Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
12| 5431 | НОВИНИ

К. Рашков: Тефтерчето е измислено; симпатиите на ромите ще са за БСП

Кирил Рашков
Кирил Рашков
Скандалното тефтерче, публикувано вчера, съдържащо описание на давани пари на политици, данъчни и митничари, приписвано на Кирил Рашков, не е автентично, съобщи по БНТ т.нар. цар Киро.
 

Става въпрос за политическа атака на хора от ГЕРБ, които го вкарали в затвора, без той да е виновен, обясни още Кирил Рашков и каза, че не изпитва вина за събитията в Катуница. 


Той не е притежавал такъв тефтер и почеркът не бил негов.


Сега към никой няма симпатии, но симпатиите на ромите ще бъдат към БСП. Това е защото имат правилно виждане за политиката. Никой не ме търси за избори, аз съм бита карта. Все още съм полуболен, полужив, едва се съвземам, осведоми за себе си Кирил Рашков.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Явор Гечев: Името ми в тефтерчето на цар Киро? Смешка! 9| 6159 | Явор Гечев: Името ми в тефтерчето на цар Киро? Смешка! Кирил Рашков вдигнал кръвно заради тефтерчето 0| 5666 | Кирил Рашков вдигнал кръвно заради тефтерчето Бойко Рашков: Бюрото за СРС-та няма да се произнася за Борисов и Първанов 8| 5913 | Бойко Рашков: Бюрото за СРС-та няма да се произнася за Борисов и Първанов Кирил Добрев в НС: Айде бе мъжаги, кажете си за тефтерчето 21| 5956 | Кирил Добрев в НС: Айде бе мъжаги, кажете си за тефтерчето

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads