Реклама / Ads
4| 4024 |20.01.2022 НОВИНИ

Обвиняем за убийсвото в Русе: Съучастникът ми заплашваше мен и сина ми. Аз му казах да не я убиваме

.
„Бях принуден да се включа, защото съучастникът ми заплашваше мен и сина ми. Много съжалявам! Аз му казах да не я убиваме. Познавам тази жена, както и мъжа ѝ. Но той ме заплаши с пистолет, каза, че ще убие мен и после ще се върне да убие и сина ми, и семейството ми".
 

Това са думите на един от убийците на Еванухи Пехливанян в крайдунавския град Русе - Гарабед Веринян.

 

По време на днешното заседание по делото съдът реши да остави него и другия обвиняем за постоянно в ареста, уточнява Нова телевизия.

 

Припоняме Ви, че привечер на 11 януари Пехливанян излязла от аптека с 20 хил. лева и сама тръгнала към автомобила си, паркиран в близост до сградата на НАП. Там била пресрещната от похитителите, единият от които бил облечен с униформа, наподобяваща тези на полицаите. Той поискал личната ѝ  карта, след което се качил в автомобила ѝ, сложил й белезници и подкарал колата.

 

Другият похитител се движил с друг автомобил след тях. По-късно жертвата била преместена от нейната в другата кола. Извършителите взели въпросните 20 000 лв., които тя носела в себе си, а след това я завели в дома ѝ, където имало още 45 000 лв. в различни валути. Взели и тях.

 

Отвели я в покрайнините на град Русе и там я убили чрез удушаване. На следващия ден разчленили трупа и изхвърлили частите от него в река Русенски Лом, твърдят от държавното обвинение.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 3938 |03.06.2024 Фрапиращо насилие във Враца. Повече от 6 часа мъж пребива и измъчва по особено жесток начин жена си . 0| 2934 |22.08.2023 Няма да гледат днес мярката за неотклонение на Вълчинов, разчленил мъж в София . 1| 3523 |23.01.2022 Психологът Т. Тодоров: Похитителите още в началото са решили да убият аптекарката . 2| 4849 |20.01.2022 Стар познайник на русенската полиция пребива хора по улиците, но се ползва с протекциите на МВР

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads