Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3627 | НОВИНИ

Полиция влезе в ромския квартал в Сливен заради сигнали за купуване на гласове

Полиция влезе в ромския квартал в Сливен заради сигнали за купуване на гласове
Специализирана полицейска акция срещу закупуването на гласове тече в момента в Сливен и няколко села.
 

Акцията в Сливен е ромския квартал „Надежда. Основно се проверяват сигнали за търговски обекти, в които се предлагат стоки на вересия и имат списъци с дължими суми. Това обяви главен инспектор Димитър Кикьов пред БНР.

 

Според него това би могло да се използва за престъпна дейност по закупуване на гласове. Задържани са четирима души, но те не са свързани с дейността по закупуване на гласове уточни Кикьов. На пропускателния пункт на входа на „Надежда“ се проверява за автомобили, извършващи нерегламентиран превоз на пътници, които евентуално по време на изборите ще извършват превоз на гласоподаватели. Акцията продължава в селата.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Анастас Герджиков: Президентът е под домашен арест, той не е човек, който може да влезе в магазина. Радев бяга от дебат с мен 35| 29692 | Анастас Герджиков: Президентът е под домашен арест, той не е човек, който може да влезе в магазина. Радев бяга от дебат с мен Полицията задържа селски кмет за трафик на мигранти 4| 3585 | Полицията задържа селски кмет за трафик на мигранти Грабител нападна съдийка в столицата, полицията го хвана 3| 3590 | Грабител нападна съдийка в столицата, полицията го хвана Първо във Фрог: Полицията хвана стрелеца на жената, избягал чак в Русе 2| 4807 | Първо във Фрог: Полицията хвана стрелеца на жената, избягал чак в Русе

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads