Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

5| 4795 |01.04.2019 НОВИНИ

Палатът на Баневи в „Бояна” се продава на търг за 6 млн. лв.

.
Източник: bTV
Палатът на семейство Баневи в столичния квартал „Бояна” се продава на търг за близо 6 млн. лева. Въпреки че това стана ясно на 22 март, едва днес започнаха и огледите на имота.
 

Имотът на семейство Баневи се намира в един от най-скъпите столични квартали "Бояна”.

 

Той се простира на повече от 11 000 квадратни метра, а зад високата бетонна ограда са разположение огромен палат, хеликоптерна площадка и двор.

 

За да разгледате къщата, трябва да имате предварително записан час, посочва bTV.

 

На партерния етаж се намира трапезарията и дневната на Баневи заедно с двете кухни – топла и студена.

 

Таваните са със скъпоценни камъни, а подът и стълбищата, облицовани с оникс, който се оценява на по 1000 лева на квадратен метър.

 

Парапетите на стълбите са метални с боя с позлата, а електрическата инсталация и осветлението струват 120 000 лева.

 

На следващите два етажа има по шест самостоятелни апартамента. Всеки един от тях със санитарен възел.

 

Луксозното жилище е оборудвано и с фитнес, сауна, голям басейн и джакузи.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 27| 9607 |25.09.2020 Отровното трио: Кой е изпълнителят на ремонта за 250 хил. на Дом 5, в който живее главният прокурор? . 5| 5189 |05.04.2019 Зам.-шефът на КПКОНПИ рекордьор по ниски цени в имотните сделки . 5| 4608 |31.01.2019 ЧСИ влиза в имението на Баневи в столицата . 36| 10390 |21.08.2009 "Червени" милионери посрещат Станишев в „Магнолия”

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads