Реклама / Ads
0| 3817 |18.11.2022 НОВИНИ

Прокуратурата внесе обвинителния акт срещу шофиралия след употреба на амфетамин и метамфетамин

.
Софийската районна прокуратура внесе обвинителния акт срещу мъжа, който беше заловен да шофирал след употреба на наркотици.
 

Софийска районна прокуратура внесе обвинителен акт срещу 22-годишен мъж, който е шофирал след употреба на наркотични вещества. Това съобщиха от Прокуратурата.

 

На 18-ти април 2022г. около 02:00 часа, обвиняемият Г.К. е шофирал товарен автомобил марка "Рено“ по бул. "Рожен" в гр. София. той е бил спрян за полицейска проверка. Полицаите му направили “Drug Test 5000“, който отчел, че Г.К. е шофирал след употреба на амфетамин и метамфетамин.

 

Обвиняемият е отказал да даде проба за изследване в болница. По случая е образувано досъдебно производство. В хода на разследването са разпитани свидетели и са направени експертизи. Делото срещу Г.К. ще бъде гледано в Софийския районен съд.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3256 |27.02.2025 Наркодилър с рекорден опит за подкуп - предложил 20 000 лв. Разказват полицаи от 1 РПУ в София . 0| 2881 |26.02.2025 Закопчаха наркодилър, предложил подкуп от 20 000 лв. на полицаи . 2| 3202 |28.01.2025 "Мис Силикон" отива на съд за шофиране след употреба на кокаин, грози я затвор от 1 до 3 г. . 0| 3458 |02.12.2024 Спипаха кокаин за близо 4 млн. лв. на пункта „Ферибот Оряхово“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads