Реклама / Ads
1| 2858 |31.05.2024 НОВИНИ

Red Bull Soapbox Race се завръща в София на 14-ти септември

.
Готови ли сте за най-забавната и креативна надпревара на годината? Red Bull Soapbox Race идва в София на 14-ти септември и обещава ден, изпълнен с адреналин, смях и невероятни изобретения!
 

Събитието ще се проведе на 14-ти септември по специално направено трасе, спускащо се по бул. Черни Връх. Екипи от ентусиасти ще се състезават с ръчно изработени, безмоторни колички, задвижвани единствено от гравитацията и креативността на своите създатели. Всяка една от тези уникални машини ще демонстрира невероятни дизайнерски решения, иновативно инженерство и необикновена фантазия.


.

 

Какво можете да очаквате:

 

Зрелищни изпълнения - Гледайте как невероятни конструкции се спускат по трасето, преминавайки през предизвикателни препятствия и завои.
Творчески костюми -
Отборите ще бъдат облечени в тематични костюми, съответстващи на дизайна на техните soapbox колички.
Забавление за цялото семейство -
Музика, храна и множество забавления за малки и големи ще съпътстват състезанието през целия ден.

 

Фази за апликация:

 

1. Регистрация (до 26 юни):Отбори до 4-ма човека могат да се регистрират на на www.redbull.com/soapboxracebg Трябва да се попълни формуляр за участие, който включва информация за членовете на отбора и скича на soapbox количката.

 

2. Предварителен подбор (26 юни -30 юни):Всички подадени апликации ще бъдат разгледани от жури, което ще оцени креативността, иновативността и техническите аспекти на предложените дизайни. До 40 одобрени отбори ще бъдат уведомени по имейл и ще получат потвърждение за участие.

 

3. Конструиране на количките (1 юли - 31 август):Одобрените отбори ще имат време да построят своите безмоторни колички съгласно описаните в апликацията скици и идеи.

 

4. Финални инструкции и брифинг (13 септември):В деня преди състезанието всички отбори ще бъдат поканени на финален брифинг, където ще получат подробна информация за трасето и правилата на състезанието.

 

За Red Bull Soapbox Race

 

Red Bull Soapbox Race е международно състезание, в което аматьори от цял свят се състезават с ръчно изработени сапунени колички по различни трасета, предлагайки зрелищно шоу и много забавление за всички участници и зрители.


.

 

Събитието се случва в Българиа за 3-ти пореден път, като се очакват на 15 000 човека да присъстват на зрелището в центъра на София.

 

Може да намерите повече информация на www.redbull.com/soapboxracebg

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2899 |12.10.2025 8000 бегачи от 66 държави на Софийския маратон, има сериозни промени в движението . 0| 2849 |11.06.2025 Над 40 000 гледаха най-голямото моторспорт събитие в София – Red Bull Showrun Sofia 2025 . 0| 3949 |04.06.2025 Кралят на дрифта от Близкия изток Абдо Фегали се завръща в България за Red Bull Showrun Sofia . 0| 2971 |06.03.2025 Остават по-малко от 10 дни до края на регистрацията за Red Bull Ibiza Royale!

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads