Реклама / Ads
1| 6457 |09.02.2019 БИЗНЕС & ТУРИЗЪМ

Марешки контра: Системата за контрол на горивата няма да знае какво има в съдовете

.
Веселин Марешки
Системата за контрол над търговията с горива най-вероятно ще следи всичко, но какво има в съдовете, едва ли може да стане ясно. Това заяви заместник-председателят на Народното събрание и лидер на партия ”Воля” Веселин Марешки пред БНТ.
 

Той се надява новата система за тотален контрол над търговията с горива, представена вчера от премиера Бойко Борисов, да сложи край на контрабандата.

 

"Надали на 100% ще заработи, но ако 70-80% заработи, ще влязат много повече пари в бюджета и ще има приходи за социални разходи", прогнозира лидерът на "Воля".
Борисов: Всеки един танкер се извежда в центъра и всяка една лодчица се записва

 

"Моето гориво идва от складовете, които са лицензирани за търговия", увери Марешки. По думите му картелът е толкова силен, че може да каже: "този, ако влезе в правителството, ще направи бензиностанции".

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 369 |14.12.2025 „Това е обявяване на война“: Орбан остро за конфискацията на руски активи . 1| 571 |14.12.2025 Учени са открили скали, които действат като естествени електроцентрали . 0| 498 |14.12.2025 Имотите у нас са поскъпнали с 25% . 0| 960 |14.12.2025 Престъпници използваха Бачковския манастир в схема с фалшиви терапии

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads