Реклама / Ads
14| 7803 |29.07.2014 НОВИНИ

Красимир Петров: Такъв рапорт не е минавал през мен

.
Рапортът, който разпространи Николай Бареков не е минавал през мен. Това каза през Фрог нюз бившият шеф на ОДМВР-Бургас Красимир Петров.
 

 

Не изключвам вероятността да е имало подобен документ, но не си спомням да съм го виждал с очите си. Имам спомен, обаче за друго дело, свързано с производство и контрабанда на цигари „Марлборо”  в Крайморие, по което били обвинени трима души, обясни Петров. Той, обаче не конкретизира в каква връзка го казва, но уточни, че делото било образувано в Окръжна следствена служба-Бургас. Единият от уличените, обаче избягал извън страната и делото било стопирано.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 3609 |11.07.2024 Полицаят побойник от "Градина" временно е отстранен от длъжност. Работил е нереглементирано като охранител . 2| 3526 |10.07.2024 Закопчаха прокурор в Равда във видимо неадекватно състояние . 16| 8296 |12.04.2024 Бойко Рашков: Очаквам обвиненията, нищо не ме притеснява . 12| 3820 |08.04.2024 Бойко Рашков за казуса с Агенция "Митници": Не е акция, а махленска история. Кампания срещу ПП-ДБ

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads