Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 5110 | НОВИНИ

Мария Чомарова: Домашното насилие в България все още се приема като личен проблем

Мария Чомарова
Мария Чомарова
”Жените се страхуват, защото са сами. Домашното насилие у нас все още се приема като личен проблем. И ние говорим за личната трагедия. Но този проблем е обществен, не е само личен. Това каза Мария Чомарова от Асоциация ”Анимус”.
 

Хората се формират такива, каквито са, от семейството и родителите. Насилието в училище е реплика от домашното насилие, допълни тя.

 

Чомарова подчерта посочи пред bTV, че на безплатния телефон 0800 1 86 76 хората могат да потърсят помощ и съвет какво да направят в случаи на домашно насилие.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Мария Капон за Фрог: Борисов нехае за благосъстоянието на хората 15| 7517 | Мария Капон за Фрог: Борисов нехае за благосъстоянието на хората Мария Капон: Партизирането и послушанието надделяват в политическата система 0| 3840 | Мария Капон: Партизирането и послушанието надделяват в политическата система Почитаме Света Мария Магдалина 1| 5138 | Почитаме Света Мария Магдалина Мария Стоянова: Екатерина Захариева не е повдигала темата за бежанците в Германия 1| 5542 | Мария Стоянова: Екатерина Захариева не е повдигала темата за бежанците в Германия

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads