Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
3| 5407 | НОВИНИ

Поредно издевателство: Грабител уби жена за 200 лв в сливенско село

Поредно издевателство: Грабител уби жена за 200 лв в сливенско село
Сливенският окръжен съд задържа днес под стража мъж за грабеж и убийство, съобщиха от Окръжната прокуратура, по чието искане е наложена мярката.
 

Георги К. е обвинен за това, че на 6 април в село Гавраилово ограбил жена, като насила й взел 200 лева и я убил. Според прокурора, мъжът може да се укрие или да извърши друго престъпление. Определението на Окръжен съд - Сливен може да бъде обжалвано пред Апелативен съд - Бургас.

 

Издевателствата над самотни хора в селата продължава с пълна сила. Въпреки обещанията, че МВР ще се справи с битовата престъпност, това все още не се случва. Управляващите за свое оправдание посочват, че за това е виновно  бившето правителството на БСП.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Поредно убийство! Откриха труп на  мъж в центъра на Варна 2| 9453 | Поредно убийство! Откриха труп на мъж в центъра на Варна Поредно обещание за онкоболните, че ще има лекарства 0| 4639 | Поредно обещание за онкоболните, че ще има лекарства Актьорът Даниел Радклийф спаси турист от грабители 0| 6701 | Актьорът Даниел Радклийф спаси турист от грабители Поредна жестокост! Грабители пребиха дядо в дома му, взеха 700 лв. 1| 5964 | Поредна жестокост! Грабители пребиха дядо в дома му, взеха 700 лв.

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads