Реклама / Ads
14| 6311 |22.09.2013 НОВИНИ

В. Рашидов: Пак се върнаха хората, отхранени със златни лъжички

.
Вежди Рашидов
Министерство на културата вече е на агрокултурата. Комунизмът се връщал с пълна сила в Министерство на културата - започнала и реабилитация на агенти на ДС. Назначенията в МК били основно от Министерство на земеделието.
 
Министерство на културата вече не е на културата, а на агрокултурата, констатира по НТВ бившият министър на културата Вежди Рашидов. Когато аз бях министър, имах само 4 уволнения, нона нито един от хората, наричани хора на Стефан Данаилов, защото те са с 30 годишен стаж. Уволнил съм само 4 души, доведени от мен, каза още той.

В МК зам.-министър на най-тежкия ресор е назначен ПР-ът на ДПС, главен секретар е директор на Дирекция на земеделието, а тя доведе половината земеделие в МК. Започна и реабилитация на агенти на ДС. Комунизмът не само не си отива, а се връща с пълна сила, каза още Рашидов. 

Реваншизмът идва от страна на децата, хранени със златни лъжички, от почиващите в станциите на ЦК, обобщи ексминистърът и обеща, когато излезе от НС, да разкаже много неща. Трябва да се даде шанс на друго поколение, на други хора, поиска Рашидов.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 19| 45793 |22.10.2022 За един „мултак”, който почти 26г. не забрави произхода си . 6| 6928 |11.01.2017 Стефан Цанев: Някой в Министерство на културата лъже . 0| 5026 |24.04.2016 Рашидов: Медиите преeкспонираха скандала с Ларгото . 24| 7313 |23.11.2013 Вежди Рашидов: Бих си тръгнал, но ми е неудобно

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads