Реклама / Ads
0| 5953 |26.03.2018 НОВИНИ

Повдигнаха обвинение на измамника от Кочериново

.
Прокуратурата внесе в съда обвинителен акт в Софийския районен съд срещу Спас Василев от Кочериново, представял се в социалните мрежи като Александър Николов, за две измами със самолетни билети, съобщиха от пресцентъра на държавното обвинение.
 
Василев е заблудил своя бивша учителка, че ще й осигури по-евтини самолетни билети. Същото обещание отправил и към друго лице.  След като превели част от поисканата сума, те не успели да се свържат с Василев и да открият самолетните си резервации.

В края на миналата година Василев беше оставен за постоянно в ареста.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 35| 2985 |30.08.2025 Пускат Паскал срещу гаранция от 50 хиляди лева . 0| 4442 |24.10.2017 Спас от Кочериново остава в ареста . 4| 5214 |13.10.2017 Арестуваха измамника-калпазанин Спас от социалните мрежи . 0| 6031 |12.10.2017 Прокуратурата не е сезирана за Спас от Кочериново

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads