Реклама / Ads
2| 4451 |03.11.2019 НОВИНИ

Спаси София: Към 10 ч. избирателната активност в столицата е само 5%

.
Към 10 ч. избирателната активност в София е само 5%. Призоваваме ви да излезете и да гласувате, упражнявайки демократичното ви право. Това съобщиха във Фейсбук от организацията "Спаси София".
 

Да, изборът е труден, дори много труден, но вярваме, че отговорната гражданска позиция изисква участие. Масовото гласуване е и единственият начин да се блокира влиянието на купения и манипулирания вот. Освен за кмет на София, балотажи се провеждат и в 22 района. Независимо кой ще спечели, той има нужда от легитимност и подкрепа, за да изпълни програмата си, а на избори те се дават с гласуване.

Не чакайте - излезте и гласувайте!




f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 4545 |29.10.2023 Най-много гласуват в Благоевград. В София - под 16% активност къл 13 ч. . 1| 4520 |29.10.2023 Най-много хора гласуват в Благоевград. Избирателната активност - най-ниска в столицата . 2| 3434 |21.11.2021 Изборният ден в София започна . 10| 4684 |03.11.2019 Манолова призова: Столичани, гласувайте!

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads