падеш: Будишка
На 01.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Благоевград: 04279.601.133, Александър Стамболийски, Александър Фон Хумболт, Андрей Ляпчев, Бодрост, Братя Миладинови, Ванюша Валчук, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Георги Попов, Георги Попов, Грамада, Грамада, Д-Р Борис Проевски, Дунав, Евтим Драганов, Запад, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Илинден, Илинден, Климент Охридски, Климент Охридски, Крушево, Кузман Шапкарев, Люляк, Люляк, Малешево, Малешево, Марица, Менча Кърничева, Места, местност Под Грамадите-Ш13, Мир, Никола Вапцаров, Николай Петрини, Обел, Осогово, ПИ №04279.601.426, УПИ X, Кв.192, Победа, Промишлена Зона, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Св. Димитър Солунски, Св.Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Славянска, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Цар Симеон;
 Благоевград: 04279.912.87, 14-ти Полк, Акациите, Александър Стамболийски, Арсений Костенцев, Баба Тонка, Бистрица, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Воден, Генерал Тодоров, Георги Измирлиев, Георги Измирлиев, Грамада, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Кощанов, Димитър Талев, Зарево, Иван Михайлов, Илинден, Калиманци, Крали Марко, Крали Марко, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Менча Кърничева, Менча Кърничева, Никола Вапцаров, Огражден, Орцето, Освобождение, Пейо К.Яворов, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Прилеп, Сан Стефано, Св. Иван Рилски, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Струма, Струмица, Ташко Малев, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, УПИ-III,Кв.117,Инд.№04279.612, Хилендар, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Симеон;
На 02.02.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Българчево: местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища;
На 02.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Босилек, Васил Левски, Васил Левски, Георги Попов, Грамада, Даме Груев, Джеймс Баучер, Дружба, Еленово, Илинден, Крушево, Марица, Менча Кърничева, местност Герено, местност Горски Разсадник, местност Международно Шосе, Петър Зографски, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Промишлена, Промишлена Зона, Промишлена Зона, Радовиш, Св. Димитър Солунски, Св.Св. Кирил и Методий, Спартак, Стефан Стамболов, Страцин, Тодор Александров, Тодор Александров, ул. Даме Груев, Кв. 216, УПИ-XII, ПИ04279.617.14 и 04279.617, УПИ II-427, Кв.30а, Цар Самуил, Цар Симеон;
На 02.02.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Благоевград: 04279.619.59, Авганцов Чифлик Ш.72, Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Вихрен, Даме Груев, местност Международно Шосе, Промишлена, Промишлена, Промишлена Зона, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Св. Димитър Солунски, Страцин
Община Гоце Делчев
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Преспа, Прилеп, Тунджа, Христо Силянов, Цариброд
На 31.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Гоце Делчев: Братя Миладинови, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Драма, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Патриарх Евтими, Стоян Петралийски, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Иван Асен, Цар Калоян
На 31.01.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Кирил и Методий, Одрин, Петър Сарафов, Скопие, Тодор Каблешков
На 31.01.2018 г. /11:45 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Балдево: УПИ VII-97, Кв.9, УПИ IIІ Кв.14;  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-ІV-270, Кв. 28;  Борово, Общ. Гоце Делчев: местност Капсии, местност Пенковото, ПИ-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30;  Брезница: 29-ти Декември, 31002, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв.82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански;  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVІІ-164, Кв.11, ХVі-246, Кв.19, ХІ-99,131, Кв.22;  Господинци: УПИ-ХІ, Кв.1;  Гоце Делчев: Драмски Път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото;  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка;  Кремен, Общ. Банско;  Лъжница: 029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Огняново, Общ. Гърмен;  Самоков: Тинтява;
На 31.01.2018 г. /11:45 - 16:30 ч./ - Баничан: Пирин Спринг;
На 31.01.2018 г. /14:15 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Горилата, Гоце Делчев, Димитър Ножаров, Л.Каравелов, Лаборатория Пролаб, Петър Берон, Петър Сарафов, Стара Планина, Търговска, Цар Самуил;
На 01.02.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Гоце Делчев: Вихрен, Гьорче Петров, Иларион Макариополски, Кичево, Ниш, Пирот, Преспа, Стефан Захариев, Хр.Смилянов 38а, Христо Силянов;
На 01.02.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Гоце Делчев: Алеко Константинов, Бензиностанция Еко, Граматиков и Района Около Тях, Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Детска, Драма, Дунав, местност Мочура, местност Текето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Петър Сарафов, Радецки, Серес, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев, Черна Гора, Юрий Гагарин;
На 01.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Атанас Свещаров, Кръстьо Сарафов, Мише Баир, Христо Силянов;
На 04.02.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Стопнаски Двор, Панаирски Ливади, Попови Ливади;
На 04.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Горилата, Гоце Делчев, Китка, Криволак, местност Стопнаски Двор, Панаирски Ливади, Рила, Стара Планина;
На 04.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Панаирски Ливади
Община Гърмен
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Трета
На 30.01.2018 г. /12:45 - 15:00 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен: Благой Матеров, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Петнадесета, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Тридесета
Община Петрич
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Васил Левски, Връх Китка, Връх Китка, Връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма
На 29.01.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Беласица: Беласица
На 29.01.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Яворница: Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, местност Прогон, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Христо Смирненски
На 31.01.2018 г. /09:45 - 10:00 ч./ - Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма;  Долно Спанчево: местност Реката;  Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра;  Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р.Славейков;  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра;  Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата;  Монтана: Хан Кубрат;  Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала;  Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност ПИнговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ IIі-131,Кв.7, Хр.Ботев;  Старчево;  Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица;
На 02.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Еделвайс, Калоян, Крайречна, Липите, Огражден, Октомври, Партизанска, Пирин;
На 02.02.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич: Самуилово
На 02.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Габрене: Акация, Граничар, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Мир, Митко Палаузов, Отец Паисий, Прогрес, Родина, Тумба
Община Разлог
На 30.01.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Разлог: Христо Ботев
На 30.01.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 10:40 - 11:00 ч./ - Разлог: 15-ти Септември, 15-ти Септември, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Арх. Александър Г. Баров, Бела Река, Бела Река, Братя Каназиреви, Братя Каназиреви, Братя Копанарови, Братя Кулини, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Левски, Войнишка, Възраждане, Възраждане, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Голак, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, ж.к.КЦХ, Иван Вазов, Изворите, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Илинден, К Ц Х, Калиново, Крапа, Македония, Места, Мехомия, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Опълченска, Опълченска, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Подполковник СПиридонов, Полковник Лазар Нишков, Поп Богомил, Предел, Предел, Преображение, Преображение, Преображение, Рила, Родопи, Св.Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Телемах Илиев, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Тодорица Попова, Х|X Кв. 79, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Четнишка, Шейново, Шейново, Яне Сандански
На 30.01.2018 г. /09:30 - 10:40 ч./ - Разлог: 15-ти Септември, Братя Каназиреви, Георги Бенковски, Опълченска, Преображение, Телемах Илиев, Христо Ботев, Шейново
На 30.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Банско: Пирин
На 30.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Възраждане, Иван Даскала, Изгрев, Иларион Макариополски, Лазар Топалов, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Родопи, Саровица, Св.Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Телемах Илиев, Хан Пресиян, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Яне Сандански
На 30.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Разлог: Варош, Голак, Еделвайс, Св.Св.Кирил и Методий, Тодор Александров
На 30.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Разлог: Бела Река, Братя Миладинови, Георги С Раковски, Иван Даскала, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Л.Каравелов, Пирин, Предел
На 30.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Разлог
На 30.01.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Бачево: Александър Стамболийски, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Панайот Волов, Рила, Шипка, Яне Сандански
На 31.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Разлог: Бела Река, Булаир, Даме Груев, Телемах Илиев, Тодор Александров, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Река
На 31.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Разлог: местност Бетоловото, Св.Климент Охридски
На 31.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Разлог: Георги Финдрин, Екзарх Йосиф, Изворите, Хайдушка Чешма
На 31.01.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски, Георги Финдрин, Дълга Махала, Екзарх Йосиф, Изворите, Младост, Пирин
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Оборище, Партизанска, Пенчо Славейков, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Разлог: Черна Река
На 01.02.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог: местност Почивачката
Община Сандански
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лешница, Общ. Сандански: местност Струма;
На 30.01.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Калейца: Анска;
На 30.01.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Сандански: Божин Димов, Васил Кънчев, Македония, Мара Бунева, Св.Св. Кирил и Методи, Свобода, Христо Ботев, Цар Иван Асен;
На 30.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Сандански: Бистрица, Патриарх Евтимий, Св.Св.Козма и Дамян, Стефан Стамболов, Тодор Каблешков;
На 30.01.2018 г. /14:15 - 16:15 ч./ - Сандански: Гео Милев, Имот 813, УПИ II, Кв. 39, Македония, Мелник, Осми Март, Плиска, Свобода, Хан Аспарух, Христо Смирненски;
На 31.01.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ - Поленица: Армейска, Георги Димитров, Димитър Благоев, Изгрев, Кирил и Методи, Неуточнен Адрес, Първи Май, Св.Иван Рилски, Стопанска, Шипка;
На 31.01.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ - Сандански: местност Нишан Таши;
На 31.01.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Сандански: местност Паркова Зона, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Пътя на Хидрострой, Свобода
На 31.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Ладарево: местност Църквата
На 31.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Георги С Раковски, Даме Груев, Даскал Козарев, Захари Стоянов, Илинден, Никола Карев, Одрин, Свобода, Чудомир Кантарджиев
На 31.01.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Дамяница: местност Тухларна
На 01.02.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ - Поленица: 6-ти Септември, Бяло Море, Изгрев, Младост, Никола Вапцаров, Полски Път, Стопанска, Съединение, Трети Март
На 01.02.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ - Джигурово: УПИ VII-381
На 02.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Вихрен   Илинденци: Трета;  Лиляново: местност Попина Лъка, местност Туричка Черква, Полатица, Попина Лъка, Попина Лъка - Лещака, Попина Лъка-Лещака, Стожа, Туричка Черква;  Плоски: Попина Лъка, Тремошница, Тремощница;  Поленица: Димитър Благоев, Изгрев, Петър Берон, Стопанска;  Сандански: IV - 1539, Автогара, Баба Тонка, Вардар, Връх Елен, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гнилник, Григор Пърличев, Зарово, извън регулацията Север, Ильо Войвода, Каменица, Княз Александър Батенберг, Кожух, Кукуш, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Места, Мусала, Оборище, Огражден, Осогово, Перун, Петър Берон, Пресиян, Първи Май, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Родопа, Свобода, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Славянка, Спано Поле, Станке Димитров, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Таската Серски, Теменуга, Тодорка, Хан Крум, Христо Ботев;  Сандански: Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, местност 10-ти Километър, местност Беговица, местност Мозговица, местност Попина Лъка, местност Тремошница, местност Туричка Черква, местност Хано, местност Четвърти Километър, местност Чинар Куши, Метсност 4-ти Километър, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Пътя на Хидрострой, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св.Св. Кирил и Методи, Св.Св.Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански;
Община Сатовча
На 29.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Крибул: 262
Община Симитли
На 29.01.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 30.01.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 31.01.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Полето: Нивото;
 Симитли: Симитли;
На 30.01.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Симитли: Аврора, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Даме Груев, Марек, местност Лочката, местност Чифлико, Неуточнен Адрес, Ораново, Пазара, Предел, Свобода, Симитли, Шипка, Юрий Гагарин
На 30.01.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ - Крупник: Божиница / Гроздовец, Граф Игнатиев, Димитър Ацев, Ернст Телман, Иван Вазов, Карл Маркс, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Стефан Караджа, Трайчо Костов
Община Струмяни
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Микрево: 81, Берово, Василево, Иван Вазов, Орфей, Спартак, Стефан Караджа, Трети Март
На 30.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Вракуповица   Гореме;  Горна Рибница;  Добри Лаки;  Каменица, Общ. Струмяни;  Клепало;  Колибите;  Кърпелево;  Седелец: Валого;  Цапарево: VI-69, Кв.69, Махала Глинджурци, Махала Дръно Бърдо, Махала Седелски Рид, Махала Чуките, УПИ ХХ, Кв.12 Бивш Стопански Двор;
На 30.01.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ - Микрево: 6-ти Септември, Будутел, Георги Бенковски, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Освобождение, Райна Княгиня, Решково, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Стопански Двор, Цар Иван Асен II, Чинара, Яне Сандански;
На 30.01.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ - Драката: местност Селимица;
На 30.01.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ - Микрево: Десислава;
На 30.01.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Микрево: 6-ти Септември, Васил Априлов, Василево, Вихрен, Даме Груев, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Йордан Йовков, Крали Марко, Митрополит Борис, Нова Махала, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Сирма Войвода, Струма, Хан Омуртаг, Цар Иван Шишман, Яне Сандански;
Община Хаджидимово
На 30.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Хаджидимово: Акация, Бор, Вихрен, Възрожденска, Димо Хаджидимов, Драма, Панайот Волов, Петър Берон, Прогрес, Цар Калоян
Община Якоруда
На 01.02.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Банско: Христо Ботев
На 01.02.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Добринище: Георги Димитров
На 01.02.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Якоруда: Айдаре, Алпийска, Белмекен, Бунтишка, Бърдо, Васил Левски, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Кожух, Лазарец, Места/П.Джеджеров/, Мусала, Петко Р.Славейков, Пирин, Родопи, Стара Планина, Стойко Маджере, Стокевица, Хаджи Никола Вардев, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорудски Бор
На 01.02.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Якоруда: Васил Левски, Гоце Делчев, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Кирил и Методи, Пелистър, Петко Р.Славейков, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четиринадесета
На 02.02.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Якоруда: Айдаре, Алпийска, Белмекен, Богдан Войвода, Букет/Петнадесета/, Бунтишка, Бърдо, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Грагьовец/Стефан Чернев/, градище/Трета/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Дванадесета, Девета, Джебре/Иван Ботушанов/, Добро Ниве/Партизанска/, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Попкостов, Изгрев, Кирил и Методи, Кожух, Лазарец, Любен Каравелов/Ат.Хаджиянч, Македония, Места/П.Джеджеров/, местност Буковец, Мусала, Неуточнен Адрес, Никифор Филипов, Ореховица, Освобождение, Пелистър, Пета/Поп Филип Стоянов/, Петко Р.Славейков, Пирин, Първа/Илия Колев/, Родопи, Седма, Солун/Мустафа Кьоров/, Софроний, Стара Планина, Стефан Караджа/Никола Карад, Стойко Маджере, Стокевица, Стоян Табаков, Трещеник, Хаджи Никола Вардев, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Четиринадесета, Шеста/Асен Вригазов/, Яворов, Якорудски Бор, Яне Сандански
На 02.02.2018 г. /10:00 - 14:45 ч./ - Якоруда: Алпийска, Белмекен, Бърдо, Васил Левски, Гоце Делчев, градище/Трета/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Изгрев, Кирил и Методи, Никифор Филипов, Пелистър, Пета/Поп Филип Стоянов/, Петко Р.Славейков, Пирин, Солун/Мустафа Кьоров/, Стара Планина, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четиринадесета, Якорудски Бор
 
ОБЛАСТ ВРАЦА
Община Бяла Слатина
На 01.02.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Търнак: Божур, Вълю Симеонов, Граф Игнатиев, Иван Ненов, Крайна, Обнова, Ропотамо, Цар Асен, Шейново
Община Враца
На 01.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Бели Извор: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Витиня, Вратица, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Драва, Дунав, Еверест, Здравец, Иван Вазов, Извор, извън регулация, Кокиче, Лазар Белорешки, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Оборище, Път Е 79, Речка, Роза, Христо Ботев, Цар Калоян, Юрий Гагарин
На 01.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Власатица: Ален Мак, Байкал, Батак, Васил Левски, Волга, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Георги Димитров, Драва, Дунав, Здравец, Искър, Кирил и Методий, Ленин, Люлин, Река Амур, Река Лева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка
На 01.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Враца: 28-Ми Октомври, Ален Мак, Безименна, Бистрец, Бистрица-Б, Ботева Поляна, Ботуня, Вишня, Гаврил Бистричанин, Герена, Джуджан, Дъб, Извор, Илинден, Индустриална, Камарата /Кв. Кулата/, Касината, Кокиче, Кокиче-К, Кулата, Купена, Лозарска, Лопушанска Дружина, Манастирска, Мир, Мътница, Орешака, Полков /Кв.Кулата/, Пълковица, Първа Улица, Ритлите, Роза, Сениче, Славов Дол, Стоян Орловски, Стоян Ц. Даскалов, Суходолска, Хранително-Вкусова Зона
На 01.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Нефела: Акад. Иван Ценов, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кольо Фичето, Люлин, Милко Ангелов, Мир, Околовръстен Път, Пролет, Речка, Студен Извор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян
На 30.01.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 12:45 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Мраморен: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Ангел Вешев, Антон Иванов, Баба Тонка, Байкал, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Бързия, Вешо Ангелов, Вит, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Иван Стоянов, Казашка, Камчия, Клокотница, Кокиче, Ком, Люлин, Люляк, Мак, Марица, местност Голямо Пещене, Милин Камък, Мир, Младен Георгиев, Мраморчица, Мургаш, Найден Миков, Нено Георгиев, Одрин, Опълченска, Оряховска, Пирин, Рашко Гергов, Река Амур, Рупите, Тинтява, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Юрий Венелин
На 30.01.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Враца: Амур, Ангел Грамчев, Имот №9440172, Индустриална, Сениче, Стоян Ц. Даскалов, Череша
Община Козлодуй
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Козлодуй: Васил Априлов, Георги Бенковски, Ломска, Прилеп, Рангел Панталеев, Хан Омуртаг
Община Мездра
За периода 29-02.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Горна Бешовица: 9-ти Септември, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Фунев, Ленинград, Малчика, Маршал Толбухин, Станке Димитров, Тракия, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чапаев, Шипка
За периода 29-02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Крапец, Общ. Мездра: Ален Мак, Враца, Вълчо Проданов, Драва, Извор, Искър, Камен Павлов, Леденика, Минзухар, Мир, Околчица, Рила, Роза, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин
Община Оряхово
На 29.01.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лесковец, Общ. Оряхово: Лозята, местност Блатото, местност Казармите
На 29.01.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Оряхово: местност Казармите, Парк Изток
На 30.01.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Оряхово: Александър Стамболийски, Арх.Цолов, Денкоуглу, Добри Чинтулов, Неофит Рилски, Улица 1, Цанко Церковски
На 02.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Галово: Акация, Бутанска Падина, Васил Левски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Кокиче, Лозенец, Люляците, Никола Вапцаров, Стефан Караджа, УПИ II Кв 53, Христо Ботев
На 02.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горни Вадин: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Добруджа, Дунав, Душков Дол, Иван Вазов, Леденика, Любен Каравелов, местност Дунав, Пирин, Сергей Румянцев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 02.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Долни Вадин: Ален Мак, Божур, Владая, Дунав, Здравец, Иван Нивянин, Кирил и Методий, Кокиче, Люлин, Люляк, Митре Попесков, Младен Павлов, Никола Марков-Колката, Оборище, Олег Кошевой, Охрид, Павел Корчагин, Паисий Хилендарски, Роза, Ропотамо, Росица, Синчец, Хан Аспарух, Цар Самуил, Цветан Брайнов, Шипка
На 02.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лесковец, Общ. Оряхово: Александър Стамболийски, Безименна, Божур, Васил Левски, Вит, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Еделвайс, Есперанто, Здравец, Иглика, Кокиче, Люлин, Мир, Мичурин, Радецки, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин
На 02.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Оряхово: Георги Димитров, Райна Княгиня
На 02.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Остров: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Бачо Киро, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Канарата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Мак, Малчика, Марин Дринов, местност Мазите, местност Селски Площад, Московска, Никола Войводов, Освобождение, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Пирин, Пиринска, Плиска, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев
На 02.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Оряхово
На 02.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Селановци: 1-ви Май, 3-ти Март, III-1332 Кв 307, XI-19, Алеко Константинов, Александър Невски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрей Николов, Асен Златаров, Баба Тонка, Батак, Бачо Киро, Белослатинска, Боян Чонос, Валентина Терешкова, Васил Левски, Виктор Юго, Възраждане, Ген.Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дамян Дамянов, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дора Габе, Драгана Николова, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Заря, извън регулацията, Йордан Йовков, Кап.Петко Войвода, Кирил и Методий, Лев Толстой, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Никола Вапцаров, Оборище, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Перущица, Петко Д. Петков, Петко Р.Славейков, Пламък, Пролет, Ракета, Сергей Румянцев, Сердика, Скакуц, Софроний Врачански, Спартак, Стефан Стамболов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чудомир, Шипка, Юрий Гагарин, Янко Забунов
Община Роман
За периода 29-02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радовене: Александър Стамболийски, Батак, Възрожденска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Найден Геров, УПИ XVII-35, Кв.4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон Велики
 
ОБЛАСТ ВИДИН
Община Видин
За периода 29-02.02.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Градец, Общ. Видин: Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, ПИ 224, Първа, Първа, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четиридесет и Първа, Шеста, Шестнадесета
За периода 29-02.02.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Новоселци: Видин Път 1, Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, местност Гено Тачевото, Осма, Паземлен Имот 52283,420,38, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, ПИ №101, Първа, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тринадесета, Четиридесет и Четвърта
На 30.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Видин: Панония
На 31.01.2018 г. /10:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, ул.Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 31.01.2018 г. /10:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кошава: 2 - 000030, 249, 592, Кв. 65, IX .Кв.60, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Квартал 33, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма-А, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 31.01.2018 г. /10:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кутово: Двадесет и Девета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Четвърта, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета
На 31.01.2018 г. /10:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Покрайна: 224, 290, 3 531 Кв 23, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Стълб 14 От ТП4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 31.01.2018 г. /10:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Сланотрън: I -000098, М. Излаз, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Пета, Първа, С.Сланотрън, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 31.01.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 31.01.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Видин: Имот 48.101, местност Северна Промишлена Зона, Южна Пром.Зона
На 31.01.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кутово: Двадесет и Девета, Изборна, Осемдесет и Пета, Осемдесета, Петдесет и Първа, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета
На 31.01.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Покрайна: 562, 827, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Парцел 78.52, Пета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта
На 01.02.2018 г. /10:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Антимово, Общ. Видин: 96007;  Видин: Имот №000827, Панония, Цар Симеон Велики;  Капитановци: Първа;  Кутово: Осемдесет и Втора, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесета, Петдесет и Девета, Петдесет и Пета, ПИ 098055, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Шеста, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта;  Сланотрън;
На 01.02.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Видин: Дунавска, Неуточнен Адрес;
На 02.02.2018 г. /10:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Видин: 10971.511.200, 10971.511.34, Акад.Стефан Младенов, Зап. Склад. Зона-10971.511.175.1, Запад, Западна Складова Зона, Зпз, Зпз ТП ТПк Окс - Рем Р-Ца, Зпз 10971.511.300, Зсз, Зсз Окс 10971511171, извън регулация-База Кос, местност Северна Промишлена Зона, УПИ 1-5109 Кв.557 Зсз, УПИ 10971.511.154, УПИ 10971.511.167, УПИ-V-5097 Зсз, Южна Пром.Зона
Община Димово
На 29.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Арчар: 000021, 242 Кв.29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вида, Вилна Зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 Кв.13 Парцел.5, Рибарска, Рила, Спортист, Тинтява, Тодор Каблешков, Търлите, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Средогрив: Безименна, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 29.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ботево, Общ. Видин: VIII-74 . Кв.8, В Сервитута на Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 29.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Владиченци: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта
На 29.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Държаница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 29.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лагошевци: 028024, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета
На 29.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Мали Дреновец: Втора, Пета, Първа, Трета
На 29.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Цар Симеоново: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 29.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Шипот: Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Извор, Общ. Димово: Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета
На 30.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 31.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Карбинци: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Седма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, УПИ II - 000046, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 30.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 31.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Медовница: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 31.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Воднянци, Общ. Димово: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 31.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Динково: 059011, Втора, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 31.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Лом
На 31.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Дреновец: 23 Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Попов, Асен Балкански, Бдин, Божур, Боян Чонос, В Района на Жп Гарата, Васил Левски, Вела Пеева, Венеца, Витко Иванов, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, градище, Девети Май, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Добруджа, Евгени Михайлов, Железничар, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Камен Петров, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Фичето, Космос, Коста Йорданов, Лале, Лебед, Лиляна Димитрова, Лом, Лотос, Любен Каравелов, Люлин, Магура, Малина, Марин Дринов, Марица, Металик, Миджур, Милин Камък, Минзухар, Митко Палаузов, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Никола Парапунов, Огоста, Осъм, Палма, Патриарх Евтимий, Перчо Йорданов, Пирин, Пролет, Райна Княгиня, Роза, Росица, Седемнадесет Партизани, Славянска, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Стела Благоева, Стефан Караджа, Строител, Струма, Тодор Петров, Толбухин, Тополница, Тунджа, УПИ-691, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цибър, Чавдар, Чепино, Черно Море, Юрий Гагарин, Явор, Ягода, Янтра, Ясен
На 31.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Септемврийци, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски
На 31.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Септемврийци, Общ. Димово: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 31.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Тополовец, Общ. Ружинци: Антон Иванов, Батак, Беласица, Бонония, Бузлуджа, Васил Априлов, Ведерник, Вихрен, Волгоград, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец, Странджа, Филип Тотю, Хан Крум, Цанко Церковски
На 31.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Ярловица: Втора, Девета, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.











































И в София грипна епидемия от събота


Със заповед на директора на Столична регионална здравна инспекция от утре, 27 януари, на територията на област София-град се обявява грипна епидемия, съобщи Министерството на здравеопазването.

Обявената грипна епидемия означава, че се ограничава провеждането на профилактични и планови прегледи и манипулации в лечебните заведения, детските и женските консултации, ваксинациите и свижданията в болниците.

Столичната здравна инспекция е предписала на Регионалното управление по образованието София-град да се преустановят учебните занятия от 29 януари, понеделник, до края на учебната седмица - 2 февруари, но решението за това трябва да бъде потвърдено от Министерството на образованието и науката.

Междувременно РЗИ-Хасково обяви, че е издала предписание за преустановяване на учебната дейност на територията на общините Хасково, Любимец, Симеоновград, Харманли и Стамболово, от 29 до 31 януари 2018 г.

   

























Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира токът 0| 3165 |19.01.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2370 |16.01.2018 . Валежите спират в неделя, от понеделник започват пак 0| 2784 |13.01.2018 . От немай-къде глобиха почистваща фирма в София 3| 2793 |12.01.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах