Реклама / Ads
0| 16564 |22.05.2022 НОВИНИ

Костадин Костадинов: Агенции показват, че ”Възраждане” е първа политическа сила

.
Костадин Костадинов
Това, което се показва, са официалните данни от социологическите проучвания. Ние разполагаме с неофициални данни от същите агенции, които показват, че ПП ”Възраждане” е първа политическа сила с 21%. Едните се публикуват, а другите не се, защото това, че ”Възраждане” е първа политическа сила ще предизвика една тиха революция в страната. Може и да не е толкова тиха, а доста шумна.
 

Това каза председателят на ПП "Възраждане" Костадин Костадинов по Евроком. "Към последните няколко месеца заради събитията в Украйна и войната, която се води там, много политически маски паднаха, горе-долу началото на войната се падна с освобождаването от ограниченията заради т. нар. пандемия и този психо тормоз, който ни беше наложен през последните две години.

 

В един момент паднаха физически маски, както и виртуалните, които са налагани в българското общество. Многократно по медиите са представяни конкретни лица като герои, спасители, месии, като най-големите и истински мъже, а се вижда, че са едни обикновени мижитурки, без извинение. Това доведе до демаскиране на българския политически елит", каза той.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 2886 |18.07.2024 "Възраждане" иска оставката на Главчев и Калин Стоянов . 5| 3677 |11.06.2024 "Възраждане" - първа сила в Русия . 6| 2729 |10.06.2024 Костадинов недоволен: Народът гласува вот на недоверие с ниската избирателна активност . 14| 4325 |17.02.2023 Костадинов: С политика се занимаваме само ние, останалите - с разпределяне на баницата

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads