Реклама / Ads
3| 4658 |09.01.2015 НОВИНИ

Кейт-втора по обич след принц Хари

.
Кейт Мидълтън
Принц Хари е любимият за британците член на кралското семейство, сочи ново проучване. Той е спечелил любовта на 31 % от анкетираните в изследване за най-харесвания член на британското кралско семейство. Следва го съпругата на брат му Уилям - Кейт Мидълтън.
 

На трето място се нарежда самата кралица Елизабет. Принц Уилям е едва на 4 позиция.

 

Всеки трети анкетиран е на мнение, че Кейт е чудесен посланик на Великобритания. Нейната благотворителност се оценява високо от британците. Освен това тя е ценена и като много добър модел за подражание за подрастващите момиченца, пише нюз.бг.

 

Самият принц Хари печели популярност заради завидните си спортни умения и благотворителните си акции.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2155 |19.12.2025 Рим ще въведе платен вход за известния фонтан Треви . 2| 2162 |19.12.2025 Близо 70 на сто от работодателите дават коледни бонуси на работниците и служителите си . 0| 2235 |19.12.2025 Индексират заплатите в сектори, където са увеличени със 70%. Няма обяснение . 3| 2171 |19.12.2025 Възможните дати за предсрочни избори – 22 март, 29 март или 5 април

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads