Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3689 | НОВИНИ

Отцепилият се Иво Атанасов: Никой от шестимата не е получил покана от ПП за разговори

Иво Атанасов
Иво Атанасов
За момента никой от шестимата независими депутати, които се отцепиха от „Има такъв народ“, нямат покана от „Продължаваме промяната“ за участие в разговори за нова коалиция, но са готови да участват в такива, ако бъдат поканени. Това заяви независимият депутат адвокат Иво Атанасов, предаде БГНЕС.
 

„Най-доброто нещо за България е да има редовно правителство, за да има работещ парламент. Трябва да се направи всичко възможно, за да имаме редовно правителство на фона на кризите, които ни връхлитат отвсякъде“, каза адвокат Атанасов.

 

Той подчерта, че те са шестима души и не могат да имат претенции кой да бъде премиер. Адвокат Атанасов не можа да отговори дали броят на независимите депутати се е увеличил. „Проблемът за мнозинството е на този, който получава мандата“, каза още той.

 

Днес трябва да започнат разговорите на ПП с БСП и "Демократична Българя" за съставяне на нова коалиция. За момента все още не е ясно кога ще се проведат те. По предварителна, но непотвърдена информация това може да стане довечера след заседанието на парламента.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Атанас Атанасов: Мечтата на Борисов е да бъде Ахмед Доган от Банкя, на Радев да дърпа конците зад кулисите 0| 11075 | Атанас Атанасов: Мечтата на Борисов е да бъде Ахмед Доган от Банкя, на Радев да дърпа конците зад кулисите Отцепникът от ИТН Иво Атанасов: Ива Митева е наемник. Днес е с ИТН, утре може да е с друг 0| 17966 | Отцепникът от ИТН Иво Атанасов: Ива Митева е наемник. Днес е с ИТН, утре може да е с друг Политолог: Ако Гешев „влезе” отново в президентството, този път никой няма да помогне на Радев 0| 7238 | Политолог: Ако Гешев „влезе” отново в президентството, този път никой няма да помогне на Радев Атанасов: Служебен кабинет не е удачен вариант 0| 3435 | Атанасов: Служебен кабинет не е удачен вариант

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads