Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
5| 5172 | НОВИНИ

Първан Симеонов: Има абстрактно искане за промяна на управлението след кризата в Перник

Първан Симеонов
Първан Симеонов
Спор няма-в масовото съзнание 69 % казват, че институциите са виновни за водната криза и е справедливо да се иска вот на недоверие. Българите намират вината при институциите. Това каза пред БТВ социологът Първан Симеонов за последното изследване на Галъп.
 

В такава ситуация има между 15 и 30 на сто от хората, които казват „не знам“. С да отговарят всички, без хората, близки до управляващите. Подкрепя се вота партийно. Данните за правителството бяха по-тревожни по време на „Апартаментгейт“.  Но ситуацията и сега е аналогична. По всичко личи, че кризата ще се развива.

Когато директно попитаме за избори, има боязън пред неизвестното. Близки са дяловете с „не“ и „да“ относно въпроса за избори.  Абстрактното искане за промяна обаче го има. Няма желание за резки движения.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Валери Симеонов: Няма да допуснем фалиране на "Левски" 8| 4927 | Валери Симеонов: Няма да допуснем фалиране на "Левски" Първан Симеонов, политолог: Сложна ще бъде 2020 г. за всички политически формации в България 2| 11026 | Първан Симеонов, политолог: Сложна ще бъде 2020 г. за всички политически формации в България Валери Симеонов: Законът за туризма представлява бой на негри в тъмна нощ 3| 5518 | Валери Симеонов: Законът за туризма представлява бой на негри в тъмна нощ Валери Симеонов: Йордан Цонев е с неморално минало, да не ми дава морални съвети 12| 8447 | Валери Симеонов: Йордан Цонев е с неморално минало, да не ми дава морални съвети

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads