Реклама / Ads
2| 4713 |07.05.2018 НОВИНИ

Меркел и Путин се срещат на 18 май

.
Германското правителство потвърди днес, че на 18 май предстои среща в Сочи между германския канцлер Ангела Меркел и руския президент Владимир Путин, предадоха агенциите.
 
Преди това говорителят на правителството Улрике Демер отказа да потвърди или отрече съобщението за разговорите от Кремъл, като каза, че „по принцип спазваме правилото, според което съобщаваме срещите за следващата седмица в петък“. Но на брифинг в Берлин тя допълни, че „канцлерът е в постоянен контакт с руския президент“.
По-рано днес помощникът на Путин Юрий Ушаков съобщи, че Меркел и Путин ще се срещнат на 18 май в Сочи по време на работна визита на германския канцлер. Той съобщи още, че на 5 юни предстои посещение на Путин в австрийската столица Виена.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 18296 |27.10.2025 Путин се среща с външния министър на Северна Корея в Москва . 4| 2696 |17.10.2025 Ще успее ли Путин да стигне до Будапеща без белезници . 1| 3967 |09.08.2025 Мирните планове на САЩ, Мерц наказва Израел, подготовка на убийство на Орбан . 4| 3062 |21.07.2025 Възможна е среща между Путин и Тръмп в Пекин през септември, обяви Кремъл

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads