Реклама / Ads
0| 4299 |23.06.2016 НОВИНИ

Радостин Стойчев се сбогува с Тренто

.
Радостин Стойчев
Българският треньор на Тренто Радостин Стойчев няма да поднови договора си с клуба. Това обяви официалния сайт на отбора.
 

„Не беше лесно решение, но след като през миналия сезон не спечелихме трофеи, разбрах, че е време за промяна. Искам да благодаря на клуба, на президента, служителите и играчите за всички добри моменти, които преживях в осемте години като треньор на Тренто. Заедно имахме много щастливи мигове и записахме големи успехи“, каза българинът пред сайта на Тренто.

 

"Много сме тъжни, но приемаме решението на Радостин. Познаваме се от години и знаем, че винаги е давал 100% от себе си за доброто на клуба. Искаме да му благодарим за всичко, което направи за града и волейболния клуб през тези осем сезона. Желаем му бъдещи успехи“, добави президентът на Тренто Диего Мосна.

 

Като най-вероятен нов отбор на Стойчев медиите в Италия посочва Модена.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 196 |15.12.2025 Танкерът „Кайрос“ ще бъде изтеглен до Бургаския залив . 0| 260 |15.12.2025 Външните министри на ЕС обсъждат войната в Украйна . 1| 354 |15.12.2025 Представят първи стъпки за изграждане на многоетажни квартални паркинги . 0| 304 |15.12.2025 Сутрешни мъгли и слънчев следобед в понеделник

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads