Реклама / Ads
28| 5332 |10.03.2009 НОВИНИ

Социалисти предлагат 20 млн. лева, ако Цветанов предаде Борисов

.
Неформалният лидер на ГЕРБ прогнозира, че подобни атаки ще зачестят преди иборите. От прокуратурата са категорични, че никой не ги е сезирал за престъплението, разкрива „Всеки ден”.
 

Хора от БСП са предлагали 20 млн. лв. на лидера на партия ГЕРБ Цветан Цветанов, за да предаде преди изборите шефа си Бойко Борисов. Това разкрива днес електроният сайт „Всеки ден”. Самият Цветанов е потвърдил, че от столетницата са му предлагали колосалната сума.
Не съм подавал сигнал до прокуратурата защото никой няма да го потвърди. За да кажеш нещо трябва да можеш да го докажеш, коментира Бойко Борисов. Той загатна за скандала още по време на посещението си в Чикаго, обявявайки, че червените са опитали да купят един от най-верните му сътрудници, но не го назова по име. Прокурори пък коментират, че в публичното пространство се подхвърляли съмнения за престъпление, но никой не е сезирал компетентния орган.
Столичния кмет прогнозира, че подобни опити ще зачестят, защото в БСП изпитвали панически страх, че дойде ли на власт „Топлофикация” ще им се види детска игра.

gerb_cvetanov.jpg  снимки Вяра Йовева

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 105 |16.12.2025 Какво се знае за Ник Райнер – сина, арестуван за смъртта на режисьора Роб Райнер? . 0| 297 |16.12.2025 ЕС налага такса от 3 евро за евтините пратки от Temu и Shein . 0| 426 |16.12.2025 15 дни до еврото: Какво да знаем около Нова година? . 0| 625 |16.12.2025 Коледните влакчета тръгват по улиците на София

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads