Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 5305 | НОВИНИ

Куйович към свои: Извадете диска за Румен Петков!

Куйович към свои: Извадете диска за Румен Петков!
Куйович поръчал да се извади диска за Румен Петков. Това той наредил на хората, които го посещавали в следствения арест в Стара Загора. Срещите били записани, защото арестантът бил следен с камери и микрофони.
 
Любопитно е също, че Куйович поръчвал и физическото ликвидиране на хора, за които смятал че са виновни за сегашното му дередже. Сред тях имало и такива, които са служители на МВР.

Какво има на диска за вътрешния министър следоветелите обаче не могли да установят, тъй като сръбският наркотрафикант отказал да говори с тях. Това докладвали хора от разследването в Стара Загора на началниците си в София по съответния ред.

Може да става дума за спекулации, около скандалите, в които бе замесен вътрешния министър. Но може и оттук да излязат невероятни неща за МВР и начина, по който министерството е било ръководено през последните 2-3 години, коментираха депутати от Комисията по вътрешна сигурност и ред.

Днес Куйович застава пред съда. Той е обвинен за участие в престъпна група и трафик на дрога.

Нещата въобще не са такива, каквито се представят от МВР за Куйович. В съда ще излязат много истини, които ще хвърлят светлина въобще около неговата личност и действия, категорични са от защитата на сърбина.

Една от версиите, които излязоха в общественото пространство е тази, че висши шефове в МВР са „похарчили" Куйович, за да може мястото му да се заеме от друг трафикант и производител на синтетична дрога. За тази „услуга" те получавали по 25-30 хил. евро месечно.

Предстои обаче съдът да си свърши работата.

 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Куйович-повод за отстраняването на главния секретар на МВР ген. Илия Илиев 2| 5873 | Куйович-повод за отстраняването на главния секретар на МВР ген. Илия Илиев "Куйович" не била тайнствена комисия 0| 5925 | "Куйович" не била тайнствена комисия Петков и Атанасов пак се хванаха за гушите заради скандала с Куйович 6| 6545 | Петков и Атанасов пак се хванаха за гушите заради скандала с Куйович Комисията „Куйович” вече е факт, остава и да заработи 1| 5163 | Комисията „Куйович” вече е факт, остава и да заработи

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads