Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

1| 2991 |01.07.2023 НОВИНИ

Министърът на туризма оптимистично: Очаквам добър летен сезон, сигурен и чист

.
Източник: БГНЕС
Очаквам да имаме добър летен сезон, сигурен и чист. Това заяви министърът на туризма Зарица Динкова в предаването "Тази събота" по БТВ.
 

Трябва да вървим съвместно и системно, да решавме проблемите. Ако искаме да имаме привлекателни дестинации, трябва да имаме привлекателни места на живеене.

 

Да имаме усмихнати и щастливи хора, защото хнората отиват на ваканция на места, в които хората се чувстват усмихнати и щастливи, каза още министър Динкова. 

Министърът на турзима отбеляза, че не очаква да бъде повдигната темата относно изключването на Несебър от Списъка на световното културно наследство на ЮНЕСКО. 

 

По думите и страната ни трябва да бъде рекламирана по модерен и ефективен начин.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3102 |17.05.2024 България открива летния туристически сезон пред портите на стария Несебър . 2| 2961 |24.07.2023 Министър Динкова: Мисля, че темата с искането за оставки се изтърка . 3| 3189 |10.07.2023 Зарица Динкова: Кална кампания се вихри доста мощно срещу българския бранд . 0| 3122 |03.07.2023 Министър успокои летовниците: Водата в Черно море не е замърсена

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads