Четвъртък, 18 Октомври 2018, 07:12
Frognews
1| 2554 |21.09.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25 - 30 септември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
СОФИЯ-ГРАД
Община БАНКЯ
На 24.09.2018 г. /08:00 - 20:00 ч./ На 25.09.2018 г. /08:00 - 20:00 ч./ На 26.09.2018 г. /08:00 - 20:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:00 - 20:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:00 - 20:00 ч./ - Банкя, Общ. Столична
На 25.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 13-та, 16-та, 18-та, Арбанаси/Възход/, Бизовица, В. З. Градоман, Градоман УПИ ХХІ-543, Кв 6, Детелина, Кокиче, Мусала/15-та/, УПИ ІХ-208, Кв. 9, Цар Симеон
На 25.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Митрополит Панарет
На 25.09.2018 г. /10:30 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: В. З. Градоман, Градоман, Нарцис, Струма, Цар Симеон
На 25.09.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Гео Милев, Ропотамо, Руй, Сакар/Чевена Звезда/, Тинтява/Сърп и Чук/, Търнов Рид/Партизанска/, УПИ ХІ-519, Кв. 4, Цар Симеон
На 25.09.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Бели Брег, Боримечката, Димитровград, Елин Пелин, Кипарис/Димитровград/, Летоструй/Антон Иванов/, Сердика, Слънчев Бряг, София, Янтра/Язовирка/
На 26.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Варна, махала Клисурска
На 26.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Златуша: Вилна Зона Витошица
На 26.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Клисура, Общ. Столична: 2-ра, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, VI-264, Кв. 27, Балканска, Манастирска, махала Витковица, махала Плоча, махала Радово, махала Щетница, Панорама, Старо Село
На 26.09.2018 г. /10:00 - 16:45 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Добруджа, Княз Борис I/Д. Благоев/, Лутраки/Свилен Русев/, Отец Паисий, УПИ ХХVІІІ-229, 2258 Кв. 119
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Иван Вазов, Рила, Сливница, Средна Гора, Цар Симеон, Шипка
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ - София: Сливница
На 27.09.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: XXY-1772 Кв. 159, Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Ивайло, махала Клисурска, Христо Смирненски, ХХІV-2265, Кв. 158, Юрий Гагарин, Ягода
На 27.09.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ - София: Ивайло
На 27.09.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Родопи
На 27.09.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ - Иваняне: Еделвайс, Ильо Войвода, Родопи
На 27.09.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ - София: Родопи
На 27.09.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Васил Левски, Иван Вазов, Майор Коста Паница/Толбухин, Панайот Волов, Тенев Баир
На 27.09.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 11-та, Банкя, Вискяр, Майор Коста Паница/Толбухин, Персенк, Тенев Баир, УПИ XVIII-1716, Kw. 145, Христо Ботев
На 27.09.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Челюстница: Петнадесет
На 28.09.2018 г. /10:00 - 14:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Варна, Стефан Стамболов/Будишин/
На 28.09.2018 г. /11:30 - 15:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Варна, Георги Сава Раковски, ХІІІ-459в, Кв. 63
На 28.09.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Пейо Яворов, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ ХІІ-720 Кв. 81а, Хисаря
Община ВИТОША
На 28.09.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Вилна Зона Калфин Дол
На 24.09.2018 г. /08:00 - 20:00 ч./ - София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, Василашко Езеро, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Ралевица, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Шумако / Симеоново
На 25.09.2018 г. /08:00 - 20:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Асен Георгиев/730/, Брезите, Георги Войтех/734-та Витоша, Кикиш, Краище /735-витоша/, Кумата, Подграмада, Преки Път/Димитър Монов/, Севастократор Калоян/Алекса, Шишманова Конница/620/
На 25.09.2018 г. /08:30 - 08:45 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 20:00 ч.; 10:00 - 14:00 ч./ - София: Бяла Бреза, Венец, Витошки Езера, Голяма Брезовица, Здравец, Здравец / Симеоново, Зелена Гора, Зелена Круша, Крайречна, Малка Брезовица, Мишова Орница /Кв. Симеоново/, Панорама, Прека Поляна, Симеоново, Скакавец, Скакавица, Софийска Панорама
На 25.09.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ - София: Дъбова Гора
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Пушкин, Боженци/Никола Паликарски/, Ботко Войвода/611/, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Капка, Карамфил, Маломир, местност Гърдова Глава, Панорамен Път, Панчерица, Полк. Стойно Бачийски/Филип, Поточе, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Сърнела/Паскал Иванов/, Чукар, Шумако / Симеоново
На 25.09.2018 г. /09:15 - 12:45 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ.
На 25.09.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - София: Брезите, Дренето, Каменно Здание, Кумата, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса
На 25.09.2018 г. /12:00 - 14:15 ч./ - София: Сребърна Гора /В. З. Беловодски Път/
На 25.09.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ - София: Василий Врач/409/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/, Проф. Тодор Боров/407/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/, УПИ ХІІ-190, Кв. 4
На 26.09.2018 г. /08:15 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:45 ч./ На 27.09.2018 г. /08:15 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:45 ч./ - Владая: 22-ра, 27-ма, II-3477, Кв. 916, Академик Петко Стайнов, Алеко Константинов/К. Димитр, Алеко Константинов/Офелиите, Амбарица, Асанова Чешма, Балабановец, Бели Брег, Бистър Поток, Боев Рид, Бор, Боровинка, Брезова Гора, Буков Дол, Букова Гора, Бургийска Скала, Виров Дол, Витошки Гранит, Владая, Войнишко Въстание, Върбите, Горелица, Дупките, Еделвайс, Ела, Елен, Елешница, Жълта Вода, Здравец, Ивето, К. Димитров, Кайлъка, Калдъръмче, Калиница, Катеричка, Китен, Лесковец, Любомир Миланов, М. Владая Кв. 75, Малка Поляна, Маргаритка, Марин Чукар, местност Герена, местност Кладенеца, местност Св. Петка, Момина Сълза, Морените, Ново Село, Пернишко Шосе, Пирин/Дупките/, Плиска, Подкраище, Полски Синчец, Приплат, Проф. Ив. Шишманов/Баба Лина/, Равнище, Реката, Рудище, Самоковище, Сианит, Слънчев Залез, Спортист, Сребрист Бор, Страната, Суха Лешница, Сърна, Тополите, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, УПИ ІІ-1992 Кв. 1а, Хеброс, Чаладинка, Червена Трева, Чехълче, Шипето, Юрушки Мостове, Язбине, Язбино, Янкино Усое
На 26.09.2018 г. /08:15 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:45 ч./ На 27.09.2018 г. /08:15 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:45 ч./ - Мърчаево: 10-та, 11-та, 7-ма, Бистра Река, Втора, Зюмбюл, Кало, Касиопея, Касис, М. Бурновска, М. Казашка, М. Шумето , пи 49597, 1718, 39, Печище, Приморско, Сините Вълни, Трендифил, Цар Симеон I/Кост. Темелков/, Черните Скали, Шипето
На 26.09.2018 г. /08:15 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:45 ч./ На 27.09.2018 г. /08:15 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:45 ч./ - София: 1-ва, 535/72011, Кл. В-5-7-Б, 684-та/Витоша/, 689-та/Витоша/, 695-та/Витоша/, 740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/, 742-ра/Овча Купел/, V-411, Кв. 51, Белите Борове, В. З. Владая, В. З. Люлин, В. З. Люлин УПИ II-253, Кв. 1, В. З. Люлин УПИ Іі-5, Кв. 16а, Вз Горна Баня, Войнишко Въстание, Горна Баня, Здравец, Каменица, Лазар Михайлов/Хр. Манов/, Лебед/Кв. Горна Баня/, Люлинско Поточе, М. Мала Кория, М. Мала Кория Ул. 684, Маджарица, Мала Курия, Местн. Мала Кория, местност Бонсови Поляни, Офелиите /Владая/, Планина Витоша, Поглед, Пъстроцветна, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св. Крал/Кирковска Трибуна/, УПИ VІІ-404, Кв. 2, УПИ ХV-399 Кв. 3 М. Мала Кория, УПИ-V-1162, Кв. 62
На 26.09.2018 г. /08:15 - 16:45 ч./ На 27.09.2018 г. /08:15 - 16:45 ч./ - Владая: Асанова Чешма, Горелица, Еделвайс, Калдъръмче, местност Герена, местност Кладенеца, местност Св. Петка, Пернишко Шосе, Приплат, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, УПИ Іі-1992 Кв. 1а, Чехълче
На 26.09.2018 г. /08:30 - 20:00 ч./ - София: 20-та /Кв. Симеоново/, 47-ма /Кв. Симеоново/, 48-ма /Кв. Симеоново/, 50-та /Кв. Симеоново/, 54-та /Кв. Симеоново/, 55-та/Кв. Симеоново/, Босилек, Босилек /Кв. Симеоново/, Бул. Симеоновско Шосе и Ул. 50 Та, Парк Витоша, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Сири Дол, Х -148 Кв. 56
На 26.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ На 27.09.2018 г. /14:45 - 16:45 ч./ - Владая: 1736, К. Л. В-8-7-А, 22-ра, Асанова Чешма, Бистър Поток, Блокови Жилища Гарата, Боев Рид, Борика, Брезова Гора, Войнишко Въстание, Жп Гара Владая, Китен, Майско Утро, Орница, Пернишко Шосе, пи 1111394, 1797, 1743, пи 1741, К. Л. №В-8-7-А, Плиска, Превалски Езера, Приплат, Пролет, Червена Трева, Шаварница
На 26.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ На 27.09.2018 г. /14:45 - 16:45 ч./ - Мърчаево: 11-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, Бурновска, Дъбето, Кало, Касис, М. Бурновска, М. Толумска, Маниш, Усойка, Цар Симеон I/Кост. Темелков/, Церова Поляна, Черешова Градина
На 26.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ На 27.09.2018 г. /14:45 - 16:45 ч./ - София: 742-ра/Овча Купел/, 744-та/Горна Баня/, Буен Поток, В. З. Горна Баня, УПИ І-707, Кв. 3, В. З. Горна Баня, Велик Завет, Войнишка Песен, Войнишко Въстание, Горна Баня, Дъга, Ехо, Каменист Път, Кристал, Лазурно Утро, Люлинско Поточе, Маджарица, Маркова Баня, местност Черния Кос, Мечово Усое, Мечта, Нестинарка, Овча Купел, Патриот, Пладнище/Рилски Партизани/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Цар Борис III/Девети Септ. , Чардаклия
На 27.09.2018 г. /08:00 - 20:00 ч./ - София: Байкал, Герганица, Орешарска, Скакавица, Терелик
На 27.09.2018 г. /08:30 - 20:00 ч./ - София: 48-ма /Кв. Симеоново/, 54-та /Кв. Симеоново/, 56-та /Кв. Симеоново/, 57-ма /Кв. Симеоново/, 58-ма /В. З. Симеоново Север-Витоша/, 61-ва /Кв. Симеоново/, Босилек, Босилек /Кв. Симеоново/, Матей Граматик, Света Магдалина, Симеоново, УПИ-ІІ-543, Кв. 15
На 28.09.2018 г. /08:00 - 20:00 ч./ - София: Карамфил
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Пушкин, Балеви Ливади, Боженци/Никола Паликарски/, Ботко Войвода/611/, Боянска Песен/774/, Боянска Река, В. З. Симеоново - Драгалевци, Витоша-Вец Симеоново, Витошки Езера, Гърдова Глава, Еминица, Зелена Гора, Иваница Данчев, Каменица, Капка, Карамфил, Киселица /Кв. Симеоново/, Маломир, местност Гърдова Глава, местност Стария Мост, Падината, Панорамен Път, Панчерица, Полк. Стойно Бачийски/Филип, Поточе, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/, Сърнела/Паскал Иванов/, Чемшир /Симеоново/, Чифлишка, Чукар, Шумако / Симеоново
На 28.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ - София: 12-та /Кв. Симеоново/, 15-та, 22/Кв. Симеоново/, 403/Драгалевци/, 503/Драгалевци/, 504-та/Слатина/, 507-ма/В. З. Симеоново-Драгаревци/, 7-ма /Кв. Симеоново/, Български Апокриф/505а//В. З. Симеоново-Драгалевци/, В. З. Симеоново - Драгалевци, Горска Ела, Железният Светилник/504/В. З. Симеоново-Драгалевци/, Нова Земя, Преспанските Камбани/505/В. З. Симеоново-Драгалевци/, Проф. Александър Бурмов, Проф. Йордан Иванов/508//В. З. Симеоново-Драгалевци/, Симеоновска
На 28.09.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: 505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-ма/В. З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В. З. Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В. З. Симеоново - Драгалевци/, В. З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В. З. Симеоново-Драгалевци/, Проф. Йордан Иванов/508//В. З. Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В. З. Симеоново-Драгалевци/
На 28.09.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - София: 15-та /Кв. Симеоново/, Нова Земя, Симеоновска
На 28.09.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Панчарево
На 28.09.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, В. З. Калфин Дол Ул. Полежан, В. З. Калфин Дол пи 11985, Калугерица, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново
Община ВРЪБНИЦА
На 27.09.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ - София: Адам Мицкевич/Раб. Класа/, Суходол
Община ИЗГРЕВ
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов, Борис Стефанов, Г. М. Димитров, Дианабад, Дианабад, Дървеница, Дървеница, Йордан Трифонов
На 25.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Г. М. Димитров, Климент Охридски, Младост 1, Пловдивско Поле
На 27.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: Дианабад
Община КРАСНО СЕЛО
На 26.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ивайло
Община КРЕМИКОВЦИ
На 25.09.2018 г. /12:15 - 16:15 ч./ - Горни Богров: Хан Богров
На 26.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Желява: пи -098018
На 26.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Нови Искър: Кумарица
На 26.09.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: 32-ра/Враждебна/
Община ЛОЗЕНЕЦ
На 26.09.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ - София: Бигла, Галичица, Кораб Планина/Илия Филипов/, Плачковица, Якубица
Община ЛЮЛИН
На 25.09.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Люлин 5
На 25.09.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ - София: Люлин, Люлин 4
На 26.09.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Люлин 4
На 26.09.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - София: Ген. Асен Николов/Ив. Ботев/, Люлин, Люлин, Люлин 9
На 27.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Ген. Асен Николов/Ив. Ботев/, Люлин, Люлин 9
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Люлин, Люлин 6
Община МЛАДОСТ
На 25.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 2
На 25.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Климент Охридски, Младост 1, Пловдивско Поле
На 26.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кула: VI-056013, 056014 Кв. 56
На 26.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Младост 4
Община НАДЕЖДА
На 26.09.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ - София: Петър Панайотов/281-ва/
На 26.09.2018 г. /11:00 - 15:15 ч./ На 28.09.2018 г. /09:30 - 15:45 ч./ - София: Рожен
Община ОВЧА КУПЕЛ
На 26.09.2018 г. /11:15 - 16:15 ч./ - София: 756-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, 758-ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, XVII-1, Кв. 96, Горна Баня, Гръстниче, Дон, Лозище, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол. Кошевой/
Община ПАНЧАРЕВО
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Герман: 039021, Герман, Дружба/23-та/, местност Маринова Къща, Околовръстен Път, Патриарх Герман/9 Септември, УПИ V-29, Кв. 54а
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: В. З. Ярема Поз Имот 4
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: махала Велчева
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Самоков: В. З. Ярема, Ярема
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, 2-ра/278/
На 25.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Иван Пешев/Цветко Рогльов/, Караджин, пи 44063, 6229, 3170, пи 44063л6216л3202, Съединение/Георги Димитров/
На 26.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Блазна, Масларица/13-та/, Св. Спас/Янаки Чокерски/, Съединение/Георги Димитров/
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: X-1193, Кв. 8, Азмаците К-Кс *Лозен Хайтс*, Акация/43/, Горица/85/, Горник/79/, Гороцвет/84/, Градище, Искра/81/, Нарцис/76/, Простор/86/, Радилица/54/, Св. Св. Кирил и Методий/Кр. Гр, Шишивар/83/, Янко Панайотов/74/
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Азмаците К-Кс *Лозен Хайтс*, Горица, Простор
На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: 113043, Акация, Вилна Зона Пасарелско Езеро, М. Язовир Искър, Самоковско Шосе, Щъркелови Гнезда, Язовир Искър
На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кокаляне: Искър
На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: 22-ра
На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Витоша-Вец Симеоново, Искърско Шосе, Пасарелски Язовир
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Бяло Море/В. З. Врана-Лозен/, Висо/В. З. Врана-Лозен/, местност Висо, Съединение/Георги Димитров/
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Бяло Поле, Околовръстен Път
Община ПОДУЯНЕ
На 27.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Неофит Бозвели 20а, Тодорини Кукли 1б
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Неофит Бозвели, Сухата Река, Христаки Павлович
Община СЕРДИКА
На 27.09.2018 г. /11:00 - 15:15 ч./ - София: Константин Преславски
На 27.09.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ - София: Локомотив, Проф. Иван Георгов/Цв. Антов/
Община СЛАТИНА
На 25.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Аерогарата, Георги Икономов /214/
На 25.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Георги Пеячевич 11, Слава 4
На 26.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Иван Миланов 21, Шипченски Проход 9
На 28.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Калиманци 43 , 45-47
Община СРЕДЕЦ
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-ти Септември, Герги Раковски, Евлоги Георгиев, Карнеги, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Хан Крум
На 28.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: 6-ти Септември
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 21 Век/449-та Студентска/, Проф. Кирил Попов/Върбан Ген, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/
На 27.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: Акад. Борис Стефанов/Ан. Найд
Община ТРИАДИЦА
На 27.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Асен


СОФИЙСКА ОБЛАСТ
Община Божурище
На 26.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Божурище: Европа, Максим Горки, Хан Кардам, Черна Бара
Община Ботевград
На 25.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Боженица: махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци
На 25.09.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 26.09.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 27.09.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 28.09.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Трудовец: Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)
На 25.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ботевград: Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин
На 25.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Врачеш: Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Оборище, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Преслав, Синчец, Софрони Врачански, Страншки Рът, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Освободител( 17 Ятаци)
На 25.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци
На 26.09.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: 003036, В. З. Чеканица, В. З. Зелин, Зелин-11-А, Зелин-16-А, Зелин-20-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-36-А, Зелин-д-р Асен Златаров, Зелин-Средния Път, Казармен, Курорт Зелин, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Стефан Стамболов, Чеканица
На 26.09.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, АМ Хемус Кв. Зелин, Боженишки Урвич, България, Витиня, До Сграда ТКЗС, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-36-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Кооперативен Пазар, Курорт Зелин, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Трети Март
На 26.09.2018 г. /12:15 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Правец: IV, Кв. 9, IV-6393, VI, Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII, Кв. 2, От 514-От. 424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв. 9, Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Живковска, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О. Т. 211-О. Т. 202, №1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен
На 26.09.2018 г. /12:15 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Разлив: махала Маргинска
На 26.09.2018 г. /12:15 - 14:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правец
На 27.09.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: В. З. Зелин, Ул. 4-та 1, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-4-та, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Курорт Зелин
На 27.09.2018 г. /10:45 - 11:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: 1 Кв. 249, 16-ти Ловчански Полк, XIII, Кв. 175, Адмирал Фьодор Ушаков, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Балканска, Бенковска, Божко Божилов, Букорска, В. З. Чеканица, Васил Левски, Воденицата, Георги С. Раковски, Гробищен Парк, До Сграда ТКЗС, Захари Стоянов, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Иван Вазов, Казармен, Курорт Зелин, Люлин, М. Воденицата, М. Чеканица, пи - 001088, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Опълченска, Орхание, Рудината, Седемнайсти Ноември, Стара Планина, Страцин, Трети Март, УПИ Ix, Кв. 175, УПИ І-3516 Кв. 235, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица, Широко Ливаде
На 27.09.2018 г. /10:45 - 16:15 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: до сграда ТКЗС, местност Широко Ливаде, Орхание, Стара Планина
На 28.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Ботевград: 003036, 05815. 13. 34, АМ Хемус Кв. Зелин, В. З. Чеканица, В. З. Зелин, В. З. Зелин, Ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица
На 28.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Ботевград: 05815. 13. 34, АМ Хемус Кв. Зелин, В. З. Зелин, Ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-д-р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, Плюскач, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица
Община Горна Малина
На 25.09.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Осоица
Община Драгоман
На 26.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Беренде Извор; Беренде, Общ. Драгоман; Букоровци: УПИ V 130кв. 13; Върбница; Годеч: Нишава; Драгоил; Драгоман: Акация, Международно Шосе, Патриарх Евтимий; Каленовци: XI-83, Кв. 22, УПИ-ХІ-257, Кв. 12; Калотина: Втора, Калотина, Първа; Летница, Общ. Драгоман; Липинци; Мургаш: УПИ ХІІ-17, Кв2; Ново Бърдо; Прекръсте; Разбоище: Мес Стойков Връх; Туден: 015065, Кв. Мрамор, М. Марков Дол, махала Панинци, Мрамор Кв. 22 УПИ XVІ- 150, Труден; Чепърлинци;
На 27.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Лопушня: 008010;
На 27.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бучин Проход: Път II - 81, УПИ III-10; Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VІІІ-149, Кв. 20; Годеч: 003670, I-994, Кв. 134 I-995, Кв. 72, VI-1405, Кв. 130, Академик Игнат Емануилов, Акация, Александър Милев, Александър Стамболийски, Ахтопол, Бригадир, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Водопад, Гео Милев, Георги С. Раковски, Грамада, Детелина, Додовица, Дружба, Дунав, Елин Пелин, Елха, Заводска, Здравец, Зли Дол, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Клокотиш, Кокиче, Ком, Космонавт, М. Свинарника, Мали Ком, махала Джуричова, махала Трап, Мерудая, Местн. Цоланова, местност Ваге, Найденова, Найденова махала, Незабравка, Никола Й. Вапцаров, Никола Петков, Нишава, Осми Март, Отец Паисий, Паисии, Панджина и Пешичова, Парижка Комуна, Петрова Бара, Петрохан, пи 004087, Поляница, Проф. Александър Милев, Първи Май, Раковски, Република, Рибарска, Русе, Свобода, Софийско Шосе, Сохая, Старо Село, Стефан Караджа, Тинтява, Тодор Каблешков, Трап, ул. 3-та №35а, УПИ 006939, УПИ VІІ-1927, Кв72, УПИ ІІ-837, УПИ-І, Кв. 138, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цикура, Цоланова, Явор, Ямбол; Големо Малово: УПИ ХI-92, Кв. 15; Мало Малово; Раяновци, Общ. Драгоман; Цръклевци; Шума: Ракето, УПИ ХV-23;
На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Шума: Ракето;
Община Елин Пелин
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Керамик
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Максим Горки, Новоселци, Пазар Автогара, Синчец, София, Стара Планина, УПИ 1-161165, УПИ Х-292, Кв. 23, Цар Симеон, Чаталджа
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Елисейна: Безименна
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ VI-104, Кв. 13, УПИ VI-4, Кв. 1, УПИ ІХ-5, Кв. 1, УПИ ХхV-91, Кв. 9
На 25.09.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ - Столник
На 26.09.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Акация
На 27.09.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин
На 27.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Нови Хан
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: VI-142, Борис I, Васил Априлов, Васил Левски, Екзарх Антим I, Калоян, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Марица, Мургаш, Новоселци, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Плиска, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Нови Хан: Александър Стамболийски, Еледжик, Марица, Николина Здравкова, Пловдивско Шосе, Стефан Караджа, Търнава, УПИ І-135 Кв. 20, Фетовица, Шипка
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Равно Поле: II-27 Кв. 69, Ix-16 Кв. 66, V-27 Кв. 69, XXVIII-346 Кв. 39, Акация, Благой Кръплев, Васил Левски, Верила, Геренска, Двора на Дзс, Житен Клас, Иван Вазов, Иван Мишов, Изгрев, Киро Ст. Киров, Лазар Добрич, Лилия, Младост, Николай Сандов Велев, Николай Сандов Велев, Равно Поле Кв. 68, Равнополска Пролет, Топола, Топола, УПИ I, Кв. 58, Ул. Верила, УПИ VI-196024 Кв. 516, УПИ XXV-205 Кв 39, УПИ XXVI-205 Кв. 39, УПИ І-6 Кв. 66, УПИ Хіі-16, Кв. 66, УПИVіі-16, Кв. 66, УПИVііі-16, Кв. 66
На 28.09.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Равно Поле: II-27 Кв. 69, Ix-16 Кв. 66, V-27 Кв. 69, Верила, Геренска, Двора на Дзс, Житен Клас, Николай Сандов Велев, Равно Поле Кв. 68, Топола, УПИ I, Кв. 58, Ул. Верила, УПИ І-6 Кв. 66, УПИ Хіі-16, Кв. 66, УПИVіі-16, Кв. 66, УПИ VІІІ-16, Кв. 66
Община Етрополе
На 25.09.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 26.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Боженица: махала Ласковци
На 25.09.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 26.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци, махала Мусатете, махала Пешната Лъка, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх
На 25.09.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 26.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Репавище, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин, УПИ-ХІ-8, Кв. 4
На 25.09.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 26.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Лъга
На 25.09.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 26.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110
На 25.09.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 26.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, махала Церица
На 25.09.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 26.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци
На 25.09.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 26.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Средни Рът: махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби
На 25.09.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./ - Правешка Лакавица: Голямата Ливада, махала Церица
На 27.09.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Манастирица, махала Пушкарско, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110
Община Златица
На 27.09.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Златица: Александър Стамболийски, Македония, Площад Македония, Свети Св. Кирил и Методий, Софийско Шосе
На 26.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Петрич, Общ. Златица: махала Бодят
Община Костенец
На 25.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Горна Василица
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Баба Вида, Белмекен, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Витоша, Вражебъра, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димитър Русинов, Димчо Дебелянов, Дунав, Егерика, Екзарх Йосиф, Еледжик, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Йордан Балчев, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кокиче, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Люле Бургас, Люляк, М. Добрева Ливада, Македония, Малина, Малчика, Марин Дринов, местност Еледжик, местност Чикийца, местност Шиндар, Мизия, Михаил Сестримски, Мусала, Мъти Вир, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Пчелин, Рила, Роса, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стипон, Странджа, Съединение, Теменужка, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ IV - 2853, Кв. 191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Чайка, Шести Септември, Шиндар, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман
На 25.09.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ - Ихтиман: извън регулация
На 25.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Самоков: 3-та
На 25.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Гуцал: IV Вк. 3а
На 25.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Васил Левски, Ведрина, Витан Витанов, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Деница, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Дъб, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ибър, Иван Вазов, Иглика, Илинденско Въстание, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клен, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малина, Малиново Поле, Маришка, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Новодомска, Обиколен Път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Септемврийци, Сергей Румянцев, Синчец, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Трепетлика, Търговска, УПИ II Кв. 83, Хан Аспарух, Хвойна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Явор, Ягода, Ясен
На 25.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Долна Василица
На 25.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец
На 25.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев
На 25.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б. Хаджисотиров, Бреза, В. Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити Път, М. Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода
На 27.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Василишка, Върба, Извор, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Пчелинска
На 28.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец, Панайот Волов, Янтра
Община Костинброд
На 25.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Костинброд: 719030, Баба Тонка, Блато, Велчова Завера, Гоце Делчев, Клокотница, Македония, Марица, Маслово, Орлово Гнездо, Парижка Комуна, Прохлада, Рожен, Славянска, Софроний Врачански, Средорек, УПИ XV-3798 Кв. 2, Юрий Гагарин, Явор
На 25.09.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Костинброд: Александър Стамболийски, Букет, Крайбрежна, Лилия, на Площада В Селото, Патриарх Евтимий, Синчец, Славянска, Тодор Спасов, Тунджа, УПИ Vі -3723 Кв. 173, Янтра
На 25.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Костинброд: Александър Стамболийски, Здравец, Люлин, Никола Обретенов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Поморие, Преспа, Първи Май, УПИ Іі-891, 892, Кв. 204, Филип Тотю, Червиляка
На 25.09.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: Златен Век, Кв. 57 УПИ 3872, Константин Преславски, Любен Каравелов, Местн. Св. Тройца, местност Бачийте, Могила, Момина Сълза, Мърфи, Обединена, Струма, УПИ V-4395, Кв. 243, УПИ ХIх - Общ, Кв. 50, УПИ Хххі-3890, Кв. 50, УПИ- I 736 Кв. 57, Шияковци, Шняковски Стопански Двор
На 26.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Костинброд: Александър Стамболийски, Балван, Крайбрежна, местност Балван Градина, Пенчо Славейков, Руен, Славянска, Стефан Костадинов, УПИ 1-4082, Филип Тотю
На 26.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Костинброд: Възход, Захари Зограф, Йордан Йовков, Момина Сълза, Обединена, Ул Илинден
На 26.09.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Костинброд: УПИ II 4162, 18-2059, Кв. 150, IV-3944кв 63-А, Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златаров, Бачо Киро, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Вишня, Възход, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Жп Кантон, Захари Зограф, Здраве, Зора, Иван Вазов, Йордан Йовков, Китка, Крайбрежна, Лилия, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, местност Бачийте, Мизия, Момина Сълза, Момчил Войвода, Мургаш, на Площада В Селото, Нарцис, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Родина, Роза, Розова Долина, Русе, Св. Георги Победоносец, Синчец, Славянска, София, Спортист, Средна Гора, Странджа, Тодор Спасов, Тунджа, ул. Илинден, УПИ Vі -3723 Кв. 173, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ-ХVII-1758, Фондови Жилища, ХV-1642, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци УПИ 38978, 38 Кв. 42, Янко Забунов, Янтра
На 26.09.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Костинброд: Александър Стамболийски, Ален Мак, Бузлуджа, Вишня, Георги Бенковски, Йордан Йовков, Китка, Лилия, Ломско Шосе, Люляк, Мизия, Плиска, Родина, Русе, Славянска, София, Странджа, Шейново, Шипка, Янко Забунов
На 26.09.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Безден: М. Могилата УПИ77, 24, пи №243, Кв. 25, УПИ 77. 9
На 26.09.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ - София: Райска Градина/Аврора/
На 26.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов, Блато, Васил Левски, Вит, Витан, Витоша, Дунав, Камчия, Ком, Мир, Мусала, Пирин, Струма, Тополница, Шипка, Шопска Комуна
На 27.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Безден
На 27.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Костинброд: 4498, М. &Quot;Кока Кола&Quot;, XV-3434 Кв. 76в, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г. М. Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, Жп Мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, махала Лешков Връх, местност Ленкови Кошари, местност Миткова Воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ ХІ-3106, Кв. 235, УПИ ХІІ-3254 Кв 116, Черно Море, Шияковци
На 27.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап. Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска Комуна
На 27.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Хераково: пи 145016
На 27.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Голяновци: Георги С. Раковски, Местн. Ул. Централна, Ул Нарцис УПИ III-92. Кв 21, УПИ ХVі-219, Кв. 13
На 27.09.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Дръмша
На 27.09.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Костинброд: Детелина, Димчо Дебелянов, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Розова Долина, Христо Смирненски
На 28.09.2018 г. /11:00 - 13:30 ч./ - Богьовци: Имот 5340057, УПИ II -29, Кв. 9
Община Пирдоп
На 25.09.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Копривщица: Хаджи Ненчо Палавеев
На 25.09.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Пирдоп: Александър Груев, Александър Стамболийски, Андрей Георгиев, Артьовица, Бобьовица, Бузола, Бяла Чешма, Вежен, Втора, Георги Бенковски, Георги Гергов, Димитър Ночев, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Евстати Иванов, Еленска, Емилиян Станев, Захари Стоянов, Златьовица, Иван Вазов, извън регулация, Калето, Капитан Баторски, Княз Александър Батенберг, Княз Момчил Пирдопски, Косица, Коста Ганчев, Манджерин, местност Дадола, Методи Стоянов, Невена Генчева, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Павел Загоров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Петко Рачов Славейков, Първа, Саво Савов, Св. Св. Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Скока, Славци, Спас Соколов, Стефан Стамболов, Стоян Х. Петров, Тиньовец, Тодор Влайков, Тополница, Христо Ботев, Христо Генчев, Христо Смирненски, Христо Тотов, Христо Ясенов, Цар Освободител, Царьов Кладенец, Четвърта
На 25.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Пирдоп: Бачо Киро, Васил Левски, Върбите, Генерал Паприков, Георги Бенковски, Георги Гергов, Георги Геров, Димитър Димов, Димитър Ненов, Димитър Савов, Иван Вазов, Иван Джуров, извън регулация, Илчо Димов, Капитан Петко Войвода, Кв. 80, Княз Александър Батенберг, Княз Борис І, Косица, Коста Ганчев, Лука Х. Павлов, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Никола Петков, Никола Пушкаров, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Паскал, Пека и Карло Чоконяни, Петко Рачов Славейков, Райна Княгиня, Ръжана, Св. Св. Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Спас Соколов, Средна Гора, Тодор Влайков, Тодор Каблешков, Тодор Пирдопски, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Чавдар Войвода
На 25.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Пирдоп: извън регулация, Сергей Румянцев
На 27.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч./ - Златица: Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация
На 27.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч./ - Мирково: 000592 местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г. М. Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък
На 27.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч./ - Църквище: V-19, Кв. 3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 27.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч./ - Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна
На 27.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Бенковски, Общ. Мирково
На 27.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Каменица, Общ. Мирково: махала Брестака, махала Илинден, махала Преспа, махала Хвърчил, махала Черковище, УПИ ХVііі-117, Кв. 6
На 27.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Карлиево
На 27.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Златица: махала Бодят, П-Л Ііі-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24
На 27.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Смолско: Кв. 33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв. 21
На 27.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов
На 27.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч./ - Златица: извън регулация, местност Курията, Стара Планина, Цар Калоян
На 27.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч./ - Мирково: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Генерал Дендевил, Градище, Димитър Стоянов, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, извън регулация, Мест. Попов Тор, местност Корията, местност Кукув Дол, местност Чуштарла, Опълченска, Орела, Поп Недельо
На 27.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч./ - Църквище: извън регулация
На 27.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч./ - Челопеч: Александър Стамболийски, Баба Куна, Бели Сип, Васил Левски, Воздол, Възрожденска, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Двадесет и Трети Септември, Димчо Дебелянов, Драва, Дружба, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Сираков, извън регулация, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, местност Мургана, Миньорска, Младост, Мургана, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Пейо К. Яворов, Проф. Алипи Матеев, Рила, Рудничар, Славчо Вълков, Средна Гора, Стара Планина, Студен Кладенец, Съединение, Тодор Влайков, Трети Март, Филип Тотьо, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен I, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Цвятко Кънчев, Червени Камък, Черковна, Юрий Гагарин
На 27.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Буново, Общ. Мирково: VIII-445, П-Л XII-376, Кв. 43, П-Л XII-392, Кв. 30, УПИ Ix-411, Кв. 33, УПИ V-568, Кв. 56
На 27.09.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ - Златица: Баба Тонка, Батак, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Вилна Зона Черешака, Георги Златанов, Голеш, Гълъбец, Златишки Проход, извън регулация, Липа, местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Рад Радев, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Синчец, Спас Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Чайка
На 27.09.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Златица: Баба Тонка, Батак, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Вилна Зона Черешака, Вилна Зона Черешака, Георги Златанов, Голеш, Гълъбец, Захари и Мария Сергиеви, Златишки Проход, извън регулация, извън регулация, извън регулация, Липа, местност Курията, местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Рад Радев, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Синчец, Спас Войвода, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Цар Калоян, Чайка
На 27.09.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Мирково: 000592 местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Градище, Д-Р Г. М. Димитров, Димитър Стоянов, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, местност Корията, местност Кукув Дол, местност Чуштарла, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Опълченска, Орела, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък
На 27.09.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Църквище: V-19, Кв. 3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 27.09.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Челопеч: Александър Стамболийски, Баба Куна, Баба Куна, Бачо Киро, Бели Сип, Васил Левски, Воздол, Възрожденска, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Двадесет и Трети Септември, Димчо Дебелянов, Драва, Дружба, Здравец, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Сираков, извън регулация, извън регулация, Изгрев, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, местност Мургана, Миньорска, Младост, Мургана, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Освобождение, Паисий Хилендарски, Пейо К. Яворов, Проф. Алипи Матеев, Рила, Рудничар, Славчо Вълков, Средна Гора, Стара Планина, Студен Кладенец, Съединение, Тодор Влайков, Трети Март, Филип Тотьо, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен I, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Цвятко Кънчев, Червени Камък, Черковна, Черковна, Юрий Гагарин
Община Правец
На 27.09.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Правец: Бор, В. Пенчов, Възраждане, Градешница, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Живковска, махала Манастирица, махала Поповска, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Топилата, Седма, Средора, УПИ Х Кв. 57, Чавдар Войвода, Шеста
На 27.09.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Правец
На 27.09.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, махала Церица
Община Самоков
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Горни Окол: 128, Кв. 16, Ix-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв. 5
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ VІ-162, Кв. 20
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Драгушиново
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: местност Лавандула , Общ. Самоков
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Панчарево: Пи000733, Яз. Искър, М. Коеджик
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Дългата Поляна, местност Калковско Манастирче, местност Лавандула, местност Мало Равнище, местност Мечката, местност Пашо, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, местност Татарски Брод
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, местност Мало Равнище, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ярлово: 17-та, 18-та, 25-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 32-ра, 42-ра, пи 013001 местност Св. Петка, Стоп. Двор
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: местност Татарски Брод
На 26.09.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Мало Равнище, местност Ренов Дол, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, местност Татарски Брод, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Алино: П-Л ІІ, Пл. №160, Кв. 48
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белчински Бани: П-Л V Кв, 21
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Продановци, Общ. Самоков
На 27.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Житна Чаршия, Искър, Търговска, Хр. Захариев
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Братя Миладинови, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Дунав, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Македония, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина, Цар Симеон, Ястребец
Община Своге
На 25.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница
На 25.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: УПИ V-68, Кв. 19
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Дружево
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - София: Костенски Водопад/Васил Дим
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Губислав
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж Тп Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Левище
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-XV-46
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Оплетня: Парцел V-94, Кв. 3
На 25.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Батулия
На 25.09.2018 г. /09:30 - 15:45 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-XV-46
На 25.09.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ - Томпсън: Франк Томпсън
На 25.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Владо Тричков: 17-та, 19-та, 28-ма, 30-та, 32-ра, 34-та, 36-та, 37-ма, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 5-та, 9-та, М. Падината, махала Куклите, махала Орешец
На 26.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Пробойница
На 26.09.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Своге: Гео Милев, Слатина, Тополите (Н. Парапунов)
На 26.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Церово, Общ. Своге: Свобода, Шипка, Явор
На 27.09.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Бов, Общ. Своге
На 28.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Лесковдол: Дренето Лозе, Общ. Своге МТП Размерица, Общ. Своге Уо
На 28.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Реброво: махала Брестово
На 28.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Редина: . махала Рединска Китка, и 73040 , М. Шурдилица, М. Текьова Нива
На 28.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Своге: 23 Септември, V-1577, Кв. 100, Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Борова Гора, Бранчовица, Витоша, Вихрен, Воденицата, Възход, Горски Пътник, Гр. Своге, Дреновско Храсте, Дружба, Дунав, Желенско Шосе, Зора, Искър, Искърски Пролом, Крайречна (Г. Кирков), Люлин, Мальовица, Миньорска, Мургаш, Мусала (Ал. Димитров), Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Орлин, Осми Тунел, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, Рила, Рудничар, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, УПИ XII-2077 Кв. 154, Устрем, Цар Симеон, Циолковский, Чайка, Черно Море, Юрий Гагарин
На 28.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Томпсън: Александър Стамболийски, Бор, Борис I, Витоша, Даскалов, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, махала Бабол, махала Прокопаник, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 28.09.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Своге: Александър Вутимски
На 28.09.2018 г. /11:30 - 11:45 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Своге: 23 Септември, Акация, Александър Вутимски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бисер, Бобковица, Бойка, Буря, Васил Левски, Велико Търново, Воденицата, Габер, Георги Бенковски, Георги Костов, Георги С. Раковски, Гранит, Джиджовица, Джоджовска, Добри Чинтулов, Дреновско Храсте, Здравец, Зли Дол, Зора, Иван Рилски, Искър, Искърски Пролом, Калина, Каменарска, Каменярски Дол, Капина, Кирил и Методи, Косматица, Къпина, Лале, Липа, Любен Каравелов, махала Брезов Рът, Околовръсна, Осми Тунел, Остриката, Отец Паисий, Панорамен Път, Пенчо Славейков, Пирин, Победа, Първи Май, Работник, Репище, Синчец, Слънце, Соколов Камък, Софроний Врачански, Стара Планина, Старопланинска, Староселска, Страцин, Хризантема, Христо Смирненски, Цар Симеон, Централен Площад, Шипка, Юрий Гагарин
На 28.09.2018 г. /11:45 - 12:15 ч./ - Своге: 23 Септември, V-1577, Кв. 100, Акация, Балкан, Бисер, Бойка, Борова Гора, Бранчовица, Буря, Велико Търново, Воденицата, Възход, Габер, Гр. Своге, Джиджовица, Джоджовска, Дреновско Храсте, Дружба, Дунав, Зли Дол, Зора, Искър, Искърски Пролом, Калина, Капина, Косматица, Крайречна (Г. Кирков), Къпина, Лале, Липа, Люлин, Миньорска, Мусала (Ал. Димитров), Никола Йонков Вапцаров, Околовръсна, Осми Тунел, Остриката, Панорамен Път, Петър Берон, Победа, Работник, Райко Даскалов, Рединска Китка, Репище, Рила, Рудничар, Сердика, Синчец, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, Хризантема, Циолковский, Чайка, Черно Море, Юрий Гагарин
Община Сливница
На 25.09.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Капитан Атанас Узунов, Княз Александър I-Батенберг, Мир, Неделище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Свети Климент Охридски, Тодор Влайков, Хан Аспарух
На 25.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Безден: . УПИ ІV-126, Кв. 2 В. З. Бистрица, IX-60, Кв. 12, В. З. Бистрица УПИ ХVІ-164, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ №243, Кв. 25, С. Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77. 9, УПИ ХІІ-47, Кв. 10 В. З. Бистрица
На 25.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Костинброд: махала Беледие Хан
На 25.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Опицвет: 10, III-283, VII-92, Кв. 24, XVII Кв. 4, Под Костело Землище С. Опицвет, УПИ XIV-169 Кв. 32
На 25.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Петърч: Гарата, Шопска Комуна
На 25.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп. Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кв. 107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин
На 25.09.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Богьовци: Имот 5340057, Общ. Костинброд, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХІІ-127 Кв. 25
На 25.09.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Белидие Хан
На 25.09.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие Хан
На 25.09.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - София: Райска Градина/Аврора/
На 25.09.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Бърдо
На 25.09.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Драгоил: Местн. Локва
На 25.09.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Калотина: Втора, ГКПП Калотина, Калотина, Първа
На 25.09.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Чорул: УПИ-ІХ-130, Кв. 18
На 27.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Алдомировци
На 27.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: 1-737, Кв. 33, Бачо Киро, Блато, Бяло Море, Велчова Завера, Гоце Делчев, Драва, Иван Асен II, Извор, Индже Войвода, Капитан Райчо, Княз Борис, Колю Фичето, Марица, Маслово, местност Твърдака, Пи4269, Обединена, пи 618159, Поп Богомил, Рожен, Свобода, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Страцин, Турист, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци, Явор
На 27.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Петърч: 068032, Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах . Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв. 39, УПИ LX, УПИ VII Кв. 34, УПИIX-1009, Кв. 57, УПИXXІ-211, 207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна
На 27.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Петърч: Бреза, Иглика, Кокиче, Кооператор, Спортист, Тополница, Хан Аспарух, Шопска Комуна
На 28.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман
На 28.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски
На 28.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Връдловци
На 28.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Годеч: Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова Гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли Дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М. Молак, махала Елечанова, махала Молак, Молак, Молашка, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров Рид, Петрова Бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344 , Кв. 45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор
На 28.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Голеш, Общ. Годеч: Парцел VІІІ-413, Кв. 26
На 28.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Равна, Общ. Годеч
На 28.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Ропот
На 28.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Станинци
На 28.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Чепърлинци
На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Годеч
На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Бърля
На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Губеш: УПИ VII-125, Кв. 18
На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Комщица
На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Смолча


ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
Община Белене
На 27.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Белене: местност Горната Могила, Ангел Кънчев, Апостол Високов, Асен Златаров, Беласица, Бр Миладинови, Вит, Витоша, Волов, Възраждане, Гео Милев, Горната Могила, Димитър Благоев, Добруджа, Дойран, Драва, Дунав, Епископ Евгени Босилков, Здравец, Иван Вазов, Кантон, Кирил и Методий, Клокотница, Ловна, Малчика, Марица, Оборище, Одрин, Персин, Петър Манчев, Първи Май, Рибарска, Сборна, Столетов, Странджа, Тетово, Трети Март, Фердинад Дечев, Фердинанд Дечев, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Червен Бряг, Янтра
На 26.09.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Белене: Иван Вазов, Малчика, Светлин, Фердинад Дечев
На 26.09.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Белене: България, Никола Алексиев
На 26.09.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Белене: България, Иван Вазов, Малчика, Междублоково Простронство, Фердинад Дечев
На 28.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Деков: Г. С. Раковски, Еделвайс, Радецки, Хаджи Димитър, Цвятко Въбленски
Община Долни Дъбник
На 24.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник: XIx-1149 1148, Беласица, Велчова Завера, Ген Скобелев, Добри Чинтулов, Мургаш, Назъм Хикмет, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Янчев
На 24.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Долни Дъбник: Ас Златаров, Бачо Киро, Брацигово, Ген Ганецки, Генерал Тотлебен, Гурко, Иван Вазов, Илия Бешков, Ламби Кандев, Николай Ракитин, Рила, Хан Омуртаг, Христо Ботев
Община Искър
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Стамболийски, Ас Халачев, Бр Миладинови, Васил Коларов, Г. Димитров/М. Балева, Георги Димитров, Иван Вазов, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Мара Балева, Осогово, Райко Даскалов, Трифон Ангелов
Община Кнежа
На 26.09.2018 г. /08:45 - 19:15 ч./ - Еница: 000191, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С. Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка
На 25.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа: Батак, Драва, Марин Боев, местност Град Кнежа, местност Мерата, Опълченска, Шипка
На 26.09.2018 г. /08:45 - 19:15 ч./ - Кнежа
На 26.09.2018 г. /08:45 - 19:15 ч./ - Лазарово: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин
На 26.09.2018 г. /08:45 - 19:15 ч./ - Търнак: 9-ти Септември, І-529, Кв. 43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски Път, местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин
На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа: Бистрица, Бузлуджа, Кирил и Методий, Козница, Марица, Места, Пирин, Рила, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Янтра
Община Левски
На 25.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Изгрев, Общ. Левски: Вардар, Възраждане, Георги Павлов, Евлоги Христов, Игнат Величков, Коми, Лъки, Родопи
На 26.09.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Стежерово: Антон Страшимиров, Асен Златаров, Вапцаров, Вела Пеева, Г. Бенковски, Гатю Коларов, Д. Грънчаров, Димо Хаджидимов, Райко Даскалов, Христо Кабакчиев
На 26.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Априлов, Васил Друмев, Витоша, Владимир Заимов, Гергана, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Княз Александър Батенберг, Княз Борис, Лазар Станев, Локомотив, Максим Горки, Милин Камък, Оборище, Осъм, Патриарх Евтимий, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Странджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Ясна Поляна
На 26.09.2018 г. /09:45 - 15:45 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Витоша, Владимир Заимов, Гергана, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Дунав, Елин Пелин, Кирил и Методий, Княз Борис, Лазар Станев, Локомотив, Максим Горки, Милин Камък, Оборище, Осъм, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Странджа, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Ясна Поляна
На 26.09.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Индустриална
Община Никопол
На 25.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Асеново, Общ. Никопол: Васил Левски, Д-Р Петър Берон, Трети Март, Христо Ботев, Чавова
На 25.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Долни Вит: Ал Стамболийски, Ас Златаров, Бенковска, В Заимов, В Левски, Вапцаров, Вит, Искър, К Златарев, Ком, П. К. Яворов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин
На 25.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Плевен: Сан Стефано
На 25.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Сомовит: Александър Стамболийски, Ангел Мушатов, Батак, Бенковски, В Левски, Велека, Вит, Витоша, Г Милев, Г Мушатов, Г Някшев, Драва, Дунав, Ив Вазов, Искър, К и Методий, Люлин, местност Могилата, Мусала, Н Вапцаров, Осъм, Пирин, Ропотамо, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Страцин, Трети Март, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цв. Гойчев, Черни Връх, Янтра
На 25.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Черковица: Бачо Киро, Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Димитър Стойков, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Маршал Толбухин, Н. Й. Вапцаров, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Муселиево: В Левски, Г Димитров, Гео Милев, Д Благоев, Ив Вазов, Л Герганов, Люлин, Малчика, Н Рилски, П Симеонов, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин
На 25.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Муселиево: Беласица, Бенковски, В Коларов, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Малчика, Местн. Кантона, Христо Ботев
На 25.09.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Муселиево: Вела Пеева, Г Димитров, Дунав, Л Димитрова, Паисий, Рила, Скобелев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Янтра
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Никопол: Акация, Борова Гора, Витоша, Ген Криденер, Искър, Любен Дочев, Малка Чарталия, местност Висока Зона, местност Руски Паметник, Одеса, Петър Велчев, Шипка, Янтра
На 26.09.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Никопол: Витоша, Ген Криденер, Любен Дочев, местност Мерджанлъка, местност Харманлъка, Огоста, Родопа, Руен, Струма
На 26.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Никопол: Вардар, Вежен, Вишнева, Морава, Мусала, Оборище, Осъм
На 26.09.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Никопол: Акация, В. Левски, Вардар, Ген Криденер, Европа, Елия, Любен Дочев, Петър Велчев, Странджа, Черни Връх, Шипка, Янко Сакъзов
На 26.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Никопол: В. Левски, Крепостна, Мелник, Смолянови
На 28.09.2018 г. /12:00 - 15:30 ч./ - Лозица, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Борис Ганев, Васил Коларов, Георги Басаров, Кирил и Методий, Септември, Ю. А. Гагарин
Община Плевен
На 26.09.2018 г. /08:15 - 15:15 ч./ - Биволаре: Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Градинарска, Кирил и Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно Море
На 25.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- местност Сушица, VI-87 Кв. 3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин
На 25.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон
На 25.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Буковлък: 11-ти Декември, 244, 670 Кв. 51, Іі и Ііі, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара Планина, Стопански Двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети Март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка
На 25.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети Март
На 25.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Бунтовник, Васил Друмев, Гоце Делчев, Дрин, Морава, Родопи
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бохот: 1-ви Май, Ал. Стамболийски, Васил Левски, Вит, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мусала, Осъм, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Струма, Трайчо Костов, Христо Ботев
На 25.09.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Иван Нанов, Кирил и Методий, Петър Габровски, Трети Март, Христо Ботев, Христо Сръбски
На 25.09.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ - Плевен: Ул. Георги Кочев N: 94
На 25.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Плевен: Алеко Константинов, Гренадирска, Данаил Попов /В. Ленин/
На 25.09.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Плевен: Гривишко Шосе
На 25.09.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Кирков, Иван Нанов, Каменна Могила, местност Под Село, Петър Габровски, Стопански Двор, Съгласие, Трети Март, Христо Сръбски, Цветан Спасов
На 26.09.2018 г. /08:15 - 15:15 ч./ - Божурица: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 26.09.2018 г. /08:15 - 15:15 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дружба, Иван Нанов, Каменна Могила, Кирил и Методий, местност Под Село, Панайот Волов, Петър Габровски, Рила, Старо Село, Стопански Двор, Съгласие, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Сръбски, Цветан Спасов, Янко Забунов
На 26.09.2018 г. /08:15 - 15:15 ч./ - Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май, Васил Левски, Индустриална Зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин
На 26.09.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Плевен: Битоля/А. Дервишев/, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пирин, Тодор Каблешков, Цоню Матев
На 26.09.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Плевен: Гена Димитрова, Георги Бенковски, Георги Костадинов, Иван Вазов, Карлово, Копривщица
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: ІV , Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Арда, Асен Халачев, Бачо Киро, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Кирил и Методий, Ком, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Освободител, Осогово, П. К. Яворов, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Свобода, София, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тодор Луканов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Коиловци: 000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, местност Байнова Могила, местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Бръшляница
На 26.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Коиловци: местност Биширица
На 26.09.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Дружба
На 26.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Асен Златаров, Генерал Ганецки, Гривица, К. Охридски/Карл Маркс/, Осогово, Републиканска, Рила/Ю. Гагарин/, Фридрих Енгелс, Христо Ботев
На 27.09.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Бохот: IV-860, Бачо Киро, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Дунав, Никола Петков, Петко Д. Петков, Радецки, Стамболийски, Стара Планина, Странджа
На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/, Иван Вазов, Цар Борис III
На 27.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Коиловци: 000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов
На 27.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Гривица, Източна Индустриална Зона, Индустриална Зона
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ласкар: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кратово, Н. Й. Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Вит, Волга, Гоце Делчев, Дон, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Исперих, Кирил и Методий, Краварник, Латинка, Любен Каравелов, Марица, Месност Коджакър, Места, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров, Огоста, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П. Хитов, Панайот Волов, Пирин, Полтава, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, София, Странджа, Струма, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Хан. Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бохот: 1-ви Май, 192008 Над Село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, местност Над Село, местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д. Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, УПИ-III-171, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв. 3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плевен: Местн. Кайлъка, Парк Кайлъка
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, XIx-447 Кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин
На 27.09.2018 г. /09:30 - 12:45 ч./ - Плевен: Васил Левски/Г. Димитр/, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Княз Александър I Батемберг, Тетевен
На 27.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Плевен: Сторгозия
На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Лозарска Среща Кл 1
На 28.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бохот
На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ласкар: Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 28.09.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Плевен: Георги Кочев, Мургаш, Христо Ботев, Царевец
На 28.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Къшин: Аврора, Етрополе, Кирил и Методий, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов, местност Над Село, Преслав, Рибарица, Рудозем, Ю. А. Гагарин
На 28.09.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Карлово, Копривщица, Милин Камък, Плиска, Преслав, Русе/Д-Р Бешев/, Христо Ботев
Община Пордим
На 25.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тотлебен: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Георги Бенковски, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил и Методий, Люле Бургас, П. Р. Славейков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чорлу
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тотлебен: Васил Априлов, Васил Левски, Девети Септември, Каварна, Крум Страшни, Ростов, Христо Ботев
Община Червен бряг
На 25.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Червен Бряг: 23 Септември, Княз Борис I, Тома Петков, Християнска, Цар Калоян, Цар Самуил
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Гарван Дол
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Койнаре: Мило Нанов, Н Вапцаров
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Ракита, Общ. Червен Бряг
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Садовец: 634, I-ри Стопански Двор, Ал. Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бор, Бреза, Брест, Вазов, Васил Левски, Вит, Витоша, Волов, Врабче, Върба, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гергана, Гургулят, Гъмза, Демокрация, Драва, Дунав, Дълбок Дол, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен II, Искър, Камчия, Каравелов, Карпати, Княз Борис I, Кокиче, Крайна, Кремениш, Лале, Леска, Люлин, Македонска, Малина, Марица, Месност Бончовец, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, Осъм, П. К. Яворов, Паисий, Пеевска, Перущица, Пирин, Плевен, Победа, Пробива, Пчелина, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Ружа, Руски, Св. Св. Кирил и Методий, Светулка, Синчец, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Теменуга, Усойна, Хаджи Димитър, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Церака, Цнст Садовец, Черно Море, Чукара, Шипка, Ю. А. Гагарин, Яйчарски Баир, Янтра, Янтра 1
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Телиш: Ал Стамболийски, Бежанска, Богдан Димитров, В Друмев, В Йотов, В Михайлова, Васил Коларов, Вежен, Витоша, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Дунав, Езерна, Иван Вазов, Индустриална, К и Методий, Л Димитрова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пело Пеловски, Перпелицин, Пръвчанска Рампа, Р Даскалов, С Румянцев, Странджа, Страцин, Тодор Луканов, Филип-Тотю, Х. Витков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Цеко Ненов, Шипка, Янко Забунов


ОБЛАСТ ПЕРНИК
Община Брезник
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Горна Секирна: Местн. Валога
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гоз: П-Л ХІV-110, Кв. 13
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бабица: С. Бабица
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долна Секирна
Община Перник
На 24.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 25.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 29.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Асен Златаров, Бенковска, Бенковска, Бенковска, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бучински Път, Бучински Път, Васил Левски, Васил Левски, Васил Стоин, Васил Стоин, Васил Стоин, Владая, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Димова махала, Димова махала, Добруджа, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Карл Маркс, Карл Маркс, Кладница, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Лом, Лом, Лом, Лом, Луганск, махала Портарева, махала Портарева, Миньор, Миньор, Миньор, Найчо Цанов, Несебър, Одеса, Оряхово, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Петко Каравелов, Петко Каравелов, Райко Даскалов, Раковска, Раковска, Раковски, Раковски, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рено, Стомана, Търговска, Търговска, Търговска, Търговска, Хумни Дол, Хумни Дол, Черешово Топче, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин пи 58781, 5146784
На 24.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Перник: Радомир, Самоков, Св. Иван Рилски
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 29.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ - Перник: 603, 616-та, Балканджи Йово, Блокове на Р-К Тева, Велчова Завера, Кв. Тева, Кв. Тева, УПИ XI, Кв. 193, Крушовска Република, Освобождение, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Радомирска Република, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Урса, Чипровско Въстание
На 25.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Перник: Тева
На 25.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ - Перник: 6-ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2, Кв. 202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен
На 25.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели Брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, Кв. Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара Чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИ V Кв. 7 Кв. Рудничар, Цанко Церковски, Шумен
На 25.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Перник: Ахтопол, Болград, Брацигово, Варна, Кърджали, Преспа, Прилеп, Русе, Самара
На 25.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ - Горна Диканя: X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел ХІХ-1127, Кв. 116а, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165
На 25.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ - Гълъбник: Кв. 25 УПИ XІІІ-353, УПИ VІІ-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6
На 25.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ - Долна Диканя: 884 Кв. 67а и 67б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40
На 25.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ - Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета
На 25.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ - Старо Село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVіі-XXVііі Кв. 12, махала Дукова
На 25.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ - Студена, Общ. Перник: пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация С. Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, махала Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев
На 25.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ - Чуковец, Общ. Радомир
На 25.09.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Батановци: Александър Стамболийски, Батан Войвода, Васил Левски, Граово, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 25.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Перник: Ален Мак, Витоша, Вихрен, Люлин, Рила, Роза, Стара Планина, Стоян Заимов, Чавдар
На 26.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Асен Златаров, Асен Златаров, Бенковска, Бенковска, Бенковска, Бенковска, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бучински Път, Бучински Път, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Стоин, Васил Стоин, Васил Стоин, Владая, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Димова махала, Димова махала, Добруджа, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Карл Маркс, Карл Маркс, Кладница, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Лом, Лом, Лом, Лом, Луганск, махала Портарева, махала Портарева, Миньор, Миньор, Миньор, Миньор, Найчо Цанов, Несебър, Одеса, Оряхово, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Петко Каравелов, Петко Каравелов, Петко Каравелов, Райко Даскалов, Раковска, Раковска, Раковска, Раковски, Раковски, Раковски, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рено, Стомана, Търговска, Търговска, Търговска, Търговска, Хумни Дол, Хумни Дол, Черешово Топче, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин пи 58781, 5146784
На 26.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Лом, Стомана, Хасково
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Капитан Петко Войвода, Крайречна, Лъката, Люлин, Незабравка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шийница
На 26.09.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Изток, Младен Стоянов, Мошино, Рашо Димитров
На 27.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Изток, махала Портарева, Ямбол
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бистрица, Вардар, Ерма, Иван Вазов, Каражинец, махала Кашова, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Ропотамо, Стария Площад, Струма, Христо Ботев
На 27.09.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Перник: Алеко Константинов, Димчо Дебелянов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Тева, Христо Ботев
На 27.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Перник: Георги Мамарчев, Тева, Хумни Дол
На 28.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ - Кралев Дол: 3-ти Март, Божилец, Боян Витков, В. Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, махала Айдарица, махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма
На 28.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ - Перник: Аврора, Айдарица, Баба Парашкева, Балева махала/Даскалово/, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Драва, Евгении Ачанов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лазар Робев, Леденика, Ленин, махала Захаринова, махала Чешкарова, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква, Чехов, Чуйпетлово
На 28.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ - Студена, Общ. Перник: Бор, Боровец, Волга, Кралевски Път, Райко Даскалов, Христо Ботев
На 28.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 14:30 ч./ - Перник: Атанас Накев, Благой Гебрев, Бучински Път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Калофер, Кирил Тупанков, Крум Накев, Лом, махала Портарева, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Стомана, Стримон, Хасково, Църква, Юрий Гагарин, Ямбол
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Перник: Асен Златаров, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Искър, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Петко Каравелов, Райко Даскалов, Раковска, Раковски, Рено, Търговска, Черешово Топче
На 28.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Перник: Бенковска, Васил Стоин, Търговска
На 28.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Перник: Аврора, Александър Стоянов, Асен Търновски, Белоградчик, Бор, Боян Чонос, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дъбрава, Еднофамилни Къщи, Жива Вода, Йордан Лютибродски, Калофер, Кирил Тупанков, Ковачевци, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Кюстендил, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, Металург, Момин Проход, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пещера, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Станке Димитров, Страцин, Тинтява, Тодор Йорданов, Училищна, Хан Крум, Христо Кърпачев, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Явор
На 28.09.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Перник: Асен Търновски, Белоградчик, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Кирил Тупанков, Кюстендил, Мануш Войвода, Никифор Панкев, Хан Крум, Църква, Явор
На 29.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв. 63 Парцел, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин
На 29.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец
На 29.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Перник: 21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Жк. Тева, пи 725. 25, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, махала Лалова, махала Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв. 118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин
На 29.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Перник: Юрий Гагарин
На 30.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бучински Път, Бучински Път, Васил Стоин, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Карл Маркс, Карл Маркс, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Лом, Лом, Лом, Луганск, махала Портарева, махала Портарева, Найчо Цанов, Несебър, Одеса, Оряхово, Райко Даскалов, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рено, Стомана, Търговска, Търговска, Черешово Топче, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин пи 58781, 5146784
Община Радомир
На 26.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Беланица
На 26.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Бобораци: Ііі - 323 Кв. 26, ХVIII-136, Кв. 23
На 26.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица
На 26.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Кошарите: П-Л VII-117, Кв. 18, УПИ Vііі, Кв. 17
На 26.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Негованци: VI-355, УПИ-130 Кв. 37
На 26.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Поцърненци: махала Калугерски Чифлик 65
На 26.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Прибой
Община Трън
На 25.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Неделково
На 25.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Неделково: махала Недялкови Ханове
На 26.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Кожинци
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Видрар
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Пенкьовци


ОБЛАСТ МОНТАНА
Община Берковица
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Берковица
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45, Кв. 15, Четвърта, Шеста
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Боровци: 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Р. Даскалов и Д. Благоев
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Бързия
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Замфирово: 000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. и Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на Ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Мездрея: Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв. 33, Четвърта, Шеста
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Берковица: 03928. 514. 225, 23 Септември, Александровска, Д-Р Иван Панов(9 Септември), извън регулацията, Лечебница, Път 81 Преди Разклона За Кв. Раковица, Раковица, Хаджи Петър Илиев
На 28.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Берковица: 03928. 68. 18, 03928. 72. 33, 03928. 72. 4, извън регулацията
На 28.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бистрилица: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, извън регулацията, Ленин, Людено, Люляк, местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка
На 28.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гаганица: 037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна
На 28.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Костенци: 314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 28.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Котеновци: Втора, Пета, пи 301018, Първа, Трета, Четвърта
На 28.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лесковец, Общ. Берковица: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 28.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мездрея: 000002
На 28.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Черешовица: Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 28.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Берковица: Николаевска
На 28.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Берковица: 03928. 514. 225, 086014 Землището на С. Бързия, 23 Септември, 23 Септември, 23 Септември, Акация, Александровска, Александровска, Антон Страшимиров, Ашиклар, Беговица, Беговица, Бук, Възход, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Заряница, Звезда, Зора, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, Изгрев, Калиманица, Кирил и Методи, Кирил и Методи, Кокиче, Къса Река, Лале, Лечебница, Малинарка, Марин Дринов, местност Петрохан, Мрамор, Мрамор, Незабравка, пи 03928. 66. 32, Промишлена Зона, Първи Май, Път 81 Преди Разклона За Кв. Раковица, Радецки, Рако-Ца Ул. Братя Миладинови, Раковица, Раковица, Раковица, Раковица Ул. 1-ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул. Добри Чинтулов, Раковица Ул. Панайот Хитов, Раковица Ул. Усин Керим, Ружа, Свобода, Солунска, Стефан Стамболов, Страцимировска, Страцимировска, Хаджи Петър Илиев, Хайдушки Водопади, Чайка
На 28.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Бързия: 036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Акация, Артец, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Здравец, Землището С. Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, Петроханска, пи 086028 и пи 086029, Пръшковица, Пръшковица, Равнище, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Стругарница, Тодорини Кукли, УПИ ХVі, Кв. 29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода
На 28.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Драганица: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 28.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Монтана: Христо Ботев
На 28.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Пърличево: 9-ти Септември, Ал Стамболийски, Бор, Васил Левски, Витоша, Г Димитров, Гробарска, Димитър Благоев, Дружба, Замфир Попов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Морава, Пирин, Раковски, Рила, Средец, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Явор
На 28.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Слатина, Общ. Берковица: Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, местност Стопански Двор, Н. Й. Вапцаров, Христо Ботев
На 28.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Цветкова Бара: Главна, Гороница, извън регулация, Черемошница
На 28.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Черкаски: Акация (21), Божур (25 А), Бозаджийска (Дванадесет), Бор (Единадесет), Бреза (Двадесет), Вароша (Първа А), Върбица (Дванадесета), Върха (24), Гавгалия (Шестнадесет), Гурнов (Трета), Дребако (Четиринадесет), Еделвайс (23), Ела (Четвърта), Иглика (Тринадесет Б), Игрище (25), Извора, Изгрев (Деветнадесет), Казанджийска (Девета А), Калина (Двадесет и Втора), Кестените (Осма), Ком (Втора), Корийски Дол (22 Б), Корията (Двадесет и Втора А, Крайна (Седемнадесет), Липа (29), Метохска (Девета), Перуника (Петнадесет), Речна (27 ), Роза (Пета), Ружа (27 А), Синчец (Десет), Стубла (Десета), Теменуга (28 ), Хризантема (26), Христо Ботев (Първа), Църковна (Седма), Червен Брег (Тринадесет), Ямачо (Тринадесета)
На 28.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Ягодово, Общ. Берковица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки Дол, Еделвайс, Карян, Малка Река, Марков Кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска Бара, Христо Ботев, Ягода
Община Бойчиновци
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бели Брег: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 25.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лехчево: 216081, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, извън регулацията, Кирил и Методи, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христо Ботев, Христо Михайлов, Юрий Гагарин
На 25.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бели Брод: Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, извън регулация, Илия Ст. Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бойчиновци: Георги Трайков, Иван Андреев
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Градешница
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Охрид: 560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Палилула: Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 25.09.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лехчево: 000252, 216081, I Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин
Община Брусарци
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Брусарци: 23-ти Септември, Ал. Стамболийски, Бенковска, Георги Димитров, Дунав, Заводска, Иван Бобанов, Иван Вазов, Иван Козарев, извън регулацията, Искър, Карл Маркс, Кремиковска, Ленин, Мересиев, Митко Палаузов, Московска, Никола Й. Вапцаров, Падинска, Пирин, Пролет, Стадион, Стара Планина, Тодор Кънчев
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дъбова махала: Александър Стамболийски, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Трайков, Добруджа, Иван Вазов, Каравелов, Комсомолска, Ленин, Методи Григоров, Методи Маджаров, Никола Й. Вапцаров, Христо Ботев, Чешмата
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Киселево: Александър Стамболийски, Борис Горанов, Ботев, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Иван Вазов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й. Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Княжева махала: Васил Левски, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кочо Честименски, Н. Й. Вапцаров, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Христо Ботев
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Крива Бара, Общ. Брусарци: Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Тодорин, извън регулацията, Кв 68 УПИ, Кокиче, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Панайот Волов, Петко Напетов, Пирин, Рибарска, Станке Димитров, Тимок, Хан Аспарух, Христо Ботев
Община Вълчедръм
На 26.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Долни Цибър: Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Петнадесета, Седемнадесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета
Община Вършец
На 28.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Вършец: 12961, 24, 12961. 15. 858, 12961. 24. 4, 12961. 24. 6, 12961. 24. 934, 12961. 51. 7, 12961. 54. 52, 12961. 57. 9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), България(В. Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л. С), Д-Р Константин Пенев(З. К), Иван Вазов, Кв. 1 12961. 422. 111, Климент Охридски(И. Манк. ), местност Пречиствателна Станция, Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)
На 28.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Горна Бела Речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 28.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Горно Озирово: Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н. Й. Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24)
На 28.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Долна Бела Речка: 325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста
На 28.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Долно Озирово: I-161, Кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 28.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Лютаджик: 23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген. Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река
На 28.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Спанчевци: Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, извън регулация, Илинден, местност Минкови Бани - Топилата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански
На 28.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Стояново, Общ. Вършец: Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
Община Лом
За периода 25-26.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан. Иванов), Кирил Петров(Ал. Беремл. ), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Пирин, Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Пристанищна(Лом. Комуна), Свобода, Славянска(Г. Димитров), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)
За периода 25-28.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Бахчите, Братя Миладинови, Искър, Пирот, Тимок, Тунджа
За периода 25-28.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан. Иванов), Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Калетата, Камчия, Крум Пастърмаджиев, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Пристанищна(Лом. Комуна), Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Тунджа, Хан Аспарух, Цибрица, Янтра
За периода 26-27.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Трайково: Витоша, Димитър Гаврилов, извън регулацията, Комсомолска, Криводол, Левски, Рила, Родопа, Хаджи Димитър, Шипка
За периода 27-28.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Трайково: 1-49, Батак, Васил Коларов, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ком, Комсомолска, Левски, Младен Йорданов, Неофит Ломски, Родопа, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 25.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Сталийска махала: Втора, Извън Селото, Петдесет и Втора, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Шеста, Четиридесета
На 25.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лом: Бозвели, Васил Априлов, Пирот, Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Търлис(Русин Костов), Цветко Павлов(Ал. Караст)
На 26.09.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Лом: Кубадин(Иван Георгиев), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Цар Петър(М. Стефанов), Шипка
На 26.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Лом: Веслец(Братя Ибренови), Генерал Владимир Заимов, Димитър Ангелов, Драгоман(Н. Вапцаров), Ком, Марин Дринов, Митко Палаузов, Пирот, Полковник Илиев, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр. Зу-Ски), Хаджи Димитър, Цар Петър(М. Стефанов)
На 27.09.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Момин Брод: Ул. “Латинка“
На 27.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Аспарухово, Общ. Медковец: извън регулацията
На 27.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лом: Върбица(Тодор Илиев), извън регулацията, Латинка, Манойло Кънев(Вела Пеева), Опълченска(Л. Карастоянова, Поломие(Първан Генов), Райко Даскалов, Средна Гора, Х-309 Кв. 18 - М-Ст Момин Брод, Христо Савчов(Е. Тодоров), Цанко Церковски
На 27.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сталийска махала: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета, Шестнадесета
На 27.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Трайково: 1-49, Арда, Асен Балкански, Батак, Боно Николов, Борис Златанов, Васил Коларов, Веслец, Ветрен, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Горан Илиев, Горан Никифоров, Димитър Благоев, Димитър Гаврилов, Дунав, Замфир Хаджийски, Иван Тодорин, извън регулацията, Искър, Камен Златанов, Ком, Комсомолска, Криводол, Левски, Лом, местност Сондите, Младен Йорданов, Мусала, Неофит Ломски, Петко Р. Славейков, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Родопа, Славчо Борисов, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра
На 27.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Лом: Ул. Мир Ул. Латинка Ул. Ю. Гагарин
Община Монтана
На 25.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч./ - Монтана: Гоцо Митов, Диана, Индустриална, Морава, ХхI Век
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Видлица: извън регулация
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Помеждин: 500. 110, ІV-148 Кв. 9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста
На 25.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 25.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Благово, Общ. Монтана: Аспарух, Берковска, Бързия, Васил Левски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Софийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Юрий Гагарин, Явор
На 27.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горно Церовене: Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 27.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Видлица: 348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста
На 27.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Каменна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Спадалище, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 27.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 48489. 22. 438, извън регулацията, местност Расника, Расника
На 27.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Чемиш: Втора, Главна, Дванадесет, Девета, Десет, Единадесет, местност Край Село, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 27.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 48489. 22. 482, Агликина Поляна, Васил Априлов, Васил Друмев, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Столетов(А. Греков, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Димчо Дебелянов(П. Гаврило, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К. Трифонов, Извора(Б. Бистрица), извън регулация, До Гр. Монтана, извън регулацията, Калето, Клокотница(Г. Михайлов), Парта, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П. , Семчин Дол, Хан Тервел(Н. Алексиев), Цар Борис III-ти(З. Попов), Цар Иван Александър(Т. Тр. , Черковна(Иван Бобанов)
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Агликина Поляна, Веренишка(М. Веренишки), извън регулация, До Гр. Монтана, извън регулацията, Парта, Семчин Дол
На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Гаврил Геново: извън регулацията
На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Георги Дамяново: извън регулацията
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, извън регулацията, Индже Войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. , Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, пи 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)


ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
Община Априлци
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски
На 26.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Зеленика/Ново Село/, Иван Марангозов/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Кв. Ново Село, Колю Ковача/Ново Село/, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/
На 26.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вълко Йонков/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зла Река/Зла Река/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв. Ново Село, Кв. Острец, Ковашка/Острец/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, махала Маришница, махала Паздери, махала Пипери, махала Свинова Поляна, Местн. Черни Връх, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Пръскалска/Видима/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/
На 26.09.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Барахарска/Зла Река/, Васил Левски/Ново Село/, Воденичарска/Зла Река/, Възрожденска/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Зеленика/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв. Ново Село, Колю Ковача/Ново Село/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, махала Свинова Поляна, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Радевска/Зла Река/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Табашка/Ново Село/, Търговска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/
Община Ловеч
На 25.09.2018 г. /09:45 - 11:45 ч./ - Горан: Ловчанска
На 25.09.2018 г. /13:15 - 15:15 ч./ - Славяни: Бачо Киро
На 26.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Гостиня: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев
На 26.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Дойренци: Гарова
На 26.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев
На 26.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Ловеч: Здравец
На 26.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, местност Стравиц, местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски
На 26.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 26.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Умаревци: Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С. Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф. Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка
На 26.09.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Смочан: Васил Левски, Дунав, Иван Вазов, местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Стара Планина, Тодор Каблешков
На 27.09.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Ловеч: Бул Мизия и Освобождение, Здравец, Освобождение
На 27.09.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Христо Ботев
На 28.09.2018 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж. Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф. Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра
На 28.09.2018 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Дойренци: Търговска
На 28.09.2018 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, местност Извора, местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А. Гагарин
Община Луковит
На 28.09.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Дерманци: 000268, М. Башивец, 079051, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Еледжиково, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Керамична, Козлодуй, Крайбрежна, Къчовското, Любен Каравелов, местност Батовото, Мизия, Оборище, Околовръстна, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Петко Д. Петков, Подполковник Калитин, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Свети Свети Кирил и Методи, Струмица, Съединение, Тракия, Трети Март, Филчов Връх, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цар Борис 1, Цар Калоян, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка, Юрий А. Гагарин, Ямен, Яне Сандански
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 28.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Луковит: Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Бяло Поле, Велчо Комитата, Веригата, Веслец, Деветнадесети Февруари, Завоя на Черна, Ивайло, Иван Вазов, Княз Борис 1, Костен Дол, Куклите, местност Бяло Поле, Никола Бонев, Петър Берон, Поника, Сан Стефано, Симов Дол, Съединение, Филичка, Хан Аспарух, Шейново
На 27.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д. Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански
На 27.09.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1
Община Тетевен
На 25.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа
На 25.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Асен, Общ. Тетевен
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: 0503083, Бор, Бряст, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Двадесет и Трети Септември, Детелина, Здравец, Иглика, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Пеев, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, махала Зоренишки Дол, махала Топилище, местност Байнов Поток, местност Видрите, местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Врачев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Прогрес, Синчец, Славотин, Теменуга, УПИ І Кв. 1, Цачо Ненов, Явор
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Малък Извор, Общ. Ябланица: Бор, Бреза, Здравец, Зора, Изгрев, Леге, Лиса Могила, Лисец, махала Длабе, махала Миревец, махала Ханове, местност Езерото, Миразчийска, Опаленик, Присойка, Слатина, Чобаните
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Тетевен: Дванадесети Конгрес, Дончовци, махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: 051036, 089104, Ангел Кънчев, Драгойца, местност Братевец, местност Габровица, местност Пали Лула, местност Шумака, местност Шумнене, Мико Петков, Рила
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гложене, Общ. Тетевен: Васил Драганов, Дъб, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Роза, Стоян Войвода, Тодор Христов
Община Троян
На 25.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Лъгът
На 25.09.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Шипково: Георги Димитров
На 25.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, Минко Ив. Марковски, Проф. Никола Шипковенски, Радецки, Стефан Караджа
На 26.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Черни Осъм: М. Жеравица
На 26.09.2018 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Калейца: Христо Ботев
Община Ябланица
На 25.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 28.09.2018 г. /14:45 - 15:30 ч./ - Златна Панега: Опълченска
На 25.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 28.09.2018 г. /14:45 - 15:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: 067316, 075133, 87017, I-065, Кв. 116, Кв. Цигански Бряг, III-10 Кв. 13, XV-549, Кв. 20, Аблан, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Мария, Байкал, Бачо Киро, Бор, Борьов Дол, Бяло Поле, Васил Левски, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Даскал Иван Цоков, Доктор Иван Божинов, Доктор Ради Цанов, Драгойца, Дунав, Дядо Ковач, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Кирил и Методий, Колиби Нановица, Коритна, Латинка, Лисец, Любен Каравелов, махала Нановица, Месност Плочката, местност Атанас, местност Блатото, местност Братевец, местност Габровица, местност Гераня, местност Голяма Гора, местност Девет Дола, местност Ламбовци, местност Пали Лула, местност Плочката, местност Прелог, местност Цоловци, местност Шумака, местност Шумнене, Мизия, Мико Петков, Младост, Нановица, Никола Николов, Нисевица, Нов Ден, Оборище, Освобождение, Панайот Волов, Пеловска Ливада, Радост, Ратица, Рила, Роза, Сергей Румяецев, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Столетов, Тодор Каблешков, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка, Ширевец, Шумнене, Явор
На 25.09.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: I-065, Кв. 116, Кв. Цигански Бряг, Аблан, Ален Мак, Бачо Киро, Ген. Гурко, Даскал Иван Цоков, Доктор Иван Божинов, Дунав, Дядо Ковач, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Изток, Кирил и Методий, местност Пали Лула, Мизия, Младост, Никола Николов, Нов Ден, Оборище, Освобождение, Панайот Волов, Ратица, Рила, Средна Гора, Стефан Караджа, Столетов, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Шипка
На 26.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Баба Мария, Байкал, Бор, Бяло Поле, Васил Левски, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Доктор Иван Божинов, Доктор Ради Цанов, Драгойца, Дунав, Дядо Ковач, Здравец, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Кирил и Методий, Латинка, Лисец, Любен Каравелов, Месност Плочката, местност Атанас, местност Блатото, местност Братевец, местност Плочката, Мизия, Мико Петков, Младост, Нисевица, Оборище, Освобождение, Радост, Ратица, Рила, Роза, Сергей Румяецев, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стара Планина, Столетов, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Явор
На 26.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Бор, Бяло Поле, Васил Левски, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Доктор Ради Цанов, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Месност Плочката, местност Атанас, местност Блатото, местност Братевец, местност Плочката, Мико Петков, Нисевица, Оборище, Освобождение, Рила, Роза, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Столетов, Филип-Тотю, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Явор


ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
Община Бобов дол
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Големо Село: VI, Кв. 10, пи 452, Кв. 3
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Фуча: 44
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Големо Село: пи 361, Кв. 37
Община Дупница
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бобов Дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Вардар, Верила, Втори Януари, Втори Януари, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Доктор Сапунджиев, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Елица, Ерусалим, Изгрев, Клисура, Кракра Пернишки, Липа, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Родопи, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Скопие, Скопие, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Тракия, Тракия, Тракия, УПИ ХІ, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново, Шейново, Шейново
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница: I, Кв. 79, 68789. 17. 56, 68789. 17. 76, 68789. 603. 401. 1, 68789. 605. 153, 68789. 607. 145, I, Кв. 79, ІІІ, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Балкан, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Благодарност, Бричи Бор, Булаир, Вардар, Васил Друмев, Велчова Завера, Верила, Вихрен, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Китка, Клокотница, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Лоза, Македония, Марица, Морава, Начо Величков, Неофит Бозвели, Никола Лазаров, Николаевска, Орлинска, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Пиротска, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Развесена Върба, Раковска, Рила, Саморанска, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Ул. Николаевска УПИ687889. 29. 7, УПИ - ІІ, Кв. 261, УПИ 68789. 17. 103. , УПИ I, Кв. О. Т. 2189-2190, УПИ I, Кв. 79, УПИ І, Кв. 78, УПИ ІІІ, Кв. 95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Хемус, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв. 21
На 26.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв. 21, УПИ - ІІ-113, Кв. 21
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Бобошево: махала Въртен Камък
На 26.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Бобошево: махала Въртен Камък, махала Въртен Камък
На 26.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Боровец: II-259, Кв. 14, II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І, УПИ-І
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І
На 26.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Бураново: 007004, 007004, 023014, 023014, 025033, 025033, 267, 267, Селището, Селището, ХIII-483, Кв. 50, ХIII-483, Кв. 50
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв. 50
На 26.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Джерман: 013024, 013024, 017022, 017022, 059050, 059050, Асен Орански, Асен Орански, Бор, Бор, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Вилна Зона, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Трайков, Георги Трайков, Димитър Симонски, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Еделвайс, Здравец, Здравец, Иглика, Иглика, Калдръмо, Калдръмо, Кирил и Методи, Кирил и Методи, Кокиче, Кокиче, Коста Петров, Коста Петров, Любен Шилегарски, Любен Шилегарски, Люляк, Люляк, Мара Петлякова, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, местност Силимандере, Никола Чуковски, Никола Чуковски, Партизанска, Партизанска, Рила, Рила, Ропотамо, Ропотамо, Самуил, Самуил, Скакавица, Скакавица, Стопански Двор, Стопански Двор, Теменуга, Теменуга, УПИ II-24, УПИ II-24, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Крум, Цар Крум, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Явор, Явор
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор
На 26.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Драгодан: №000026, извън регулация, №000026, извън регулация, махала Ортакчийска, махала Ортакчийска
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска
На 26.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Ботьо Петков, Люляк, Люляк, местност Бунищерица, местност Бунищерица, местност Злево, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Отец Полихроний, Прогона, Прогона, Разметаница, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Свобода
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода
На 26.09.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ - Дупница: 68789. 28. 351, Ана Малашевска, местност Бунищерица, местност Сух Андък, Прогона, Свети Иван Рилски
На 26.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Божур, Божур, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Валивос, Валивос, Вихрен, Вихрен, Демокрация, Демокрация, Детелина, Детелина, Дупница, Дупница, Здравец, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Кокиче, Кокиче, Лоза, Лоза, местност Герена, местност Герена, местност Слатинско Ханче, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минерални Води, Минзухар, Минзухар, Момина Сълза, Момина Сълза, Морава, Морава, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Отец Паисий, пи 053012, пи 053012, Пирин, Пирин, Рила, Рила, Роза, Роза, Руен, Руен, Стопански Двор, Стопански Двор, Студен Кладенец, Студен Кладенец, Съгласие, Съгласие, Сълза, Сълза, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Борис, Цар Борис
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис
На 26.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Усойка: Бор, Бор, Васил Левски, Васил Левски, Гагарин, Гагарин, Е79, Е79, Иван Вазов, Иван Вазов, Кокиче, Кокиче, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Люляк, Малина, Малина, Мерковица, Мерковица, местност Будаковица, местност Будаковица, местност Орловица, местност Орловица, Пирин, Пирин, Подем, Подем, Рила, Рила, Св. Иван Рилски, Св. Иван Рилски, Свобода, Свобода, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стопански Двор, Тополите, Тополите, Трети Март, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цветковица, Цветковица, Череша, Череша, Яворов, Яворов
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Фролош
На 26.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Цървище: махала Ореевица, махала Ореевица, Цървище, Цървище
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Цървище: махала Ореевица, Цървище
На 26.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 27.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дупница: 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, Ана Малашевска, Антим I, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Дунав, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Кресна, Лилия, Любен Каравелов, Македония, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Площад Независимост, Прогона, Разметаница, Раковска, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция на Тец Б. Дол, Труд, Хаджи Димитър, Хан Крум, Чаталджа, Яворов
На 26.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница: I, Кв. 124 Ж. П Гара, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Доктор Сапунджиев, Жп Гара Приемна, местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Прогона, Родопи, Свети Иван Рилски, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен
На 26.09.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Дупница: местност Бунищерица, местност Сух Андък, Свети Иван Рилски, Свобода
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Крайни Дол: ХIХ-51
На 26.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Крайни Дол: ХIХ-51, ХIХ-51
На 27.09.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Крайници: Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Баба Тонка, Батак, Бончук, Васил Демиревски, Васил Левски, Верила, Гео Милев, Георги Раковски, Добри Чинтулов, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Йорданка Николова, Максим Горки, Малчика, Младост, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Славейков, Рила, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Механджийски
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Крумово, Общ. Кочериново
На 26.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Мурсалево: 200002, 200002, 244, Кв. 12, 244, Кв. 12, III- 279, III- 279, V-688 Кв. 66, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бузлуджа, Варшава, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Васко Манолов, Васко Манолов, Вела Пеева, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Гео Милев, Георги Раковски, Георги Раковски, Главен Път 79, Главен Път 79, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунав, Дунав, Жданов, Жданов, Ивайло, Ивайло, Калин, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Клокотница, Кокиче, Кокиче, Крум Шушков, Крум Шушков, Люлин, Люлин, Македония, Македония, Мара Малеева, Мара Малеева, Марек, Марек, Москва, Москва, Мусала, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Осогово, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Поп Андрей, Прага, Прага, Рила, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Стопански Двор, Струма, Струма, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Толбухин, Хавана, Хавана, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански
На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански
На 27.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска
На 27.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Яхиново: 87727. 20. 25, местност Полето, Яхинско Шосе
На 27.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VІІІ, Кв. 8, пи 68789. 602. 65, Яхинско Шосе
На 28.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дупница: 68789. 20. 626, Кв. 248, Бистрица, Иван Шишман, местност Савако
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Вардар, Верила, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Елица, Ерусалим, Изгрев, Клисура, Кракра Пернишки, Липа, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, УПИ ХІ, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново
На 28.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница: Бистрица
На 28.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Самораново: Георги Димитров
Община Кюстендил
На 25.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ивановци, Общ. Кюстендил;
На 25.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кутугерци;
На 25.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Церовица: махала Бело Камене;
На 25.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Бобешино; Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова; Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката; Горановци, Общ. Кюстендил: махала Оспротива; Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева; Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото; Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка; Горно Уйно; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух; Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме; Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска; Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището; Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци; Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска; Долно Уйно: махала Олтоманци; Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова; Злогош: Долна махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци; Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър; Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница; Коприва; Кършалево; Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец; Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река; Метохия: Долна махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци; Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село; Полетинци; Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска; Средорек, Общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък; Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар; Трекляно: махала Центъра; Уши: 030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска; Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре; Чудинци;
На 25.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Гурбановци;
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил;
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Горна Брестница: Влахов Дол, местност Влахов Дол;
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Грамаждано: II-110. Кв. 11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, местност Гола Велика, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Стрелбище Пи003007, Осогово, пи 17680. 25. 36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев;
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен;
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Жиленци: Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Глоковска, Гюешевско Шосе, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Курбанци, Кьошко, махала Босачка, махала Везенска, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Черковна, махала Чифлика, махала Чифлика, махала Юручка, местност Баладърица, местност Грамаге, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Радослав Нотев, Райна Княгина, Рекалска, Стопански Двор, Теменужка, УПИ ХVIII -187 Кв. 228, Христо Ботев, Христо Ботев;
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Гола Велика, местност Гърлянски Черешарник, местност Динката, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Лозенски Механи, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Могилата, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Раденко Видински, Румена Войвода, Светамински Бор, Сердика, Соволска, Спартак, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе, УПИ VII Кв. 91 А, Цвятко Радойнов;
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Лозно: Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, махала Кепазка, местност Азна, местност Кочине, местност Лозище, местност Орачето, местност Пладнище, местност Стари Лозя, местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ ІХ Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май;
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка;
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил;
На 27.09.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Друмохар: махала Ангеловци, махала Брашненица, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките;
На 27.09.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Николичевски Път, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;
На 27.09.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка; Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев; Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин; Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка; Долна Козница: 22112. 500. 2; Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка; Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия; Лиляч: местност Войника; Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ ІХ-61, 63, 70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин; Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски; Плешивец: Дванадесета; Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин; Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март; Четирци: М. Топилата, махала Ямен;
На 27.09.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар; Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска; Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска; Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци; Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци; Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка; Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска; Търсино; Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска;
На 27.09.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч./ - Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев; Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето; Згурово; Кадровица: махала Постолска, махала Станкова; Лелинци: Васил Левски, махала Горна; Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;
На 27.09.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Неделкова Гращица;
На 27.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Берсин;
На 27.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Друмохар: махала Брашненица;
На 27.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кюстендил: местност Николичевски Път;
На 27.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч./ - Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките;
На 27.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч./ - Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема;
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Раждавица: Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л. Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин;
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Скриняно: Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П. Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев;
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Стенско: 240 Кв. 13, извън регулацията, Стенско;
На 28.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Шипочано;
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Полска Скакавица: махала Бойчовци, махала Терзийска;
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Шишковци: Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 Кв. 14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;
Община Рила
На 25.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 28.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII , Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХІV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак
На 25.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 28.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон
На 25.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 28.09.2018 г. /10:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27, Кв. 100
На 25.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бараково: Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М. Полето, местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ - Vііі-157, Христо Ботев
На 25.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кочериново: Асен Рашков, В. Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, местност Джанговица, местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма
На 25.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рила: Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор
На 25.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пороминово: 000182, 017013, 0311025, 26073, I, Кв. 8а, II-376, Кв. 9, Ix - 40, Кв. 5, І-379, Кв. 36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, местност Бачо, местност Буката, местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, пи 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-Хіі-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин
На 25.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Стоб: 69261. 501. 13, 69261. 501. 5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72, Кв. 60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански
На 25.09.2018 г. /07:15 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.09.2018 г. /07:15 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Стоб: 69261. 501. 13, 69261. 501. 5, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бреза, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Първи Май, Родопи, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стоян Котев, Тома Райчов, Три Могили, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански
На 25.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кочериново: Свети Иван Рилски, Стопански Двор
На 25.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ ІІ-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов
На 25.09.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.09.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бараково: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, Беласица, В. Везенков, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Лазар Везенков, Люлин, М. Полето, местност До Кантона, местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Рила, Септемврийска, Септемврийска, Струма, УПИ - VІІІ-157, УПИ-VI-27, Кв. 100, Христо Ботев
На 25.09.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.09.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Асен Рашков, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дом За Стари Хора, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Левски, Лот 2, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, местност Джанговица, местност Лаката, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Пътен Възел, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Струма, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII , Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-Ііі-1397 Кв. 89, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак
На 25.09.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.09.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Спротива, Стопански Двор, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов
На 28.09.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Кочериново: XVI-1390, Антон Иванов, Биньо Иванов, Бончук, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, В. Везенков, Владимир Заимов, Гео Милев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Левски, Любен Каравелов, Малчика, Никола Вапцаров, Олга Стоянова, Родопи, Септемврийска, Сураж, Толбухин, Трети Март, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХІV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Църквището
Община Сапарева баня
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365, 601, 10, Германея, Йордан Попмихайлов, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, Славяни, УПИ - Х-2641, пи 65365. 601. 84, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108


ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско
На 25.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Банско: Александър Буйнов, Атон, Васил Левски, Ген. Стилян Ковачев, Георги Ковачев, Гладстоун, Гоце Делчев, Ел-Тепе, Кирил и Методи, Минго Тодев, Неофит Рилски, Никола Попфилипов, Отец Паисий, Пирин, Симеон Молеров, Стефан Стамболов, Тодор Каблешков, Хаджи Кандит, Цар Калоян
На 25.09.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ - Банско: Бъндерица, Васил Кънчов, Кир Благо Тодев, Лазар Герман, местност Забиница, Плиска, Уста Тодор, Цар Симеон, Явор
На 25.09.2018 г. /11:30 - 15:30 ч./ - Банско: Барбара Рютинг, Братя Велеганови, Васил Друмев, Добри Чинтулов, Захари Зограф, Минго Тодев, Найден Геров, Пейо К. Яворов, Райна Княгиня, Св. Иван Рилски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Матов, Цар Калоян, Явор
На 25.09.2018 г. /11:30 - 16:00 ч./ - Банско: Братя Велеганови, Георги Ковачев, Гладстоун, Даме Груев, Еделвайс, Захари Зограф, Минго Тодев, Пейо К. Яворов, Пирин, Тодор Каблешков, Цар Калоян
На 26.09.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Банско: местност Шипоцко
На 26.09.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Банско: Баньо Маринов, България, Витоша, Иван Джолев, Охрид, Тевно Езеро, Цар Борис III, Цар Самуил
На 28.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Банско: Байкушева Мура, Бъндерица, Граф Игнатиев, Илинден, местност Малка Ливада, Одрин, Палиго Ден, Плиска, Предел, Рила, Славянка, Стефан Караджа, Явор
Община Благоевград
На 25.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 04217. 920. 1. 70, местност Септемврийче
На 25.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче
На 25.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 04279. 927. 30, Картала, местност Бодрост, местност Картала
На 25.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Бодрост, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче
На 27.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Обнова: Ив. Вазов
На 27.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Покровник: Ленището
На 28.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Дренково: махала Балевска
На 28.09.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Еленово, Орион
Община Гоце Делчев
На 25.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Балдево
На 25.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Баничан
На 25.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: местност Капсии, местност Пенковото, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30
На 25.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Драмски Път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото
На 25.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28
На 25.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Брезница: 29-ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 25.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVІІ-164, Кв. 11, ХVІ-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22
На 25.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Господинци: УПИ-Хі, Кв. 1
На 25.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цар Самуил, Шипка
На 25.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лъжница: Ал. Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян Войвода
На 25.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен
На 25.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Тинтява
На 25.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30
На 25.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, Кв. 22
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К. К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите
На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Добротино: 4043, Сарп Дере
На 26.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30
На 26.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Драмски Път, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К. К. Попови Ливади, Кестените, местност Мочура, местност Стрелбището, местност Сушица, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Пенковото, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян
На 28.09.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Гоце Делчев: Ал. Стамболийски, Алеко Константинов, Генерал Ковачев, Иларион Макариополски, Илия Дуков, Крива Паланка, Михаил Антонов, Отец Паисий, Охрид, Тодор Каблешков
Община Гърмен
На 28.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Ковачевица: Кв. 23, УПИ ІV
Община Кресна
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Влахи: Драколово
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кресна: Главен Път Е-79, Македония, местност Солунско Дере
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ощава: 54537. 600. 31. 1, Германци, местност Русенци
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Сенокос, Общ. Симитли
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Стара Кресна: местност Кулата
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Кресна: Александър Македонски, местност Кресненско Ханче, Ново Село
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Крупник: извън регулацията, местност Кресненско Ханче
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Сандански
Община Петрич
На 26.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До МТП Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв. 27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански
На 25.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кърналово: местност Фабриката
На 25.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Искър, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Места, Места, Мусала, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Свобода, Серска, Серска, Серска, Скопие, Хан Аспарух, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Иван Шишман
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Атон, Атон, Бежанка, Беласица, Беласица, Варна, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Деде Агач, Зографски Манастир, Зографски Манастир, Зографски Манастир, Йордан Йовков, Йордан Йовков, Кавала, Кавала, Княз Александър Батемберг, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Круша, местност Козлек, местност Козлек, местност Козлек, Одрин, Одрин, Одрин, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Света София, Свети Георги, Свети Георги, Свети Георги, Свети Георги, Стою Хаджиев, Струмешница, УПИ Іі, Кв. 245, Цар Борис III
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Беласица
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Атон, Атон, Бежанка, Беласица, Беласица, Варна, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Деде Агач, Зографски Манастир, Зографски Манастир, Зографски Манастир, Йордан Йовков, Йордан Йовков, Кавала, Кавала, Княз Александър Батемберг, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Круша, местност Козлек, местност Козлек, Одрин, Одрин, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Света София, Свети Георги, Свети Георги, Свети Георги, Стою Хаджиев, Струмешница, УПИ ІІ, Кв. 245, Цар Борис III
На 26.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, пи 000486, М. Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19, Кв. 5
На 26.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Генерал Тодоров
На 26.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката
На 26.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Камена: Динко
На 26.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Ключ: Ал. Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген. Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Ил. Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море
На 26.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка
На 26.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица
На 26.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, местност Чалтията
На 26.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18
На 26.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда
На 26.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 26.09.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Георги Бенковски, Кестен, Марковица, Митко Палаузов, Никола Некрасов, Осми Март, Поляните, Струмешница, Цар Самуил
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Демир Хисар, Ел-Тепе, Изток, Изток, Кочо Мавродиев, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Тетово
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 010024, 22-ри Октомври, Атанас Лютвиев, Атанас Лютвиев, Бъкстон, България, Васил Левски, Връх Китка, Генерал Тодоров, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Ел-Тепе, Изток, Македония, Михаил Вардев, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Сандо Китанов, Сандо Китанов
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Струмешница
Община Разлог
На 26.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Банско: Цар Симеон
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, извън регулацията, Осма, Тридесет и Втора, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Шафле Дере, Шестнадесета
На 26.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер
На 26.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански
На 26.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев
На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков
На 27.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Разлог: Баба Магдалена, Джинджерица, Дълга махала, Мирчо Кипрев, Младост, Саровица, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Цар Иван Асен II
Община Сандански
На 25.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горно Спанчево;
На 25.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пирин: местност Калугера;
На 25.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бельово; Враня; Голешово; Катунци: Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански; Ковачево, Общ. Сандански; Кромидово: 038008, местност Селището, Под Черквата, Реката; Левуново: 019012, VIII+437, Кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански; Лехово; Ново Делчево: Георги Кирков, местност Кантона, местност Киселица; Ново Кономлади; Ново Ходжово; Петрово, Общ. Сандански: Алибеговица, местност Извора; Пиперица; Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Друма, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев; Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна; Черешница; Яново;
На 25.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ - Сандански: Васил Кънчев, Иван Рилски, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил;
На 26.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Плоски: Попина Лъка, Тремошница, Тремощница;
На 26.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Поленица: Димитър Благоев, Изгрев, Петър Берон, Стопанска;
На 26.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Вихрен;
На 26.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, местност 10-ти Километър, местност Беговица, местност Мозговица, местност Попина Лъка, местност Тремошница, местност Туричка Черква, местност Хано, местност Четвърти Километър, местност Чинар Куши, Метсност 4-ти Километър, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Пътя на Хидрострой, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански;
На 26.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Илинденци: Трета;
На 26.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Лиляново: местност Попина Лъка, местност Туричка Черква, Полатица, Попина Лъка, Попина Лъка - Лещака, Попина Лъка-Лещака, Стожа, Туричка Черква;
На 26.09.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Сандански: Даскал Козарев, местност Беговица, местност Мозговица, Серес, Солидарност;
На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, местност 10-ти Километър, местност Беговица, местност Мозговица, местност Попина Лъка, местност Тремошница, местност Туричка Черква, местност Четвърти Километър, местност Чинар Куши, Метсност 4-ти Километър, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Р-Н Пътя на Хидрострой, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански;
На 28.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Лиляново: местност Попина Лъка, местност Туричка Черква, Попина Лъка, Попина Лъка - Лещака, Попина Лъка-Лещака, Туричка Черква;
На 28.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, местност Беговица, местност Мозговица, местност Попина Лъка, местност Тремошница, местност Туричка Черква, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански;
Община Симитли
На 25.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Градево: махала Марево
На 28.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Крупник: 000024 местност Реката, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Беглико, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Трайков, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М. Извор/Гроздовец, Малчика, местност Виро, местност Въчева, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Промишлена Зона, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Текелев Шумак, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански
На 28.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Зеленка, Кокиче, Ленин, махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа, Потока, Роза, Руен, УПИ-V-18, Кв. 18, УПИ-Хі-58 Кв. 11, Христо Ботев, Чайка, Ширините
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Полена: махала Ширината
На 28.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Симитли: Свобода, Симитли
На 28.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Сушица, Общ. Симитли
На 28.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Черниче: 9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М. Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, пи 156 Кв. 6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански
Община Якоруда
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Якоруда: Айдаре, Белмекен, Бунтишка, Бърдо, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Девета, Иван Попкостов, Кирил и Методи, Кожух, Лазарец, Любен Каравелов/Ат. Хаджиянч, Пелистър, Петко Р. Славейков, Седма, Стоян Табаков, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов
На 25.09.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Якоруда: Алпийска, Белмекен, Бърдо, Васил Левски, Градище/Трета/, Изгрев, Никифор Филипов, Пета/Поп Филип Стоянов/, Пирин, Солун/Мустафа Кьоров/, Стара Планина, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Якорудски Бор
На 26.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Якоруда: Белмекен, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Дванадесета, Джебре/Иван Ботушанов/, Кожух, Лазарец, местност Буковец, Мусала, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петко Р. Славейков, Първа/Илия Колев/, Софроний, Стефан Караджа/Никола Карад, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Яворов

ОБЛАСТ ВИДИН
Община Видин
На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Антимово, Общ. Видин: Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Трета, Трета, Тринадесета, Ул. Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета
На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Покрайна: 562, 827, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Ул. Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 25.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Буковец, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 25.09.2018 г. /12:45 - 14:00 ч./ - Буковец, Общ. Видин: 119002, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Осма, Първа, Седма, Стопански Двор, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета
На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Гомотарци: 168 Квартал VII, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, Кв. 29, Пета, Петнадесета, пи 000153, пи 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, УПИ 99 Кв. 3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Четиринадесета, Шеста
На 26.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Капитановци: 019071, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв. 49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, пи 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
На 27.09.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Видин: Безименна, Вида, Редута, Широка
На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Трета, Шеста, Шестнадесета
Община Димово
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Арчар: Арчарица, Добрич, Дузлука, Кирил и Методий, Кокиче, Отец Паисий, Панайот Волов, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черковна
На 25.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дълго Поле, Общ. Димово: №I-164 Кв. 19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 25.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Костичовци: Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски
На 25.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Скомля: Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 25.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бела: I Кв. 64, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 25.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Гранитово, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 26.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Лом
На 26.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Септемврийци, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски
На 26.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Септемврийци, Общ. Димово: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 26.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Воднянци, Общ. Димово: Втора, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста
На 26.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ярловица: Втора, Девета, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 28.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Плешивец: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 28.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Ружинци: 23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С. Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур, Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски
Община Макреш
На 27.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Киреево: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
Община Чупрене
На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Търговище, Общ. Чупрене: Безименна, Втора, Девета, До УПИ 24, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта


ОБЛАСТ ВРАЦА
Община Бяла Слатина
На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бъркачево: 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин
На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Агиното Бранище
На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина
На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин
На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Габаре: Акация, Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина Пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка
На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Комарево, Общ. Бяла Слатина: Месност Врачанка
На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра
На 27.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин
На 27.09.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Попица: Ангел Кънчев, Васил Левски, Възраждане, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Добруджа, Дунав, Дъбрава, Кирил и Методий, Милин Камък, Паисий Хилендарски, Пирин, Свобода, Скът, Стоян Калъчев, Странджа, Съединение, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Янтра
На 28.09.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Бяла Слатина: Акация, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Златия, Иванчо Съйнов, Климент Охридски, Ком, Крайбрежна, Кръстовище Рила и Здравец, Латинка, Ломска, Любен Каравелов, местност Край Града, местност Скотовъден Дол, Мизия, МТП 2, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сердика, Сладница, Солунска, Стара Планина, Струга, Тп 1, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум
Община Враца
На 25.09.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Враца: Блокове на Противочумен Инст. , Хранително-Вкусова Зона
На 25.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Враца: Антим I-ви, Петропавловска, Христо Ботев
На 26.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Враца: Васил Кънчов, Източна Промишлена Зона, Самуил
На 26.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Враца: Индустриална
На 26.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Враца: Ген. Леонов
На 27.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Враца: Георги Апостолов, Източна Промишлена Зона
На 27.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Враца: Георги Апостолов
На 28.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Враца
Община Криводол
На 25.09.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ За периода 25-27.09.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Власатица: Александър Стамболийски, Байкал, Витоша, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Калиакра, Ленин, Маршал Толбухин, Радецки, Христо Ботев
На 25.09.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ За периода 25-27.09.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Криводол: Васил Левски, Райко Даскалов, Томин Мост
На 28.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч./ - Ботуня: 9-ти Септември, Арда, Божур, Бузлуджа, Витоша, Волга, Георги Димитров, Драва, Дружба, Кокиче, Крайбрежна, Мургаш, Опълченска, Плиска, Спортна, Хан Аспарух, Шипка, Янтра
На 28.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч./ - Главаци: 23-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Волга, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Ленин, Люлин, Малчика, Марица, Мирон Георгиев, Мургаш, Роза, Сердика, Славчо Конов, Стопански Двор, Стоян Якимов, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви
На 28.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч./ - Големо Бабино: Александър Стамболийски, Борис Станчев, Ботуня, Волга, Георги Димитров, Д-Р Антон К. Тодоров, Здравец, Плиска, Поп Петър Тунчов, Речка, Рила, Роза, Руен, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Чапаев, Шипка
На 28.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч./ - Краводер: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Байкал, Безименна, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Волга, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Замфир Попов, Здравец, Ивайло, Иглика, Кирил и Методий, Кокиче, Комсомолска, Малчика, Мир, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов, Октомври, Път Е 79, Роза, Росица, Русалка, Тинтява, Цар Калоян, Шипка
На 28.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч./ - Криводол: местност Мътница, Христо Смирненски
На 28.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч./ - Пудрия: 23-ти Септември, Ален Мак, Арда, Байкал, Батак, Бистрица, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Здравец, Калиакра, Кокиче, Ком, Куманица, Лале, Леденика, Люляците, Марица, Мир, Митко Палаузов, Пирин, Радецки, Родопи, Роза, Росица, Сердика, Спортна, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Цар Калоян, Шипка
Община Мездра
На 28.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Враца: Авлига
На 28.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Мездра: Жп Район, Лещака, Път Враца-Мездра, Христо Ботев
На 28.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Моравица, Общ. Мездра: Аламан, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Беласица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Емил Марков, Зелена Поляна, Иван Нивянин, Иглика, Искър, Кирил и Методий, Кокиче, Леденика, местност Макрешица, Минзухар, Никола Вапцаров, Околчица, Средна Поляна, Старата Воденица, Страхил Войвода, Теменуга, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хъшове, Шипка, Юшан
На 28.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Паволче: 120 М/У Кв. 29 и Кв. 41, XXV-1, Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Вежен, Веслец, Вихрен, Георги Бенковски, Драва, Дружба, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ильо Войвода, Йолковица, Казашка, Камарата, Княз Дондуков, Кокиче, Ком, Кракра, Купена, Люлин, Мадара, местност Бучил Имот 152002, Мир, Мургаш, Мусала, Оборище, Одрин, Околчица, Перущица, Погледец, Преслав, Станке Димитров, Струма, Тракия, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Шар Планина, Шипка
На 28.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Руска Бела: местност Буешко Езеро, местност Садината
На 28.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Челопек: V Кв. 41, Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Баба Илиица, Безименна, Г. Генов, Георги Бенковски, Д. Благоев, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Йолковица, Кокиче, Люляк, Марин Тошев, местност Входа на Селото, Мир, Никола Марков-Колката, Никола Петков, Околчица, Орешака, Плиска, Погледец, Ропотамо, Русалка, Спортна, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян
Община Мизия
На 26.09.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ - Гложене, Общ. Козлодуй: 8-ми Март, Александър I-ви, Александър Стамболийски, Безименна, Бели Брег, Братя Миладинови, Васил Друмев, Видин, Вит, Витоша, Георги С. Раковски, Драва, Дунав, Иван Вазов, Иван Димитров, извън регулацията, Йонко Милев, Йордан Юнчев, Ленин, Марица, Маршал Бирюзов, Минзухар, Мир, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Петко Р. Славейков, Погранична, Роза, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Яким Деспотов
На 26.09.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ - Мизия: Бузлуджа, Здравец, Илия Байрамов, Ком, Кузман Янкулов, Лиляна Димитрова, Люлин, Петко Йотов, Сергей Румянцев, Струма, Тодор Каблешков, Юрий Венелин, Янтра
На 26.09.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ - Оряхово: Йордан Йонов
На 26.09.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ - Сараево: Бачо Киро, Безименна, Васил Левски, Елин Пелин, Иван Вазов, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 26.09.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ - Хърлец: 9-ти Септември, Августа, Безименна, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Нивянин, Йорданка Чанкова, Калето, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Морава, Мусала, Пейо Яворов, Хаджи Димитър, Яне Сандански
На 27.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Крушовица, Общ. Мизия: 213031, М. &Quot;Гладно Поле&Quot;
На 27.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Софрониево: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Асен Златаров, Беласица, Бор, Боровец, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Веслец, Въртопа, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гладно Поле, Гъмза, Дафинка Чергарска, Дълбока Падина, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Звезда, Ивайло, Иглика, Камчия, Кирил и Методий, Коста Нинов, Лазар Драйчев, Лъката, Малчика, местност Селскостопански Двор, Митко Палаузов, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Околчица, Оряховска, Павлова Могила, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Позитано, Преслав, Радецки, Рашово Бърдо, Рила, Родопи, Роза, Роза Димитрова, Русалка, Светлина, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Стубел, Сърбеница, Трудовец, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цола Драгойчева, Чучулига, Шипка, Янтра
Община Оряхово
На 25.09.2018 г. /08:00 - 18:00 ч./ - Оряхово: Бататовец, Бузлуджа, Бузлуджа, Димитър Благоев, Драгоман, Проф. Цеко Торбов, Средец, Топ Баир, УПИ XXVIII Кв 33, Чорбаджи Цеко Вълчев


Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 2635 |20.09.2018 . Кървавите катастрофи не спират: младежи намериха смъртта си край Бяла Слатина 0| 2632 |18.09.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2412 |17.09.2018 . Вижте къде ще спира токът 0| 2500 |14.09.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах