Реклама / Ads
8| 6436 |04.06.2014 НОВИНИ

Местан: Станислав Анастасов да е новият министър на околната среда

.
Лидерът на ДПС Лютви Местан се е срещнал с министър-председателя Пламен Орешарски и двамата са обсъдили кой ще бъде новият министър на околната среда на водите.
 

 

Лидерът на Движението е предложил за мястото на Искра Михайлова Станислав Анастасов. Ясно сме заявили, че ние, като коалиционни партньори, ще предложим кандидатура, каза лидерът на ДПС и допълни: „Подкрепяме единствено и само министър председателя Пламен Орешарски в рамките на този парламент“.

 

Утре ще дадем извънредна пресконференция, на която ще дадем всички отговори на въпросите за бъдещето на кабинета, каза още Местан.

 

Анастасов е завършил „Информатика” в Технически университет в Мюнхен и Стопанско управление в СУ „Св. Климент Охридски”. Член е на ЦОС на МДПС.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 9| 6845 |19.06.2014 БСП подкрепи ДПС за новия екоминистър . 2| 5489 |19.06.2014 Парламентът гласува оставки на депутати . 24| 6203 |26.05.2014 Местан: ЦС на ДПС ще вземе решение за кабинета "Орешарски" . 18| 6502 |18.09.2013 Местан: Назначението на Джейхан Ибрямов е политическо

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads